رفتن به مطلب

تشکیل تیم ریوییو در لیون کامپیوتر

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

چند ماهی بود که توسط مدیران سایت و چند تا از کاربران درگیر تشکیل تیم ریوییو و بررسی قطعات بودیم که خدا رو شکر چند تا از دوستان گلمون برای این امر امادگیشون رو اعلام کردن و ما از این بابت بسیار خرسند و خوشنود هستیم .

اعضای تیم ریوییو ما به ترتیب زیر می باشند که از این پس مقالات و بررسیهاشون رو در این سایت مشاهده خواهید کرد :

1 -HeX یا همون معین عزیز که خیلی زحمت کشیدن تا الان و بسیار متشکریم ازشون

2 - Dj_aghamajid مجید عزیز که کاربر نمونه سایت در سال 1390 شدن و از بررسیها و اخباری که تا به الان گذاشتن همگی لذت بردیم

3 - metall_hero میلاد عزیز که به تازگی به ما پیوستن و بسیار دوست نازنینی هستن و امیدواریم که بتونیم در خدمتشون باشیم .

امیدوارم که شما عزیزان هم در تهیه این مقالات همراه دوستان ما باشید تا سایتی پربارتر داشته باشیم و بتونیم به دوستانی که در ایران نیاز به چنین مقالاتی دارن کمکی کرده باشیم .

به امید روزهایی بهتر

لینک به دیدگاه

با درود فراوان،

بسیار عالیست آقای حسینی،

همه در ایران به شدت نیازمند ریویو کالاهای موجود در بازار خودمون هستیم که بتونیم در قیاس با هم بهترین جنس موجود در بازار خودمون رو انتخاب کنیم که اغلب با موجودی اجناس توی دنیا متفاوته. بارها شده جنسی توی ایران هست ولی در بازار جهانی کمه و یا نیست و هنوز قدرت رقابت با اجناس روز دنیا رو داره. ریویو این گونه کالاها خیلی در انتخاب درست یک محصول کمک بزرگی خواهد کرد. و مهمتر از اون اطلاعات همه رو افزایش میده.

ممنون از زحماتتون، منتظر دوستان هستیم.

لینک به دیدگاه

تبریک میگم ، مشتاقم بررسی های سخت افزاری این عزیزان به خصوص آقا میلاد را بخونم ! امیدوارم بررسی های این دوستان گامی برای ارتقا مقالات و بررسی های به زبان فارسی باشه و کاربرها را از سایت های خارجی بی نیاز کنه !

لینک به دیدگاه

بسیار عالی. فقط یه پیشنهاد کوچیک داشتم. اون هم این که بیشتر به سراغ قطعاتی برید که اکثریت قدرت خرید اونها رو داشته باشند. مثلا همون اول قدرت 690 ها رو با هم مقایسه نکنید که در کل ایران به درد 2 نفر بخوره.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی. فقط یه پیشنهاد کوچیک داشتم. اون هم این که بیشتر به سراغ قطعاتی برید که اکثریت قدرت خرید اونها رو داشته باشند. مثلا همون اول قدرت 690 ها رو با هم مقایسه نکنید که در کل ایران به درد 2 نفر بخوره.

کاملا قبول دارم حرفتون رو ما هم سعی میکنیم بیشتر روی کالاهای همه گیر کار کنیم ولی کالاهای قوی هم روش کار خواهیم کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود و تشکر خدمت تمامی دوستان زحمت کش لیون

لیون تیم ریویوش کم بود که جناب حسینی عزیز باز هم دوستان رو سورپرایز کردن مثل همیشه، منتظر پیشرفت روزافزون لیون هستیم! :D

لینک به دیدگاه

این سایت و جناب حسینی کم کم دارن به روزهای با شکوه قدیم بر می گردن

تبریک میگم امیدوارم این حرکت ها ادامه داشته باشه

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز. امیدوارم موفق باشید. هر جا هم که به کمکی نیاز بود ،روی کمک بنده حساب کنید. :lol:

لینک به دیدگاه

منم تو فکر یه سایت کامل ریویو بودم( یعنی همه چیز زندگی ، از مسواک و پودر لباسشویی و بستنی تا تبلت و قطعات کامپیوتر) کمکی هست؟ فکر کنم بتونم قطعات خودمو بزارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی کار خوبی کردید آقای حسینی ^_^ اگر کاری از دست من هم بر میاد در خدمت بچه های گل لیون هستم

لینک به دیدگاه

خیلی کار خوبی هست ممنون جناب حسینی بنده هم تهران هستم کمکی از دست من بر میومد بفرمایید در حد توانم حتما انجام خواهم داد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...