رفتن به مطلب

مانیتورهای aoc مادیران

Recommended Posts

درود به همه دوستان.

می خواستم نظر کاربران سایت رو در مورد این برند جدید (AOC) که توسط

شرکت مادیران وارد و گارانتی میشه رو بدونم.

چون قیمت های این برند فوق العاده عالی هستش.

به عنوان مثال مدل 2230Fm با مشخصات زیر:

15504_0.jpg

22" Wide

1680 x 1050

DCB

كنتراست 20,000:1

2ms

پخش موزيك و فيلم و اسلايد بدون نياز به كامپيوتر (DMP)

ورودي DVI

ورودي HDMI

USB & Memory Card Reader

به قیمت 2,250,000 ريال به فروش میرسه که به نظر من عالیه!

من این Review رو از سایت PC Magazine پیدا کردم که خیلی ازش تعریف کرده:

لینک به دیدگاه

درود

دوست من در مورد این برند و کیفیت و قیمتش شک نکن . یکی از بچه های لیون هم این رو برای کار شخصی خودش خریده . و امکانات این محصول 2230 نسبت به قیمتش خیلی بیشتره .

لینک به دیدگاه

درود

دوست من در مورد این برند و کیفیت و قیمتش شک نکن . یکی از بچه های لیون هم این رو برای کار شخصی خودش خریده . و امکانات این محصول 2230 نسبت به قیمتش خیلی بیشتره .

جنای حسینی یعنی به نظر شما ارزش داره به جای t1900 این مدل رو خریداری کرد؟

لینک به دیدگاه

جنای حسینی یعنی به نظر شما ارزش داره به جای t1900 این مدل رو خریداری کرد؟

بله الان کسی بخواد بخره من این 2230 aoc رو بیشتر ترجیه میدم

لینک به دیدگاه

به نظر منم خيلي خوشگله !!! ولي اين با تلويزيون چه فرقي ميكنه ؟؟؟:)

لینک به دیدگاه

به نظر منم خيلي خوشگله !!! ولي اين با تلويزيون چه فرقي ميكنه ؟؟؟:)

بزرگترین فرقشون با تلوزین زاویه دیده . وقتی از کنار به lcd ها نگاه میکنید تصویر تیره میشه ولی تلویزینها اینطور نمیشن . ولی این مدل 2230 رو دوستان تستش کردن خوب جواب داده نسبت به سایر هم رده های خودش

لینک به دیدگاه

با سلام

صد در صد این مانیتور از t1900 ارزش خریدن داره هم اینکه 22 اینچه هم این ویژگی خیلی به درد بخوره پخش موزیک و فیلم داره مموری هم که میخوره ،کنتراست و زمان پاسخگوییشم که با t1900 فرقی نداره قیمتش هم که عالیه دیگه چی می خوای!!!:)

با تشکر

لینک به دیدگاه

بزرگترین فرقشون با تلوزین زاویه دیده . وقتی از کنار به lcd ها نگاه میکنید تصویر تیره میشه ولی تلویزینها اینطور نمیشن . ولی این مدل 2230 رو دوستان تستش کردن خوب جواب داده نسبت به سایر هم رده های خودش

جناب حسینی سلام ، منم بین این 3 تا موندم :

samsung t220p , lg w2284f , aoc 2230 fm

و لطف کنید قیمت اینارو برام پیغام خصوصی بزارید:( . شنبه میخوام از خودتون سفارش بدم . مرسی:)

لینک به دیدگاه

نگاه کنید به این عکس :

0,1425,sz=1&i=195933,00.jpg

خروجی های جالبی داره یه سری خروجی هم برای اسپیکر داره چون شنیدم کیفیت صداش زیاد جالب نیست حتما اینو گزاشتن برای جبران :)

ویرایش شده توسط game-love
لینک به دیدگاه

جناب حسینی سلام ، منم بین این 3 تا موندم :

samsung t220p , lg w2284f , aoc 2230 fm

و لطف کنید قیمت اینارو برام پیغام خصوصی بزارید:) . شنبه میخوام از خودتون سفارش بدم . مرسی:(

به نظر من چون 2230fm قیمت مناسب و کیفیت مناسبی داره انتخاب خوبیه . البته این نظر شخصیه بندست و یکی شاید بگه فقط و فقط سامسونگ

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان توی P30WORLD با این مانیتور به مشکل برخورده، عین مطلب ایشون رو اینجا می گذارم:

دوستان اولين مشكل اين مانيتور را كشف كردم.

