رفتن به مطلب

رکورد اورکلاک CPU & Memory اعضای سایت

Maximus
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان

این تاپیک رو دایر کردم تا دوستان رکوردهای اورکلاک خودشون رو در این دو قطعه تو این تاپیک بگذارند.لطف کنید cpu-z تون رو قرار بدید.فقط رکوردتون رو بگذارید و پایداری مهم نیست.امیدوارم تاپیک پر طرفداری بشه. :(

با تشکر.

ویرایش شده توسط MJ Motamedi
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ویرایش

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

او کی امید جان تاپیک خوبیه من یه دونه نوت بوک D505 Dell دارم با این هم میتونم رکود بزنم :):(

لینک به دیدگاه

این رکورد من با e5200 هست که بیشتر از اینم بردم تا 4.7 ( اشتباه شد! ) ولی اون موقع قصدم پایدار کردن بود که رو 4.5 تونستم تا 80% پایدار کنم ولی آخرش پایدار نشد که نشد الان دارم روی 4.0 باهاش کار میکنم

Untitled_thumb.jpg

ویرایش شده توسط game-love
لینک به دیدگاه

این رکورد من با e5200 هست که بیشتر از اینم بردم تا 5.7 ولی اون موقع قصدم پایدار کردن بود که رو 4.5 تونستم تا 80% پایدار کنم ولی آخرش پایدار نشد که نشد الان دارم روی 4.0 باهاش کار میکنم

با این حال بازم بد نیستش و منتظر رکود جدید روی ثبات فرکانس هستیم

لینک به دیدگاه

این رکورد من با e5200 هست که بیشتر از اینم بردم تا 5.7 ولی اون موقع قصدم پایدار کردن بود که رو 4.5 تونستم تا 80% پایدار کنم ولی آخرش پایدار نشد که نشد الان دارم روی 4.0 باهاش کار میکنم

با سلام

دوست من بهتون تبریک میگم.فقط یه سوال:شما اگه تا فرکانس 5.7GHz رفتید باید بگم که رکورد جهانی رو با فاصله ی بسیاری زدید چون رکورد جهانی این پردازنده 5.3GHz هستش.بهتون پیشنهاد میکنم ثبتش کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

واقعا رکورد خوبیه من هم با امید جان موافقم ثبتش کنید و ملاک اصلی ثبت رکورد هستش پس بالاترین رکورد رو بذارید

لینک به دیدگاه

اقا ببخشید منظورم تا 4.7 بود مگه نه ما رو چه به nl2 و رسیدن به 5.7 :(:)

ولی واقعا این cpu کارش عالیه وقتی روی 4.0 باهاش کار میکنم و توی 3dmark 06 امتیاز میزنم به cpu امتیاز 3550 میده که در مقایسه به e8400 که در فرکانس 4.0 3600 میده واقعا کارایی جالبی داره

لینک به دیدگاه

اقا ببخشید منظورم تا 4.7 بود مگه نه ما رو چه به nl2 و رسیدن به 5.7 :(:)

ولی واقعا این cpu کارش عالیه وقتی روی 4.0 باهاش کار میکنم و توی 3dmark 06 امتیاز میزنم به cpu امتیاز 3550 میده که در مقایسه به e8400 که در فرکانس 4.0 3600 میده واقعا کارایی جالبی داره

خدا ببخشه.اشتباهه دیگه پیش میاد.البته 4.7 هم حدودا باید بین 15 نفر اول قرار بگیره.

درسته این cpu و e7200 با توجه به قیمت تو اورکلاک عالی هستند.البته فرکانس پایدار e7200 بهتره.دوست من کولینگ و مین شما چیه؟

لینک به دیدگاه

من الان از مین p35 ds3l استفاده میکنم که در فرکانس 4.0 از همون فن استوک استفاده میکنم(البته روش vdrop fix انجام دادم که افت ولتاژ خیلی کمتر شده) ولی برای ثبت رکورد یه سر رفته بودم پیش کولر گازی :)

ویرایش شده توسط game-love
لینک به دیدگاه

من الان از مین p35 ds3l استفاده میکنم که در فرکانس 4.0 از همون فن استوک استفاده میکنم(البته روش vdrop fix انجام دادم که افت ولتاژ خیلی کمتر شده) ولی برای ثبت رکورد یه سر رفته بودم پیش کولر گازی :)

عالیه با فن Stock.مخصوصا Fix کردن Vdroop.به هر حال شروع بسیار خوبیه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

این رکورد من با e5200 هست که بیشتر از اینم بردم تا 4.7 ( اشتباه شد! ) ولی اون موقع قصدم پایدار کردن بود که رو 4.5 تونستم تا 80% پایدار کنم ولی آخرش پایدار نشد که نشد الان دارم روی 4.0 باهاش کار میکنم

