رفتن به مطلب

مشکل از کجاست ؟

Firoozeh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ویندوز sp3 sp2 32 bit

از وقتی مادربردم رو عوض کردم اینجوری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگر مين عوض کردين و به اين مشکل برخوردين ،من شکم رو vsb5 مين هست ،يه نگاه به دفترچه مين بياندازيد و جامپر های +5vsb شناسايی کنيد و از حالت فعلی به حالت ديگری که در دفترچه مشخصه تغيير بدين ،نتايج ذکر کنيد

لینک به دیدگاه

اول برق پاور رو قطع کن.بهد باتری رو از روی مینبرد در بیار بزار 5 دقیقه بیرون بمونه.بعد باتری رو دوباره وصل کن.احتمال 90 در صد درست میشه.اخه واسه منم چنین مشکلی پیش اومده بود.همین کار رو کردن درست شد.

لینک به دیدگاه

اول برق پاور رو قطع کن.بهد باتری رو از روی مینبرد در بیار بزار 5 دقیقه بیرون بمونه.بعد باتری رو دوباره وصل کن.احتمال 90 در صد درست میشه.اخه واسه منم چنین مشکلی پیش اومده بود.همین کار رو کردن درست شد.

من فکر میکنم منظورتون خالی کردن بایوس باشه که وقتی باطری رو در میارید برای دیفالت گذاشتن بایوس باید منفی و مثبت جای باطری بایوس رو به هم بچسبونید با یک شئی فلزی تا بایوس به حالت اول خودش بر گرده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...