رفتن به مطلب

کمک در خرید سی پی یو

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

چند روزی است که واقعا تو فکر خرید یک سی پی یو اینتل مخصوص بازی هستم و کاملا مبحوت شدم که چی بخرم

پول هم 300 تومنی دارم

از سری 9000 و 8000 اگه اطلاعات خاصی همراه با مشخصات و قیمت دارید در اینجا بزارید مثلا :

E8400 : duo-core - 3.0ghz - 4mb L2 - 176toman

لینک به دیدگاه

با سلام

هومن جان اگر برای بازی میخواهید من e8500 رو پیشنهاد میدم یه 2 هسته ایه فوق العاده و اگر خوب اورش کنید از q6600 هم قویتر میشه البته بدون اور هم به نظر من سرتره .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام هومن جان خوبی آقا

ببین الان واقعآ یک سی پی یو 2هسته ای سری 8500 به قولی رضا جان عزیز کارتون رو انجام می ده با خیال راحت ! اگر برا نرم افزار و کار های خاص می خوای ولی اون بحثش فرق می کنه که من می گم 4هسته ای چون داره یواش یواش برنامه ها بر پایه 4 هسته ای ها درست میشه ! ولی برا گیم سی پی یو core2duo بهترین گزینه هست ! و بگم شما اگر یک سی پی یو سری 6750 هم داشته باشید کارتون راه افتاده برای مثال دارم می گم اینو. بیشتر کارت گرافیک مهم هست برا گیم !و سی پی یو هم مهمه ها ولی کارت گرافیک بیشتر !!شما رو کارت گرافیک بیشتر برنامه ریزی کن! و مانور خودتو بده الان سیستم فعلیت چیه بگو ببینیم تا برا گیم چی احتیاج داری سی پی یو یا کارت گرافیک ؟؟ شرمنده دخالت میکنما!

موفق و موید باشی:->

رضا مقدم

ویرایش شده توسط alireza_moghadam
لینک به دیدگاه

سلام

چند روزی است که واقعا تو فکر خرید یک سی پی یو اینتل مخصوص بازی هستم و کاملا مبحوت شدم که چی بخرم

پول هم 300 تومنی دارم

از سری 9000 و 8000 اگه اطلاعات خاصی همراه با مشخصات و قیمت دارید در اینجا بزارید مثلا :

E8400 : Duo-core - 3.0ghz - 4mb l2 - 176toman

هومن جان در کل در سری 9000 و قیمت حدود 300 تومان 9400 و 9450 مناسبه ولی یه مقدار توی بازار کم هستن و قیمتشون هم خیلی بالاست یه چند وقت صبر کنید 9400 وارد ایران میشه و دوباره قیمتش به 285 تومان بر میگرده

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز اگر فقط و فقط cpu ررو برای بازی میخواهید همون e8500 عالی جواب کارتون رو میده و هزینه اضافی نکنید مگر اینکه به قولی آینده نگری کنید و بر این اساس که برنامه ها بر پایه 4 هسته ای ساخته میشن و..... همون q9400 که آقای حسینی پیشنهاد دادند رو بردارید .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود :

به نظر من هم همان e8500 به شما جواب کافی را برای بازی خواهد داد ولی اگر می نوانید صبر کنید پردازنده 9450

بخرید عالی خواهد بود.

لینک به دیدگاه

از همه ی شما یک دنیا تشکر میکنم "من که خاک زیر پای همه بچه های این انجمن هستم "

همه e8500 رو گفتن بنظر که خیلی خوبه اگه مشخصات اش رو بگید که عالی میشه

در مورد سی پی یو های که اقای حسینی هم گفتند تشکر میکنم

از نظر سرعت و قدرت اگه از e8500 بالاتر هم هست بگید با مشخصات

بازهم ممنون

لینک به دیدگاه

سلام هومن جان خوبی آقا

ببین الان واقعآ یک سی پی یو 2هسته ای سری 8500 به قولی رضا جان عزیز کارتون رو انجام می ده با خیال راحت ! اگر برا نرم افزار و کار های خاص می خوای ولی اون بحثش فرق می کنه که من می گم 4هسته ای چون داره یواش یواش برنامه ها بر پایه 4 هسته ای ها درست میشه ! ولی برا گیم سی پی یو core2duo بهترین گزینه هست ! و بگم شما اگر یک سی پی یو سری 6750 هم داشته باشید کارتون راه افتاده برای مثال دارم می گم اینو. بیشتر کارت گرافیک مهم هست برا گیم !و سی پی یو هم مهمه ها ولی کارت گرافیک بیشتر !!شما رو کارت گرافیک بیشتر برنامه ریزی کن! و مانور خودتو بده الان سیستم فعلیت چیه بگو ببینیم تا برا گیم چی احتیاج داری سی پی یو یا کارت گرافیک ؟؟ شرمنده دخالت میکنما!

