رفتن به مطلب

بهترین آنتی ویروس رایگان برای کاربران ایرانی

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مدتها پیش برای رهایی از دست آنتی ویروسهای متداول که مدام از نظر کرک و آپدیت و پیدا کردن یوزر و پسورد های جدید کلافه ام کرده بودند و بایستی با شگردهای مخصوصی این محدودیتها رو دور میزدم به دنبال راهکاری اساسی افتادم تا بتونم یک سیستم بدون ویروس و تروجان و ایمن داشته باشم.

در این میان خیلی از آنتی ویروسهای وطنی و غیره رو امتحان کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که برای کاربران خانگی استفاده از آنتی ویروس های رایگان گزینه بدی محسوب نمیشه و بسیار هم مناسب هستند

در میان این آنتی ویروسها گشتم و یکی یکی اونها رو بررسی کردم

white-trash-repairs-that-must-have-been-one-big-fly-200x300.jpg

avira:

نسخه رایگان اون به راحتی و با حجم ۵۰-۶۰ مگ قابل دانلود و تهیه هست و بدون هیچ گونه پیچیدگی ای در فرایند نصب و تنظیمات بعد از نصب کار میکند و هم آنتی ویروس هست و هم آنتی تروجان

panda:

این آنتی ویروس تنها یک مشکل دارد و آن هم نحوه آپدیت شدنش هست که من نفهمیدم به چه صورت انجام میگیرد.احتمالا اصلا آپدیت نمیشود و شما تنها مجبورید برای مدت کمی از آخرین نسخه ارائه شده آن استفاده کنید.محیط ساده ای دارد و حجم خیلی کمی دارد

avg

آنتی ویروس آن رایگان بوده و جزئ بهترین آنتی ویروسهاست ولی مثل اینکه جدیدا به ایران سرویس نمیدهد و از طریق آی پی رد شما را میگیرد و آپدیت نمیشود

clam win

آنتی ویرسی که برنامه نویسان و هکرها آن را نوشته اند و بیشتر برای سیستمهای لینوکس شناخته شده هست ولی میتوان از آن در پی سی هم استفاده کرد.فوق العاده سبک و با کاربری ساده.مشکلش آپدیت شدن نامناسب است و اینکه به صورت هوشمند در پس زمینه سیستم شما فعالیت نمیکند و برای اسکن کردن فلش مموری یا فایل خاصی باید به طور دستی مسیر دهی و اسکن کنید که همین عمل خیلی خطرناک است و راه را برای تروجان ها همیشه باز نگه میدارد.من مدتها از آن استفاده کردم و آسیب دیدم.هر چند خیلی دوست داشتنیست ولی تا وقتی آویرا بدون دردسر آپدیت میشود و کار میکند جایی برای ایرانیان نخواهد داشت

آنتی ویروس رایگان مایکروسافت:علاوه بر حجم زیاد به سیستم ویندوزی نیازمند است که سرویس پک ۳ و اگر اشتباه نکنم net frame work نیازمند است

در ضمن بای رجیستر بودن یا نبودن ویندوز شما هم به نظر میرسد مشکل ساز باشد.شخصا هیچوقت نتوانستم آن را نصب کرده و از آن استفاده کنم و هر بار با یک مشکل مواجه شدم

ای تی ایران

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

avast هم خیلی خوبه حتی از avira هم بهتر هست البته در آنتی ویروس های مجانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده خودم نورتون نصب کردم که به نظرم عالی هست

لینک به دیدگاه

:p خیلی ارزونه 8-X :lol:

لینک به دیدگاه

عطا جان تعريف نورتون رو زياد شنيدم خيلي دوست دارم امتحانش كنم ولي ميگن سرعت سيستمو بد جور پايين مياره ممنون ميشم يه كوچولو در اين مورد توضيح بدي و اين كه چه طوري اپديت ميشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم که با همشون کار کردم نورتون چیز دیگست برام... B)

اگه منظورت سیستم زغالیای قدیم رو میگی اره سرعتت میاد پایین... اما با این سیستم های جدید اصلا احساسم نمی کنی انتی ویروس داری مگه یه پیغامی بده بفهمی ! :D

(تازه با این هاردهای جامد که اومده بزنی تنگ سیستم اصلا سیستم مثل بنز برات کار میکنه!) :wub:

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

(تازه با این هاردهای جامد که اومده بزنی تنگ سیستم ....

