رفتن به مطلب

پاک شدن اکانت یوزر ویندوز بعد از دستکاری رجیستری

Zoroaster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخاستم خیر سرم اسم یوزر ویندوز رو تغییر بدم.‌منظورم اسم پوشه user هست . یه آموزش تو نت بود ( خدا لعنتش کنه ) که نوشته بود با cmd و دستکاری کردن رجیستری بابد تغییر بدی. منم این کارو کردم و سیستمو ریستارت کردم. بعدش دیدم که یه یوزر موقت ایجاد کرده ویندوز و پیام اومده we cant sign you in. و همه اطلاعات دستکتاپ و پوشه user به کلی پاک شده.( انگار ویندوز یوزر رو خراب تصور کرده و یه یوزر temp ایجاد کرده). الان من موندم اطلاعات درایو c پاک شده. اعم از اطلاعات و هیستوری فایرفاکس کروم. اطلاعات دانلود منیجر و فایل های دستکتاپ. به نظرتون قابل ریکاوری هست؟ باید به کجا مراجعه کنم؟ ssd هست.

لینک به دیدگاه

سلام. تنها راهی که به ذهن من میرسه اینه که چک کنید ببینید سیستم restore point ذخیره نکرده اگر ذخیره کرده باشه میتونید تمام اطلاعات رو برگردونید. کافیه کلمه recovery رو در پایین بزنید و open system restore رو انتخاب کنید. اگر restore point وجود داشت میتونید انتخاب کنید و سیستم به تاریخ restore point بر می گرده.

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، Zoroaster گفته است:

نه متاسفانه restore point ندارم

عجیبه معمولا خود ویندوز یدونه به صورت پیش فرض ذخیره میکنه.

لینک به دیدگاه

بنظر میرسه یدونه یوزر که اونم ادمین بوده بیشتر روی سیستم نبوده و اون رو تغییری دادید که ویندوز با پروفایل temp داره میاد بالا که اینم بیشتر وقتیه که همون یدونه ادمینه پاک بشه الان احتمالا فقط یوزر Administrator دیفالت ویندوز هستش که باید نگا کنید فعاله یا غیرفعاله

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Sam-j گفته است:

بنظر میرسه یدونه یوزر که اونم ادمین بوده بیشتر روی سیستم نبوده و اون رو تغییری دادید که ویندوز با پروفایل temp داره میاد بالا که اینم بیشتر وقتیه که همون یدونه ادمینه پاک بشه الان احتمالا فقط یوزر Administrator دیفالت ویندوز هستش که باید نگا کنید فعاله یا غیرفعاله

کلا اطلاعات پوسه یوزر ادمین پاک شده

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Zoroaster گفته است:

کلا اطلاعات پوسه یوزر ادمین پاک شده

اگه یوزر پاک شده باشه فولدرش هم با محتویاتش پاک شده ولی اگه ادمین بوده و الان با اکانت غیر ادمین توی سیستمی محتویاتش رو نمیبینی

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Sam-j گفته است:

اگه یوزر پاک شده باشه فولدرش هم با محتویاتش پاک شده ولی اگه ادمین بوده و الان با اکانت غیر ادمین توی سیستمی محتویاتش رو نمیبینی

چطوری باید برگردونم محتویاتش رو ببینم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای منم اتفاق افتاد دقیق یادم نیست ولی همون ویندوز موقتی که بهت میده برو درایور سی یوزرتو پیدا کن از همونجا فایلهاتو بردار ، فایلهات موجوده ، دستکاپ دانلود و داکمنت و غیره

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

برای منم اتفاق افتاد دقیق یادم نیست ولی همون ویندوز موقتی که بهت میده برو درایور سی یوزرتو پیدا کن از همونجا فایلهاتو بردار ، فایلهات موجوده ، دستکاپ دانلود و داکمنت و غیره

نه همش پاک شده بود. گویا ویندوز خودش ریبیلد کرده و‌همه رو پاک کرده. پوشه خالیه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Zoroaster گفته است:

نه همش پاک شده بود. گویا ویندوز خودش ریبیلد کرده و‌همه رو پاک کرده. پوشه خالیه

با نرم افزار ریکاوری فایل(درون هارد یا درایو) ها رو در یک ویندوز دیگه ریکاوری کنید و دعا کنید فایل ها سالم باشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...