رفتن به مطلب

عکس های زیبا و دیدنی از سیستم های برگزیده

No 0ne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز.

میخوام چند تا عکس از سیستم های برگزیده و اطلاعاتی که هر ماه توسط فروم سایت Guru3D انتخاب میشن رو براتون بزارم.

اگر که استقبال شد میتونم عکس های بیشتر از هر سیستم ، مشخصات سخت افزاری ، هزینه و صحبت هایی که صاحب های این سیستم ها در موردشون گفتن رو براتون بزارم. امیدوارم خوشتون بیاد...

06433335961558218448.jpg26041505583048349491.jpg

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

دوستان گلم اگر عکس های جالبی دارید میتونید بزارید و اگر توضیح خاصی براش دارید ذکر کنید. فقط به حجم عکس ها دقت کنید تا مشکلی برای عزیزان ایجاد نشه و کیفیت تاپیک بالا باشه.

23681565514009456637.jpg62081609641090062320.jpg43350975630429274734.jpg

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

داداش یه زحمت بکش کانفیگ هر سیستم یا در صورت امکان بنچ مارک هم بذار.تاپیک باحالی میشه

دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

درود

داداش یه زحمت بکش کانفیگ هر سیستم یا در صورت امکان بنچ مارک هم بذار.تاپیک باحالی میشه

دستت درد نکنه

چشم عرض کردم که اگه استقبال شد هم کانفیگ هم توضیحات هم هزینه که صاحب این سیستم ها گفته رو میزارم.

در مورد عکس های بالا هم اطلاعات و عکس های بیشتر مجود هست ، اگر دوستان مایل بودن میتونم بزارم براشون...

اون کلید تشکر رو فشار بدید تا ما هم انگیزه داشته باشیم. ممنون.

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

خیلی خوب هست حتما ادامه بده دوست عزیز اگر بتونی متریال مورد استفاده در مود کردن ها رو هم بگی که دیگه نور الانور هست.

لینک به دیدگاه

خوب میخوام این هیولا رو بهتون معرفی کنم.

این سیستم متعلق به شخصی به نام Francis Vilaça هست و نام مستعارشون SaTe200 هست ، ایشون 27 سالشه ، سیستم آنالیست هست و یه کمپانی فروش چوب داره و در برزیل زندگی می کنه.

96815563410716993035.jpg04777934522690021260.jpg

سوال جالبی که برای اکثر اونایی که بعد از دیدن این عکس ها پیش میاد اینه که با این سیستم چه کار میکنه یارو؟

جوابی که فرانسیس برای این سوال داده اینه: I'm addicted to FPS

میگن که من سیستم رو فقط برای Game استفاده می کنم و به سبک FPS (سبک شوتر اول شخص) اعتیاد دارم مخصوصا call of duty 4 و battlefield 3... جالبه.

96958670078746760903.jpg89942641880820563122.jpg

چقدر برای جمع آوری و دیزاین این سیستم هزینه شده؟

!!7.500$ فقط برای خرید سخت افزار و !!2.830$ برای واترکولینگ و وسایل جانبی....!!! یه ماشین حساب برداریم بیبینیم به پول ما تو این وضع بازار چقدر میشه؟؟!!!

05960231393462584173.jpg09946921248979319516.jpg

و اما مشخصات این هیولا: HARDWARE

Intel Core i7 3930k

ASUS Rampage IV Extreme X79

16GB G.SKILL RIPJAWS Z 1866MHz

3x ATI SAPPHIRE 7970 Crossfire

Corsair AX1200

2x SSD Corsair Force 3 GT 120GB/RAID 2 0

2x Western Digital Caviar Black 1.5 TB

Corsair Obsidian 700d

Led Samsung 22 "

Mad Catz R.A.T 7 Black Ops 5600dpi

Razer Black Widow

Razer Destructor

Headphone Steelseries 5H

Gamer Glasses Steelseries

Watercooling SYSTEM

Cpu: EK Supreme HF Nicke(EN)

