رفتن به مطلب

گوگل پس از 8 سال سقوط کرد

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

چطور تا این سایتهای شیر کننده یه فایل ویدیویی می بینن برای حفظ حقوق کپی رایت سریع پاکش می کنند بعد یو فلان نمی تونه اینکارو بکنه؟؟؟ یا مثلا خود گوگل نمی تونه این عنوان رو حذف کنه ؟؟؟

مثل این می مونه که یه ادمکش زنجیره ای رو راه بدی تو خونه و کمکش کنی تا عده ی بیشتری رو بکشه بجای اینکه از خونت بندازی بیرون !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چطور تا این سایتهای شیر کننده یه فایل ویدیویی می بینن برای حفظ حقوق کپی رایت سریع پاکش می کنند بعد یو فلان نمی تونه اینکارو بکنه؟؟؟ یا مثلا خود گوگل نمی تونه این عنوان رو حذف کنه ؟؟؟

مثل این می مونه که یه ادمکش زنجیره ای رو راه بدی تو خونه و کمکش کنی تا عده ی بیشتری رو بکشه بجای اینکه از خونت بندازی بیرون !!!

این مقایسه صحیحی نیست چون داستان کپی رایت مربوط به حق مولف هست که یک حق مشخص و قانونیه این فیلم هیچ کدوم از قوانین نوشته شده در یو توپ رو نقض نکرده بر اساس قوانین آزادی بیان هرکسی می تونه عقیده اش رو بیان کنهچه ربطی به آدم کشی داره، محتوای اون فیلم از نظر مسلمان ها توهین آمیز تلقی میشهتوی همین یوتوپ بگردید کلیپ های مختلفی در تمسخر ادیان مختلف پیدا می کنید که خیلی فجیع تر از این فیلم هم هستن حتی اون کلیپی که پاپ مسیحیان رو مسخره کرده رو هم حاضر نشد حذف کنهیوتوپ بر اساس قوانینش هیچ دخالتی در محتوا نمی کنه

لینک به دیدگاه

چطور می تونن فلان فیلم خانواده سلطنتی را را پاک کنن و انتشار این واقعیت آزادی بیان نیست؟؟!!!! اما فیلمی که حداقل بالای 500 ملیون نفر انسان را آزرده خاطر کرده می شه آزادی بیان؟؟؟!!!!! و پاک کردنش را به نظر سنجی میزارن؟؟؟؟؟!!!!

اون کسائی که می گن این فیلم آزادی بیان هست من ازشون یه سوال دارم. آیا اگر در همین فروم من بهشون فحاشی بکنم و نسبت ناروا بدم باز هم می گید این آزادی بیان هست؟؟؟ آیا اگر اون فیلم را به پدر خودشون نسبت بدم و در یوتیوب پخش کنم باز هم می گید آزادی بیان هست؟؟؟؟؟!!

هدف این این فیلم فقط این بود که جوامع اسلامی را عصبانی کنند و بعد هم بگن ببینید مسلمونا چقدر وحشی هستند ببینید اصلا جنبه ندارن، تنفر از ادیان را بین مردم رواج بدن و بگن همه مشکلات ما از همین ادیان هست اصلا اگر دین نبود که اینطوری نمی شد خاور میانه هم همیشه بخاطر همین وحشی ها به هم ریخته هست، چرا توی آمریکا ملت واسه یه فیلم این کارارو نمی کنند؟؟ و از این حرفا ......

در صورتی که مشکل از کسانی هست که نمی تونن ببینن مردم خاورمیانه و دنیا آسوده به حال خودشون هستند و اینطوری تحریکشون می کنند.

اون فیلم چیزی جز توهین به انسانیت نبود اصلا هم بحث اسلام یا دین نیست چنین فیلمی را برای هر کسی بسازن و پخش کنند منفور هست.

