رفتن به مطلب

reboot and select ...

miladna
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

خسته نباشىد.

کامپىوتر چند دقىقه پىش بلو اسکرىن اررو داد و وقتى رىستار کردم مى گه:

Reboot and select proper boot device or insert media in selected boot device and prees a key

طبق شواهد ىعنى خداحافظ وىندوز ، راهى واسه رىکاورى هست؟

سرىع تر جواب بدىد ممنون مى شم.

لینک به دیدگاه

یعنی اصلا نمیتونه از روی هارد بوت کنه ؟ هارد سالمه ؟ هارد رو میشناسه ؟

اگر هارد رو بشناسه و نتونه صفحه بوت بیاره ، باید ویندوز نصب کنی و بعد نرم افزار ریکاوری استفاده کنی. فکر میکنم یکسری نرم افزار ریکاوری هم هستن که به صورت بوتیبل کار میکنن . شنیده بودم که هستن ولی نمیشناسم .

اگر هارد رو نشناسه که کلا هارد تعطیله .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان.

خسته نباشىد.

کامپىوتر چند دقىقه پىش بلو اسکرىن اررو داد و وقتى رىستار کردم مى گه:

Reboot and select proper boot device or insert media in selected boot device and prees a key

طبق شواهد ىعنى خداحافظ وىندوز ، راهى واسه رىکاورى هست؟

سرىع تر جواب بدىد ممنون مى شم.

یعنی خداحافظی هارد.

ولی نگران نباشید و کارهایی رو که دوست خوبم حامد گفت انجام بدید انشاا.. مشکلتون حل بشه.

لینک به دیدگاه

خب فقط ارور بالا رو مىاره و اصلا هم تو سىف مد و.... نمى ره ىعنى اصلا نمى ره که بخواد بىاره.

فقط هارد نسوخته باشه چون کلى اطلاعات مهم داشتم.

لینک به دیدگاه

توی بایوس برو ببین هارد رو میشناسه . اگر شناخت احتمال اینکه هارد سالم باشه هست . ولی هنوز کمی هم میشه احتمال داد که مشکل پیدا کرده باشه .

لینک به دیدگاه

http://db.tt/dJKoYDAY

اىن قسمت رو رد مى کنه لگوى مادرىرد هم مى ىاد دقىقا همونجاىى که باىد لگوى وىندوز بىاد ارورى که اول گفتم رو مى ره.

به نظرم با نصب وىندوز مشل حل بشه.

لینک به دیدگاه

توی بایوس برو ببین هارد رو میشناسه . اگر شناخت احتمال اینکه هارد سالم باشه هست . ولی هنوز کمی هم میشه احتمال داد که مشکل پیدا کرده باشه .

تو باىوس که مى رم رو sata configurations :

http://db.tt/mPqzRcNq

هىمن جا معلوم مى ؟

اگه همىن باشه که باشه که باىد سر به بىابون بزارم حامد جان.

لینک به دیدگاه

این که فقط درایوهای نوری رو نوشته . اثری از هارد نیست . کابلهای هارد رو بکن و دوباره وصل کن . پورت ساتا رو جابه جا کن . ببین هارد رو میتونی دوباره برگردونی . اگر برنگشت اوضاع خیلی خرابه .

لینک به دیدگاه

حامد جان الان مى خواستم وىندوز نصب کنم , تا قسمتى که مى خواىن اپ گرىد کنىن ىا جدىد نصب کنىد مى ره من مى زنم اپ گرىد مى گه شما ىه نسخه نصب دارىد , فکر کنم اىن ىعنى شناخته هارد رو چون مى گه شما ىه نسخه نصب دارىد قبلى پاک ککنىد

لینک به دیدگاه

اگر این رو میگه پس هارد هست . ولی توی بایوس اثری از هارد نبود . اگر ویندوز نصب کنی اطلاعات درایوی که داری توش ویندوز نصب میکنی میپره .

لینک به دیدگاه

کابل ها رو قطع و وصل کردم فعلا بدون هىچ مشکلى و خىلى بى خىال هارد رو شناساىى کرد و وىندوز بالا اوگو ولى مشکل چى بود, چرا ىه دفعه بلو اسکرىن زد بعد اىن طورى شد؟

از حامد و معىن عزىز هم متشکرم بابت کمک.

لینک به دیدگاه

احتمال داره کابل ساتا مشکل داشته باشه . با HD Tune تست بگیر . تب Health رو نگاه کن . ببین روی چیزی زرد یا قرمز زده .

لینک به دیدگاه

خب حامد جان چند بار تست زدم هیچ مشکلی نداشت ، خیلی سالم بود و همه چیز سبز ، هیچ error ی هم نشون نداد تو error scan.

:huh: :huh: :huh: :huh: :mellow: :mellow: :mellow: :blink: :blink: :blink:

لینک به دیدگاه

تو صفحه Health رو دیدی ؟ اگر اروری نمیده پس احتمالا کابل شل شده بود .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...