رفتن به مطلب

نام کاربرانی که تغيير نام يافته است

Recommended Posts

درود

این تاپیک رو به این دلیل ایجاد کردم که از این پس نام کاربری هر کسی که تغییر کرد اینجا مشخض میکنیم .

لینک به دیدگاه

با سلام

علی جان واقعا باید از آقای حسینی به خاطر ایجاد این تاپیک تشکر کرد واقعا تاپیک خوبیه .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

خوب باید اطلاع رسانی کرد تا همه در تغییرات اطلاع داشته باشن

لینک به دیدگاه

نه عزیز

مشکلی نیست، شما نام کاربری مورد نظر خود را درخواست میدهید، حالا 2 حالت دارد:

1- قبلا رزرو نشده باشد، که سریعا تعویض میشود

2- قبلا توسط کاربری در بیش از 7 ماه گذشته رزرو شده باشد ولی از آن موقع تا حالا بازدید یا ارسالی نداشته باشد

که در این حالت اگر واقعا بر fake بودن اون کاربر یقین حاصل شود، نام کاربری شما به نام درخواستی تغییر میابد

لینک به دیدگاه

کاربر Ati-Force به Extreme تغییر نام پیدا نمود.

شرمنده اما Extreme جان، متاسفانه امکان برگشت اطلاعات نیست و سیستم جدید هم براساس

تعداد ارسال های مفید پیاده سازی شده:)

با سلام نام کاربری من alireza بود ولی دوباره arman_pc تغییر یافته است لطفا پیگیری بفرمایید

درود عزیز

آقا شرمنده ام یه کاربری این نام را دارد که دارای 35 ارسالم در انجمن است! نام دیگری مدنظرتان است؟

لینک به دیدگاه

همه مفید بودن ...:)

ممنون از شما

دوست عزیز

من همچین جسارتی نکردم، تنها براساس سیستم جدید کاربران بسته به تعداد ارسال و نوع مطالب آنها رتبه میگیرند:(

متاسفانه برگشت به 50 روز قبل امکان پذیر نیست:o

لینک به دیدگاه

با سلام

ولی عنوانی و رتبه هایی که برای کاربران در نظر گرفته شده توی فروم جدید زیاد جالب نیست میشه عنوانهایی که برای افراد در نظر گرفته میشه رو به ترتیب بگید من تا دیروز (یه پا ثابت انجمن بودم) ولی العا شدم (اگه نباشه جای خالیش احساس میشه) تو یه سری فرومها هم دیدم طرف عنوان کاربریش اینه (داره معروف میشه):) که بی ربطه من ترجیح میدم عنوان تازه وارد رو داشته باشم نه اینکه هر روز یه عنوانی زیر نام کاربریم باشه خوب هر کسی میتونه با پستهای بیخود تعداد پستهاش رو بالا ببره و عنوان بگیره هر چند که بنده به دنبال عنوان و مقام و این جور چیزها نیستم ولی خوب امیدوارم از حرفهای بنده ناراحت نشده باشید.

لینک به دیدگاه

کاربر MoHaMaD ZaNd به MoHaMaD تغییر نام پیدا نمود:(

با سلام

ولی عنوانی و رتبه هایی که برای کاربران در نظر گرفته شده توی فروم جدید زیاد جالب نیست میشه عنوانهایی که برای افراد در نظر گرفته میشه رو به ترتیب بگید من تا دیروز (یه پا ثابت انجمن بودم) ولی العا شدم (اگه نباشه جای خالیش احساس میشه) تو یه سری فرومها هم دیدم طرف عنوان کاربریش اینه (داره معروف میشه):o که بی ربطه من ترجیح میدم عنوان تازه وارد رو داشته باشم نه اینکه هر روز یه عنوانی زیر نام کاربریم باشه خوب هر کسی میتونه با پستهای بیخود تعداد پستهاش رو بالا ببره و عنوان بگیره هر چند که بنده به دنبال عنوان و مقام و این جور چیزها نیستم ولی خوب امیدوارم از حرفهای بنده ناراحت نشده باشید.

خوب اول از همه براساس تعداد پست ها اولویت اول است اما پست ها نیز ارزش گذاری میشوند و بزودی با

سیستم پاداش ترکیب میشود که خطا 0 میگردد:)

بهر حال

عناوین اعضا گروه عضو جدید بدینصورت است :

1- کاربرانی با حداقل 20 ارسال == داره راه می افته

2- کاربرانی با حداقل 50 ارسال == داره خودمونی میشه

3- کاربرانی با حداقل 150 ارسال == داره حرفه ای میشه

4- کاربرانی با حداقل 250 ارسال == یه پا ثابت انجمن

5- کاربرانی با حداقل 500 ارسال == اگه نباشه جا خالیش احساس میشه

6- کاربرانی با حداقل 1000 ارسال == کاندیدای همکار انجمنه

بزودی با شورای مدیران امکان تغییر این عنوان استo:-)

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون بابت توضیحاتتون جناب حسینی .

