رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک غول SAPPHIRE 7970 GHz EDITION VAPOR-X 6G

mfirouzi1989
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فروش کارت گرافیک غول
SAPPHIRE
7970 GHz EDITION
VAPOR-X
6G

attachment-213625d1348951457-11197-05_hd7970_vapor-x_6gbgddr5_2minidp_hdmi_2dvi_pcie_c01%2520-5-_fbc_634788954546325530_600_600.jpg

قیمت : 2000000 تومان

به دلیل نوسان قیمت ارز امکان نغییر قیمت وجود دارد لذا پیش از واریز لطفا قیمت را مجددا استعلام کنید.

لینک به دیدگاه

شرمنده بابت اسپم جناب فیروزی عزیز

ولی میگم دوستان کسی قصد خرید سیستم نداره ؟ اگه کسی هست بیاد دو سه نفر بشیم پولامونو بزاریم رو هم فعلا گرافیکشو بصورت اشتراکی بخریم تا بقیه ی قطعات ... rolling%20on%20the%20floor.gif

( این گرافیک اونقدر غوله که الکی الکی آدمو سر ذوق میاره برا اسپم دادن )

آپ برای شما

خوب بفروشی عزیز ...

لینک به دیدگاه

یا پیغمبر!!! 6gig حافظه به درد کی میخوره؟! عجب قیافه خوفی داره خداوکیلی! مبارک خریدارش باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

می گم جناب فیروزی جدا از اسمش، بقیافش نمی خوره اینقدر بیارزه ! :D

لینک به دیدگاه

درود انشا ا... که صاحبش کسی باشه که ازش استفاده درست انجام بده نه اینکه باهاش گیم بازی کنه .

لینک به دیدگاه

اگه اين كارت مال من ميشد چنان استفاده درستي ازش ميكردم كه نگو با برق سه فاز اور ميكردمش

لینک به دیدگاه

من 3 روز دیگه تولدمه !اصلا منظوری ندارم ها همینجوری گفتم :D

تازه من از جناب مقدم استفاده بهتر تری می کردم!

لینک به دیدگاه

جناب ace تولدتون مبارك اگه مهموني گرفتين منم دعوت كنين بيام كيك تولد رو براتون اور كنم :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر کی پول داره بخره...بده ما هم یه عکسی باهاش بگیریم.قیمتش هم خداوکیلی عالیه با این وضع دلار.

در مورد قدرت این کارت هم مدل 3 گیگ این کارت 680 جت استریم 4 گیگ رو لوله کرد گذاشت کنار...این که 6 گیگ دیگه

اگه فن انویدیا نیستید پول الکی برا کارت های انویدیا خرج نکنید.همین بخرید تا چند سال عشق کنید

لینک به دیدگاه

2000000 تومان؟

چه خبره؟چرا این کارت انقدر گرونه؟

من که قیمت کردم نزدیک 1300000 تومان بود.یه دفعه انقدر گرون شد کارتهای 7970؟

یا اینکه این مدل مدل خاصی هستش؟

یادش بخیر چند سال پیش من 4870 رو که اون موقع برا خودش شاخی بود گرفتم 230 تومان.کجاست اون روزای قشنگ :(

خدا به دادمون برسه :(

ویرایش شده توسط darklords2009
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا تقصیر جناب فیروزی نیست من در جریانم این وارد کننده هاست که اینقدر مردانگی میکنن و برای کاربران ارزش قائل هستند //// دلار هم که داره قله اورست رو فتح میکنه پس دیگه تمومه :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2000000 تومان؟

چه خبره؟چرا این کارت انقدر گرونه؟

من که قیمت کردم نزدیک 1300000 تومان بود.یه دفعه انقدر گرون شد کارتهای 7970؟

یا اینکه این مدل مدل خاصی هستش؟

یادش بخیر چند سال پیش من 4870 رو که اون موقع برا خودش شاخی بود گرفتم 230 تومان.کجاست اون روزای قشنگ :(

خدا به دادمون برسه :(

دوست عزیز این 7970 معمولی نیستش! این مدل وپورایکس 6 گیگ هستش که از 7970 معمولی 140 دلار حدودا" گرون تره! 140 دلار هم که راحت با دلار 3 تومن الان شده 430 تومن!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این 7970 معمولی نیستش! این مدل وپورایکس 6 گیگ هستش که از 7970 معمولی 140 دلار حدودا" گرون تره! 140 دلار هم که راحت با دلار 3 تومن الان شده 430 تومن!

تایید می شه داش فرجام

لینک به دیدگاه

جدا؟

من اینو نمیدونستم.ولی با این حال فرجام جان بازم اگه به قول دوستمون این بخور بخورای این وارد کننده ها نباشه بازم میشه قیمت بهتر گیر اورد.

اخه ما چه گناهی کردیم که باید انقدر گرون بخریم این قطعات رو :(

امیدوارم بازم بشه به روزای قدیم برگشت و اون قیمتهای ردیف رو تو خرید و فروش داشت.

به امید اون روز :)

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به امید بازگشت به روزهای خوبی که همگی رو سیستمهامون از 590 یا 680 ویا از 7970 یا 6990 گرافیک دیگری نباشه ******* آمین

لینک به دیدگاه

درود دوستان به دلیل اینکه شوک جدیدی به بازار قطعات وارد شده فعلا این قبیل از کارت ها بسیار کمیاب و گران شده اند و امیدواریم هرچه سریعتر این شوک و بحران حل شود دوستان هرکس به این قیمت این کارت رو بخره ضرر نمیکنه جون اوضاع سیاسی حداقل بیان میکند که اوضاع ارز بد شده و این رو هم بگم که شما باید با قیمت درهم قیمت این قطعات رو حساب کنید نه با قیمت روز دلار چون به طور کلی این شرکت های وارد کننده الان توان گرفتن قطعات از سورس اصلی رو ندارن و فقط این قطعات از امارات خریداری میشه و اکسرا هم برای اینکه به گمرکی برخورد نکنه با لنج و کشتی به صورت شیتیل وارد میشن وگرنه اون موقع با این اوضاع کسی این کار احمقانه رو نمیکرد که این قطعات رو بیاره و 40 درصد قیمتش رو هم گمرکی بده .

خلاصه امیدوارم کارت دست کاردانش بیوفته نه دست فردی از طبقه مرفح جامعه . چون آن ها زیاد کار کردن با این قطعات رو بلد نیستن .

با تشکر از دوستان .

لینک به دیدگاه

ای باب اینقدر اذیت آقای فیروزی نکنید الان کارت رو ور میداره میره دیگه عکسش هم نمی تونیم ببینیم، اما خدائیش اگه اوضاع دلار اینطوری نبود توی همین تاپیک و تا همین جا بالای 10 تاش فروش رفته بود. بجای اسپم ملت خریده بودن واقعا کم کم تاپیکهای قطعه های شاخ داره تبدیل می شه به تاپیک طنز و جک و شوخی و بهترین اسپم.

هی هی هی هی

لینک به دیدگاه

به امید بازگشت به روزهای خوبی که همگی رو سیستمهامون از 590 یا 680 ویا از 7970 یا 6990 گرافیک دیگری نباشه ******* آمین

امید به خدا

ولی با این وضع فکر نکنم اون روزها رو ببینیم!!!

لینک به دیدگاه

o:-) :Praying:

:Praying:

آمین

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمتش با توجه به قیمت دلار آزاد و قیمت خودش که 600 دلاره خوبه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...