رفتن به مطلب

فروش تعدادی قطعه ، پرینتر معیوب و کارتریج

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز . من تاپیک های قبلی رو پاک کردم و همه قطعات رو به اضافه چند قطعه جدید تو این تاپیک آوردم . اگر نیاز به این قطعات داشتید در خدمتم .
بخش اول :
یک پرینتر Epson Stylus C110 دارم که این پرینتر حدود 1 ماه پیش دیگه روشن نشد . بردمش برای تعمیر که گفتن بوردش سوخته و موجود نداریم . من هم یک پرینتر دیگه خریدم . الان هم این پرینتر رو برای فروش میذارم . به درد کسانی که سرویس کار هستن بیشتر میخوره . چون میتونن از قطعاتش استفاده کنن . به گفته تعمیرکار مادیران قیمت هد این پرینتر حدود 100 تومانه . بورد تغذیه اون هم سالمه . بدنه هم کاملا سالمه . جعبه و لوازمش هم هست. خیلی کم هم باهاش کار شده . فقط هر هفته باهاش نازل چک میگرفتم و گاهی اوقات هم پرینت نمونه طرح . کلا 2 بار کارتریجش رو عوض کردم . قیمت پایه 30000 تومان فروش فوری 40000 تومان . به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته میشه .
5 تا کارتریج برای این پرینتر گرفته بودم که عوض کنم که دیگه روشن نشد . برای همین دست نخورده مونده . مدلشون اینه :
MA T0731N مشکی که 2 تاست
MA T0732N آبی
MA T0733N قرمز
MA T0734N زرد
همه meva هستن که خود مادیران برای پرینترهای اپسون میده .
قیمت هر کارتریج این مدل تو بازار 4-5 ماه پیش 15000 تومان بود . من 13000 تومان میدم . کارتریج ها همه با هم فروخته میشه . قیمت کارتریج ها مزایده نیست . هر کسی به این قیمت بخواد مال اون میشه . جمعا 65000 تومان .
هزینه ارسال هم به عهده خریداره . ارسال پس از واریز . البته دوستانی که آشنا هستن باهاشون کنار میام در این مورد ;)
بخش دوم :
این قطعات هم مال خودمه و از تاپیک فروش قبلی مونده :
شرایط و توضیحات :
1 - قطعات سالم هستن .
2 - قطعات کارکرده هستن و گارانتی ندارن . اونهایی که آک هستن و گارانتی دارن جلوشون نوشته شده .
3 - هزینه ارسال به عهده خریداره . سعی میکنم با کمترین هزینه ارسال بشه .
4 - زیر قیمت درخواست نکنید .
5 - بخش دوم مزایده نیست . پس به اولین کسی که پیشنهاد به قیمت گفته شده بده فروخته میشه .
6 - برای خرید هم اول پول به حساب واریز میشه و بعد ارسال میکنم .

1 - UCTech EGG Mouse آک .قیمت = 10
2 - TV Tuner MSI tv@nywhere plus ( چیپست فیلیپس ، هم تیونر و هم کپچر . البته آماتور ) کارتن و لوازم موجوده .قیمت = 30
3 - مودم دایل آپ Zoltrix 3 Chip درایور موجوده . کارتن نداره .قیمت = 10

قطعاتی که به صورت مزایده ای هستن حداکثر دو روز بعد از اولین پیشنهاد که زیر قیمت پایه نباشه ، به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه . هزینه های ارسال هم با خریدار محترمه .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

دوستان این قطعات هنوز موجود هستن . قیمتشون مال مهر ماه هست . فکر نمیکنم الان به این قیمت کسی بده این قطعات رو . کسی نیاز داشت بگه .  من به همون قیمت مهر ماه میفروشم .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...