رفتن به مطلب

بهترین موقع برای خرید !!!!!!!!! شاید دیگه چنین موقعیتی گیرتون نیاد !!!!!!!!

Recommended Posts

درود دوستان گلم

میدونم که همه شما در مورد وضعیت جدید خبر دارید و دلیلش هر چی هستش به این تاپیک هیچ ربطی نداره و به هیچ عنوان نمیخوام راجبش اینجا بحث بشه و هر گونه بحث در این مورد پاک میشه .

بنده فقط وظیفه دارم نظر شخصی و بررسیهای خودم رو در مورد بازار فعلی به اطلاع شما عزیزان برسونم .

از دید شخصیه بنده قیمتها که اینجوری داره پایین میاد اصلا واقعی نیستش و در کوچکترین موقعیتی دوباره گرون میشه . فرمول سادش اینه که شما همین کالاها وارد newegg بشید و قطعات رو با قیمت دلاری روز چک بکنید میبیند که کالا ها خیلی گرونتر از قیمت روز در میاد . حتی بعضی از کالاها قیمت واریزیش هم خیلی بیشتر از قیمت روز میشه چه برسه وارد بشه و گمرکی و هزینه های جانبیش روش بیاد .

به دلیل فروش کم بازاریها و وارد کننده ها همگی دارن موجودیه قبل با قیمتهای خرید قبل میفروشن و وقتی کالایی وارد نشه و یا با قیمت واقعی وارد بشه به هیچ عنوان قیمتهای فعلی رو دیگه نخواهید دید .

بنده به نظر خودم کاملا ایمان دارم مگر اینکه دلار ارزون بشه !!!!!!

از شما عزیزان میخوام که در مورد قیمت دلار و هر چیزی در اینجا بحث و گفتگو نکنید چون فعلا این مسائل خلاف قوانین هستش .

ارزو میکنم که پیشبینی بنده کاملا اشتباه باشه !!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود آقای حسینی اگه بهترین موقع خرید الان باشه وای به حال بدترین موقعش! فکر میکنم بهتره عنوان تاپیک رو تغییر بدید به : اگه میتونی الان بخر یا برای همیشه دیگه نمیتونی بخری!! #-o

لینک به دیدگاه

ارزو میکنم تمام این مراحل تموم بشه و تمام این مشکلات رفع بشه و همه چیز به مسیر خودش برگرده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ارزو میکنم تمام این مراحل تموم بشه و تمام این مشکلات رفع بشه و همه چیز به مسیر خودش برگرده .

درود

خدا وکیلی چند ساله که این دعا رو میکنی آقای حسینی ؟ :Hee Hee:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من تا اطلاع ثانوی(1 سال آینده) از خرید های غیر ضرور خودداری کنید و هر موقع واقعا به چیزی نیاز پیدا کردید تهیه کنید.

این قیمت ها بنظر نمیان بالاتر هم برن. البته منظورم در بلند مدت هست.

لینک به دیدگاه

به نظرم من با این بی ارزشی پول خودمون الان هیچی نمیشه خرید واقعا الان مشکله قطعاتی که تا چند وقت قبل میخریدی، حالا باید 3برابر بیشتر هزینه کنی . واقعا الان حتی واسه خرید اقشار متوسط هم خرید یه کامپیوتر مشکله. من که فعلا کلا بیخیال شدم.

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

امیدوارم که وضعیت خوب بشه :( ................وقتی خودمو جای اون کارگر با ماهی 250تومن حقوق و زندگی تو شهرهای بزرگ و زن و بچه می گذارم تنم می لرزه :( ................البته تا من یادم میاد و گذشتگان تعریف کردند تا بوده همین بوده و وضعیت اجتماعی و اقتصادی ایران شرایط بحرانی زیادی داشته اما چیزی که تا امروز من و شما را امیدوار به زندگی کرده عشقی هست که ما ایرانی ها به هم داریم و امیدوارم تو شرایط سخت سعی نکنیم هم دیگر را ناراحت کنیم :( ......چون اگه ما مردم هم دیگه را نداشته باشیم ...........شب روی دلار هم بخوابیم آرامش نخواهیم داشت

لینک به دیدگاه

قیمت چند تا از پردازنده ها رو اینجا میگذارم تا منبعی بشه برای تغییر قیمت :

