رفتن به مطلب

مشکل با نرم افزار مادربرد AI Suite II

Nima2007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود و سلام (واسه این که از این جو خشک و نا امیدی در بیاین) :D

راستش یخورده رفته رو اعصابم این حدود 30-35% باری که از cpu می کشه ... می خواستم بدونم برای شما هم اینجوری هست؟؟؟

وقتی می بندمش کلا به 1-3% میرسه که حالت نرمال سیستم هست!!! می خواستم بدونم چیکار میکنه مگه؟؟؟ چه فایده ای داره؟؟؟ اصلا باید اینجوری باشه یا نه؟؟؟ اولش اینجوری نیست و مصرفی نداره بعدا یهو شروع میشه و متوقف هم نمیشه تا ببندمش خودم...

توی عکس زیر با توجه به نمودار می بینید عملکردش رو :

post-2742-0-78958800-1349684256.png

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

آره نیما جان ، مشکلی نیستش ،AiSuite لود زیادی می ندازه. یکمی سنگینه.

شما Intel MEI رو نصب کردی ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود اره فکر کنم نصبه یه جایی دیدمش نمی دونم کجا بود، اشناست چطور مگه؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AI Suite با برنامه AIDA 64 یا EVEREST همزمان رو سیستم نصب هستن ؟ چون این 2 تا با هم سازگار نیستن و ایجاد مشکل میکنن. تجربه شخصی من اینطوری بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بهمن جان

هیچکدومو نصب ندارم... بنظر شما مشکل من طبیعی هست ؟؟؟ شما هم ابن مشکلو داری هنوز یا بر طرف شده؟؟؟

دیگر دوستان هم که این نرم افزار رو نصب دارن یه نظر بدن بد نیست ثواب داره ها ! :D

لینک به دیدگاه

برای من که تو استارت آپ هست و خود به خود با بالا اومدن ویندوز اجرا میشه . ولی همچین مشکلی ندارم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم اولش درسته بعدا یهو میزنه به سیم آخر... :D

----------------

راستی حامد جان حالا که دیدمت تو بازی اسکایرم شما هم تو رد کردن بعضی از چیزا با مشکل برخورد داشتی؟؟؟ مثلا یه دراگون رو باید می کشتیم با سه نفر دیگه کشتیمش رد نمی کنه باگ داره الان همچنان منتظزن که با هم بزیم بکشیمش!!! یا مثلا شمشیر بردم گذاشتم تو اسلحه خونه حالا بر نمی داره می خواد بعدی رو هم بزاره، حالا مجبور شدم برم از رو سیو ماه پیش بازی کنم! :angry:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همچین مشکلی نداشتم. ولی وقتی AIDA 64 همزمان با این اجرا میشد سرعت AI SUite به شدت پایین میومد. شما یه بار قشنگ Uninstall کن و بعدش Registery رو هم با یه نرم افزار پاک کننده خوب تمیز کن دوباره نصبش کن ببین چی میشه. آنتی ویروست چیه ؟ کدوم Process رو CPU لود میندازه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید هم مشکل از ناسازگاریش با ویندوز 8 باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن عزیز والا مال خودش که نصب نمی شد، رفتم تو سایت ایسوز از مدل z77v-pro که برای 8 بود برداشتم! ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...