رفتن به مطلب

مشاوره فوری سیستم طراحی 80 تا 150 تومن

samannaseri
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان فنی و متخصص

من میخوام 4 تا سیستم طراحی تهیه کنم همراه با مانیتور مناسش برای شرکت که بیشتر برنامه های کاریشون با photoshop و in design و corel

یه سیستم با مشخصات تا محدوده قیمتی 150 تومن

و یه سیستم دوم طراحی تا محدوده 80-90 تومن

amd و intel

ممنون از وقتی که میذارین ☺️🙏🙏

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، samannaseri گفته است:

سلام خدمت دوستان فنی و متخصص

من میخوام 4 تا سیستم طراحی تهیه کنم همراه با مانیتور مناسش برای شرکت که بیشتر برنامه های کاریشون با photoshop و in design و corel

یه سیستم با مشخصات تا محدوده قیمتی 150 تومن

و یه سیستم دوم طراحی تا محدوده 80-90 تومن

amd و intel

ممنون از وقتی که میذارین ☺️🙏🙏

درود 

هسته های تنسور انویدیا توی فوتوشاپ تاثیر زیادی دارن در قیاس با amd. اگه میخواید خیلی هزینه نشه 3070 ببندین اگه نو میخواین نسخه 16 گیگ 4060ti حداقل. ولی گرافیک بالارده برای فوتوشاپ لازم نیست و سی پیو مهمتره.

مانیتور هم سری asus pro art مخصوص کاربری شما طراحی شدن و بهترین عملکرد رو خواهند داشت از لحاظ کیفیت و دقت رنگ و ... حداقل 27 اینچ 1440p تهیه کنید تا ppi بالایی داشته باشه.

برای سی پیو با توجه به مشکلات و دردسرای نسل 13 و 14 بهتره قویترین نسل 12 رو تهیه کنید (فوتوشاپ خیلی سی پیو محوره) یا صبر کنید برای نسل 15 اینتل. از amd هم 7950x میتونه گزینه خوبی باشه ولی متاسفانه به بالارده های نسل 14 تو فوتوشاپ نمیرسه. و دقت کنید هر سی پیویی که گرفتید حتما گرافیک داخلی داشته باشه چون برخلاف گیمینگ تو نرم افزار های adobe خیلی تاثیر داره.

رم هم ترجیحا ddr5 بردارید که سال ها قابلیت استفاده داشته باشه و نیاز به ارتقا نباشه بعدا. و حداقل 64 گیگ باشه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

درود 

هسته های تنسور انویدیا توی فوتوشاپ تاثیر زیادی دارن در قیاس با amd. اگه میخواید خیلی هزینه نشه 3070 ببندین اگه نو میخواین نسخه 16 گیگ 4060ti حداقل. ولی گرافیک بالارده برای فوتوشاپ لازم نیست و سی پیو مهمتره.

مانیتور هم سری asus pro art مخصوص کاربری شما طراحی شدن و بهترین عملکرد رو خواهند داشت از لحاظ کیفیت و دقت رنگ و ... حداقل 27 اینچ 1440p تهیه کنید تا ppi بالایی داشته باشه.

برای سی پیو با توجه به مشکلات و دردسرای نسل 13 و 14 بهتره قویترین نسل 12 رو تهیه کنید (فوتوشاپ خیلی سی پیو محوره) یا صبر کنید برای نسل 15 اینتل. از amd هم 7950x میتونه گزینه خوبی باشه ولی متاسفانه به بالارده های نسل 14 تو فوتوشاپ نمیرسه. و دقت کنید هر سی پیویی که گرفتید حتما گرافیک داخلی داشته باشه چون برخلاف گیمینگ تو نرم افزار های adobe خیلی تاثیر داره.

رم هم ترجیحا ddr5 بردارید که سال ها قابلیت استفاده داشته باشه و نیاز به ارتقا نباشه بعدا. و حداقل 64 گیگ باشه

درود بیکران عزیز

پس گرافیک انویدیا برمیدارم  نظر خودم 2 تا 3090 باشه 2 تا 3080 برای 4 سیستم

برای مانیتور هم قیمت مناسبتر اگه موردی هست ممنون میشم معرفی کنین حدود 10-15

برای cpu هم دقیقا سره این داستان جئیئ نسل 13 و 14 یکم ریسکه ولی از لحاظ قدرتی خیلی تفاوت بین 12900k  و 13900K هست    هنوز مطمئن نیستم  14700k هم همین مشکل رو داره ؟

