رفتن به مطلب

MOST WANTED

rock-star
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

استودیوی بازیسازی Criterion این روزها در حال ساخت بازی Need for Speed: Most Wanted است. بازی ای که به صورت Open-World در حال ساخت است و می خواهد یک فصل جدیدی در سری بازی های NFS باز کند. سازندگان به تازگی قسمت های جدیدی از این عنوان را به نمایش درآورده اند و تأکید کرده اند که این بازی هنوز در مرحله ساخت قرار دارد و حتی در دموی قابل بازی این عنوان نیز عبارت "در دست ساخت" به چشم می خورد. Criterion که سازنده Burnout Paradise و Need for Speed: Hot Pursuit است، اینبار می خواهد یک نمایش جالب از Most Wanted داشته باشد.

2ULg8.jpg

آقای مت وبستر (Matt Webster) تهیه کننده استودیوی Criterion به این موضوع اشاره می کند که آن ها دوست ندارند زمان را بیهوده هدر بدهند و هیچ وقت قصد ندارند که دنباله ای برای بازی هایشان خلق کنند. شاید ساخته های آن ها دارای یک نام باشند، اما همیشه متفاوت هستند و ارتباط کمی با نسخه های قبلی دارند. به همین دلیل تصمیم گرفتند که بازی استودیوی Black Box در سال 2005 را از نو بسازند تا بازیکنان دوباره شاهد یک نمایش خوب از Most Wanted باشند. وبستر می گوید که تجربه آن ها در Paradise و Hot Pursuit و اطلاعاتی که از قسمت Autolog بدست آورده اند، باعث شده که Most Wanted جدید را به شکل Open-World طراحی کنند تا بازیکنان بتوانند در قسمت های مختلف مسابقه دهند.

بر اساس چیزی که آن ها از این نسخه جدید به نمایش درآوردند، مشخص شد که این عنوان شباهت بیشتری به Burnout Paradise دارد تا نسخه اصلی Most Wanted. شهری که در Paradise قرار داشت، بسیار زیبا و چشم نواز بود و نمونه جالبی از یک شهر خیالی آمریکایی بود. حال آن ها چنین فضایی را دوباره برای Most Wanted به وجود آورده اند که در نوع خودش بسیار جالب است. در بخش تک نفره، شما با هوش مصنوعی مسابقه خواهید داد و پلیس در تعقیب شما خواهد بود و ممکن است در تله های مختلف نیز گرفتار شوید. حال با کمک سیستم Autolog شما می توانید میزان مصافتی که طی کرده اید، سرعت و سایر اطلاعات دیگر را به صورت آفلاین در اختیار داشته باشید و در زمان آنلاین بودن نیز آن ها را با آمار دوستانتان مقایسه کنید.

در بخش چندنفره می توانید به گوشه و کنار شهر خیالی Fairhaven گردش کنید و با سایر بازیکنان مسابقه دهید و در چالش های مختلف شرکت کنید. در بخش آنلاین، سیستم Autolog می تواند برای شما لیستی از چالش های مختلف را به صورت خودکار آماده کند تا شما بتوانید در آن ها شرکت کنید. لیستی که از Drift ،Circular و مسابقات مختلف تشکیل شده است. همچنین مسابقه دادن در بزرگراه ها و قسمت های مختلف شهر از جمله قسمت های جالب بازی خواهد بود. در مسابقاتی که انجام می دهید، امتیازهایی بر اساس میزان خسارت و Takedownهایی که در بازی شکل می گیرد، بدست می آورید که این قسمت ها شباهت بازی به Burnout را بیشتر کرده است.