قیمت CPU در تاریخ 16/7/1391

i3 2120 = 335000

2320 = 515000

2400 = 545000

2500K = 625000

2600K = 909000

3570K = 739000

3770K = 915000

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با دروود:

امیدوارم، دوباره همه چیز مثل قبل که خوب بود! خوبتر بشه! :Praying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم که قید خرید رو زدم، همینکه خواستم کارت گرافیک بگیرم 200 تومن رفت روی قیمت

این وضعیت ادامه پیدا کنه وارد کننده خودشون باید کالاهاشون رو استفاده کنن! منه مصرف کننده هنر کنم همینی که دارم حفظ کنم! قطعه بهتر پیشکش D:

واقعا شرایط بدی شده نه فقط بازار کامپیوتر همه جا خرید و فروش راکد شده، ما توی شرکت روزانه متوسط 80 سفارش ثبت می کردیم الان بزور به 20 می رسه

مردم فقط مایحتاج اصلی مثل خورد خوراک رو می خرن اونم چون مجبورن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبق نوشته های آقای حسینی قراره در مورد وضعیت بازار توی این تاپیک صحبت نشه .Oh%20Go%20On.gifI%20Do%20not%20Know.gif

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا به داد ما برسه که دیگه تحملمون داره صفر میشه // بنده که شخصا مغازه رو سپردم به یکی دیگه فقط بعداز ظهرها یه سری میزنم که حوصلم سر نره راستی دنبال یه کار دیگه هستم اما چه فایده !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو این اوضاع ........خدا به داد اون بیچاره فقیر فقرایی که .................برسه.

دزد هم زیاد شده!!! شب ها باید چند نفره بری تو خیابونا.......... ساعت 9 شب یکی از دوستان قدیمی رو با چاقو زدنش بعد وسایل همراشو بردن........ از این موارد و امسال اینها زیاده .....دوستان خودشون حتما دیدن از این جور موارد.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

میدونم که همه شما در مورد وضعیت جدید خبر دارید و دلیلش هر چی هستش به این تاپیک هیچ ربطی نداره و به هیچ عنوان نمیخوام راجبش اینجا بحث بشه و هر گونه بحث در این مورد پاک میشه .

بنده فقط وظیفه دارم نظر شخصی و بررسیهای خودم رو در مورد بازار فعلی به اطلاع شما عزیزان برسونم .

از دید شخصیه بنده قیمتها که اینجوری داره پایین میاد اصلا واقعی نیستش و در کوچکترین موقعیتی دوباره گرون میشه . فرمول سادش اینه که شما همین کالاها وارد newegg بشید و قطعات رو با قیمت دلاری روز چک بکنید میبیند که کالا ها خیلی گرونتر از قیمت روز در میاد . حتی بعضی از کالاها قیمت واریزیش هم خیلی بیشتر از قیمت روز میشه چه برسه وارد بشه و گمرکی و هزینه های جانبیش روش بیاد .

به دلیل فروش کم بازاریها و وارد کننده ها همگی دارن موجودیه قبل با قیمتهای خرید قبل میفروشن و وقتی کالایی وارد نشه و یا با قیمت واقعی وارد بشه به هیچ عنوان قیمتهای فعلی رو دیگه نخواهید دید .

بنده به نظر خودم کاملا ایمان دارم مگر اینکه دلار ارزون بشه !!!!!!

از شما عزیزان میخوام که در مورد قیمت دلار و هر چیزی در اینجا بحث و گفتگو نکنید چون فعلا این مسائل خلاف قوانین هستش .

ارزو میکنم که پیشبینی بنده کاملا اشتباه باشه !!!!!

تشکر از آقای حسینی بابت اطلاع رسانیشون، دقیقا گفته هاشون تایید میشه، پیش بینی خیلی ها دقیقا همین هست، کمااینکه امیدواریم تمام این پیش بینی ها اشتباه باشه ولی .....

لینک به دیدگاه

این صحبت ها کاملا درسته . وضعیت و نوسان عجیب و غریب بازار هم که کاملا مشخصه . ((ولی من فک می کنم خیلی ها که موقع ارزونی سیستم های اند جمع کردن ، الان خوشحالن ، چون سیستمشون چن برابر شده . اینطور نیست؟ )) ;)

لینک به دیدگاه

تو این اوضاع ........خدا به داد اون بیچاره فقیر فقرایی که .................برسه.

