رفتن به مطلب

صدای عجیب هارد hdd

Ali 123
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من یک هار hdd دارم سیگیت دارم بد از تقریبن زمان دقیش رو نمیدونم ولی بعد از تبدیل فورمت هارد از mbr به gbt بعد از حالا یک ساعت تقربی یک صدای انگار سوت خیلی کم میده و تو این صدا نمی شه وارد هاردشد درایو های ویندوز وقتی سیستم خاموش میکنم یک چند ثانيه قبل همین صدا رو میده 

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، Ali 123 گفته است:

سلام من یک هار hdd دارم سیگیت دارم بد از تقریبن زمان دقیش رو نمیدونم ولی بعد از تبدیل فورمت هارد از mbr به gbt بعد از حالا یک ساعت تقربی یک صدای انگار سوت خیلی کم میده و تو این صدا نمی شه وارد هاردشد درایو های ویندوز وقتی سیستم خاموش میکنم یک چند ثانيه قبل همین صدا رو میده 

درایور به روز Intel Rapid Storage Technology (RST) را از سایت سازنده مادربورد دانلود و نصب کنید. علاوه بر این میزان سلامت هارد را با یکی از نرم افزارهای در این زمینه چک کنید.

ویرایش شده توسط Najm
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Ali 123 گفته است:

صدایی که از هاردت میاد (اون صدای سوت یا تق‌تق) معمولاً نشونه‌ی مشکل سخت‌افزاریه. ممکنه هد خوندن/نوشتن یا موتور داخلی هاردت دچار مشکل شده باشه. تغییر فرمت هارد از MBR به GPT به‌طور مستقیم باعث این مشکل نمیشه، اما شاید اون فرآیند یه بار سنگین به هارد وارد کرده که الان دچار مشکل شده.

هارد رو با نرم‌افزارهای بررسی دیسک چک کن: مثل CrystalDiskInfo یا ابزارهای مشابه. این برنامه‌ها وضعیت سلامت هاردت رو چک می‌کنن و اگه مشکلی باشه (مثل Bad Sector یا مشکلات سخت‌افزاری)، بهت نشون میدن.

لینک به دیدگاه

میشه لیست نرم افزار که باید ابدیت یا تیت کنم رو برای من بفرستید 

من تغییر فرمت داخل صفحه ی اول نصب ویندوز دربوت با smd انجام دادم و ویندوزم uefi هست روی سیستم قبلیم بعد از یک مدت یادم میاد یک ارر بلو اسکرین اومد دادم تعمیر بعدش این صدارو شنیدم باندل جدید خریدم همه چی اوض کردم هاردم هارد ۱ ترا دوم هست ssdساتا ۵۰۰ گیگ برای ویندوز ولی با این صدارو میده نمی دونم چه کارکنم

لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، Ali 123 گفته است:

میشه لیست نرم افزار که باید ابدیت یا تیت کنم رو برای من بفرستید 

من تغییر فرمت داخل صفحه ی اول نصب ویندوز دربوت با smd انجام دادم و ویندوزم uefi هست روی سیستم قبلیم بعد از یک مدت یادم میاد یک ارر بلو اسکرین اومد دادم تعمیر بعدش این صدارو شنیدم باندل جدید خریدم همه چی اوض کردم هاردم هارد ۱ ترا دوم هست ssdساتا ۵۰۰ گیگ برای ویندوز ولی با این صدارو میده نمی دونم چه کارکنم

Hard disk sentinel 

لینک به دیدگاه

نرم افزار بالا اومد هارد انتخاب کن یه اسکرین شات بده مثل یکی من😂

image.thumb.png.41397468ebfe6ebabe34c17774275418.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...