رفتن به مطلب

مشکل در اجرانشدن بازی resident evil 4 remake در ویندوز 11

ah13
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من این بازی رو جدیدان دانلود کردم البته نسخه ی ریپک دودی هست بعدازنصب وقتی بازی رو اجرا می کنم بعداز چندثانیه بسته میشه ویندوزم 11 هست نسخه ی  xlite سخت افزاری هم اینا هست سیستمم 

سی پی یو i5 13400f گرافیک rx 6600 رم 32 گیگ باهارد اس اس دس  کرک فیکس هم ریختم نشد بازی رو ازمحل نصب با ادمین اجرا می کنم بازم نمیشه سیستمم روحالت پرفور منس هست تاحالا خیلی بازی نصب کردم مشکل نداشتم نمیدونم مشکل کجاست تو نت هم خیلی گشتم کسی اگه چیزی میدونه یا راهنمایی خوشحال میشم بشنوم😑😅

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، ah13 گفته است:

سلام دوستان من این بازی رو جدیدان دانلود کردم البته نسخه ی ریپک دودی هست بعدازنصب وقتی بازی رو اجرا می کنم بعداز چندثانیه بسته میشه ویندوزم 11 هست نسخه ی  xlite سخت افزاری هم اینا هست سیستمم 

سی پی یو i5 13400f گرافیک rx 6600 رم 32 گیگ باهارد اس اس دس  کرک فیکس هم ریختم نشد بازی رو ازمحل نصب با ادمین اجرا می کنم بازم نمیشه سیستمم روحالت پرفور منس هست تاحالا خیلی بازی نصب کردم مشکل نداشتم نمیدونم مشکل کجاست تو نت هم خیلی گشتم کسی اگه چیزی میدونه یا راهنمایی خوشحال میشم بشنوم😑😅

سلام عزیز کی روی این سخت افزار نسخه لایت ویندوز را نصب می‌کنه. ویندوز را عوض کنید و نسخه Enterprise را نصب کنید ۱۰۰ درصد ۱۰۰ مشکل حل میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوشه بازیو به آنتی ویروس اعتماد سازی کن پاک نکنه درست نشد یه ویندوز پرو بریز

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، zen گفته است:

سلام عزیز کی روی این سخت افزار نسخه لایت ویندوز را نصب می‌کنه. ویندوز را عوض کنید و نسخه Enterprise را نصب کنید ۱۰۰ درصد ۱۰۰ مشکل حل میشه .

😅ازبس خسسیم می خوام ویندوز حداقل مصرف رو از سخت افزار ببیره ..........نسخه پرو بهتره یا اینترپرایز؟!!

12 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

پوشه بازیو به آنتی ویروس اعتماد سازی کن پاک نکنه درست نشد یه ویندوز پرو بریز

اصلن انتی ویروس ندارم ماله خود ویندوزم غیر فعاله🙂

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، ah13 گفته است:

سلام

نمیدونم مشکل کجاست تو نت هم خیلی گشتم کسی اگه چیزی میدونه یا راهنمایی خوشحال میشم بشنوم😑😅

درود

مشکل از کرک بازی هست. روی نسخه های جدید ویندوز 11 اجرا نمیشه. برای من هم همینطور هست. یا ویندوز 10 نصب کنید یا نسخه های یه مقدار قدیمی تر ویندوز 11.

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Trickster گفته است:

درود

مشکل از کرک بازی هست. روی نسخه های جدید ویندوز 11 اجرا نمیشه. برای من هم همینطور هست. یا ویندوز 10 نصب کنید یا نسخه های یه مقدار قدیمی تر ویندوز 11.

سپاس از شما دوست عزیز به گفته دوستان گرامی ویندوز پرو 11 نسخه ی 23h2 ریختم بازی بالا اومد شما فکر کنم باید کرک فیکس بریزید اگه انجام ندادید 

ویرایش شده توسط ah13
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ah13 گفته است:

سپاس از شما دوست عزیز به گفته دوستان گرامی ویندوز پرو 11 نسخه ی 23h2 ریختم بازی بالا اومد شما فکر کنم باید کرک فیکس بریزید اگه انجام ندادید 

این بار که نسخه پرو را نصب کردین ولی بهترین نسخه ویندوز اینترپرایز هست نه پرو .

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، zen گفته است:

این بار که نسخه پرو را نصب کردین ولی بهترین نسخه ویندوز اینترپرایز هست نه پرو .

سری بعد اپدیت جدید اومد اینترپرایز نصب می کنم تا حالا این نسخه رو نصب نکردم 😉 ببینم  این چطوره !!! تشکر مجدد از شما😊

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...