رفتن به مطلب

گوگل پس از 8 سال سقوط کرد

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

پس از اقدام هماهنگ مسلمانان جهان در تحریم گوگل، این سایت پس از هشت سال که همواره پربازدیدترین سایت جهان نام داشت سقوط کرد و به رتبه دوم تنزل یافت.

به گزارش الجزیره، پایگاه الکسا که ترتیب پر بازدیدترین سایت‌ها در جهان را نشان می‌دهد، در تازه‌ترین رده بندی خود، رتبه گوگل را به دومین سایت تنزل داد. این در حالی است که گوگل طی 8 سال گذشته همواره در صدر جدول پربازدیدترین سایت‌های جهان قرار داشت و بدون رقیب در رتبه نخست سایت الکسا جای داشت.

تنزل رتبه گوگل پس از آن روی داد که این سایت از حذف فیلم اهانت آمیز به پیامبر اسلام خودداری کرد و همین موضوع باعث شد تا مسلمانان جهان تصمیم بگیرند که این سایت را تحریم کرده و از آن استفاده نکنند.

زیان‌های گوگل طی روزهای گذشته همچنان ادامه داشته به گونه‌ای که برخی از سایت‌های خبری اعلام کردند که گوگل روزانه 3 میلیون بازدید را از دست می‌دهد.

بر اساس رده‌بندی سایت الکسا، در حال حاضر سایت اجتماعی «فیسبوک» در صدر جدول پربازدیدترین سایت‌های جهان قرار دارد و پس از گوگل که در مکان دوم قرار دارد، سایت یاهو قرار گرفته است.

mashreghnews.ir

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گوگل افت نکرده، بلکه فیسبوکه که رشد کرده

این آمار هم فقط مربوط به google.com هست در مقایسه با سایت فیس دفتر

اگه سایر سرویس های گوگل مثل you+ توپ رو حساب کنیم هنوز پربازدید ترین و برترین شرکت it گوگل هست

و جالبه بدونید امسال یکی از پردارامدترین سال های مالی برای گوگل بوده به لطف رشد روز افزون you + توپ و البته آندروید

اینا همش حرف های تبلیغاتیه که رسانه های اینجا ساختن

ویرایش : اسم سایت ها نبرید.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سرویس های گوگل ختم به موتور جست و جو به تنهایی نمیشه! از لطف بعضیا همون فــیـــسبــوک هم تعطیله...پس اینم از این.

این سایت های خبری منو کشته!

به گونه‌ای که برخی از سایت‌های خبری اعلام کردند که گوگل روزانه 3 میلیون بازدید را از دست می‌دهد.

در اعتبار این سایتای خبری هم که اصن شکی نیست:دی

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه بدونم آیا گوگل در این شرایط حاضره آزادی بیان رو برای منافع مادی و مصلحت خودشون زیر پا بگذاره ؟!؟

باید دید که آیا پایبندی به آزادی بیان براشون مهمه یا مصلحتشون ؟!

و یه مبحثی تو مایه های دروغ مصلحتی جور میکنن و جلوی ضرر رو میگیرن

به نظر من که هیچ موقع اینکار رو نمیکنن مگر اینکه منه مسلمون با منطق و آرامش بتونم دلایلی برای رد این توهین ها پیدا کنم

لینک به دیدگاه

گوگول كه سر جاشه. اون چيزى كه سقوط كرد شركت هاى بازرگانى ايرانى نگون بختى بودند كه در جى ميل حساب داشتند + كاربران ايرانى گوگل كه از دسترسى به حساب كاربرى خودشون محروم شدند. با ديوار كشيدن به دور خودمون فقط ما هستيم كه از دنيا حذف ميشيم. دست و پاى خودمون رو ميبنديم فكر ميكنيم دنيا از حركت وايميسه.

لینک به دیدگاه

سرویس های گوگل ختم به موتور جست و جو به تنهایی نمیشه! از لطف بعضیا همون فــیـــسبــوک هم تعطیله...پس اینم از این.

این سایت های خبری منو کشته!