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز من اگه قرار باشه هر خری بیاد برای خودش یجور عر بزنه که قانون جنگل میشه نه آزادی بیان !!! :D

تازه شما پاپ رو با پیامبر(ص) یکی میکنی؟؟؟ -_- خود ایرانیام اومدن مارمولک ساختن همم دیدن خندیدن، کسی هم اعتراض نکرد ناراحت نشد... مثال من مورد داشت یا مثال شما؟؟؟ :huh:

همونجاها هم که میگید ازادی بیان و فلان و فیساله اگه یکی بیاد سر کوچه 4تا فوش بده به فلانی میان میبرنش.... پشت ماشین مشروب بخورن یا کاری بکنن می گیریننشون... ازادی بیان هم مثل بقیه یه حدی داره... 8-X

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

سایت هایی مثل یوتیوب و گوگل ویدیو و تویتر و ... مسائلی که برعلیه منافع دنیوی خودشون باشه رو حذف می کنن. چطور نمی خوان همچین کلیپی که برخلاف اعتقادات یک ونیم میلیارد انسان هست و باعث توهین به اونها میشه رو حذف کنن؟ مسئله همینجاست که آزادی بیان تعریف شده در غرب هم در این مورد رعایت نشده. متاسفانه آزادی در غرب خیلی عجیب غریب هست و این کشورها در آزادی واقعی دادن به مردمشون ید طولایی دارند!!!

لینک به دیدگاه

این مقایسه صحیحی نیست چون داستان کپی رایت مربوط به حق مولف هست که یک حق مشخص و قانونیه این فیلم هیچ کدوم از قوانین نوشته شده در یو توپ رو نقض نکرده بر اساس قوانین آزادی بیان هرکسی می تونه عقیده اش رو بیان کنهچه ربطی به آدم کشی داره، محتوای اون فیلم از نظر مسلمان ها توهین آمیز تلقی میشهتوی همین یوتوپ بگردید کلیپ های مختلفی در تمسخر ادیان مختلف پیدا می کنید که خیلی فجیع تر از این فیلم هم هستن حتی اون کلیپی که پاپ مسیحیان رو مسخره کرده رو هم حاضر نشد حذف کنهیوتوپ بر اساس قوانینش هیچ دخالتی در محتوا نمی کنه

دوست عزیز اینم حق 1000000000 مسلمان هست، توهین به دیگران تازگیا شده آزادی بیان؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا این تحریم مثل این می مونه بگیم واسه تحریم Oral-B سه روز مسواک نزنیم !

ایول یعنی حرف نداشت این جملت

راستی میدونین CPU رو کدوم کارخونه ها در کدام کشور ها میزنن / شیطونه میگه کلاً کامپیوتر رو هم بزاریم کنار :Hee Hee:

نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه غلام !

:-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان :

راستش اصلا دوست ندارم وارد این مسائل بشم چون دنیای پیچیده کثیفی داره سیاست .

اما نکته ای که خیلی مورد توجه قرار نمیدن اینه که آزادی بیان با توهین زمین تا آسمون فرق داره .

اگه شما به آزادی بیان توجه کنید احترام گزاشتن به عقاید یکدیگر هم جزءش میشه . پس به سخره گرفتن عقاید و مذهب هر گروهی خودش حتی آزادی رو هم زیره سوال میبره چه برسه به اینکه از اسم آزادی واسه قالب کردن سیاست هاشون به ملت ساده استفاده میکنن .

امیدوارم روزی برسه که همه بیدار باشن و نزار که سیاست مداران حیله گر چیز هایی رو که توی ذهنشون هست رو (حالا به هرطریقی ) به این ملت تزریق کنند .

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی اینم بگم

میگن که توی قوانین گوگل نوشته که اگر توهینی به شخص - قوم - ملیت باشه دیتابیس اون پاک خواهد شد

حالا چرا اینو پاک نکرده ؟؟؟؟؟؟؟

دنبال متن این اگریمنتش هستم اگه کسی گیر آورد لینک رو بزاره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان :

راستش اصلا دوست ندارم وارد این مسائل بشم چون دنیای پیچیده کثیفی داره سیاست .

اما نکته ای که خیلی مورد توجه قرار نمیدن اینه که آزادی بیان با توهین زمین تا آسمون فرق داره .

اگه شما به آزادی بیان توجه کنید احترام گزاشتن به عقاید یکدیگر هم جزءش میشه . پس به سخره گرفتن عقاید و مذهب هر گروهی خودش حتی آذادی رو هم زیره سوال میبره چه برسه به اینکه از اسم آزادیه واسه قالب کردن سیاست هاشون به ملت ساده استفاده میکنن .

