رفتن به مطلب

تروجان autorun.inf

boys666
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

سيستم من يه چند وقتي هست كه به تروجان AUTORUN.inf گرفته ويندوز هم عوض كردم درست نشد انتي ويروسمم ناد 3 هست هميشه هم بروز هست ولي دائم نشون ميده كه تروجان هست و پاك ميكنه ولي باز فايل بر ميگرده سر جاش يعني انتي ويروس دائم پيغام وجود تروجان رو در درايوهاي مختلف ميده حسابي شاكيم كرده. B)

دوستان اگر تجربه اي دارن لطفا راهنماييم كنن.

مرسي.

مسعود شهبازي. :confused:(

لینک به دیدگاه

درود :

مسعود جان این نوع ویروسها معمولا با پاک کردن ویندوز پاک نمی شوند وبه نظر من باید شما کامپیوتر را اول fdisk

کنید و بعد آن را فرمت نمایید

ضمنا تازگی ها ویروسی به نام kazmegheyze وارد شده و بیشتر کاربران را آلوده کرده شما دوستان مواظب باشید

ویروس هوشمندی است و میتونه در طول کمتر از 12 روز تمام کامپوتر شما را به هم بریزد حتی من شنیده ام این

ویروس وارد نرم افزارها مثل حسابداری، نرم افزار مهندسی و.... وارد شده و آنها را خراب کند.

که در این صورت باید شما کامپیوتر را از نوع پارتیشن بندی کنید.

B)(

امیدوارم مسعود جان مشکلت حل بشود

با تشکر. علیرضا

لینک به دیدگاه

سلام

سيستم من يه چند وقتي هست كه به تروجان AUTORUN.inf گرفته ويندوز هم عوض كردم درست نشد انتي ويروسمم ناد 3 هست هميشه هم بروز هست ولي دائم نشون ميده كه تروجان هست و پاك ميكنه ولي باز فايل بر ميگرده سر جاش يعني انتي ويروس دائم پيغام وجود تروجان رو در درايوهاي مختلف ميده حسابي شاكيم كرده. B)

دوستان اگر تجربه اي دارن لطفا راهنماييم كنن.

مرسي.

مسعود شهبازي. :confused:(

با سلام

مسعود جان حق با علیرضا هستش و باید یک بار fdisk کنید حالا یه راه حل دیگه رو بنده به شما میگم و امتحان کنید ویندوز رو عوض کنید و قبل از اینکه دست به کاری بزنید و وارد هیچ یک از درایوها بشید اگر آنتی ویروس kaspersky 2009 رو دارید اون رو نصب کنید و ویروس کشی کنید انشاا... که مشکلتون حل بشه و اگر درست نشد همون کاری که علیرضا جان گفتند کنید.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

از راهنمايي هاتون خيلي ممنونم با همون ناد 32 يك بار سيستم رو اسكن كامل كردم مشكل حل شد چون فايل اصليه توليد كننده رو پيدا كردم و كاملا پاكش كردم. B)

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

با اجازه ی همه ی اساتید

نه دادا

نیاز به fdisk نیست....

یه روش توپ بهت یاد میدم که بری حال کنی...

خودم کشفش کردم...

البته تلفیقی از چند روش کوچیک و بزرگ هست ...

البته اگه fdisk نکردی بگو که تو این تاپیک آموزشش رو بنویسم

چون خیلی کار داره ...

اما در عوض شاخه هر ویروسی رو میشکنه ...

حتی اونی که دوستان در بالای تاپیک فرمودن ، چون یه روش کلی هست و روی تمامه ویروس ها جواب میده ..

اگه خواستی میتونی از یاهو آیدیه زیر هم استفاده کنی تا بهتر جواب بگیری ، فقط کافیه یه پی ام کوچیک بدی تا در خدمتت باشم :

hector_ekilis@yahoo.com

ویرایش شده توسط hector_ekilis
لینک به دیدگاه

این فایلی رو که اپ کردم دانلود کنید و بعد از استخراج 4 تا فایل توش هست که شماره گذاری کردم.

