رفتن به مطلب

رکورد اورکلاک CPU & Memory اعضای سایت

Maximus
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اینم ما

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=782710

با واتر کول

بیشتر از این ویندوز موقع لود شدن ارور میده و میگه دیسک ریپیر رو بزارید وگرنه تا 4.3 رفتم.

782710.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام خدمت دوستان عزیز

وتشکر ویژه از آقای حسینی چند روز قبلا من این رم ها رو از فروشگاه لیون کامپیوتر گرفتم و

حالا قصد دارم یک مقداراین رم اور کنم

این رم قابلیت اورر بسیار خوبی داره من تونستم با فرکانس 2100 وارد ویندوز 7 بشم و super pi-1M پاس کنم ولی بدلیل اینکه uncore و ولتاژ ncore خیلی بالا بود 100درصد استیبل نبود البته من در فرکانس 2166 تونستم ویندوز بوت کنم ولی نتونستم screen shot بگیرم به دلیل محدویت فرکانس uncore حداکثر در 4200 استیبل است در ولتاژ 1.56 vtt

taeiu0t09ys8ruh77jma.jpg

lk348zp0lrb5dlhoo.jpg

xr4u6ffh3evutg7kok2.jpg

k4wdehoeq4fsgrpwd9q.jpg

6666sgc28zeyx3zi2p.jpg

hdclqj7kugk3dhtbg2j0.jpg

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام خدمت تمام دوستان عزیز انجمن...:)

راستش خیلی وقت پیش توی انجمن محبوب لیون در کنار دیگر اعضای خاکی! یه فعالیت مختصری داشتم که حالا به خاطر تحصیل!! و... نمیتونم داشته باشم:((

بگذریم

حالا بعد از چند ماه! گفتم بزار یه پستی بزنم

گشتم و این تاپیک رو پیدا کردم...!

تقدیم به بچه های لیون و دوستانم در این انجمن:

On Air

979351.png

Valid

با سپاس فراوان...:D

ویرایش شده توسط Turok
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام دیدم اینجا داره خاک میخوره گفتم یه چیزایی هم من بذارم البته بوردی که من دارم برا این سی پی یو نمیتونه کاری بکنه به هر حال دنبال برد بهتر هستم.

در اصل به فرکانس 4437 هم رفتم ولی نمیتونم ولیدش بکنم فایلش خراب شده تو اینجا 3.1 دیده میشه دلیلشم اینه که یادم رفته بود C1e رو غیر فعال کنم وگرنه ضریب پردازنده رو 8.5 بود...

اینم لینک HWbot

http://hwbot.org/community/submission/993074_nehalemkm_cpu_z_core_2_q9550_2.83ghz_4411.5_mhz

البته باید تشکر ویژه ای از دوست عزیزم صابر جان (Ultra Extreme) بکنم که نقش بزرگی داره :) :) :D

ویرایش شده توسط nehalem
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

با سلام، ماشالله رکورد دوستان خیلی خوب بود، کمی معذب شدم برای اینکه بالاترین فرکانسی که مدتها قبل (حدود 9 ماه قبل) بدست اوردم را قرار بدهم

cachemem.png

این هم تست Maxxmem که البته با فرکانس پایین تری بدست آمد.

7_31.jpg

لینک به دیدگاه

ورودتون رو به انجمن های گفتگو لیون تبریک می گم.

عالیه حسام جان ، انشاء الله کار رو خیلی قوی شروع می کنیم.

لینک به دیدگاه

متشکرم پوریا جان، البته حدود 4 ماه هست که جهت ارتقا، به مرور زمان قطعات را بروز کردم، فقط پردازنده و رم مانده که طی هفته جاری قصد خرید دارم.

Hesam2.jpg

لینک به دیدگاه

ورودتون رو به انجمن های گفتگو لیون تبریک می گم.

عالیه حسام جان ، انشاء الله کار رو خیلی قوی شروع می کنیم.

من به دوست داشتنی بودن تو و داشتن دل بزرگت شک ندارم پوریا جان . ( خودت میدونی چی دارم میگم همین کافیه )

لینک به دیدگاه

سلام

این هم شاهکار من!

:p

http://valid.canardp....php?id=2090463

2090463.png

البته این اوور رو ایر،و با فن استوک سی پی یو بوده(البته تهویه کیس کاملا مناسب بود،و بعد اینکدینگ،با این فرکانس،به مدت یک ساعت 52 رو رد نکرد)

جالب اینجاست که این سی پی یو تا 3968 Mhzهم اوور شده ولی با این ورژن بایوس نتونستم بیشتر از این بالا برم(اوور ولتاز نکردم البته بیش از این،وگرنه اون جوری احتمالا میتونستم رکورد بهتری بزنم)

ویرایش شده توسط amin69r
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بچه ها این هم قراضه ی ما.

esbixm9wofpf5jwodey6.jpg

5ht7i95t0m4srk58zsma.jpg

ویرایش شده توسط love_of_brazil
لینک به دیدگاه

سلام بچه ها این هم قراضه ی ما.

esbixm9wofpf5jwodey6.jpg

5ht7i95t0m4srk58zsma.jpg

این قراضه رو خوب اومدی .