امیدوارم روزی برسه که همه بیدار باشن و نزار که سیاست مداران حیله گر چیز هایی رو که توی ذهنشون هست رو (حالا به هرطریقی ) به این ملت تزریق کنند .

دمت گرم محمد که گل گفتی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که میگن توهین شده میشه توضیح بدن دقیقا چه توهینی به پیامبر اسلام شده تو این مثلا فیلم ؟ یه مطلب دیگه هم که برای من سئوال شده اینه که چند نفر از اون به قول شما 1 میلیارد مسلمان این فیلم رو دیدن ؟؟ و چند نفر از اونها با درخواستهای مکرر مردمی خواستار بسته شدن گوگل شدن؟؟؟ اگر واقعا همه کار مسلمانهای جهان به همین هماهنگی و منظمی باشه خیلی خوبه!!

لینک به دیدگاه

دوستانی که میگن توهین شده میشه توضیح بدن دقیقا چه توهینی به پیامبر اسلام شده تو این مثلا فیلم ؟ یه مطلب دیگه هم که برای من سئوال شده اینه که چند نفر از اون به قول شما 1 میلیارد مسلمان این فیلم رو دیدن ؟؟ و چند نفر از اونها با درخواستهای مکرر مردمی خواستار بسته شدن گوگل شدن؟؟؟ اگر واقعا همه کار مسلمانهای جهان به همین هماهنگی و منظمی باشه خیلی خوبه!!

بهمن جان بنده 13 دقیقه جنجالی این فیلم را که هنوز در یوتیوب هست شخصا دیدم، خیلی خلاصه برات بخواهم بگم اینه که از اول تا آخر همین 13 دقیقه دارن فحاشی به پیغمبر می کنن و الفاظی بکار می برن که اینجا اصلا جاش نیست بگم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان بنده 13 دقیقه جنجالی این فیلم را که هنوز در یوتیوب هست شخصا دیدم، خیلی خلاصه برات بخواهم بگم اینه که از اول تا آخر همین 13 دقیقه دارن فحاشی به پیغمبر می کنن و الفاظی بکار می برن که اینجا اصلا جاش نیست بگم.

" برادر " cyrus جنابعای اصلا یوتوب را درست حسابی نگاه میکنید و از خیلی از

طنز های موجود در یو تیوب خبر داری . عزیز جون از خیلی فیلم های فکاهی وحشتناکی

که در باره مثلا حضرت مسیح . حضرت مریم .حضرت موسی و خیلی خیلی از پیامبران

مقدس و حتی ادیان غیر اهل کتاب مثل بودا برحما و و و در یو تیوب خود من به شخصه با

دو چشمان خود دیده ام خبر داری ؟!!!. برادر اون فیلم مربوط به ولیعهد انگلیس بخاطر ان

صحنه هایی از ان خذف گردید انهم فقط صحنه هایی چونکه در ان صحنه ها الات تناسلی اون

بابا با مبایل فیلم برداری شده بود. متاسفانه جنابعالی فقط وفقط اخبار تلوزیون خودمان را نگاه میکنی و

فقط هم عینا حرفهای اونهارو کپی میکنی و انعکاس میدی. برادراگر سواد ترجمه انگلیسی داشته باشی که گمان

نمیکنم البته از مترجم گوگل استفاده کن و اخبار واقعی را در سایتهای مختلف در نقاط مختلف

جهان برسی کن تا واقعیت هر ماجرا یی برایت اشکار شود . تو یوتیوب از اهانت به حضرت مریم گرفته تا فحش

خارومادر به اوباما و از احترام به یک کارگر و یا سرباز زحمتکش گرفته تا عزیز شمردن یک کودک

گرسنه افریقایی . بقول معروف اون تو از شیر مرغ تا جون ادمیزاد پیدا میشه .