VGA Block: 2x EK-FC6990 Nickel

Backplate VGA: 3x EK-FC7970-BLACK

Accessories-GPU/Mosfet Blocks: BITSPOWER SLI

Radiators: 3x Koolance HXCUH1020 360

1xXSPC RX240

1x Black Ice III 360 Extreme X-Flow

Reservoir: Koolance RP-452X2 Dual 5.25in

EK TOP 140

Pumps: 3 x Koolance D5 PMP- 450/S

Fittings: Compression BitsPower Black 3 / 8 OD 5 / 8

Single membership: Bitspower G 1 / 4 "Black 45 Degree Rotary IG 1 / 4" Adapter

Rotary Fittings: 90 Degree Rotary Fitting Enzotech G 1 / 4 Thread

Tubbing: Primoflex Red 3 / 8 OD 5 / 8

Coolant: Primochill ICE

Rad Box: Phobya 360

اینم از مشخصات کامل که اگه سوال خاصی داشتید بپرسید من در حد توان راهنمایی میکنم و از مدیران و عزیزان این کاره انتظار هم کاری دارم :D

سوال خاصی که شاید برای به اصطلاح Fan Boy های برند های خاص مهم باشه هم از ایشون پرسیدن که چرا ATI or Nvidia و چرا Intel or AMD ??!!

این آقا در سال 2009 یک کارت HD 5870 میخره و جذب نوآوری و محصول عالی این شرکت میشه و ATI رو به عنوان انتخاب اول انتخاب میکنه... و دلیلش برای انتخاب CPU Intel بدست آوردن نتایج بزرگ در اورکلاک و بازی هاست ، جالب تر شد.

در مورد مد کردن سیستم ایشون میگه بعضی تغیرات رو خودم ساختم ، مثلا یک سری از روکش های کابل هارو با رنگ قرمز و مشکی عوض کردم و کاور سمت چپ کیس رو با علامت ROG مد کردم.

و اما امتیاز سیستم

3DMark06 / 3DMark Vantage score (P+GPU)

95856773960357596873.jpg

در مورد p score میگه که امتیازم 65735 هست و علاقه ایی به این موارد ندارم بیشتر علاقه مند به Game هستم.

و در آخر از ایشون می پرسن که از همه سیستم چه قسمتیش براتون مهم تر هست و آیا میخوای بازم سیستم رو ارتقاء بدی؟؟؟!!! جوابشون این هست:

The best part of my rig is the system water coooler, the temperature are great.

In the next month I'll buy rad XSPC RX240 for side down.

بهترین قسمت سیستم من سیستم واتر کولینگ هست ، دمای سیستم حرف نداره و در ماه بعد برای قسمت پاین rad XSPC RX240 ldovl (یک مدل راریاتور) میخرم. ... خوشا به حاله شما فرانسیس عزیز... :|

نظر بنده به عنوان نویسنده این موضوع این هست که ایشون در برزیل زندگی می کنه ، کشوری که از نظر اقتصادی فقط 3 تا 5 دهه که به رشد رسیده و تا قبل از این در انزوای روابط با غرب بوده و طی این 3 دهه روابطش رو گسترش داده.... امیدوارم که از مطلب لذت برده باشید...

کپی با ذکر منبع مجاز میباشد.

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون به خاطر زحمت ترجمه مطلب. بهتره منبع نوشته رو ذکر کنید :

http://www.guru3d.com/articles_pages/guru3d_rig_of_the_month_september_2012,1.html

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون به خاطر زحمت ترجمه مطلب. بهتره منبع نوشته رو ذکر کنید :

http://www.guru3d.co...ber_2012,1.html

دوست عزیز بنده تو عنوان اول موضوع قید کردم کردم که روند و موضوع تاپیک در مورد معرفی سیستم های فروم guru3d هست ، شما به عنوان دقت کنید.

ممنون از راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

یا اباالفضل

این یارو فرانسیسه تاب داره!

رادیاتورش اندازه هیکل منه میخواد بازم بزاره

ببخشید آیا مقدار fps این سیستم در بازی های مورد علاقشون ذکر نشده؟

من جاش بودم چهار تا 8 گیگ رم بر میداشتم

یه هدست رازر واسه گیم و یه مانیتور مدل جدید تر از سامسونگ(چند وقت پیش دیدمش 1.200 قیمتش بود ولی عالی بود) و یه کیبورد بهتر و چهار تا گرافیک 690 بر میداشتم نه از اینا

شایدم دو تا 7990 و دو تا 690 بر میداشتم

داخل کیس پروژکتور میزاشتم و...