AmLsn.jpg

آقای کریگ سالیوان (Craig Sullivan) کارگردان بازی به این موضوع اشاره می کند که Most Wanted نیاز به یک تغییر کلی داشت، چون حالت قبلی آن بسیار کسل کننده بود. او می گوید که بازیکنان دوست ندارند که با یک اتومبیل زیبا فقط در محیط بازی گردش کنند و یک سری مسابقات مشخص را انجام دهند. برای Most Wanted جدید ماشین های بسیار زیبایی لایسنس شده اند. از اتومبیل های بسیار فانتزی گرفته تا یک Ford F-150 Raptor که راندن آن بسیار هیجان انگیز خواهد بود. با سریعترین اتومبیلی که در این بازی وجود دارد، می توان 250 مایل در ساعت حرکت کرد. این در حالیست که شما این اتومبیل را در مدت 5 دقیقه بدست می آورید.

xpk5l.jpg

شاید در خیلی از بازی ها چنین اتومبیلی را مشاهده کنید و با خود بگویید که برای بدست آوردن آن حتماً باید 40 ساعت بازی کرد! اما در Most Wanted از این خبرها نیست. بر اساس صحبت های آقای سالیوان بخش چندنفره بازی به شکلی طراحی شده که بتوان در آن زندگی کرد. بازیکنان می توانند همانند بازی های CoD و BF از بخش چندنفره این بازی نیز لذت ببرند و مدت زمان زیادی را در آن باشند. هر کاری که در قسمت آنلاین این بازی انجام می دهید، به شما XP می دهد و باعث می شود که Level شما در قسمت آنلاین بیشتر شود و اتومبیل ها و مسیرهای بیشتری بدست می آورید. یکی دیگر از بخش هایی که در زمان بازی کردن برای بازیکنان آزاد می شود، مدهای جدید خواهد بود.

بازی به شکلی طراحی شده که چند مد مختلف آن در صورتی قابل بازی می شوند که شما کارهای خاصی انجام دهید و به امتیازات مشخصی دست پیدا کنید. شهر Fairhaven که همانند بازی Burnout Paradise طراحی شده، ساعت ها رانندگی را برای شما به ارمغان می آورد. در قسمت های مختلف شهر، تابلوهای تبلیغاتی ای از استودیوهای BioWare و DICE را خواهید دید. سیستم Autolog که در این بازی به Autolog 2 ارتقاء پیدا کرده، در Most Wanted نقش مهمتری دارد و بسیاری از رخدادهای بازی در آن ثبت می شوند و کارهای مختلفی را نیز می توان در آن انجام داد. این بازی کمتر از یک ماه دیگر راهی بازار می شود و به نظر عنوانی خوبی خواهد بود. البته همیشه نمایش های نسخه های جدید NFS جذاب بوده و در عمل شکل دیگری داشته اند. اما در این نسخه به نظر می رسد که Criterion سنگ تمام گذاشته است.SvIVr.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

من که از اون 1 بگیر بیا تا همین بازی کردم و خیلی حال داده بهم... دستشون درد نکنه! B)

لینک به دیدگاه

اره واقعا خدای ماشین بازی هست.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستانی که این بازی رو گرفتند بگن چجوری هست اگر خوب بود ما هم بریم بگیریم چون دیروز بازیش اومد

لینک به دیدگاه

دوستانی که این بازی رو گرفتند بگن چجوری هست اگر خوب بود ما هم بریم بگیریم چون دیروز بازیش اومد

گرافیک بازی فوق العادس ، افکت های با حالی داره مخصوصا تو تصادف ها ، کنترل ماشینا یکم نسبت به نسخه های قبلی به نظرم

سختره

در کل ارزش بازی کردن رو داره به نظر من

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این نسخش به نظر خیلی عالی میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

برعکس بعد از یه مدت بازی نکردن اومدیم گرفتیم واقعا :|

اصلا انتظار نداشتم بخوان اسم Most Wanted رو روی این بزارن!

بنظر من اسمی که باید روش بزارن Hot Pure Run 2 هست 8-}

برگشتم سر همون Most Wanted قدیم رفتیم نفر پنجم :-j

البته شاید تو آشفته بازار بازی های فعلی خوب باشه ولی ایراداتی هم بهش وارده!

صدا گذاری مناسب نیست به خصوص در مواقعی که سرعت در حال کاهش پیدا کردنه!

تصادف ها شاید جذاب باشن ولی دور از تصور هستند و به راحتی میشه ادامه به مسابقه داد!