به ترتییب از شماره 1 تا 4 اجرا کنید و بعد از اجرای فایل 4 سیستمو یه بار ریست کنید.

http://www.2shared.com/file/7627252/4ffcc86a/Autorun.html

(البته فکر کنم مشکل دوست عزیزمون حل شده ولی برای بقیه دوستان هم توصیه می کنم حتما دانلود کنن لازمشون میشه)

ویرایش شده توسط AlleN
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوست من

من یک روشی بهتون می گم این رو انجام بدید

احتمالان ویروس از بین میره

اول اخرین نسخه از کاسپرسکای رو بگیرید

و بعد بزارید به صورت کامپلیت همه درایور ها و کلان همه جای ویندوز شما رو چک کن

بعد از پیدا کردن ویروس ها

شما باید برید تویه folder option و فایل ها مخفی و سیستمی رو از از حالت مخفی به محالت نمایش ( show ) بزارید

و تیک اون گزینه که تویه عکس نشون دادم بر دارید و اپشین باتون هم رویه گزینه show hidden بزارید و applay کنید

1257917138.jpg

بعد تک تک درایو ها خودتون رو باز کنید تویه صفحه اول همه درایور ها شما چند تا فایل به نام ها اتوران وجود داره مثله autorun.inf اون رو شیف دلیت کنید و تک تک درایوهاتون رو نگاه کنید و هر جا این فایل رو دیدید پاک کنید

و در نهایت کامپیوتر رو ریستارت کنید ( البته این کارها که من بهتون گفتم رو بعد از انجام سرچ و پیدا کردن ویروس ها توسط کاسپر این کار رو انجام بدید چون اون موقعه دیگه تکثیر نمی شن )

باتشکر

لینک به دیدگاه

دوست من شما به این خیال باش که ویروس پاک شده عزیز دل من مشکل شما رو داشتم

بله از ریشه شاید پاک کنه ولی فایل های روی سیستم میمونه من هزارتا روش رو رفتم وامتحان کردم

این ویروس پیشرفته شده و از نوع قدیمی نیست و به این راحتی پاک نمیشه

سرعت سیستم رو میگیره

لینک به دیدگاه

برای اینکه از این اتورانها نگیره سیستمت باید حتما این نرم افزار را رو سیستمت نصب کنی

http://www.autorunremover.com/down/AutorunRemover.zip

برا رجیستر هم

USER: opus

licence : QT

این برنامه هر وقت یک درایو removable مثل فلش یا رم موبایل یا هر چیز دیگه ای که به سیستم وصل میشه فایل autorun و فایلی را که اتوران میخواد اجرا کنه را پاک میکنه .

اگر انتی ویروس از پس فایل اصلی که اتوران میسازه بر نیومد بعد از اینکه ویندوز نصب کردید قبل از اینکه برید توی درایوهاتون این را نصب کنید و دکمه اسکن را بزنید تا فایلهای اتوران را تو همه پارتیشنا پاک کنه بعد همون کاری که دوستمون تو پست 8 گفتند بکنید و پوشه recycled یا هر چیز شبیه اونا تو درایوهاتون پاک کنید.

لینک به دیدگاه

دوست من شما به این خیال باش که ویروس پاک شده عزیز دل من مشکل شما رو داشتم

بله از ریشه شاید پاک کنه ولی فایل های روی سیستم میمونه من هزارتا روش رو رفتم وامتحان کردم

این ویروس پیشرفته شده و از نوع قدیمی نیست و به این راحتی پاک نمیشه

سرعت سیستم رو میگیره

سلام

شما همیشه اخرین نسخه انتی ویروس کاسپر رو داشته باشه

و بعد اون کاری که بالا گفتم رو انجام بدید

اگر انتی ویروس شما قدیمی باشه نمی تونه ویروس ها جدید رو پیدا کنه .......

باتشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...