میکائیل ببین با ولتاژ 1.4 تا چند میزنه . فقط حواست به دما باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم تازه کارم .

با 1.4 نسوزه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

از اون 930 بدقلق اور خیلی خوبی گرفتی عزیز.. افرین. ولتاژشم مناسبه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آقا کسی چرا AMD نمیذاره؟

این چطوره :

post-7048-0-91240000-1324462172_thumb.jpgpost-7048-0-00517200-1324462154_thumb.png

لینک به دیدگاه

اوه اوه اوه .

4.2 با بوفالو Not%20Worthy.gif

آفرین خیلی عالیه.

میکائیل جان هم چون D0 هستش تا اینجا رو راحت اومده. از اینجا به بعد بایستی به فکر کولر باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه 560 آنلاکی نبود بالاتر هم میرفت احتمالا.البته مین بورد هم شاخ نیست برای اورکلاک.اگه دقت کنی دو تا فن گذاشتم.اون فنه مشکیه بالای 2000 دور هست و فوق العاده دمنده هست.بجای پنکه هم میشه استفاده کنیrolling%20on%20the%20floor.gif .

دما رو مینیمم 26 درجه بود با هارد وار مانیتور و چون لود نمیگیریم وفقط ولیدیت میکنیم میشه تا 1.65 هم ولتاژ داد.اون وقت اگه بخوای بری تست پایداری میشه رو بوفالو نیمرو درست کنی! :Praying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اون 930 بدقلق اور خیلی خوبی گرفتی عزیز.. افرین. ولتاژشم مناسبه.

ممنون سالار عزیز .

برای رندر من در مقایسه ای که با 2600کا گرفتم این فرکانس 4200 با 4000 سندی بریج برابری میکنه و نتایج رندر هم با فرکانس 4 برای دوستان قرار دادم . با 4200 هم که خیلی در وقتم صرفه جویی میشه .

پوریا جان کولر من DeepCool ICE matrix 600 هست .

تبلیغ نباشه ها ولی نسبت به قیمتش کارش حرف نداره مخصوصا که 2 فنه باشه .

تا همین حد اور کردم همه نیازهای من رو جواب میده و یک profile براش میسازم تا هر موقع لازم داشتم با یک دکمه برو به 4200 .

لینک به دیدگاه

اینم برای من، البته قصدم اصلا اور حرفه ای نبوده و این کاره ام نیستیم ، ولی به توصیه ی آقا میکائیل عزیز ما هم دو تا دونه عکس میزاریم

---------------------------------------

post-0-0-25705900-1324557663_thumb.png

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2160099

post-5901-0-00768100-1324555926_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چطور سعی نکردی بیس فرکانس رو افزایش بدی.حداقل 3تا4 مگاهرتز افزایش بدی خودش میشه 200 مگاهرتز.

لینک به دیدگاه

چطور سعی نکردی بیس فرکانس رو افزایش بدی.حداقل 3تا4 مگاهرتز افزایش بدی خودش میشه 200 مگاهرتز.

اگه منظورتون ریویوهای منه، به این خاطر که اصلا نخواستم به سی پی یو فشار بیارم برا همین بیس و ولتاژ رو دستکاری نکردم

( سی پی یو تو حالت فول لود با پرایم، حرارتش از 50-55 بالاتر نمیره)

قبلا هم گفتم، تو زمینه ی اورکلاک خیلی اطلاعات تخصصی ندارم، فقط استپهارو تا 50 بردم بالا که برا کارم مناسب تر باشه،

لینک به دیدگاه

درود

آقا کسی چرا AMD نمیذاره؟

این چطوره :

post-7048-0-91240000-1324462172_thumb.jpgpost-7048-0-00517200-1324462154_thumb.png

ای ول بابا چه کردی ؟؟ انلاک شده ها فوق العاده بد اور هستند و واصلا فرکانس بالا نیمزنن . شما 4.2 زدی اونم با انلاک خوبه ولی ولتاژ بسیار بالاست. این سی پی یو خیلی زود دانگرد میکنه و چند وقت دیگه رو 4.2 استبل نمیشه ! البته اگر این اور 24 ساعت شما نیست که خوب هیچی ^^

لینک به دیدگاه

اینم برای من، البته قصدم اصلا اور حرفه ای نبوده و این کاره ام نیستیم ، ولی به توصیه ی آقا میکائیل عزیز ما هم دو تا دونه عکس میزاریم

post-0-0-25705900-1324557663_thumb.png

http://valid.canardp....php?id=2160099

ایول بابا . شما اگر کولرت مناسب باشه تا 5300 یا حتی 5400 رو هم می تونی روی ایر بری.

ولتاژ هم تا 1.55 کاملاً safe هستش . (Vcore1.55 و PLL Voltage 1.85) .

با این وضعیتی که این تاپیک داره به خودش پیدا می کنه ، حتماً بایستی یک فکر اساسی برای عضو گیری تیم OC لیون بکنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...