نه نمیتونم براس نسل بعد صبر کنم تا 2 هفنه آینده باید تصمیم گیری و خریدشون انجام بشه

رم هم 64 باس 6000 با تاخیر پایین برمیدارم

ممنونم از پیشنهادتون

دوستان اگر موردی هست یا قطعه ای که بنطرتون نیازه ممنون میشم یاد آوری کنین

یه سوال دیگه هم این هست یکم نگرانی نسبت به واتر کولرها دارم و امکانش هست با ایرکولر های رده بالا مثل نوکتوا و اساسین دیپکول اینارو خنک کرد ؟

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، samannaseri گفته است:

درود بیکران عزیز

برای مانیتور هم قیمت مناسبتر اگه موردی هست ممنون میشم معرفی کنین حدود 10-15

برای cpu هم دقیقا سره این داستان جئیئ نسل 13 و 14 یکم ریسکه ولی از لحاظ قدرتی خیلی تفاوت بین 12900k  و 13900K هست    هنوز مطمئن نیستم  14700k هم همین مشکل رو داره ؟

نه نمیتونم براس نسل بعد صبر کنم تا 2 هفنه آینده باید تصمیم گیری و خریدشون انجام بشه

ممنونم از پیشنهادتون

دوستان اگر موردی هست یا قطعه ای که بنطرتون نیازه ممنون میشم یاد آوری کنین

یه سوال دیگه هم این هست یکم نگرانی نسبت به واتر کولرها دارم و امکانش هست با ایرکولر های رده بالا مثل نوکتوا و اساسین دیپکول اینارو خنک کرد ؟

اونطور که میگن ظاهرا 3090 مشکل داره دقیق نمیدونم البته یه سریا میگن مموری مشکل داره بعضیا میگن چینش مموری مشکل داره بعضیا میگن مشکل خازن POSCAP داره بعضیا ضعف لحیم کاری pcb رو مقصر میدونند و ...

مانیتور شما به هرتز بالا نیاز ندارین دنبال مانیتور با محدوده رنگی فضای DCI-P3 بالا باشین

رم 6000 با CL30 جی اسکیل استیبل ترین گزینه ممکنه

اگه نسل 14 خواستین بگیرین حتما واترکولر تهیه کنید سری جدید های کولرمستر خوبن ریو 3 ایسوس هم خوبه LT دیپکول هم خوبه یکمی گردن کلفت تر هم میشه ریوجین3 البته هیچکدوم نمیتونن بدون محدود کردن پردازنده رو حالت پروفایل خود مادربرد خنکش کنن فوقش دو دقیقه که بعد اون پروتکشن اینتل فعال میشه و پاور لیمیت اعمال میشه یا باید دستی براش محدودیت تعریف کنید یا پروفایل اینتل رو فعال کنید البته تو آپدیت بایوس های جدید پروفایل اینتل به صورت دیفالت فعاله

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Kiarash گفته است:

اونطور که میگن ظاهرا 3090 مشکل داره دقیق نمیدونم البته یه سریا میگن مموری مشکل داره بعضیا میگن چینش مموری مشکل داره بعضیا میگن مشکل خازن POSCAP داره بعضیا ضعف لحیم کاری pcb رو مقصر میدونند و ...

مانیتور شما به هرتز بالا نیاز ندارین دنبال مانیتور با محدوده رنگی فضای DCI-P3 بالا باشین

رم 6000 با CL30 جی اسکیل استیبل ترین گزینه ممکنه

اگه نسل 14 خواستین بگیرین حتما واترکولر تهیه کنید سری جدید های کولرمستر خوبن ریو 3 ایسوس هم خوبه LT دیپکول هم خوبه یکمی گردن کلفت تر هم میشه ریوجین3 البته هیچکدوم نمیتونن بدون محدود کردن پردازنده رو حالت پروفایل خود مادربرد خنکش کنن فوقش دو دقیقه که بعد اون پروتکشن اینتل فعال میشه و پاور لیمیت اعمال میشه یا باید دستی براش محدودیت تعریف کنید یا پروفایل اینتل رو فعال کنید البته تو آپدیت بایوس های جدید پروفایل اینتل به صورت دیفالت فعاله

سپاس فراوان از اطلاعاتتون

با این تفاسیر 3080 دسته دو بردارم یا 4060ti 16g  کدوم بهتره برای طراحی

مانیتور چیزی مدنظرتون هست ؟  پنل ips باشه یا  va?