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

دو چشمان خود دیده ام خبر داری ؟!!!. " برادر " اون فیلم مربوط به ولیعهد انگلیس بخاطر ان

صحنه هایی از ان خذف گردید انهم فقط صحنه هایی چونکه در ان صحنه ها الات تناسلی اون

بابا با مبایل فیلم برداری شده بود. متاسفانه جنابعالی فقط وفقط اخبار تلوزیون خودمان را نگاه میکنی و

فقط هم عینا حرفهای اونهارو کپی میکنی . "برادر" اگر کمی سواد انگلیسی داشته باشه که گمان

نمیکنم البته از مترجم گوگل استفاده کن و اخبار واقعی را در سایتهای مختلف در نقاط مختلف

جهان برسی کن . حی هم بمن الکی بدون تحقیق و پرسش نمره منفی نده .

اول از همه چیز ورودت را به سایت لیون کامپیوتر خوش آمد می گم

دوم یه مورد را یادآوری می کنم که هیچ موقع توی این سایت با این لحن با کسی صحبت نکن چون اعضائ این سایت شاید در برخی موارد با هم اختلاف نظر داشته باشند اما در کل بسیار با هم صمیمی هستند و رابطه دوستی تنگاتنگی دارن این موضوع را به خوبی می تونی توی تاپیک ها ببینی.

سوم اینکه توی این فروم ادمهای بسیار با سواد و با تجربه ای هستند که بنده کوچیک همشون هستم و به جرات می تونم بگم که بیشتر بچه های این فروم حداقل چیزی که می دونن زبان انگلیسی هست.

چهارم هیچ وقت به همین راحتی در مورد اشخاص قضاوت نکن.

لینک به دیدگاه

دوستان به نظر بنده قیلترینگ گوگل و جیمیل در آستانه راه اندازی اینترنت ملی به بهانه توهین به پیامبر توسط یوتیو ب فقط برای سنجش میزان واکنش مردم ایران برای اقدامات بعدی همچون قطع کامل اینترنت هست

مگرنه سایت یوتیو ب که قبلا قیلتر بود و نیازی به قیلتر گوگل نبود

اگر این دفعه اقدام جدی صورت نگیره حضرات برای قطع کامل اینترنت جسورتر میشن ببینید چه روزی بود که هشدار دادم

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزم Cyrus

درست میفرمایی . اولا بخاطر اینکه دیدم دیگر خیلی مته به خشخاش گذاشته ای

و به نظر من جوابهای غیر منطقی میدهی طلب عذر خواهی میکنم . ولی دوست

عزیز منهم بعنوان یک تازه وارد توقع دلگرمی از افراد قدیمی را دارم و اگر در

بحثی بخطا مطلبی را عنوان میکنم بیکباره توقع اخطار و نمره منفی قرمزاز افراد قدیمی

را ندارم چون این حرکت نوعی بایکوت استعدادهای جدید میباشدوتاثیرروانی منفی میگذارد. شخصی ممکن است

بتازگی وارد یک مجموعه ای شده باشد ولی دلیل بر صفر کیلو متر بودنش نمیباشد . وکلا

نظر من اینست که تازه واردهارا بیشتر بایستی هوایشان را داشت تا راه بیفتند .چه بسا استعداد

هایی در بینشان ممکن است وجود داشته باشد که باعث شود کل مجموعه سرفراز گردد .

معذالک من با تمامی وجود از شما پوزش میطلبم

با تشکر : مهران

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دو چشمان خود دیده ام خبر داری ؟!!!. برادر اون فیلم مربوط به ولیعهد انگلیس بخاطر ان

فقط هم عینا حرفهای اونهارو کپی میکنی و انعکاس میدی. برادراگر سواد ترجمه انگلیسی داشته باشی که گمان

جهان برسی کن تا واقعیت هر ماجرا یی برایت اشکار شود . تو یوتیوب از اهانت به حضرت مریم گرفته تا فحش

خارومادر به اوباما و از احترام به یک کارگر و یا سرباز زحمتکش گرفته تا عزیز شمردن یک کودک