خلاقیت های جالبی هم هست که البته بخاطر ایرادات فراوان خیلی به چشم من نیومد!

مثلا شما گاز و ترمز رو برای مدت طولانی نگه دارید چرخ های ماشین آتیش میگیره و از بین میره!

در کل ترجیح میدم همون Most Wanted قبل رو بار ها تمام کنم!

یا حق!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لینک دانلود ازش هست؟

به به سلام امین جان

کم پیدا!

http://mihandownload.com/2012/11/Need-for-Speed-Most-Wanted-2012.php

لینک به دیدگاه

اره واقعا بازی خوبی هست ولی بالاخره هر بازی نقاط ضعف و قوت خودش رو داره حتی بهترین بازی هم ضغف هایی مشاهده میشه.....ولی توقع از این بازی خیلی زیاده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من جای مدیران NFS بودم به جای اینکه هزاران سال سعی کنم چیزی بسازم که مثل Most Wanted قدیم طرفدار پیدا بکنه همون رو با کمی افزایش و ماشین های جدید و ... عرضه میکردم!

پولدار میشدم :D

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

امروز بازیش رو نصب کردم. بسیار بی روح هستش اما رانندگی واقعی تر شده. صدا گذاریش خیلی خوب بود. اما چیزی رو که انتظار نداشتم تیونینگ بسیار ضعیف ماشین ها بود. مسابقات کمی سخت تر شده که چاشنی این بازی شده.

در کل من از ده بهش 6 میدم

در ضمن دوستان اگر بازی مثل forza برای کامپیوتر هست رو معرفی کنید تا از افسردگی در بیام دلیل این افسردگی هم همین بازی بود که اصلا فکر نمیکردم از نسخه قبلی هم ضعیفتر باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان دانلود من تموم شد نصبش هم کردم به مدت نیم ساعت بازیش کردم

به نظر من کلاً باید بیخیال شیم خیلی افتضاح هست

من میخوام بدم به دوستان وگرنه تا حالا Shift+Delete کرده بودمش

ازمن میشنوید به هیچ عنوان نه بخرید نه دانلود کنید

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

بازیش یکم تغییر کرده گرافیکش خوبه صدا گذاریش عالیه ( مثلا وقتی میری توی تونل صدا موتور ماشین خیلی باحال میشه )

از لحاظ اسپرت کردن و این چیزا زیاد جالب نیس مکان مخصوص برای اسپرت کردن نداره اپشن کمی هم برا اسپرت داره

کلا محدودیت توی این سری most wanted خیلی زیاده حتی نمیتونید رنگ ماشین رو هم به دلخواه عوض کنید

داستانش زیاد جالب نیس با اینکه مثل همه ، ولی داستان یکش فوق العاده بود

گیم پلیش هم خیلی عالیه

یه چیزی که مخالفم باهاش ( به نظر من) وقتی تصادف میکنی صحنه رو اهسته میکنه دو ساعت روش نگه میداره و این باعث میشه اون هیجان بازی وقتی که داری مسابقه میدی کم شه و حس خوبی بهت دست نمیده

تنوع ماشیناش خوب نیس ولی بدم نیس ( مثلا از bmw فک کنم یکی دو نوع بیشتر نذاشته)

پلیس ها هم بهتر شدن توی بازی و کنه تر و سخت جون تر شدن هوششون رفته بالا

یه خوبی که داره ( به نظر من ) مسابقه های که چند دور هست از 3 دور بیشتر نداره ( مثلا توی underground باید یه مسیر رو 7 دور بری و این واقعا خسته کننده هستش )

مسابقات همه جوره هست از نظر درجه سختی که همه ی درجات رو بازی میکنید ( مثلا یه مسابقه easy هست یکی medium ویکی دیگه hard )

ماشین ها هم که حالت خریدنی نیست هر ماشینی که توی مپ پیدا کردی مال خودت میشه و میتونی باهاش رانندگی کنی

در کل بازی جالب و قشنگی هست ولی به خوبی و جذابیت یکش نیست

این هم نظر من ( ببخشید اگر طولانی شد )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیش یکم تغییر کرده گرافیکش خوبه صدا گذاریش عالیه ( مثلا وقتی میری توی تونل صدا موتور ماشین خیلی باحال میشه )