گوجه و خيارشور و سس مايونز هم بهش اضافه كنى ديگه حرف نداره :lol:

مخلص آقا نيما @};-

لینک به دیدگاه

الان بهترین انتی ویروس هایی که تو بازار هست norton و bitdefender هست که به نظر من خیلی هم خوب هستند.

لینک به دیدگاه

ace عزیز bit defender اپدیت میده ولی نورتون فکر نمیکنم. :blink:

لینک به دیدگاه

دوستان يعني هيچ راهي برا اپديت كردنش نيست؟ كركي‌ پسوردي چيزي؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان يعني هيچ راهي برا اپديت كردنش نيست؟ كركي‌ پسوردي چيزي؟

www.iransetup.ir

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید محترم

چند سالی هست با آویرا کار میکنم و مشکلی نداشتم تا الان ، واقعا انتی ویروس خوبیه

البته به طور همزمان از کاسپرسکی هم استفاده میکنم (رو سیستم محل کار) اون دیگه نیاز به تعریف نداره !

لینک به دیدگاه

بهترین آنتی ویروسی که داشتم bitdefender 13 هست که شخصا به همه آنتی ویروس ها ترجیح میدم ....

لایسنس اصلیش رو داشتم که متاسفانه به یه سری دلائل نتونستم دیگه استفاده کنم

لینک به دیدگاه

نورتون مگه به ایران آپدیت می ده؟

بله آپدیت میده. ;)

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کلا من دوسال هست آنتی ویروس ندارم و همه جور ورودی هم بوده(انواع هاردهای اکسترنال،فلش،CD،DVD و ...)اینترنت هم که 24/7 هست ولی یک عدد ویروس هم نگرفتم.کافیه فایلهای هیدن رو باز کنید و به هنگام اتصال یکی از دستگاههای نامبرده داخلش رو از طریق اکسپلور چک کنید.فایلی مشکوک بود پاک کنید.(باید بتونید بشناسید انواع فایلهای مشکوک رو)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کلا من دوسال هست آنتی ویروس ندارم و همه جور ورودی هم بوده(انواع هاردهای اکسترنال،فلش،CD،DVD و ...)اینترنت هم که 24/7 هست ولی یک عدد ویروس هم نگرفتم.کافیه فایلهای هیدن رو باز کنید و به هنگام اتصال یکی از دستگاههای نامبرده داخلش رو از طریق اکسپلور چک کنید.فایلی مشکوک بود پاک کنید.(باید بتونید بشناسید انواع فایلهای مشکوک رو)

معین جان خودت یه پا ویروسیا... ااا ببخشید انتی ویروسیا! :D

------------------------------

ارمین جان دیگه قرار نشد دستور طبخ سری رو لو بدی! :D

------------------------------

اگه اپدیت نمیشه پس این نورتون 360 من چیکار میکنه که مینویسه توش مثلا اخرین اپدیت شما 1 دقیقه قبل؟؟؟ :blink:

لینک به دیدگاه

درود

معين جان ويندوز 64 هستش يا 32؟

فايروال چظور؟، اونم ندارى؟

چون خود فايروال دسترسى خيلى از ويروس هارو ميگيره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ساده هست.بالای 90 درصد از ویروسها با دابل کلیک روی درایو مذکور فعال و تکثیر میشن.

کافیه شما اکسپلور کنید درایوتون رو و فایلهلی هیدن یا مخفی(کمرنگ) رو که می بینید مشکوکهاش رو پاک کنید.همین!

من مشکلم با بیشتر اینترنت سکوریتی ها اینه که مشکل در شبکه شدن کامپیوتر با سرورهای دیدیکیت پیدا میکنند و یا برای لن و تنظیماتش محدودیت ایجاد میکنند.

میشه گفت تمامی انتی ویروسها هم ک.ر.ک ،کی جن و ... رو بد افزار میشناسند و یا قرنطینه میکنند و یا حذف.

لینک به دیدگاه

والا معين جان دروغ چرا،

اگه اينجا سوييس بود، من خيالم راحت بود،‌ ولى تو ايران ماشالا همه هك-ر هستن من جرعت نميكنم حسابم رو آنلاين چك كنم، چه برسه به اين كه بدون فايروال و ضد ويروس برم تو نت.

يه خوبى سيستم بدون ضد ويروس سرعت بالاى اونه. ولى اگه با سيستم تو نت "دور دور" ميزنيم به نظرم بايد سيستم به حداقل يه ضد ويروس معمولى مجهز باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...