من با پالیسی گوگل کاملا آشنا هستم و در مورد ریزترین نکاتش چون کارم به شکایت از گوگل میکشید با وکیل صحبت کردم.اجازه بده با لحن خودت بنویسم :تو هیچ میدونی نشر محتوای مربوط به انکار هولوکاست تو یوتیوب ممونع هست ؟پالیسی یوتیوب رو بخون و فکر کن با بحث آزادی اطلاعات چه تناقضی داره مطلب بالا؟ بعد بیا در موردش صحبت کنیم ...10 سال پیش محتوای کاری و پرایوت از من روی سایتی منتشر شد بعد از مدتی که متوجه شدم و از وب مستر سایت خواستم مطلب رو حذف کنه و اینکار رو در عرض 2-3 ساعت انجام داد مدتها بعد متوجه شدم مطلب هنوز تو کش گوگل هست البته موضوع به دلیل گذشت زمان اهمیت برام نداشت ولی از گوگل خواستم که کش رو آپدیت کنه و اونها شروع کردن به داستان پردازی که ما یه فرمولی داریم که بر اساس تعداد بازدید و مدت زمان اعنبار کش و .... عمل میکنیم و باید منتظر بشی تا بر اساس فرمول ما اتوماتیک سیستم کش رو آپدیت کنه و ... کار من به شکایت از گوگل میکشید که مشکل رو از طریق یک دوست تو گوگل حل کردم.همینطور یک مشکل دیگه با یوتیو داشتم فکر کنم سال اول کارش بود و باز هم درگیر بودیم با گوگل اون موقع تیم پی پالپشت یوتیوب بود و باز هم مورد رو از طریق آشنای پی پالی حل کردم.در طول زمان کار گوگل، شکایتهای زیادی از گوگل شده که بیشترش مربوط به کپی رایت بوده و گوگلی ها بعد از یک مدت که فشار بار کاری روی این موضوع براشون سنگین شد یک سیستم راه انداختن که یک دیتابیس از موارد کپی رایت داشت و به روز میشد، اتوماتیک محتوا رو با دیتا بیس چک میکرد و دیگه نیاز به کاربر نبود برای تشخیص کپی رایت .بعد ها سیستم فلگ ها رو روش بیشتر کار کردن که امروزه دیگه یک سیستم مدیریت شده تقریبا کامل دارن.مثال خیلی هست که بزنم...گوگل قانون خودش رو داره اما وقتی آفیس و پسوند دامین برای کشور های مختلف داره همونطور که بر اساس قوانین فدرال روی محتوا اعمال قانون میکنه باید بر اساس قوانین اون کشور هاهم اعمال قانون کنه.برزیل تو کدوم قاره هست؟ تو اخبار خوندی که برزیل از گوگل خواست یک ویدئو رو که باعث مشکل شده بود رو حذف کنه؟گوگل این کار رو نکرد و برزیلی ها هم مدیر گوگل تو اونجا رو بازداشت کردند و گفتن هر وقت ویدئو رو پاک کردی این شخص رو آزاد میکنیم.موارد خیلی زیادی هست که با یک دستور از مقامات امریکا به راحتی از گوگل مپ و تیوب و .... در عرض ساعت حذف شدهکه برای تمونه هایی مثل اونها باید با گوگل درگیر شی تا محتوا رو حذف کنند.آزادی اطلاعات بحث طولانی داره که از حوصله من و تاپیک خارج هست.دفعه بعد سعی کن با اطلاعات بیشتر به شخص یا فکری مستقیم حمله کنی.

لینک به دیدگاه

با سلام. بذارید منم نظرم رو در این مورد بگم.

شما هم مثل آقای اوباما در سخنرانی سازمان ملل دارید صحبت می کنید که گفتند من (اوباما) مسیحی هستم و چندین فیلم بر علیه دین ما ساخته شده . و ادامه مطالبشون.

اینجا هم تاکید میکنید که چون بر علیه مذاهب دیگر فیلم ساخته شده و به قولی از شیر مرغ تا جون آدمی زاد درونش هست، پس این کار اخیر توجیه شده است!

در ادامه منظورم از عرایضم اینه که وقتی به مسیحیت توهین میشه ، نه تنها به مسیحیان بلکه به تمام انسان ها منجمله مسلمان ها هم توهین میشه. اهانت به هر شکلی کاری جایز نیست! در تمام جوامع بشری این یک اصل قبول شده هست.