از لحاظ اسپرت کردن و این چیزا زیاد جالب نیس مکان مخصوص برای اسپرت کردن نداره اپشن کمی هم برا اسپرت داره

کلا محدودیت توی این سری most wanted خیلی زیاده حتی نمیتونید رنگ ماشین رو هم به دلخواه عوض کنید

داستانش زیاد جالب نیس با اینکه مثل همه ، ولی داستان یکش فوق العاده بود

گیم پلیش هم خیلی عالیه

یه چیزی که مخالفم باهاش ( به نظر من) وقتی تصادف میکنی صحنه رو اهسته میکنه دو ساعت روش نگه میداره و این باعث میشه اون هیجان بازی وقتی که داری مسابقه میدی کم شه و حس خوبی بهت دست نمیده

تنوع ماشیناش خوب نیس ولی بدم نیس ( مثلا از bmw فک کنم یکی دو نوع بیشتر نذاشته)

پلیس ها هم بهتر شدن توی بازی و کنه تر و سخت جون تر شدن هوششون رفته بالا

یه خوبی که داره ( به نظر من ) مسابقه های که چند دور هست از 3 دور بیشتر نداره ( مثلا توی underground باید یه مسیر رو 7 دور بری و این واقعا خسته کننده هستش )

مسابقات همه جوره هست از نظر درجه سختی که همه ی درجات رو بازی میکنید ( مثلا یه مسابقه easy هست یکی medium ویکی دیگه hard )

ماشین ها هم که حالت خریدنی نیست هر ماشینی که توی مپ پیدا کردی مال خودت میشه و میتونی باهاش رانندگی کنی

در کل بازی جالب و قشنگی هست ولی به خوبی و جذابیت یکش نیست

این هم نظر من ( ببخشید اگر طولانی شد )

نظرات شما کاملا درست بود. اگر فورزا برای پی سی هم میومد کسی نمیرفت این بازی رو بخره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از کل سری قبل فقط این رده بندیش رو اجرا کردن با پلیس بازی... یکی نیست بهشون بگه آخه ادم ناحسابی ماشین بازی هست و عشق تیونینگ و آپگرید و خریدو فروشش GTA که بازی نمی کتی! هر چی می خوای چیزی نگی نمیذازن که، این از رزیدنت این از دویل این از سایلنت هیل و و و و ... بخدا همین 6870 زیادشونم هست واسه چی اینهمه پولو بریزیم تو ...!!! :-S

فکر کنم اولین باره که بازیی رو بیحیال می شم از بازی کردنش! (:|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان اینطوری هم که می گید بد نیست!

اول اینکه توصیه می کنم یک مدتی اجازه بدید تا شرکت EA پچ این بازی رو بده بیرون!چون با پردازنده 2500K در فرکانس 4800 مگاهرتز و کارت 570 در فرکانس هسته 900 مگاهرتز و 8 گیگ رم 2133 تاخیر 9 نتونستیم با دوستم این بازی رو روون روی حداکثر جزئیات اجرا کنیم و خود EA هم اعلام کرده که به زودی پچ میده و این افت فریم رو درست می کنه.

-گرافیکش هم که خیلی خوبه

-صداگذاری هم عالی نیست ولی میشه گفت خوبه

-گیم پلی هم که هیجان انگیز هست

-

چیزی که وجود نداره وقت،حوصله،اعصاب،فکر آزاد و ... که مثل 7سال پیش دیگه یک بازی بهمون حال نمیده...

-رنگها رو وارد اچار بشی عوض میکنه ولی رنگهای واقعی موجود یک خودرو هست !نه هر رنگی که دلت میخواد..

-تنوع ماشین ها که خداییش زیاده 123 عدد موجود هست.

قسمت تیونینگ هم جالب هست ولی مطمئن هستم هیچ کدوم به جزئیاتش توجه نکردید اونم این هست که با انجام مهارتهایی میتونید از پکیج پرو به جای پکیج استاندارد تیونینگ استفاده کنید برای خودرو ها!قسمت تیونینگ اون آزادی عمل قدیم رو نداره ولی این عمل به سرعت انجام میشه و ساده تر هست.