داستانی شد این نسل اینتل  الان با این آپدیت بایوس همچنان مشکلشون پابرجاست؟

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، Goftari گفته است:

سلام دوست عزیز. من 14700kf داشتم. به جز 1 یا 2 گیم کلا هیچ مشگلی نداشت. اون 2 تا بازی هم با آپدیت بایوس درست شد. بیشتر مشگل intel هم در گیمینگ بود. ولی هنوز این Fix نهایی نیست

البته Undervolt هم بکنید خیلی بهتره. ولی i7 از i9 راحت تر هست. 

سلام و درود عزیز

ممنون بابت اطلاعات خوبتون 🙏

لینک به دیدگاه

55 دقیقه قبل، samannaseri گفته است:

برای این مدل کاربری از سیستم اصولا باید بی دردسر ترین گزینه ممکن تو قطعات انتخاب شه رک بگم من خودم باشم کارت ماینی برنمیدارم و توصیه میکنم با افزایش بودجه برا کارت گرافیک یک 4070 نو دوال ایسوس ببندید ام ای تی تا چند روز قبل با قیمت ۳۵ ملیون موجود داشت

مانیتور قطعا پنل ips عموما va به درد طراحی نمیخوره گزینه نو تو اون رنج سراغ ندارم استوک های سری الترا شارپ دل بد نیستن نو هم کف قیمت 24 25 هستن مثل مدلای Pro art Pa278qv یا بنکیو های سری PD خوبن  یدونه فیلیپس 288E2A هست من فروشنده خاصی براش پیدا نکردم اگه مبنا افزایش بودجه و گزینه نو شد همین ایسوس proart یا بنکیو PD2506Q گزینه های مطلوبی هستن و البته 27UP650 ال جی با پنل چینی boe

55 دقیقه قبل، samannaseri گفته است:

اینو از مدیریت فروم بپرسید بهتر میتونن پاسخ بدن @ARMIN

ویرایش شده توسط Kiarash
لینک به دیدگاه

نتایج جدید در زمینه فتوشاپ جالبه !

https://www.pugetsystems.com/solutions/photo-editing-workstations/adobe-photoshop/hardware-recommendations/#image-gallery-10840

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/amd-ryzen-9-7900x3d-and-7950x3d-content-creation-review/#Graphic_Design_Photoshop

رایزن 9000 که گفته میشه نسبت به 7000 ارتقا نداشته اما در زمینه های دیگه عملکرد خیلی خوبی بجا گذاشته گویا.

Opera Snapshot_2024-09-22_203800_www.pugetsystems.com.png

Opera Snapshot_2024-09-22_203741_www.pugetsystems.com.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Kiarash گفته است:

برای این مدل کاربری از سیستم اصولا باید بی دردسر ترین گزینه ممکن تو قطعات انتخاب شه رک بگم من خودم باشم کارت ماینی برنمیدارم و توصیه میکنم با افزایش بودجه برا کارت گرافیک یک 4070 نو دوال ایسوس ببندید ام ای تی تا چند روز قبل با قیمت ۳۵ ملیون موجود داشت

مانیتور قطعا پنل ips عموما va به درد طراحی نمیخوره گزینه نو تو اون رنج سراغ ندارم استوک های سری الترا شارپ دل بد نیستن نو هم کف قیمت 24 25 هستن مثل مدلای Pro art Pa278qv یا بنکیو های سری PD خوبن  یدونه فیلیپس 288E2A هست من فروشنده خاصی براش پیدا نکردم اگه مبنا افزایش بودجه و گزینه نو شد همین ایسوس proart یا بنکیو PD2506Q گزینه های مطلوبی هستن و البته 27UP650 ال جی با پنل چینی boe

اینو از مدیریت فروم بپرسید بهتر میتونن پاسخ بدن @ARMIN

بله درست میفرمایید حالا با شرکت تصمیم میگیریم بین این 3 تا یکی رو انتخاب کنن

ممنون بابت توضیحات کمک بزرگی میکنه تو انتخاب

جالبه ولی یه بحثی هست من برای یکی دوهفته آینده میخوام و الان موجود نیت اگر هم باشه قیمت مناسبی ندارن برام

ممنون از اشتراک گذاری

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، samannaseri گفته است:

جالبه ولی یه بحثی هست من برای یکی دوهفته آینده میخوام و الان موجود نیت اگر هم باشه قیمت مناسبی ندارن برام

