رفتن به مطلب

نمایش متفاوت دو نرم افزار از ولتاژ پاور

mahddi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من با دو نرم افزاری معروفی که توی عکس مشخصه ولتاژ پاورو چک کردم اما نتایج دو برنامه با هم فرق می کنه به نظر شما علت چی هست؟ :-B :confused: :-?

8ttry50rd03lnv0ckmi8.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز.

یک دلیلش میتونه باگ نرم افزار و به اصطلاح کالیبره نبودن نرم افزار با سنسور باشه ( فکر نکنم دلیل اصلیش باشه)

اما دلیلی دومش میتونه به دلیل اختلاف در سرعت refresh نرم افزار و خواندن سنسور باشه. ولتاژ ها در میلی ثانیه تغییر میکنه و از طرفی ممکنه یک نرم افزار هر یک ثانیه یکبار refresh بشه و ان یکی در هر 100 میلی ثانیه . برای همین اعداد نشان داده شده هرکدام مربوط به یک زمان ، متفاوت است.

لینک به دیدگاه

مهدی جان؛

برنامه EVEREST خیلی وقته که دیگه وجود نداره. بیشتر از یک ساله که برنامه جایگزین "AIDA 64" به بازار اومده که هم آپدیت تره، و هم بهتر. پیشنهاد میکنم حتما از برنامه ی به روز تر استفاده بفرمایین. بلکه اختلاف برطرف شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون HardWare Monitor خیلی جالبتر هست .

لینک به دیدگاه

همون HardWare Monitor خیلی جالبتر هست .

اگر این نرم افزار بهتره پس وضع سیستمم خیلی خرابه

ولتاژها برای یک پاور 1200 وات کم نیست؟

لینک به دیدگاه

درود. فرمایشات تمامی دوستان درست هستش. کلاً ولتاژ و مخصوصاً واتیج مصرفی سیستم رو نمی شه به طور دقیق و درست با نرم افزار به نمایش در آورد. هر کدوم از این نرم افزارها به یک شکلی ولتاژ رو می خونند. ممکن نرم افزاری ولتاژ روی مدار رو قبل از رگلاتور بخونه و نرم افزار دیگه ای ولتاژ رو از روی برد بعد از رگلاتور بخونه که این 2 عدد متفاوت خواهند بود.

لینک به دیدگاه

آقا پوریا شما تا حالا با ولت متر چک کردید ببینید نتایج کدوم یک از برنامه ها به ولت متر نزدیکتر و البته دقیق تره؟

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی هم لطف کنه توضیح بده راجع به تمامی ولتاژها که HW نشون میده من به غیر از 12 و 5 و Vcore از بقیه شون سر در نمیارم

مثل اینا

ta9m1pc7tlyojai6ewk.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...