سوال من از شما و اگه میشد آقای اوباما اینه که مگه مسیحیت و ادیان دیگر دین الهی نیستن؟ مگه جز این نیست که همه دین ها از سوی خداوند جهت تکامل بشر به لحاظ فکری اومده باشه؟ چرا برای موجودی مثل گربه دین نیومده ولی برای انسان اومده؟ وجه تمایز این دو تا تو چیه؟ من فکر میکنم قدرت عقل وجه تمایز این دو باشه. (که برخی ها دین رو در تضاد با تفکر و تعقل میدونن!!)

این رو هم قبول ندارم که باید با خشونت و خراب کاری حرف رو به کرسی نشوند. و نباید افراد بی گناه و بی ارتباطی سر این قضیه کشته میشدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز

اولا که من از اون دوست گرامیمون غذر خواهی کردم . شما چرا دیگه غضییرو کشش

میدی . دوما که سران گوگل با اوباماشم فالوده نمیخورند یکموقع خدا نکرده قصد توهین

به جنابعالی رو ندارم ها اصلا خودم رو میگم اگه بنده رو به قبله مشرف به موت هم باشم

اینها اندازه یک موی سک یا گربه شونهم بندرو بحساب نمیارند . بعله عزیزم اون مافیایی که

اینها راه انداختن استغفرال... خداشم تحویل نمیگیرند . من که نمیخوام از اینها طرفدای کنم که

ولی انسان ذاتا اینجوریه . به قدرت وتوانایی بیشتر که میرسه دیگه خودشو گم میکنه !!!!.

اونوقت قربونت برم جنابعالی بمن میگی بی اطلاع من هیچکس نیستم و خاک پای همتونم

هستم ولی ناسلامتی .... مملکت هستم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام. بذارید منم نظرم رو در این مورد بگم.

شما هم مثل آقای اوباما در سخنرانی سازمان ملل دارید صحبت می کنید که گفتند من (اوباما) مسیحی هستم و چندین فیلم بر علیه دین ما ساخته شده . و ادامه مطالبشون.

اینجا هم تاکید میکنید که چون بر علیه مذاهب دیگر فیلم ساخته شده و به قولی از شیر مرغ تا جون آدمی زاد درونش هست، پس این کار اخیر توجیه شده است!

در ادامه منظورم از عرایضم اینه که وقتی به مسیحیت توهین میشه ، نه تنها به مسیحیان بلکه به تمام انسان ها منجمله مسلمان ها هم توهین میشه. اهانت به هر شکلی کاری جایز نیست! در تمام جوامع بشری این یک اصل قبول شده هست.

سوال من از شما و اگه میشد آقای اوباما اینه که مگه مسیحیت و ادیان دیگر دین الهی نیستن؟ مگه جز این نیست که همه دین ها از سوی خداوند جهت تکامل بشر به لحاظ فکری اومده باشه؟ چرا برای موجودی مثل گربه دین نیومده ولی برای انسان اومده؟ وجه تمایز این دو تا تو چیه؟ من فکر میکنم قدرت عقل وجه تمایز این دو باشه. (که برخی ها دین رو در تضاد با تفکر و تعقل میدونن!!)

این رو هم قبول ندارم که باید با خشونت و خراب کاری حرف رو به کرسی نشوند. و نباید افراد بی گناه و بی ارتباطی سر این قضیه کشته میشدن.

دوست عزیزم

اگه بخواهیم وجه تمایزو تشابه انسان وحیوان رو بیان کنیم و وارد یک بحث بسیار عظیم

فلسفی در خصوص مسایل دینی و اجتماعی بشیم وارد موضوعی شدیم که عرفا و اندیشمندان

هنوز که هنوزه از پس اون بر نیامده اند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرمنده در حال تایپ بودم که پست شما و پست دیگه بالا اومده بود ولی مطلب من کلی بود.

دقیقا زدی به هدف یعنی استراتژی سلطه طلبی که تو اوج قدرت بعضی ها به کار میگیرن ( به طور کلی)

در هر صورت مطلب این هست که بعضی از اصول به ظاهر واقعیت دارند تا وقتی که درگیر بشی با اون اصل و قانون و تو درگیری متوجه میشی ای بابا هزار تا سوراخ و راه فرار و عدم تمکین داره این اصل نوشتن :

Sometimes there is a fine line between what is and what is not considered hate speech. For instance, it is generally okay to criticize a nation, but not okay to make insulting generalizations about people of a particular nationality

.