جالبه ارزون ترین فروشگاهی که پیدا کردم دیجی کالا بود اگه عجله دارین اقدام به خرید کنید

image.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

نتایج جدید در زمینه فتوشاپ جالبه !

https://www.pugetsystems.com/solutions/photo-editing-workstations/adobe-photoshop/hardware-recommendations/#image-gallery-10840

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/amd-ryzen-9-7900x3d-and-7950x3d-content-creation-review/#Graphic_Design_Photoshop

رایزن 9000 که گفته میشه نسبت به 7000 ارتقا نداشته اما در زمینه های دیگه عملکرد خیلی خوبی بجا گذاشته گویا.

Opera Snapshot_2024-09-22_203800_www.pugetsystems.com.png

Opera Snapshot_2024-09-22_203741_www.pugetsystems.com.png

عجیبه 9700x از 9900x عملکرد بهتری داشته. یا سایت معتبر نیست یا amd نامگذاری عجیب انجام داده :) 

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، samannaseri گفته است:

کار ادیت عکس کلا بیشتر سی پیو محوره و رم بالا میخواد همون 3060ti هم میتونه کافی باشه براتون و باقی بودجه رو به مانیتور حرفه ای و بقیه چیزا اختصاص بدین. اگه ادیت ویدیو هم قراره زیاد انجام بشه رو سیستم اره گرافیک با وی رم بالا خیلی مهمه.

والا اینتل قرار بود آپدیت میکروکد بده و اوکی کنه قضیه رو حالا باز آقا آرمین بیشتر در جریانن که چطور پیش رفته قضیه. ولی تا جایی که میدونم ی مشکل اکسیداسیون بود تو بعضی سری های نسل 13، و مشکل degrade شدن سی پیو بدلیل ولتاژ بیش از حد توی 13و14 های K که طبیعتا اگه محدودیت های لازم رو اعمال کنید مشکلی پیش نمیاد ولی ازونطرف عملکرد سی پیو هم پایین میاد.

رم اگه رایزن میرید مهمه حتما 6000 CL30 باشه ولی اگه اینتل انتخاب کنید خیلی بهش حساس نیست و دستتون بازتره برا انتخاب.

فک کنم تا I5 میشه ولی برای I7 به بالا تو لود های طولانی میگن بهتره واترکول بشه تا تراتل نکنه

لینک به دیدگاه

https://www.rtings.com/monitor/reviews/best/by-usage/photo-editing-graphic-design

ببینید کدوم به بودجه تون میخوره. این سایت معتبرترین سایت ریویو مانیتوره

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

عجیبه 9700x از 9900x عملکرد بهتری داشته. یا سایت معتبر نیست یا amd نامگذاری عجیب انجام داده :) 

سایت معتبره.

اگر مجددا بررسی کنید .سایت ذکر کرده که تعداد هسته بیشتر حتی تاثیر معکوس داره چون فتوشاپ از تعداد هسته محدود استفاده میکنه . بیشتر تمرکز روی بوست فرکانس و ipc‌هست .

لینک به دیدگاه

کانفیگ سیستم دوم طراحی:

asus prime b760 plus d5

i5-14500

g-skill ripjaws32gb 6000mhz cl40

deepcool ag500

wd sn580 1tb

gigabyte rtx4060wf2 oc

antec hcg650w

antec ax20elite

LG 27up550n-w

.......

باتوجه به اینکه میگید وقت زیادی ندارید اگر ملاک رو پرفورمنس درنظر بگیریم میشه با سفارش سی پیو ryzen 7 9700x از امارات و بقیه قطعات  از فروشگاه ها سیستم اول رو تهیه کرد .منتهی با عرضه این سی پیو در ایران احتمالا ارزش سی پیو مذکور 50 درصد افت پیدا کنه .اگر مشکلی ندارید میخواید مشخصات کانفیگ رو براتون بفرستم یا اینکه صبر میکنید تا رایزن 9000 عرضه بشه در بازار.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Kiarash گفته است:

جالبه ارزون ترین فروشگاهی که پیدا کردم دیجی کالا بود اگه عجله دارین اقدام به خرید کنید

تجربه نشون داده کار عجله ای بدرد نمیخوره🙃

https://www.lioncomputer.com/product/6972w/Zotac-GAMING-GeForce-RTX-4070-Twin-Edge-12GB-GDDR6-Graphics-Card