و از اونجایی که علاقه ی بسیار خاصی به ازراک دارم یه اکسترم 9 ازراک بر میداشتم

و همینطور دو تا اس اس دی 400 گیگ رید میکردم و سه تا دو ترابایت بلک میزاشتم بقلش وهمینطور از این سری هارد و اس اس دی هایی که رو یه کارت پی سی آی هستن هم یه ترا میزاشتم

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

یا اباالفضل

یه هدست رازر واسه گیم و یه مانیتور مدل جدید تر از سامسونگ(چند وقت پیش دیدمش 1.200 قیمتش بود ولی عالی بود) و یه کیبورد بهتر و چهار تا گرافیک 690 بر میداشتم نه از اینا

و همینطور دو تا اس اس دی 400 گیگ رید میکردم و سه تا دو ترابایت بلک میزاشتم بقلش وهمینطور از این سری هارد و اس اس دی هایی که رو یه کارت پی سی آی هستن هم یه ترا میزاشتم

داداش شما خیلی بلند پروازی :D

نه fps رو ذکر نکرده چون همه جا متفاوت هست ، این سیستم رو مدام ارتقاء میده. دلیل انتخاب vga رو هم که گفتم..

نور کیس رو با فن های قرمز تامین کرده. سعی شده که قطعات رو جوری انتخاب کنه که رنگشون یکسان باشه..

لینک به دیدگاه

یا اباالفضل

دمت گرم :lol: خداوکیلی کلی خندیدم!!! :lol: این سیستمی که میگی به پول ایران تقریبا میشه 18 میلیون تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :lol:

لینک به دیدگاه

بالاخره اینجا تو خیالمون از این سیستما نداشته باشیم کجا داشته باشیم؟

18 تومن که چیزی نیست ! دست بکنم تو جیبم پول خوردا 50 تومن میشه(تک تومن) دو تا از اینا میبندم بقیشم در راه خدا صدقه میدم

داشتم فکر میکردم دیدم این رادیاتورا بزرگن به درد نمیخورن ، هیدروژن مایه برازندشه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیر جان 4 تا 690 رو برای 1 سیستم میخریدی؟؟ اگر اینطوره 2 تاش رو باید به عنوان دکور نگه میداشتی چون 2 تا بیشتر همزمان نمیتونن کار کنن!! که میشه Quad SLI چون هر کدوم 2 تا GPU دارن

لینک به دیدگاه

والا همون گرافیکای سری 5 انویدی و 6 ای تی آی تمام بازی ها رو توی ریزولوشن فول اچ دی با فریم ریت خوب جواب می دن. دیگه اینا بیشتر عشق سیستم بستن هست و هیچ خاصیتی نداره اونم واسه کسی که فقط سیستم را واسه گیم می خواهد.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز.

میخوام چند تا عکس از سیستم های برگزیده و اطلاعاتی که هر ماه توسط فروم سایت Guru3D انتخاب میشن رو براتون بزارم.

اگر که استقبال شد میتونم عکس های بیشتر از هر سیستم ، مشخصات سخت افزاری ، هزینه و صحبت هایی که صاحب های این سیستم ها در موردشون گفتن رو براتون بزارم. امیدوارم خوشتون بیاد...

کسی می دونه این روکشی که شبیه فیبر کربن روی بدنه کیس هست دقیقا چی هست و اینورا گیر میاد یا نه؟

لینک به دیدگاه

والا همون گرافیکای سری 5 انویدی و 6 ای تی آی تمام بازی ها رو توی ریزولوشن فول اچ دی با فریم ریت خوب جواب می دن. دیگه اینا بیشتر عشق سیستم بستن هست و هیچ خاصیتی نداره اونم واسه کسی که فقط سیستم را واسه گیم می خواهد.

دقیقا باهات موافقم داداش!

لینک به دیدگاه

Intel Core i7 3930k

Corsair AX1200

Corsair Obsidian 700d

Led Samsung 22 "!!!

Razer Black Widow

Razer Destructor

Headphone Steelseries 5H

...

