رفتن به مطلب

ایا 3770 رو با 2600 تعویض کنم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آدم لذت میبره دوستانی مثل شما رو میبینه :huh: چیز بیشتری نمیگم

دوست عزيز سهيل جان،

شما بخش آخر فرمايشات آقا پوريا رو مطالعه بفرمايين متوجه عرض بنده كه گفتم "چه انتخاب سختی" ميشين. @};-

درست 3770 فرکانس رم رو تا 2700 مثل آب خوردن پشتیبانی می کنه ، ولی سوال اصلی اینجاست که آیا 3770K با فرکانس رم 2700 ، با قیمت بالاتر و مکس فرکانس کمتر روی ایر و هزینه بیشتر بابت رم های بهتر ،،، عملکردش از یک 2600K با قیمت کمتر و ماکس فرکانس بیشتر روی ایر با فرکانس 2333 رم و هزینه کمتر بابت رم ،،، عملکرد بهتری داره ؟!!!

اگر بله چقدر عملکرد بیشتره و چقدر محسوسه ؟ اگر خیر که اصلاً 3770 به صرفه نیستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بر خلاف نظر دوستان من برای کار عادی و اور روی ایر فقط 2600K رو پیشنهاد می دم.

درست 3770 فرکانس رم رو تا 2700 مثل آب خوردن پشتیبانی می کنه ، ولی سوال اصلی اینجاست که آیا 3770K با فرکانس رم 2700 ، با قیمت بالاتر و مکس فرکانس کمتر روی ایر و هزینه بیشتر بابت رم های بهتر ،،، عملکردش از یک 2600K با قیمت کمتر و ماکس فرکانس بیشتر روی ایر با فرکانس 2333 رم و هزینه کمتر بابت رم ،،، عملکرد بهتری داره ؟!!!

اگر بله چقدر عملکرد بیشتره و چقدر محسوسه ؟ اگر خیر که اصلاً 3770 به صرفه نیستش.

دقیقا بحث P/P و بحث اینکه با از دست دادن چی ،چی دریافت میکنی؟

سایت هایی مثل تامز هاردور مبنای پیشنهادشون بر همین اساس میذارن یعنی اگر 3570 رو دادی 3770 گرفتی با n دلار هزینه بیشتر چقدر کارایی بیشتر داره برای کاربر از طرفی سایت تچپاورآپ هم میاد پرفورمنس پر دلار یا همون P/P کالا هارو باهم مقایسه میکنه.

همیشه دلیل نمیشه کالای گرونتر به همون نسبت که گرونتره کارایی بیشتر هم درپی داشته باشه.حداقل نه برای تمام کاربرها

لینک به دیدگاه

ممنون از تمامی دوستان تاپیک واقعا عالی و جامعی شد فکر میکنم همه یکسری چیز از این تاپیک یاد گرفتند واقعا ممنونم از دوستان

لینک به دیدگاه

درود دوست لم میبخشید من از قافله عقب موندم و دیر جواب دادم به طور کلی من با نظر پوریا موافقم و با توجه به اینکه شما نهایت روی ایر یا واتر کولر اور میزنی پس 2600kبرات خوبه ولی اگر زیر نیترو میبری همون 3770kخوبه البته این رو هم بگن که بحث توان مصرفی هست و اینم بهت بگم که دما حاصل از اکستریم اور 3770 به مراتب کمتر از 2600 هت چون فتاوری ساخت ریز تری داره .

ولی بحث آسیب به سی پی یو در اثر اور زدن هم هست که سی پی یو های 3770 مطمئنا خیلی سریع آسیب میبینن و کار های عجیب و قریب انجام میدن .

ولی نظر من اینه که شما برات 2600 خوبه اگر هم این مدل گیرت نیومد 2700 بخر دیگه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی بحث آسیب به سی پی یو در اثر اور زدن هم هست که سی پی یو های 3770 مطمئنا خیلی سریع آسیب میبینن و کار های عجیب و قریب انجام میدن .

دوست عزیز شما تا الان چندتا 3770 زیر نیتروژن سوزوندید ؟؟

ولی نظر من اینه که شما برات 2600 خوبه اگر هم این مدل گیرت نیومد 2700 بخر دیگه .

این دوستمون میگن که 3770 دارن.

خطاب به استارتر عزیز: همینی که داری 2 دستی بچسب و مطمئن باش که 3770 از 2600 سرتره .

لینک به دیدگاه

این دوستمون میگن که 3770 دارن.

خطاب به استارتر عزیز: همینی که داری 2 دستی بچسب و مطمئن باش که 3770 از 2600 سرتره .

درود دوست گلم من نیتروژن ندیده که نیستم میام مشاوره میدم میخوام راه رو درست بفهمه خطاب به شما دوست گلم که بنده تا دلت بخواد برات بلاک نیتروژن و خود نیتروژن رو میارم چون نزدیک ترین افراد خانوادم تو این کار ها هستن .

در ضمن من 3770 ندارم و 3570 به تعداد دو تا داشتم و هر دو رو هم اور کردم ولی در وضعیت بد زیر نیترو نبردم و اینم بگم که سی پی یو های آیوی در اثر اور زود آسیب میبینه .

حالا من به شما میگم که بحث سر آسیب رسیدن نه سر سوختن وگرنه برای سوختن هم میشه نمونه آورد .

با عرض پوزش از استارتر محترم .

ویرایش شده توسط AGREEN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گلم من نیتروژن ندیده که نیستم میام مشاوره میدم میخوام راه رو درست بفهمه خطاب به شما دوست گلم که بنده تا دلت بخواد برات بلاک نیتروژن و خود نیتروژن رو میارم چون نزدیک ترین افراد خانوادم تو این کار ها هستن .

من به شما گفتم نیتروژن ندیده هستید؟؟؟؟

در ضمن من 3770 ندارم و 3570 به تعداد دو تا داشتم و هر دو رو هم اور کردم ولی در وضعیت بد زیر نیترو نبردم .

این به من مربوط میشه ؟

حالا شما به من بگو که هر یک لیتر چقدر در میاد شما که میدونی و من که نمیدونم .

570 تومن ، قبل از گرانی چند روز قبل .

با عرض پوزش از استارتر محترم .

نمیدونم دلیل این موضع گرفتن شما چی هست .

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

نمیدونم والا آخه شما یکجور مبنوبسب چند تا 3770 زیر نیترو سوزوندی که آدم فکر میکنه تا حالا سمت این چیز ها نرفته .

حالا بهتره د یگه دعواهامون رو بذاریم تو پ.خ و این تاپیک از موضوعش منحرف نشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا بهتره د یگه دعواهامون رو بذاریم تو پ.خ

من بشخصه با هیچ یک از کاربران خصومتی نداشتم و ندارم و با کسی هم دعوا ندارم .

هر جا هستید موفق و پیروز باشید عزیز دل.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...