Opera Snapshot_2024-09-22_235944_toprayan.com.png

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

gigabyte rtx4060wf2

4060 یه قطعه الکتریکی (حتی نمیتونم گرافیک خطابش کنم) مزخرف تمام عیاره الان چند ماه aorus 4060 دستمه چه تو گیم چه تو رندر کم میاره لاقل نسخه ti یکمی ارزش خریدش بالاتره

6 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

تجربه نشون داده کار عجله ای بدرد نمیخوره🙃

https://www.lioncomputer.com/product/6972w/Zotac-GAMING-GeForce-RTX-4070-Twin-Edge-12GB-GDDR6-Graphics-Card

Opera Snapshot_2024-09-22_235944_toprayan.com.png

زوتک مطلقا نه

من فکر نکنم اختلاف ۶۰۰ تومنی دوال تو دیجی و تاپ رایان خیلی اختلاف بزرگی باشه همین که قیمت دیجی از لیون و تکنولایف و بروزکالا و اگزو پایین تره حداقل شخص من یوزر ترجیحم دیجی کالاست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب

به نظرم ابتدا یک سیستم رو زودتر تهیه کنید و چند روز ازش استفاده کنید اگر از عملکردش راضی بودید سیستم های دیگه رو میتونید تصمیم بگیرید که چه تغییرات سخت افزاری ای نسبت به سیستم اولیه درش ایجاد کنید .

در ضمن بهتره یک سیستم رو برای مثال گرافیک قوی تر بردارید و یه سیستم رو پردازنده قوی تر که اگر نرم افزار های مختلف منابع متفاوتی نیاز داشت سیستم هاتون بهره وری بهتری داشته باشن.

به شخصه هم در حال حاضر برای سیستم های بالا رده اینتل رو توصیه نمیکنم چون بخش زیادی از بودجه رو باید صرف کولینگ کنید. 

در مورد گرافیک هم در نرم افزار ها تا جایی که اطلاع دارم nvidia  عملکرد به مراتب بهتری داره .

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

کانفیگ سیستم دوم طراحی:

asus prime b760 plus d5

i5-14500

g-skill ripjaws32gb 6000mhz cl40

deepcool ag500

wd sn580 1tb

gigabyte rtx4060wf2 oc

antec hcg650w

antec ax20elite

LG 27up550n-w

.......

باتوجه به اینکه میگید وقت زیادی ندارید اگر ملاک رو پرفورمنس درنظر بگیریم میشه با سفارش سی پیو ryzen 7 9700x از امارات و بقیه قطعات  از فروشگاه ها سیستم اول رو تهیه کرد .منتهی با عرضه این سی پیو در ایران احتمالا ارزش سی پیو مذکور 50 درصد افت پیدا کنه .اگر مشکلی ندارید میخواید مشخصات کانفیگ رو براتون بفرستم یا اینکه صبر میکنید تا رایزن 9000 عرضه بشه در بازار.

سپاس از وقتی که گذاشتین

یکم ضعیف نیست این سیستم برای طراحی ؟

کلا نظر شرکت رو اینتله حالا بازم بررسی میکنم

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، farid68 گفته است:

سلام و عرض ادب

به نظرم ابتدا یک سیستم رو زودتر تهیه کنید و چند روز ازش استفاده کنید اگر از عملکردش راضی بودید سیستم های دیگه رو میتونید تصمیم بگیرید که چه تغییرات سخت افزاری ای نسبت به سیستم اولیه درش ایجاد کنید .

در ضمن بهتره یک سیستم رو برای مثال گرافیک قوی تر بردارید و یه سیستم رو پردازنده قوی تر که اگر نرم افزار های مختلف منابع متفاوتی نیاز داشت سیستم هاتون بهره وری بهتری داشته باشن.

به شخصه هم در حال حاضر برای سیستم های بالا رده اینتل رو توصیه نمیکنم چون بخش زیادی از بودجه رو باید صرف کولینگ کنید. 

در مورد گرافیک هم در نرم افزار ها تا جایی که اطلاع دارم nvidia  عملکرد به مراتب بهتری داره .