سلام

میشه پروفایلی که بکار بردید رو برامون بگذارید؟

من اولین پست این سایت رو با رکورد خودم شروع میکنم:

468146.png

لینک به دیدگاه

سلام

خوب بود دوست عزیز ولی فکر میکنم هنوز هم بشه بالاتر بردش از چه کولینگی برای پردازندتون استفاده میکنید؟؟؟

لینک به دیدگاه

من از فن Zalman CPNS9700 استفاده میکنم

نمیدونم با مادربردی که دارم خیلی مشکل شده اور این 4 هسته ای!!! حتی از AMD هم سخت تر شده

همین مقدار رو هم با SetFSB تونستم بدست بیارم که بعد از 1 دقیقه سیستم هنگ کرد و فقط تونستم ولید بگیرم

ولتاژ پردازنده رو 1.65 دادم:cool: نزدیکای ولتاژ مرگ پردازنده :cool:

نتونستم پایدار نگاه دارم نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

فرکانس پایدارتون چقدر بوده تا به حال و مدل مینبوردتون چیه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

ولتاژ پایداری که با واترکولینگ کار میکردم 1.5 بود و مدل مین هم Asus Maximus 2 Formula هست و این ولتاژ فرکانس 4165 رو در باس 490 بهم میداده اما واترکولینگ رو دستکاری کردم و بیشتر یخ کولینگ بود اون زمان الان با فن زالمان روی 4000 میتونم نگاه دارم:cool:

لینک به دیدگاه

ولتاژ پایداری که با واترکولینگ کار میکردم 1.5 بود و مدل مین هم Asus Maximus 2 Formula هست و این ولتاژ فرکانس 4165 رو در باس 490 بهم میداده اما واترکولینگ رو دستکاری کردم و بیشتر یخ کولینگ بود اون زمان الان با فن زالمان روی 4000 میتونم نگاه دارم:cool:

سلام دوست عزیز به سایت خودتون خوش اومدید

به فرکانس بدی نرسیدید و خوب کار کردید.البته یه چیز رو هم لازم دونستم بگم اونم اینه که:

نمیشه به طور کلی گفت که یه پردازنده مثلا همین Q9550 تا چه حدی OC میشه.امکان داره یکی با همین ولتاژ تا 4.0 بره یکی دیگه با یه Q9550 دیگه تا 4.5.ولی این دلیل به برتری شخصی تو اورکلاک که به فرکانس بالاتری رسیده نیست.چون بر میگرده به Batch.

شما Multi رو بزار رو 8 شاید بشه به فرکانس بالاتر رسید.

در کل بهتون تبریک میگم بابت رکوردتون.

لینک به دیدگاه

خوب تنها اورکلاکی که تونستم بکنم با سلرون سوکت 478 هستش. با ضریب 24 فرکانس مسیر روی 125 (4*125)به 3000 رسیدم و بعد اون دیگه سیستم پایدار نیست و البته با ولتاژ و خنک کننده استک.قابل ذکره که اصلا نمیتونم ولتاژ رو تغییر بدم.

لینک به دیدگاه

معذرت از اینکه دوتا پست میدم اما میخواستم از دوستان بپرسم که آیا q6600 با بچ کد جدید مثل قبل اورکلاک میشه؟ تو چند فروم دیگه خوندم که با بچ کد جدیدش کمتر اورکلاک میشه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان و امید عزیز

این فعلا تا بعد ببینیم چی میشه یه خورده ولتاژبالا بود از ادامه منصرف شدم بالاتر اگر برم توی همین تاپیک قرار میدم .

2yyvxc8.jpg

لینک به دیدگاه

فنه کار خودشو کرد رضا جان .=d>

از لطف همیشگی شماست آقای حسینی و ازتون واقعا ممنونم.

واقعا محشره نصب که کردم اومدم دما رو ببینم دیدم دما روی 23 هستش واقعا تعجب کردم .

انشاا.. فرکانسهای بالاتر برسم توی همین تاپیک میزارم سر فرصت .

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان و امید عزیز

این فعلا تا بعد ببینیم چی میشه یه خورده ولتاژبالا بود از ادامه منصرف شدم بالاتر اگر برم توی همین تاپیک قرار میدم .

2yyvxc8.jpg

رضا جان واقعا عالیه.راستی پایدار هست یا نه؟

حتی اگه پایدار هم نباشه بازم خوبه.یه fsb max هم ازش بگیر اینجا بزار.

ممنونم.

لینک به دیدگاه

سلام امید جان

پایدار که نه کاملا ولی خوب نسبتا پایداره

این هم یه max fsb اگر راضی کننده نبود به بزرگی خودتون ببخشید.

9urx9c.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...