وقتي كه صفحه كاملا سياه هست ، بالا و پائين و چپ و راست صفحه داراي سايه است و واقعا مشكل سازه.

دوستاني كه ميخواهيد بخريد حتما اين مشكل رو در نظر داشته باشيد.

عكس رو هم ببينيد البته كفييت عكس خوب نيست ولي مشكل رو نشون ميده.

2rolvmu.jpg

اینم آدرس پست ایشون : http://forum.p30world.com/showpost.php?p=3379427&postcount=48

لینک به دیدگاه

خوب درسته . شما فکر میکنید سایر مانتیورها مشکلی اینچنینی ندارن و این مشکل به حساب میاد ؟و توی کارایی کم میشه عزیز ؟

لینک به دیدگاه

من فقط نقل قول کردم و از خودم هیچ چیز نگفتم آقا سعید!

لینک به دیدگاه

من فقط نقل قول کردم و از خودم هیچ چیز نگفتم آقا سعید!

درود

خدای نکرده منظور بدی نداشتم عزیز و این مطلب توی اون lcd درسته ولی بقیه رو من اینوری چک نکردم از دوستان میپرسم خبرشو اینجا میگزارم .

دستتون در نکنه . من که این محصول رو ندارم بخوام خدای نکرده از دست کسی ناراحت بشم .

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام.

من که همچین مشکلی ندارم.

ولی یک چیز هست خیلی حال گیریه اونم اینکه اکثرا وقتی کامپیوترو روشن می کنم یا میره رو استندبای من خودم شخصا باید دوباره lcdرو فعال کنمش و به خودی خود فعال نیست و no signal میده و من باید برم تو قسمت تنظیمات و dvi رو انتخاب کنم تا تصویر داشته باشم.o:-)

می خواستم ببینم راه دیگه ای نداره که خودش تصویر داشته باشه؟ زحمت منو نده؟:D:D:D

لینک به دیدگاه

درود

نیما جان یه زحمتی بکش یه زنگی به مادیران بزن . فقط با بخش گارانتی و فنیش صحبت کن . فکر کنم که این قضیه حتما قابل حله و احتیاج به تنظیمات داره

لینک به دیدگاه

با سلام.

من که همچین مشکلی ندارم.

ولی یک چیز هست خیلی حال گیریه اونم اینکه اکثرا وقتی کامپیوترو روشن می کنم یا میره رو استندبای من خودم شخصا باید دوباره lcdرو فعال کنمش و به خودی خود فعال نیست و no signal میده و من باید برم تو قسمت تنظیمات و dvi رو انتخاب کنم تا تصویر داشته باشم.o:-)

می خواستم ببینم راه دیگه ای نداره که خودش تصویر داشته باشه؟ زحمت منو نده؟:D:D:d

سلام ! ایا بعد از تنظیم ، سیوشون هم میکنید ؟

در ضمن برای دوستانی که مانیتور های aoc دارن و یا قصد خریدشو دارن ، پیشنهاد میکنم از لینک زیر که تاپیکی مربوط به این مانیتورهاست دیدن بفرمایند و اگه از خوندن هراسی ندارن و وقتشو دارن از ابتدای تاپیک بخونن تا انتها ! اینطوری میتونن هم از تجربیات یوزرهای دیگه استفاده کنن و هم از قابلیت های مانیتورشون مطلع شن و اوناییم که هنوز نخریدن ، میتونن از نظرات مختلف اگاه شده و با اطلاعات کاملتر اقدام به خرید یا عدم خرید این مانیتور ها نمایند ! راستش با اینکه من نه مانیتور aoc دارم و نه قراره بگیرم ! ولی برای اطلاع از اوضاع شون تمام این تاپیک رو خوندم که حدود 100 صفحه ست ! ( البته قبلا )

و جالب اینجا بود که در صفحات ابتدایی و هر چه به ابتدای تاپیک نزدیک باشید با نظرات موافق و هیجان فراوان کاربران برخورد میکنید و هر چی به انتهای تاپیک نزدیک میشید ، بیشتر نظرات مخالف میبینید و کم کم کاستی های این مانیتور ها رو میشه و برخی که در ابتدا طرفداری این مانیتور ها رو میکردن ، در انتها دشمن خونی شدن و برخی هم که ابتدا با ذوق و شوق فراوان این مانیتور ها رو خریدن در اواسط و انتهای تاپیک یا فروختنش و یا بد جوری اعلام نارضایتی کردن !

