رفتن به مطلب

I7 4790

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من یک i7 4790 استوک خریدم داخل کار های معمولی دما ۵۰ و در گیم ۷۰ ها ۸۰ هست فرکانس معمولیcpu ۳.۶ هست اما تا ۳.۹ می‌ره آیا بوست شده چه کاری باید انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

خنک کنندتون چیه، اگه فن فابریک اینتل باشه، دما نرماله برخی از سمپل های این پردازنده تا حدود 100 وات هم مصرف دارند که باید حتما براشون فن بهتر نصب کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، علی حامد گفته است:

سلام من یک i7 4790 استوک خریدم داخل کار های معمولی دما ۵۰ و در گیم ۷۰ ها ۸۰ هست فرکانس معمولیcpu ۳.۶ هست اما تا ۳.۹ می‌ره آیا بوست شده چه کاری باید انجام بدم؟

کولر لوله مسی دار تهیه کنید ۴۷۹۰ داغه

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، علی حامد گفته است:

سلام اگه تا حالا دلید نشده ،حتما نیاز داره 

نسل سه تا نسل هفت (گمونم) بجای لحیم ،از خمیر سیلیکون برای پر کردن بین پوسته و چیپ استفاده میکردن ،اونم بعد چند سال خاصیتشو از دست میده 

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، علی حامد گفته است:

درود

وقت بخیر 

بنده هم ۴۷۹۰ دارم با فن استوک، بهترین کار اندرولت هست.

البته خمیر سیلیکون خوب و فن زیرمسی هم از ملزومات هست.

برای اندرولت کردن باید ولتاژ پردازنده رو ۱۰ واحد ۱۰ واحد کم کنید تا زمانیکه پردازنده ناپایدار نشه...

ویرایش :

به عنوان مثال پردازنده بنده در ولتاژ 1.045 ناپایدار میشه و در نتیجه ری استارت یا صفحه آبی

حالا بعضی سی پی یو ها با ولتاژ کمتر کار میکنند و به اصطلاح لو ولتاژ هستند، فقط از طریق آزمون خطا میشه به نتیجه رسید.

20241010_191325-1651x1238.thumb.jpg.877dff3422a5c66513504a9b6fd89e97.jpg

مثلا بنده اینجا ولتاژ رو روی 1.060 قرار دادم و همیشه پردازنده روی ۴۰۰۰ بوست میشه.

درصورتیکه بدون اندرولت در حالت بوست، ولتاژ به 1.180 میرسه و دما بالای ۸۲ میرسه و سیستم ری استارت میشه..

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...