رفتن به مطلب

تأثیر بازی‌های خشونت آمیز در تسکین درد!

Aventador J
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

l482qbptr745znfpg10d.jpg

طبق تحقیقات جدید در دانشگاه Keele انگلستان، انجام بازی‌های خشن توسط افراد، می‌تواند به کاهش 65 درصدی دردشان کمک کند (آستانه درد افراد را افزایش می‌دهد).

بر طبق گزارش روزنامه‌ای در طی یک آزمایش، از 40 نفر از افرادی که در این آزمایش شرکت کرده بودند، برای یک مدت زمان مشخص، تعدادی بازی‌های خشونت آمیز و تعدادی بازی‌های غیر خشن انجام دادند. بعد از این عمل این افراد دستان خود را به آب سرد فرو بردند. نتیجه آزمایش بسیار جالب است، مقاومت افرادی که با بازی خشن سروکار داشتند 65 درصد بیشتر از دیگر شرکت کنندگان در آزمایش بود! این آزمایش هدفی مشابه با آزمایشی که قبلاً در همین دانشگاه صورت گرفته بود دارد. در آزمایش قبلی دانشگاه تأثیر تخلیه انرژی (فریاد زدن و شاید ناسزا گفتن!) در آستانه درد بررسی شد.

دکتر Richard Stephens توضیح می‌دهد که " نتایج، پیش‌بینی ما را ثابت می‌کند. بازی‌های رایانه‌ای هم حس پرخاشگری و هم تحمل درد را باهم افزایش می‌دهد. مانند فریاد زدن که باعث ایجاد یک واکنش احساسی شده که آستانه درد را بالا می‌برد."

نظر شما راجع به این آزمایش چیست؟ آیا این نتیجه مطلب خاصی را می‌رساند؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم وقتی اعصابم خورده میرم سراغ فیلم ترسناک و اکشن یا سراغ همچین بازی هایی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم وقتی چنین بازی ها و فیلم هایی رو که خشونت توشونه رو میبینم احساس میکنم قوی شدم و منم مثل اون بازیگر نقش اول فیلم یا بازی هستم و وقتی دستم بسوزه میگم این که چیزی نیست خوب میشه -_-

در کل مطلبت جالب بود ;)

ویرایش شده توسط eftekhar20
لینک به دیدگاه

هر وقت اعصاب ندارم میرم Prototype 2 رو بازی میکنم کل بار خشونتم تخلیه میشه :-j

دوستانی که این بازی رو رفتن میدونن چی میگم =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم که به کل وقت ندارم بازی یا فیلم نگاه کنم ( پیر شدیم دیگه حوصله نداریم )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...