البته همه نظرات به این صورت نیست و عده ای هم همچنان موافق ماندند ! در ضمن تاپیک مورد نظر من همونیه که دوستمون در بالا ادرس یکی از پست هاشو دادن ! اضافه کنم بحث این مشکل سایه دار بودن ، در بسیاری دیگر از مانیتور های ال جی و سامسونگ هم وجود داره ولی انگار در aoc ها بیشتره ! لینک

اینو هم بگم این مانیتور های aoc چون در ابتدای ورودشون دارای قیمت های بسیار پایینی بودن ، باعث جلب توجه بسیاری شدن ولی بعد از مدت کوتاهی که قیمت سایر مانیتور هام کاهش یافت ، کم کم شور و هیجان اولیه خرید این مانیتور هام از بین رفت !

حالا از این حرفا که بگذریم ! خدایی من توی کف این موضوع موندم که چرا بسیاری از کاربران ( مطلع ) در حالیکه از وجود مانیتور hp / w2207 اطلاع دارن ، ولی باز میرن دنبال مانیتورهای درجه دو و سه ای مثل ال جی / سامسونگ یا aoc ؟ واقعا برای من عجیبه !

مثل این میمونه ! در حالیکه قیمت یک بنز و یک پراید باهم برابره ، ولی این کاربران با کلی تفکر در میان انواع مدل های پراید ، در نهایت پرایدی رو میخرن و اون بنز رو بیخیال میشن و تازه کلی هم با پرایدشون حال میکنن و محسناتشو با اب و تاب نقل کرده و معایبشو پنهان یا فراموش میکنند ! گاهی هم واقعا از وجود مثلا کیفیت بهتری مطلع نیستند و فکر میکنن با هزینه ای که کردن ، اونچه که میبینند یا دارن ، بهترین و اخرشه !

بنظر من این جریان مثل این میمونه که این کاربران نه تا بحال بنز دیدن و نه تا بحال سوارش شدن ! و چون قبلا پیکان داشتن ( مانیتور های crt ) حالا که پرایدو دیدن و وسوارش شدن ، فکر میکنن اخرشه ! حالا اشکال کار اینجاست که حداقل حقیر برای کاربران این فروم از سیر تا پیاز این بنز ( hp ) رو همراه با تصاویر و توضیحات کامل و نحوه خرید ، روشن کرده و حتی تمایلم رو نسبت به کمک در امر خریدش ابراز داشتم ! ولی با اینحال بسیاری از کاربران این فروم ، همچنان دنبال انتخاب یکی از انواع پرایدها هستند !

امیدوارم با این حرفام ، باعث تلنگری شده باشم تا دوستانی که قصد خرید مانیتور دارن ، کمی بیشتر تحقیق کنن ! بخدا من دلم میسوزه و مطئنم محال کسی ظاهر این مانیتور و کیفیت تصویرشو از نزدیک ببینه و بعدش بره مانیتور هم قیمت دیگه ای بخره ! الا اینکه طرف عشق برندی رو داشته باشه و بخاطر این عشق از خیره کیفیت بالاتر بگذره !

در ضمن قیمت مانیتور hp / w2207 در حال حاضر 249 تومنه ! ( البته فقط در یک جا با این قیمت فروش میره ) اینم لینک اطلاعات بیشتر در رابطه با این مانیتور در این لینک

.

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

مثل این میمونه ! در حالیکه قیمت یک بنز و یک پراید باهم برابره ، ولی این کاربران با کلی تفکر در میان انواع مدل های پراید ، در نهایت پرایدی رو میخرن و اون بنز رو بیخیال میشن و تازه کلی هم با پرایدشون حال میکنن و محسناتشو با اب و تاب نقل کرده و معایبشو پنهان یا فراموش میکنند !

انقدرم تفاوت ندارن مثلا فکر نکنم Hp خودش پنل بزنه مثل این بنز چینی با موتور پراید و فقط بدنه شبیه بنز و در ضمن گارانتی هم مهمه چون یک شرکت مثل ماد ایران رو نمی شه با هیچ شرکت وارد کننده مقایسه کرد!!

البته این نظر منه :D

لینک به دیدگاه

انقدرم تفاوت ندارن مثلا فکر نکنم hp خودش پنل بزنه مثل این بنز چینی با موتور پراید و فقط بدنه شبیه بنز و در ضمن گارانتی هم مهمه چون یک شرکت مثل ماد ایران رو نمی شه با هیچ شرکت وارد کننده مقایسه کرد!!