در اعتبار این سایتای خبری هم که اصن شکی نیست:دی

آی گفتی معتبررررر !بهو دل و قولوه و کلیه هام با هم کباب شد :lol:

ویرایش شده توسط Hurmuz
لینک به دیدگاه

متاسفانه یه سایت ایرانی دیگه هم با نشون دادن قسمتی از آمارهای گوگل سعی کرد که نشون بده که به محض تحریم آمار بازدیدش به شدت کاهش پیدا کرده که یه تحریف حقیقت بوده

اینجا رو ببینید

https://plus.google....sts/JJ9G3Pmf7iS

از طرفی دقیقا با تحریم مسلمون‌ها سهام شرکت گوگل برخلاف بورس تکلنوژی که ۱ درصد کاهش داشته با ۲/۰۱ درصد افزایش مواجه شده

https://plus.google....sts/caEmTg8QgZK

لطفا خودمون رو با دروغ گول نزنیم

ویرایش شده توسط elvlan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عنوان این تاپیک منو کشته!!! سقوط کرد!! :D یه جوری نوشته سقوط کرد فکر کردم کلا درشو گل گرفتن رفتن خونه!! rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

بهمن جان کلا ساختمان گوگل هم گفته میشود که 80 درصد آسیب دیده، چند نفری هم زیر آوار ماندند!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان کلا ساختمان گوگل هم گفته میشود که 80 درصد آسیب دیده، چند نفری هم زیر آوار ماندند!!

Oh%20Go%20On.gif :-@ rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

=)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

عجب.

من دیدم دیشب کلی سرو صدا میومد، فکر کردم رعد و برق. اما از قرار معلوم صدای سقوط گوگل بوده که خورده تو زمین.

حالا کسی توریش شده یا نه. ؟ .

اوووووف عجب برخوردی ، اون هم از نوع نزدیک و مدل سومش..!@!!!!!!!! :D 8-X

کلا هیچ اسمایل دیگه ای پیدا نکردم که در این لحظه بتونه احساساتم رو به طور کامل نشان بده. :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با پخش اون فیلم ضایع از پیامبر (ص) ، حقشه کلا از رده خارج بشه .

خاک بر سر سازندگان اون فیلم .

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشرق نیوز با این خبر های .... !!!

مثل اینکه تو اینهمه امام وامامزاده عدل بری بچسبی و متوسل بشی به حضرت جرجیس !!

حکایت فارس نیوزه هنگام ترجمه سخنرانی اقای اصغر فرهادی موقع برنده

شدنش تو جایزه اسکاره با اون دری وری ها و دروغای این خبر گذاریه !!

البته من یکمقدار دل ناخوشی هم (بخاطرنام خلیج فارس )از این گوگل دارم ولی هیچ اعتباری

هم اصلا و ابدا به این خبر گزاری ها ندارم . البته موتور جستجوی گوگل واقعا بی همتاست .

وخیلی چیزهای دیگش .

"مشرق نیوز" واقعا چه منبع موثقی ! خدا پدر اون منبع پوسیده تو زیر زمین رو بیا مرزه !!

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با پخش اون فیلم ضایع از پیامبر (ص) ، حقشه کلا از رده خارج بشه .

خاک بر سر سازندگان اون فیلم .

اون فیلم چه ربطی به گوگل داره؟مثل این می مونه که سازنده چاقو رو به خاطر اینکه یه نفر با چاقو آدم کشته محاکمه کنیمگوگل فقط یه بستر برای اشتراک گذاری دیدگاه همه مردم دنیا فراهم کرده، هیچ کاری هم به دین و باورهای مردم ندارهتوی همون یو توپ! جستجو کنید ویدئوهای زیادی از مورد خوبی های اسلام پیدا می کنید سوره های قران داستان های مختلفگوگل هیچ کاری به محتوا نداره و سازنده اون فیلم هم نیست که بدش رو بخوایماکثریت افراد در دنیای امروز گوگل و سرویسهاش به نحوی در بهتر شدن زندگیشون تاثیر داشته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون فیلم چه ربطی به گوگل داره؟مثل این می مونه که سازنده چاقو رو به خاطر اینکه یه نفر با چاقو آدم کشته محاکمه کنیمگوگل فقط یه بستر برای اشتراک گذاری دیدگاه همه مردم دنیا فراهم کرده، هیچ کاری هم به دین و باورهای مردم ندارهتوی همون یو توپ! جستجو کنید ویدئوهای زیادی از مورد خوبی های اسلام پیدا می کنید سوره های قران داستان های مختلفگوگل هیچ کاری به محتوا نداره و سازنده اون فیلم هم نیست که بدش رو بخوایماکثریت افراد در دنیای امروز گوگل و سرویسهاش به نحوی در بهتر شدن زندگیشون تاثیر داشته