تو رو خدا نیگا کن سیستم به این خفنی بسته اونوقت مانیتور 22 اینچ گذاشته

عمرا اگه کوچکترین فرقی تو اجرای بازیا با سیستم من داشته باشه !!!

تازه مانیتور من 23 اینچه !

همچین کولری واسه کسی که اورکلاک نمی کنه خدائیش آخه به چه دردی می خوره ...

حالا ملت علیه من جبهه نگیرن ! نظر شخصیم بود خوب!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سه تا 7970 میخواد چی رندر کنه!؟ اونم سیستم گیم؟ باز اگه برا بنچ و رکورد بود, سه تا 580 رو sli میبست, بهتر امتیاز میداد.الان برا گیم یه 7970 زیادم هست.مگه مانیتور های رز بالا مثلا 1600*2500 که اونم حداقل مارک خوبش 2000 دلار قیمت داره.با اون رز بله 2 تا 690 برا سیستم گیم با دیتل اولترا شاید بکار بیاد یا سه تا 7970 ولی به قول دوستمون با این مانیتور فول اچ دی 3 کراس حداقل برا گیم لازم نیست !

این پولو میداد به من بهتر ازش استفاده میکردم :دی

لینک به دیدگاه

دوستان سعی کنید در مورد سیستم ، واترکولینگ ، و مودینگ سیستم صحبت بشه... تاپیک به بی راهه و نظرهای شخصی کشیده نشه بهتره.

این آقا سیستم آنالیست هست و علاقه خاصی به سیستم داره. نمیشه هم سیستم قدرتمند داشته باشیم هم باهاش بازی کنیم؟ الان من با سیستم خودم فقط بازی میکنم ، ولی عاشق سیستم های قدرتمند و مودینگ هستم و مثل این آقا تا یه حد امن اور کردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Intel Core i7 3930k

Corsair AX1200

Corsair Obsidian 700d

Led Samsung 22 "!!!

Razer Black Widow

Razer Destructor

Headphone Steelseries 5H

...

تو رو خدا نیگا کن سیستم به این خفنی بسته اونوقت مانیتور 22 اینچ گذاشته

عمرا اگه کوچکترین فرقی تو اجرای بازیا با سیستم من داشته باشه !!!

تازه مانیتور من 23 اینچه !

همچین کولری واسه کسی که اورکلاک نمی کنه خدائیش آخه به چه دردی می خوره ...

حالا ملت علیه من جبهه نگیرن ! نظر شخصیم بود خوب!

عزیزم کسی که گیم میزنه مانیتور کوچکتر براش راحت تر هست.مانیتور بزرگتر باعث میشه چشم نتونه کل مانیتور رو محصور کنه و از طرفی دور بشینی یکسری چیزها رو نمیبینی!

لینک به دیدگاه

دوستان سعی کنید در مورد سیستم ، واترکولینگ ، و مودینگ سیستم صحبت بشه... تاپیک به بی راهه و نظرهای شخصی کشیده نشه بهتره.

این آقا سیستم آنالیست هست و علاقه خاصی به سیستم داره. نمیشه هم سیستم قدرتمند داشته باشیم هم باهاش بازی کنیم؟ الان من با سیستم خودم فقط بازی میکنم ، ولی عاشق سیستم های قدرتمند و مودینگ هستم و مثل این آقا تا یه حد امن اور کردم.

طبیعیه خوب آقا ما اغلب لنگ یکی و دو قطعه له له میزنیم، ما بدو د.ل.ا.ر بدو، ما بدو اون بدو. وقتی یه همچین سیستمی یارو اونور دنیا بسته - اعتراف میکنم خوشی زده زیر دلش - نمیدونه با پولاش چیکارکنه - خوب از درک من خارجه چرا فلان خرج رو کرده یا میخواد بکنه وقتی میتونسته از دید "Performance" گرایی من بهتر عمل کنه.