-مسابقات طولانی و خسته کننده حذف شده.

-سبک جدید و جذاب میانگین سرعت اضافه شده که منو یا درگ میندازه.

-ساعت بازی بصورت 24 ساعت کامل هست یعنی دائم روز و شب میشه.

-مانور دادن لایی کشیدن و عبور از کنار خودروهای دیگر هنوز نیترو پاداش داره!

-حمله به ماشین های حریف و پلیس خیلی حال میده که کپسول نیترو رو تا آخرش پر میکنه

به نظر من خلاصه ای از نیدفور اسپید از 6-7 سال قبل تا الان هست و قرار دادن اسم مووست وانتد بر این نسخه باعث شده تو ذوق دوستان بخوره.

به نظر من اول بذارید پچ بیاد.بعد یک نیم ساعت دندون سر جگر بگذارید گیم پلی کاملا براتون جا میفته و لذت خواهید برد و هرجاش مشکلی داشتید بگید خودم راهنمایی کنم.

موفق باشید

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

من نمیدونم چه اصراریه هی میگید Need for speed : Most Wanted

دوستان این اگه جدی بهش نگا کنیم Burn out : Most Wanted هست :|

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام به دوستان لیونی

کسی میدونه که چطوری باید این بازی رو در حالت LAN بازی کرد. توی فروم های خارجی چیزی دستگیرم نشد و توی    ی..و   ت..وب گفته بود که کرک خاص داره ولی نتونستم پیداش کنم.

حالا شما میگید چی کار کنم؟

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین و جذاب ترین بازی ماشین سواری 3 سال اخیر همین driver san francisco با مراحل جدید و جذابش بود . NFS از کربن , شیفت و Most Wanted 1 به بعد بازیهاش هیچی نبوده . فقط گرافیک رو بردن بالا :daydreaming: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بهترین و جذاب ترین بازی ماشین سواری 3 سال اخیر همین driver san francisco با مراحل جدید و جذابش بود . NFS از کربن , شیفت و Most Wanted 1 به بعد بازیهاش هیچی نبوده . فقط گرافیک رو بردن بالا :daydreaming: 

درسته بازیش خیلی خشکه ولی گیم پلی فوق العاده ای داره که نمیشه انکارش کرد.

من هنوز توی رویای اینم که فورزا موتور اسپورت را حتی برای 1 دقیقه بازی کنم:دی

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

NFS زمانی جذاب بود خودت ماشینو اسپورت میکردی مسابقه میدادی .مسابقه میدادی انگار واقعا ماشین خودت بود  :daydreaming: .  ولی الان همه چی مصرفی شده دیگه به علاقه گیمرتوجه نمیکنن =(( .  فقط سری قدیم NFS رو عشقه . :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام به دوستان لیونی

کسی میدونه که چطوری باید این بازی رو در حالت LAN بازی کرد. توی فروم های خارجی چیزی دستگیرم نشد و توی    ی..و   ت..وب گفته بود که کرک خاص داره ولی نتونستم پیداش کنم.

حالا شما میگید چی کار کنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان این آپدیت رو از اینجا دانلود کنید بعد از خارج کردن از حالت فشرده ستاپ آپدیت رو اجرا کنید. بعد از نصب آپدیت کرک رو جایی که بازی نصب شده کپی کنید. در این آپدیت یک سری باگ برطرف شده. بهبود در نورپردازی بازی و اضافه شدن چند ماشین رویایی. وقتی درون بازی میرید و ماشین های جدید رو پیدا میکنید بازی میره توی استور که شما باید ماشین رو بخرید اما نگران نباشید این سیو بازی که آپلو کردم را جای سیو خودتون کپی کنید و میتونید از ماشین ها لذت ببرید

اینم مسیری که سیو بازی شما وجود داره

documents / criterion games / need for speed mostwanted /save / 0 / /

MUD.29.rar

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...