رفتن به مطلب

بالاخره فروش قطعات بدرد بخور

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

خلاصه بعد از مدتها میخوام یه خونه تکونی بکنم پس مستقیم میرم سر اصل مطلب قطعات :

با سلام خدمت دوستان عزیز

خلاصه بعد از مدتها میخوام یه خونه تکونی بکنم پس مستقیم میرم سر اصل مطلب قطعات :

14- پاورگرین ................. 685B.................. گارانتی تا 16/8/94...........200..............260

18- دی وی دی رایتر اکسترنال ....................... Transcend slim ............ در حد آک.........65.............85

20-موس................ بی سیم و با سیم

21- وبکم

22- کیبرد.............. دو تا USB و یدونه PS2

قیمتهای پایه مقطوع هستند پس خواهشاً چونه نزنید برای هر قطعه ای فروش فوری هم مشخص شده پس اولویت با اولین نفری هست که به قیمت فروش فوری بخواد حتی اگر قیمت بالاتر پیشنهاد بشه اونهایی هم که قیمت نداره قیمت با خودتون هست پس نگید فلان قطعه چند ؟ خودتون قیمت بزارید

هزینه ارسال با خریدار محترم هست

به قیمتهای پیغام خصوصی و تلفنی ترتیب اثر داده نمیشه حتی شما دوست عزیز

تعویض به هبچ وجه ندارم فقط فروش پس لطفاً سوال نفرمائید

در صورتیکه تشخیص بدم تاپیک به بیراهه کشیده شده از فروش کل قطعات منصرف میشم

دوستانی هم که به ما لطف دارن خواهشاً آپ الکی ندن خودم قوانین آپ رو رعایت میکنم

اگر راجع به قطعه ابهامی هست یا سوالی دارین در پیغام خصوصی اعلام کنید تا جواب بدم به هیچ سوالی در تاپیک جواب نمبدم قطعاتی هم که آکبند هست رو ذکر کردم بقیه هم از وضعیت ظاهری مشخصه چطوری نگهداری شدن البته اکثرآ در حال خاک خوردن بودن و اینکه قطعاتی رو که وضعیت گارانتی مشخص نکردم شما بدون گرانتی فرض کنید ولی این قول رو میدم که گارانتی دارن چون حال نداشتم برگ ارنتی ها رو چک کنم وضعیت گارانتی رو نزدم اینم خودش یه جور سورپرایز برای خریدار

مهم : هیچکدام از پردازنده ها جدا فروخته نمیشه هر کدوم با یه مین البته مین تکی فروخته میشه

دوستان این این تاپیک مزایده نیست پس زمانی براش تعریف نکردم

خودم هر موقع برای هر قطعه تشخیص بدم که پیشنهدی براش مطرح نمیشه اول با خریدار در میون میزارم اگر اوکی داد قطعه از لیست حذف میشه
ویرایش شده توسط ziaratgah
لینک به دیدگاه

• ارسال 82
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز اگه نظرتون عوض شد من 2500K رو پایه هستم "فقط cpu" ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

گرافیکتون در چه وظعیتی هست ؟

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

مورد 9 رو 830 خریدارم

ویرایش شده توسط Aventador J
لینک به دیدگاه

سلام جناب نظری؛

امیدوارم خوب باشین. کولر انتک رو اگر اکبند هست 230 هستم. (وضعیت گارانتی هم لطف میفرمایین؟)

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

maximus 475

کولر زالمان 120

کولر زالمان جعبه و خمیر داره ؟؟

لینک به دیدگاه

آقا اس اس دی رو 292 هستم اتفاقا بهش نیاز داشتم! دستتون درد نکنه!