نهایت این سیستم Luxury - لوكس هستش و خیلی نباید به چشم Performance و کاربردی به اون نگاه کرد. باید به ظرافت ها و زیبایی ها و خلاصه از جنبه ی هنری بررسیش کرد. اونم که - من خودم رو میگم - شیکم گشنه هنر چه میفهمه. :p

ولی جای این تاپیک خالی بود توی لیون. وجود چنین عکس هایی میتونه ایده های خوبی رو بهمون بده تا سیستم ها مون رو خوشکل تر کنیم.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

اول اینکه اگر تو این تاپیک در مورد این سیستما بحث نکنیم که تو پ.خ نمیشه در موردش صحبت کرد پس بهتره همینجا این کارو کنیم

دیّم اینکه اگر نمیشه چهارتا 690 پس دو تا 690 و دو تا 7990 می بستم

بعدم اینکه رو کیسم یه چشم از این فیروزه ای ها میکشیدم دلیلشم تو همین تاپیک از خودم دیدم!

سیم اینکه منم تو فکر اون کیس اولی که شبیه فیبر کربن بود هستم

به فرض اینکه کیسش 1.5 متر مربع فیبر کربن بخواد باید 15 هزار تا واسه کیسش بزاره

بعدم اینکه مویین حرف قشنگی زد من به خواص مانیتور کوچیک دقت نکردم

ولی خوب بهتر بود یه مانیتور با بالاترین رزولوشن مثل رتینا بر میداشت

لینک به دیدگاه

اول اینکه اگر تو این تاپیک در مورد این سیستما بحث نکنیم که تو پ.خ نمیشه در موردش صحبت کرد پس بهتره همینجا این کارو کنیم

دیّم اینکه اگر نمیشه چهارتا 690 پس دو تا 690 و دو تا 7990 می بستم

بعدم اینکه رو کیسم یه چشم از این فیروزه ای ها میکشیدم دلیلشم تو همین تاپیک از خودم دیدم!

سیم اینکه منم تو فکر اون کیس اولی که شبیه فیبر کربن بود هستم

به فرض اینکه کیسش 1.5 متر مربع فیبر کربن بخواد باید 15 هزار تا واسه کیسش بزاره

بعدم اینکه مویین حرف قشنگی زد من به خواص مانیتور کوچیک دقت نکردم

ولی خوب بهتر بود یه مانیتور با بالاترین رزولوشن مثل رتینا بر میداشت

دادا منظورم این بود ، تخصصی بحث کنیم در مورد قطعات همون سیستم نه بگیم چون تو کشور ما دلار گرون ه این سیستم ارزش خرید نداره. حالا که این سیستم تو ایران نیست. بیایم ایده بدیم برای زیبا سازی و مود کردن سیستم های خودمون و به قول دوستمون به ایده ها و جنبه های هنریش نگاه کنیم و الگو برداریم.

عزیز Geforce GTX 690 از 2 هسته تشکیل شده و به اصطلاح SLI هست بر روی یک برد. اگر 2 عدد 690 رو sli کنیم به صورت quad sli میشه یعنی شما 4 vga بروی 2 برد روی مادربرد بستین. مادربرد های رایج بیشتر از چهار vga رو نمیتونن ساپورت کنن. 4x 680 or 2x 690

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز.

آقا کسی نبود جواب مارو بده؟؟ کسی می دونه این روکشی که روی کیس سمت راست هس و شبیه فیبر کربن می باشد اسمش چیه و کجا گیر میاد؟

لینک به دیدگاه

آقا کسی نبود جواب مارو بده؟؟ کسی می دونه این روکشی که روی کیس سمت راست هس و شبیه فیبر کربن می باشد اسمش چیه و کجا گیر میاد؟

باشه منم موافقم که در مورد مودینگم صحبت کنیم

من یه ودینگ ده تومنی کردم

بقل کیس یه عکسی کشیدم

دو تا فن کنترلر و سری ال ای دی گذاشتم

د رمورد این کیس که شبیه فیبر کردبن هست بگم که یه همچین چیزی تو ایران نیست باشه هر متر مربعش بسیار زیاد تومن قیمتشه

حالا چه طوری کیستونو اینطور یکنید

الان فکر کردم به این نتیجه رسیدم که ا زاین برچسب هایی که روش شیشه برای مات کردنش میزنن رو به این طرح پیدا کنید و روی کیس بزنید

از فاصله ی 2 متری دقیقا مثله همین کیس میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...