البته این نظر منه :D

سلام ! امیدوارم شما از نزدیک این مانیتور و کیفیت تصویرشو دیده باشید که میگید اونقدرهام تفاوت ندارن ! بنظر من اینکه کی پانل رو میزنه اهمیت نداره ، مگر بر اساس کیفیت پانل ! منم روی حساب و بحث کیفیته این مانیتور ، چنین مثالی رو زدم !

در مورد گارانتی هم اگه به لینکی که در مطلب قبلی قرار دادم ، سری بزنید ! فکر کنم در اینباره کامل توضیح دادم ! درسته که تبلیغات فراوانی برای بحث گارانتی این شرکت ها صورت میگیره ، ولی باید در عمل دید که واقعیت چیه ! مثالشم همون جریان پیکسل های سوخته ست که اگه شرایط گارانتی مربوط به پیکسل های سوخته مادیران رو با موردی که اشاره کردم ( بخاطر یک پیکسل سوخته مانیتور اچ پی رو تعویض کردند ) مقایسه کنید ! همه چی روشن میشه ! توضیحات بیشتر در این لینک ( پست شماره 37 )

بازم تاکید میکنم من نه طرفدار و هوادار برند اچ پی هستم و نه کرسی رایانه ، و هیچ گونه تعصبی هم به این برند و شرکت ندارم ! و این وسط هم هیچ گونه نفع مادی و غیر مادی برام نمیمونه که بخاطرش بخوام سنگ اینارو به سینه بزنم یا خدایناکرده جانب داری بی منطق داشته باشم ! من فقط واقعیت ها رو میگم و در حد توانم ، دوستان رو از تجربیاتم مطلع میسازم ! چون شخصا تفاوت کیفیت بین این مانیتور اچ پی و تمامی مانیتورهای هم رده ، از 3 برند اشاره شده رو ، تست کرده و از نزدیک برخورد داشتم ! با این صراحت ، چنین مثالی رو زدم !

پیشنهاد میکنم چه دوستانی که قصد خرید مانیتور جدید دارن و چه سایرینی که چنین قصدی هم ندارند ، برای اطمینان از صحت گفته های حقیر ، یه تک پا تا نمایندگی کرسی رایانه شهرشون برن و کیفیت ساخت و همچنین کیفیت تصویر این مانیتور رو از نزدیک مشاهده کنند ! اون وقت حقیقت روشن میشه !

امیدوارم در بیان و بازگو کردن تجربیاتم زیاده روی نکرده و باعث سو تفاهم نشده باشم ! تمام تلاش من ، بهترین ها برای همه ست !

لینک به دیدگاه

در مورد گارانتی هم اگه به لینکی که در مطلب قبلی قرار دادم ، سری بزنید ! فکر کنم در اینباره کامل توضیح دادم !

من یک چیزی از گارانتی ماد ایران دیدم که کفم برید !! پسر دایی من بچس چند وقت پیش رو مانیتور ال جیش با مداد یک خط عمیق انداخت!! و تعمیرکار ماد ایران بدون هیچ حرفی و هزینه ای پنل رو عوض کرد -

با ید به اطلاعتون برسونم که اگر من تو آمریکا بودم ممکن بود مانیتور اچ پی رو ترجیح بدم

در ضمن کیفیت مانیتو رو با چشم تشخیص نمی دن چون هم به عوامل محیط ی (نور مثلا) نحوه کالیبراسیون رنگ- کیفیت برنامه نمایش دهنده و تنظیمات اون داره!!

در ضمن بیشتر مانیتور ها در چین تولید می شن و کیفیتشون به شرف سفارش دهنده رابطه داره و نه مارک روشون

فکر کنم سه چهار شرکت تو دنیا پنل ال سی دی می زنن که اچ پی جزوشون نیست درسته؟؟

من یک بار پرینتر اچ پی خریدم ار همین جور شرکت ها واصم کافیه :D

ولی قبول دارم گارنتی د د پیکسلش اگر اینطوری که شما می گید باشه واقعا عالیه!!

مانیتور خود من الان ایسر 20 اینچ بدون گارنتی ولی باید بگم که سه چهار سال پیش 200 هزار تومن خریدمش یعنی واقعا به ریسکش می صرفید!

ویرایش شده توسط blade
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...