سلام و درود فرید جان ممنون از وقتی که گذاشتی

الان با سیستم خودم که 9900k  و 3080 هست دارم کار میکنم و حقیقت نمیدونم چقدر تغییر ایجاده میکنه با مثلا 13600k بعنوان سیستم دوم   ولی نظرتونو برای سیستم دوم درنظر میگیرم

دقیا برای همین به دو سیستم احتیاج داریم یکی قویتر یکی معمولی تر  اول قرار بود هر 4 تا سیستم بالا رده باشه بعد با پیشنهاد من عوض شده نظرشون که 2 تاشونو بالا رده بردارن 2تا پاینتر که هر وقت کار سنگین داشتن با اونا انجام بدن هروقتم کارای سبکتری داشتن با سیستم های سبکترشون

14700k  رو هرجا میبنم خیلی خوب عمل کرده و با یه lt 720 اوکیه

کارت هم بله صدرصد انویدیا برمیدارم فقط یکم تفاوت قیمت نسل 3000 با 4000 زیاده یعنی با پول 3090 نهایت یه 4070 میشه گرفت که اونم توی رندریگ اصلا درحد 3090 نیست ولی خب یکم مشکله که کارت سالمی گیرمون بیاد

4060ti یا 3060ti هم برای سیستم دوم

لینک به دیدگاه

هم اکنون، samannaseri گفته است:

سپاس از وقتی که گذاشتین

یکم ضعیف نیست این سیستم برای طراحی ؟

کلا نظر شرکت رو اینتله حالا بازم بررسی میکنم

اگر شرکت گیمر هستند خب بله میشه کارایی انجام داد ولی وقتی میگید با همچین نرم‌افزارهایی کار میکنند یعنی ما با عکاس ،طراح گرافیکی کار داریم خب اینجا هزینه اصلی میره سمت مانیتور هرچه بهتر و بعد سی پیو و رم،گرافیک در مرحله آخر.

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Adobe-Photoshop---AMD-Radeon-RX-6900-XT-Performance-2028/

معیار برای سیستم رو من همین سایتpugetsystems در نظر میگیرم ،دوستان اینتلی از قدیم همین سایت رو معیار قرار می‌دادند.

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، samannaseri گفته است:

هم باید بایوس آپدیت کنید و هم تنظیمات رو بهینه کنید. به احتمال زیاد مشکل رفع خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
13 ساعت قبل، Kiarash گفته است:

image.png

با سلام
دقت بفرمائید که این نسخه که عکس گزاشتین فکر میکنم با محصول موجود در لیون متفاوت هست و موقع خرید حتما اطمینان کامل حاصل کنید
بنظر نسخه EVO کولینگ به مراتب بهتری داره

https://www.lioncomputer.com/product/w8wjy/ASUS-Dual-GeForce-RTX-4070-EVO-OC-Edition-12GB-GDDR6X-Graphics-Card

Untitled.thumb.jpg.202658dc4f737e0eefd73e2985f71ebc.jpgUntitled2.thumb.jpg.c5b4a7903ec0347550ee836dadc55416.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

اگر شرکت گیمر هستند خب بله میشه کارایی انجام داد ولی وقتی میگید با همچین نرم‌افزارهایی کار میکنند یعنی ما با عکاس ،طراح گرافیکی کار داریم خب اینجا هزینه اصلی میره سمت مانیتور هرچه بهتر و بعد سی پیو و رم،گرافیک در مرحله آخر.

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Adobe-Photoshop---AMD-Radeon-RX-6900-XT-Performance-2028/

معیار برای سیستم رو من همین سایتpugetsystems در نظر میگیرم ،دوستان اینتلی از قدیم همین سایت رو معیار قرار می‌دادند.

نه یه شرکت تبلیغاتیه که  اکثر کاراش طراحیه و پروژه های رندرینگم گاهی انجام میده ولی بیشتر کاراش با همون نرف افزارهایی که گفتم

ممنون از لینک ولی توی تست ها اینطور بنطر میاد که اصلا تفاوتی باهم توی هیپی ندارن 2080ti باشه یا 3090

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

هم باید بایوس آپدیت کنید و هم تنظیمات رو بهینه کنید. به احتمال زیاد مشکل رفع خواهد شد.

مرسی اینو خودنم بیشتر نگران شدم 🙏😅

اینطور که معلومه حالا حالاها درگیرن برای حل مشکلش و تا یکسال دیگه واقعا نمیشه صبر کرد که آیا درست بشه یا نه

خودمم اینتلی بودم ولی باید قبول کنم الان بهتره سویچ کنم رو amd  بازم ممنون از شما

ظرفیت لاک کرردنمونم تموم شده اینو برای چی محدود کردین ☺️👍

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...