موفق و موید باشی:->

رضا مقدم

ممنون چه دخالتی از این به بعد با من راحت باش

سیستم :

main : asus p5q deluxe

2gb ram bus 800

در مورد کارت حق با شماست به امید خدا gtx 350 یا hd 4870 یا از سری 5000 ati یکی رو بر میدارم ( خیالی نکنید

روی گنج نشستم یا بچه پولدارم نه ) در ضمن نمی خواهم دیگه برای سی پی یو پول خرج کنم همون e8500

لینک به دیدگاه

هومن جان در کل در سری 9000 و قیمت حدود 300 تومان 9400 و 9450 مناسبه ولی یه مقدار توی بازار کم هستن و قیمتشون هم خیلی بالاست یه چند وقت صبر کنید 9400 وارد ایران میشه و دوباره قیمتش به 285 تومان بر میگرده

ممنون شما که سرور مایی

"چشم" اگه بگید چقدر طول میکشه ؟

لینک به دیدگاه

از همه ی شما یک دنیا تشکر میکنم "من که خاک زیر پای همه بچه های این انجمن هستم "

همه e8500 رو گفتن بنظر که خیلی خوبه اگه مشخصات اش رو بگید که عالی میشه

در مورد سی پی یو های که اقای حسینی هم گفتند تشکر میکنم

از نظر سرعت و قدرت اگه از e8500 بالاتر هم هست بگید با مشخصات

بازهم ممنون

درود

دوست عزیز مشخصات پردازنده های Q9400 و E8500 به شرح زیر هست {برای تصویر واضح اینجا رو کلیک کنید}

12893.png

از E8500 قویتر در سری دو هسته ای های کر تو دو E8600 هست و باز در چهار هسته ای ها هم قویتر زیاد هست مثل پردازنده های چهار هسته ای سری کر تو کواد اکستریم که البته اونها قیمتهای خیلی بالاتری دارند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز مشخصات پردازنده های Q9400 و E8500 به شرح زیر هست {برای تصویر واضح اینجا رو کلیک کنید}

12893.png

از E8500 قویتر در سری دو هسته ای های کر تو دو E8600 هست و باز در چهار هسته ای ها هم قویتر زیاد هست مثل پردازنده های چهار هسته ای سری کر تو کواد اکستریم که البته اونها قیمتهای خیلی بالاتری دارند.

موفق باشید

ممنون

در مورد e8600 بیشتر توضیح بده

لینک به دیدگاه

با سلام

هومن جان اگر 8600 رو پیدا کردید حتما بگیرید البته من این رو تو بازار ندیدم حالا شاید هم باشه .

29dtlpu.jpg

Process Type: Intel Core 2 Duo Desktop Processor E8600 Frequency: 3.33 GHz FSB: 1333 MHz Cache: 6 MB Process

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

ممنون

در مورد e8600 بیشتر توضیح بده

درود

مشخصات E8600 به شرح زیر هست.البته اطلاع ندارم که وارد ایران شده یا نه ولی زیاد فرقی با E8500 نداره و فقط کمی فرکانس کاریش بیشتر هست

15877.png

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

قراره بابام 170 الی 150 تومنی به من قرض بده

با این پول و پولی که خودم دارم ایا خرید q9550 به صرفه هست؟ سرعتش 2.8ghz هستش و جهار هسته ای

12 مگ هم کش داره "یک جا خوندم که گفته بود مقدار کش سی پی یو در بازی خیلی خیلی تاثیر داره"

از همه نظر که عالی هستش هم اینکه در اینده( 3الی4) سال احتیاجی به سی پی یو نو ندارم

نظرتون رو بهم بگید خیلی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

با سلام

هومن جان cpu خوب و قوی هستش ولی باز هم میگم اگر قصدتون فقط و فقط بازی کردن هستش همان e8600 یا e8500 راحت بهتون جواب میده و هزینه اضافی نکنید بنده فقط نظرم رو گفتم و تصمیم نهایی با شماست .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام منم با نظر رضا جان موافقم همون e8500 یا e8600 اگر در بازار پیدا کردی! خرج اضافی نکن الکی برا گیم این سی پی یو ها عالیه! اگر ولی کاراییت چیز های دیگه ای باشه نه! مثلآ برنامه های سگین نرم افزاری که اون فرق داره ! پس گیم فقط این 2 تا سی پی یو!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...