ولی هیچ به این فکر کردید بعد از مدتی سایت پر از کاندیدای همکار انجمنه میشه چون خیلیها هدف از فعالیتشون اینه که یه پست و مقامی بهشون داده بشه که باهاش خوش باشند میدونید چقدر زیاد میشن دیگه نمیدونم چی بگم دیگه تصمیم نهایی با شماست ولی من میگم همینطوری نباشه که هر کی با دادن پست به مقام برسه نظر من اینه با توجه به فعالیتش باشه حالا باز هم تصمیم گیرنده شمایید ما چکاره ایم.

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

بله دوستان من هم قبول دارم و اسامی و عنوانها رو تغییر میدیم با مشورت

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون بابت توضیحاتتون جناب حسینی .

ولی هیچ به این فکر کردید بعد از مدتی سایت پر از کاندیدای همکار انجمنه میشه چون خیلیها هدف از فعالیتشون اینه که یه پست و مقامی بهشون داده بشه که باهاش خوش باشند میدونید چقدر زیاد میشن :)

برای اون هم برنامه ریزی میکنیم امید جان و برای اون هم برنامه هایی داریم

لینک به دیدگاه

برای اون هم برنامه ریزی میکنیم امید جان و برای اون هم برنامه هایی داریم

با سلام

چه اشتباهی کردم نام کاربریم رو عوض کردم شما همش دارید من رو اشتباه میگیرید آقای حسینی منم رضا :)

لینک به دیدگاه

بله دوستان من هم قبول دارم و اسامی و عنوانها رو تغییر میدیم با مشورت

در کل آقای حسینی طوری باشه که هر کس با دادن پست عنوان بهتر نگیره با دادن پست مفید بهش عنوان داده بشه

لینک به دیدگاه

در کل آقای حسینی طوری باشه که هر کس با دادن پست عنوان بهتر نگیره با دادن پست مفید بهش عنوان داده بشه

خوب رضا جان نمیشه دونه به دونه پستها رو دونه به دونه بررسی کرد و بر مبنای اون عنوان گذاشت ولی ترتیبی میدیم که یه سری عنوانهای خاص برای هم برای کاربران خاص بگذاریم

لینک به دیدگاه

ولی هیچ به این فکر کردید بعد از مدتی سایت پر از کاندیدای همکار انجمنه میشه چون خیلیها هدف از فعالیتشون اینه که یه پست و مقامی بهشون داده بشه که باهاش خوش باشند میدونید چقدر زیاد میشن دیگه نمیدونم چی بگم دیگه تصمیم نهایی با شماست ولی من میگم همینطوری نباشه که هر کی با دادن پست به مقام برسه نظر من اینه با توجه به فعالیتش باشه حالا باز هم تصمیم گیرنده شمایید ما چکاره ایم.

دوست عزیز

اول از همه تا 1 تا 2 هفته دیگه ما سیستم پاداش خواهیم داشت، که با تعداد ارسال ها ترکیب میشه:)

دوم اینکه عناوین کاربری با توسعه انجمن گسترش میابد، و کسی که به به درجه کاندیدی میرسد، در انتها ماه با شورای مدیران

اگر صلاحدیده شود به درجه همکار انجمن جهت آزمایش میرسد، وگرنه به گروه کاربر فعال ارتقا پیدا میکند.

بهر حال همین دسته بندی هم تغییراتی خواهد داشت، تازه انجمن بالا آماده و ما گرفتار مشکلات بسیاری هستیم:(

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

اول از همه تا 1 تا 2 هفته دیگه ما سیستم پاداش خواهیم داشت، که با تعداد ارسال ها ترکیب میشه:o

دوم اینکه عناوین کاربری با توسعه انجمن گسترش میابد، و کسی که به به درجه کاندیدی میرسد، در انتها ماه با شورای مدیران

اگر صلاحدیده شود به درجه همکار انجمن جهت آزمایش میرسد، وگرنه به گروه کاربر فعال ارتقا پیدا میکند.

بهر حال همین دسته بندی هم تغییراتی خواهد داشت، تازه انجمن بالا آماده و ما گرفتار مشکلات بسیاری هستیم:)

در هر صورت خسته نباشید

فروم که عالی شده مخصوصا سرعت :(

امیدوارم موفق باشید و تشکر از تمامی شما دوستان .

لینک به دیدگاه

منم نام كاربريم تغيير پيدا كرد :)

MoHaMaD ZaNd عوض شد به MoHaMaD . دست دوستان درد نكنه !!!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام ! جناب حسینی منم میخوام نام کاربری مو عوض کنم ! بالاخره پس از مدت بسیاری تفکر در اوضاع و احوالاتم به نتیجه رسیدم که اسمم چی باشه بهتره :) ! خب حالا بگین باهاس چیکا کنم ؟ ممنون از زحمات تون !

لینک به دیدگاه

نام کاربری مورد نظر رو برای آقای حسینی پیام خصوصی کنید یا همین جا بگین تا براتون تغییر بدن

لینک به دیدگاه

فرامرز جان نام کابرری جدید مبارک باشه .

faramarz به بازنده تبدیل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...