داداش این مادربوردا همونایی هستن که از من و آقا رامین خریدین؟

این اس اس دیه رو بی زحمت خارج از مزایده بده من جای سودی از فروش این مادربوردا میکنی بده :wub: صواب میکنی :) نیازه واسه این سیستمم. محصل هم هستم حال و حوصله ی بازار رفتن ندارم دیگه با تخفیف دانش آموزی میشه اینقدر

من فکر میکردم یه مادربوردی دستم میرسه ، اون نرسید یه چیز دیگه اومد بعد گفتم ای کاش از اینا برده بودم :( حالا اگر جور شه شاید اینو بفروشم از اونا بردارم

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

جناب نظری، به نظر تاپیک تو PT رفت روی هوا!!

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

متاسفانه تو پی تی بن شدم اگر مورد 9 مال من شد لطفا تو لایون با من در تماس باشین ممنون

لینک به دیدگاه

45 برای مودم وایرلس.

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

مورد 9 رو 830 خریدارم

جناب اونتادور جي شما با اپ دادن الكي باعث شديد كل تاپيك بره روي هوا و خودتان هم بن شديد

لینک به دیدگاه

جناب اونتادور جي شما با اپ دادن الكي باعث شديد كل تاپيك بره روي هوا و خودتان هم بن شديد

داداش من کی آپ الکی دادم من اونجا و اینجا نوشتم مورد 9 رو خریدارم چیز دیگه ای نوشتم اصلا از کلمه آپ استفاده نکردم خودمم اون رو دیدم نزدیک بود شاخ در بیارم چرا تهمت میزنین صاحب تاپیک کجاست تکلیف قطعات رو روشن کنه

ویرایش شده توسط Aventador J
لینک به دیدگاه

داداش من کی آپ الکی دادم من اونجا و اینجا نوشتم مورد 9 رو خریدارم چیز دیگه ای نوشتم اصلا از کلمه آپ استفاده نکردم خودمم اون رو دیدم نزدیک بود شاخ در بیارم چرا تهمت میزنین صاحب تاپیک کجاست تکلیف قطعات رو روشن کنه

دادش من خودم شاهد بودم من كه شما نمي شناسم مرض ندارم كه الكي بگم مي خواهي با مدير بازارچه pt صحبت كن ايشان دقيقا بگن
لینک به دیدگاه

دادش من خودم شاهد بودم من كه شما نمي شناسم مرض ندارم كه الكي بگم مي خواهي با مدير بازارچه pt صحبت كن ايشان دقيقا بگن

منم مرض که ندارم تاپیک این بنده خدا رو خراب کنم شما هم لطفا این بحث رو دیگه ادامه نده تاپیک اینجا هم بسته شه

میپرسم اگر به خاطر من باشه همین الان یه اسم کاربری درست میکنم قطعاتشون رو براشون توی یه تاپیک تازه میذارم نقل قول هم میکنم که قطعات مال ایشونه

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

شرمنده از صبح بدلیل مشکلات ناخواسته نبودم

الآن رسیدم که متوجه شدم تاپیک توی پی تی هوا رفته البته موردی نداره

دوباره آپ میکنم

پست اول هم تا دقایقی دیگه با آخرین قیمتهای دوستان آپدیت میکنم

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

شرمنده از صبح بدلیل مشکلات ناخواسته نبودم

الآن رسیدم که متوجه شدم تاپیک توی پی تی هوا رفته البته موردی نداره

دوباره آپ میکنم

پست اول هم تا دقایقی دیگه با آخرین قیمتهای دوستان آپدیت میکنم

با تشکر

اگه به خاطر من تاپیکتون بسته شده من معذرت خواهی میکنم منو ببخشین حاضرم هر جوری که میفرمایین جبران کنم

لینک به دیدگاه

اگه به خاطر من تاپیکتون بسته شده من معذرت خواهی میکنم منو ببخشین حاضرم هر جوری که میفرمایین جبران کنم

با تشكر از شما اصلا مهم نيست اقاي نظري دوبار تاپيك را بالا مياره بيشتر به خاطر پيغام خصوصي بود كه تا پيك بسته شد

لینک به دیدگاه

نه یزدان جان به شما ارتباطی نداره مشکل از خودم بود

من در خدمتم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...