Sometimes :دی به اتکا این کلمه و it is generally okay و but not okay میتونه مثلا محتوی نژاد پرستانه مثل بعضی از مطالب مربوط به انکارهولوکاست رو حذف کنه و یه محتوا مثل ویدئو مورد بحث رو نه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم Cyrus

درست میفرمایی . اولا بخاطر اینکه دیدم دیگر خیلی مته به خشخاش گذاشته ای

و به نظر من جوابهای غیر منطقی میدهی طلب عذر خواهی میکنم . ولی دوست

عزیز منهم بعنوان یک تازه وارد توقع دلگرمی از افراد قدیمی را دارم و اگر در

بحثی بخطا مطلبی را عنوان میکنم بیکباره توقع اخطار و نمره منفی قرمزاز افراد قدیمی

را ندارم چون این حرکت نوعی بایکوت استعدادهای جدید میباشدوتاثیرروانی منفی میگذارد. شخصی ممکن است

بتازگی وارد یک مجموعه ای شده باشد ولی دلیل بر صفر کیلو متر بودنش نمیباشد . وکلا

نظر من اینست که تازه واردهارا بیشتر بایستی هوایشان را داشت تا راه بیفتند .چه بسا استعداد

هایی در بینشان ممکن است وجود داشته باشد که باعث شود کل مجموعه سرفراز گردد .

معذالک من با تمامی وجود از شما پوزش میطلبم

خواهش می کنم مهران جان معمولا آدمها سر اینطور مسائل احساساتی می شن که دراین مورد هر دومون همین اتفاق واسمون افتاد، در کل مهم این هست که انسان بتونه در آرامش و احترام با هم بحث بکنه.

پیروز باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون از پاسختون. قسمت های بعدی سئوالم رو رو هم پاسخ بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش می کنم مهران جان معمولا آدمها سر اینطور مسائل احساساتی می شن که دراین مورد هر دومون همین اتفاق واسمون افتاد، در کل مهم این هست که انسان بتونه در آرامش و احترام با هم بحث بکنه.

پیروز باشی

دوست عزیزم : متاسفانه شب گذشته من در شرایط عصبی مناسبی نبودم . و کاملا حق

با شماست اصلا نبایستی از ان واژه ها استفاده مینمودم . و در یکلحظه که صریعا بصورت

دو دو تا چهارتا حساب نمودم متوجه شدم حق با شماست . و من شدیدا از انگونه افرادی

هستم که به این اصل شدیدا معتقدم که احترام بدیگران یعنی احترام بخود و عکس این موضوع

نیز کاملا صدق مینماید . من هیچوقت انسان مغرور و خود خواهی حد اقل تا انجایی که میتوانم

سعی کردهام که نباشم و همواره از خداوند خود خواهان فروتنی میباشم .

معذالک دوست گرامی خواهشمندم عذر خواهی مرا پذیرا باشید .

دنیا نیرزد زآنکه پریشان کنی دلی زنهار بد مکن که نکرده است عاقلی

لینک به دیدگاه

والا این تحریم مثل این می مونه بگیم واسه تحریم Oral-B سه روز مسواک نزنیم !

ایول خیلی خیلی باحال بود. از این بهتر نمی شد توصیف کرد.

حالا من یک پیشنهاد دارم. چون ممکنه شرکت o-r-a-l-b و مسولش با خودشون فکر کنند که ما بعد از 3 روز ، حتما به مسواک نیاز پیدا میکنیم و میاییم و ازشان جنس میخریم، برای همین پیشنهادم اینه که برای حال گیری صاحب شرکت هم که شده، کلا بی خیال غذا خوردن بشیم، اینجوری صاحب o-r-a-l-b تا 100 سال هم صبر کنه ، عمرا بتونه به ما مسواک بفروشه.

خداییش از این بهتر چه راه حلی سراغ دارین. :D (*)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...