همین گوگل مگه نبود که این فیلم رو به همراه یو ت یو پ به اشتراک گذاشت ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین گوگل مگه نبود که این فیلم رو به همراه یو ت یو پ به اشتراک گذاشت ؟؟؟؟

معذرت می خوام من متوجه جمله شما نمی شم گوگل فیلم رو به همراه یو توپ به اشتراک گذاشت یعنی چی؟ گوگل فقط مالک یو توپ هست، دخالتی در محتواش نداره هر کسی می تونه توی یو توپ عضوی بشه و ویدئو آپلود کنه کاری که سازنده اون فیلم کرد هم همین بود، یک نام کاربری ساخت و فیلم رو آپلود کرد اونم یه فیلم آماتوری مسخره! حالا این وسط گوگل چه نقشی داشته من و خیلی های دیگه نمی فهمیم

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

حالا واقعا دور از مزاح و شوخی الان که در یک اقدام هماهنگ کاری کردن که پس از 8 سال سقوط کنه چیو از دست داده؟ نه واقعا میخوام بدونم کی ضرر کرده؟ کی تحریم شده؟ کی برده کی باخته؟

باید مینوشند در یک اقدام هماهنک مسلونا خودشونو تحریم کردن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من و خیلی های دیگه نمی فهمیم

عزیز جان شما کمی بیشتر در موردش تحقیق کن حتما میفهمی . در ضمن کسی دیگر اعلام نفهمیدن نکرده .

با تشکر از شما .

لینک به دیدگاه

والا این تحریم مثل این می مونه بگیم واسه تحریم Oral-B سه روز مسواک نزنیم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا این تحریم مثل این می مونه بگیم واسه تحریم Oral-B سه روز مسواک نزنیم !

=)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز جان شما کمی بیشتر در موردش تحقیق کن حتما میفهمی . در ضمن کسی دیگر اعلام نفهمیدن نکرده .

با تشکر از شما .

دوست عزیزم من در زمینه IT فعال هستم و سنم هم از اکثریت افراد این فروم بیشتره و کاملا متوجه هستم که قبل از تحقیق نباید صحبتی کرددقیقا هم به همین دلیل متوجه منظور شما نمی شممنظورم از دیگران افراد حاضر در این تاپیک نبود، منظورم اکثریت افراد فعال در زمینه it که با تحریم کردن گوگل مخالفیماگر شما اطلاعات خاصی در این مورد دارید ممنون میشم بگید شاید واقعا من اشتباه فکر می کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با نظر میدنایت موافقم . یوتیوب درست مثل یک اینه میمونه که در وحله

اول هر انچه که کاربران در اون اپلود میکنند باشتراک میگذاره و اصلا

محتوای خیلی از اونهارو بکلی باهاش اشنایی نداره . چونکه اگه بخواد هر

موضوعی رو کارشناسی کنه مستلزم یک دستگاه بسیار بسیار عریض الطویلی

است که اون سرش ناپیداست . در دنیا هزاران هزار مکتب و مسلک و ایین و رسوم و

مرام و عقیده و دین و مسایل مختلف دیگه وجود داره که مگه یک سایتی میتونه در

ان واحد بیاد تمام نقاط مثبت و منفی اونهارو بسنجه و در نظر بگیره اونوقت تصمیم

بگیره که مثلا یک موضوعی رو به نمایش بزاره یا نه . این خودش مستلزم مدتها تحقیقاته .

پس من بنمایش گذاشتن اون فیلم مستهجن و لعنتی رو در درجه اول تقصیر یو تیوب

نمیدونم . چه بسا اون موقع یو تیوب اصلا از ماجرا خبر نداشته است .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...