دزد هم زیاد شده!!! شب ها باید چند نفره بری تو خیابونا.......... ساعت 9 شب یکی از دوستان قدیمی رو با چاقو زدنش بعد وسایل همراشو بردن........ از این موارد و امسال اینها زیاده .....دوستان خودشون حتما دیدن از این جور موارد.

تائید میشه

توی شهر ما صاحب یکی از مغازه های معروف شهرو (معروف از لحاظ فروش بالا) آخر شب وقتی داشته از مغازه خارج میشده با چاقو زدن و تمام پول درآمد اون روزشو بردن :( :( :unsure: :unsure:

لینک به دیدگاه

آقای حسینی حتی اگه حرفتون کاملا هم درست از آب در بیاد (خدای نکرده) متاسفانه بازم اینقدر قیمتها بالاست که اگرم بخواهیم بخریم نمی تونیم. دیگه آب از سر گذشته، من نوعی چند ماه باید کار کنم و هیچ خرجی هم نکنم که بتونم یه کارت گرافیک های اند بخرم؟؟!!! سه ماه باید کل درآمدم را بزارم کنار اونم فقط واسه یه قطعه این در حالی هست که قبلا

اصلا ولش کنید.

لینک به دیدگاه

این صحبت ها کاملا درسته . وضعیت و نوسان عجیب و غریب بازار هم که کاملا مشخصه . ((ولی من فک می کنم خیلی ها که موقع ارزونی سیستم های اند جمع کردن ، الان خوشحالن ، چون سیستمشون چن برابر شده . اینطور نیست؟ )) ;)

سلام آقا محمد گل

یکی از اون افراد خود شمایی :p

شما چقدر خوشحالی؟

بنده هم به شدت با نظر آقای حسینی موافقم

چون معلومه که قیمت ها به زور ثابت نگه داشته شده

لینک به دیدگاه

سلام آقا محمد گل

یکی از اون افراد خود شمایی :p

شما چقدر خوشحالی؟

داداشی ما ضعیف ضعفا رو چه به این خرجا . شما برو یه سر به آقای غلامی عزیز بزن ، بشین پای حرفاش ببین چی می گه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
این صحبت ها کاملا درسته . وضعیت و نوسان عجیب و غریب بازار هم که کاملا مشخصه . ((ولی من فک می کنم خیلی ها که موقع ارزونی سیستم های اند جمع کردن ، الان خوشحالن ، چون سیستمشون چن برابر شده . اینطور نیست؟ ))

چه خوشحالی آقا محمد اگه فقط همینا که داریم گرون شده بود آره

الان حتی یه قطعه هم نمی تونم بخرم کارت 560 رسیده به 800 تومن! احتمالا تا اخر هفته 1 تومن رد میکنه

کارت 7970 5 روز پیش فروشگاه لیون زده بود 1.190 الان زده 1.580

حتی اگه بخوامم دیگه نمی تونم بخرم

لینک به دیدگاه

در راستای تاکید بر صحبت های آقای حسینی:

هرکی هر چی میتونه - زودتر بخره - وگرنه فردا دست سومش هم گیرش نمیاد. (*)

لینک به دیدگاه

چه خوشحالی آقا محمد اگه فقط همینا که داریم گرون شده بود آره

الان حتی یه قطعه هم نمی تونم بخرم کارت 560 رسیده به 800 تومن! احتمالا تا اخر هفته 1 تومن رد میکنه

کارت 7970 5 روز پیش فروشگاه لیون زده بود 1.190 الان زده 1.580

حتی اگه بخوامم دیگه نمی تونم بخرم

می دونم داداشی . ( اون مزاح بود ) همه ما از وضعیت و آشفتگی بازار ناراحتیم عزیز . واقعا الان سرمایه گذاری روی سخت افزار هیچ توجیهی نداره ، خدا به آقای حسینی صبر بده

لینک به دیدگاه

داره اشکم در میاد :(

تو همین اوضاع خراب مجبور شدم بخاطر برگشت نخوردن چک3میلیونی بدلیل عدم واریز طلبم از شرکت طرف قرار داد سیستم نازنینم رو فروختم الان دنبال775 میگردم قدرت خرید ندارم اصلا!

ما هم داریم زندگی میکنیم مثلا!

لینک به دیدگاه

فعلا با اين نابساماني بايد يه دو سالي سر كنيم ببينيم چي ميشه ولي با اين گرونيا 10 سال ديگم قيمتها بهتر نميشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...