رفتن به مطلب

فروش مین p8z77-v pro در حد نو

Kamy4r
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان این مین رو دارم فوق العاده نو و سالم هست پیچ هم نشده تمامی لوازمش پلمپ هست گارانتی 1ساله الماس داره دلیل فروش هم خرید مین maximus iv extrem هست کسی این مین رو هم داشته باشه باهاش تعویض میکنم

هزینه ارسال به عهده خریدار

اول واریز بعد ارسال

عکس تا لحظاتی دیگه

اسپم اکیدا ممنون

قیمت پایه600

xppwh0ja3uqbiitdrld.jpg

ymy5dp6r317qjlv8r84.jpg

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوال مگه الان نواش چند هست؟

لینک به دیدگاه

715 قیمت هفته قبل بود الان ندارم ولی جناب حسینی یک sabretooth که یکم بیشتر از این کار کرده بود رو 620-40 فروختند مال من نو نو هست توی عکس ها هم معلومه دوستان کسی تا فردا به قیمت فروش فوری بخواد هزینه ارسالش به عهده منه

لینک به دیدگاه

دوستان از الان فقط به قیمت 600 فروخته خواهد شد یعنی فروشم هست چون اون مین داره فروش میره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اگه میشه تا بعداز ظهر برام رزرو کنید حدود ساعت 6 الی 7 تا به مشتری بگم اگر خواست ینده 600 خریدارم + 5000 تومن اضافه برای رزرو کردن ( جنابعالی تا ساعت 6 الی 7 به کسی قول ندید اگر زحمتی نیست )

لینک به دیدگاه

سلام اقا عطا برروی چشم براتون نگه میدارم فقط لطف کنید خبشو زودتر بفرمایید

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

متاسفانه مشتری کنسل کردند که بنده هم شاکی شدم ( ازتون تشکر میکنم بابت توجهتون ) خیلی خیلی پوزش میخوام ( اگر هم ضرری هم کرده باشین بنده تقدیم میکنم )

موفق باشین

لینک به دیدگاه

نه اقا عطا این چه حرفیه هیچ ایرادی نداره من هم اونو کنسل کردم دوباره ممنون از پاسخگویی سریعتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر نفروختین خریدارم به قیمت فروش فوری +5000 هزار تومن بابت زحمتی که دادیم

لینک به دیدگاه

فروخته شد به اقا عطا عزیز ممنونم از ایشون ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تایید میشه

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و مدیران عزیز و تلاشگر

موضوع : شکایت از کاربر kodo به دلیل فروختن مادربرد بدون گارانتی یا با گارانتی جعلی { با توجه به این تایپیک شکایت از کاربر ata_se7en }

بنده در تاریخ ذکر شده در عکس زیر مادربردی از جناب کامیار به مبلغ 600000 هزار تومن خریدم طبق عکس و سند :

لینک مربوط به همین سایت :

تایپیکهای فروش ایشون در هر دو سایت :

فروم پرشین تولز :

تعویض مین asus z77-v pro با مین دیگر z77 یا z68 فقط تعویض و فروش 6970

فروم لیون کامپیوتر :

فروش مین p8z77-v pro در حد نو

همونطور که میبینین ایشون 2 تا عکس گذاستن یکی از یه سیستم که کار میکنه و یکی از نمای نزدیک همون سیستم که چیزی معلوم نیست ( نه جعبه نه برگ گارانتی نه سوکت و نه از نماهای دیگر ) البته این تایپیک رو بنده در فروم شکایت از بنده دیدم که اگر زودتر میدیدم کمی شک میکردم و حواصمو جمع

اینم لینکی که بنده از ایشون خرید کردم که بازم عکسها کامل نیست ولی بنده جدی نگرفتم ( البته در مقایسه با عکسهای تایپیکهای بنده که مشاهده خواهید کرد )

ccb2d64b8159.png

48c4965359e6.png

که ایشون هم تایید کردن که بنده مادربرد رو خریدم

لازم به گفتن است که بنده این مادربرد رو حدود دوماهو خورده ای در مغازه داشتم و بعداز حدود 1ماهو خورده ای پس از اینکه مادربرد خودم رو (سابرتوث )

تو مغازه فروختم

لینک مورد نظر :

فروش مادربرد %99 کم کارکرد ASUS Z77SABERTOOTH

این مادربرد رو حدود 43 روز جایگزین مادربرد خود کردم تا اموراتم بگذرد . تا اینکه بنده با فراهم شدن بودجه تصمیم به ارتقاع این مادربرد به یک مادربرد سرتر و حرفه ایتر کردم که تایپیکش هم موجوده و میتونین ببینین که بنده اول تصمیم به تعویض داشتم ولی بعد از حدود 2 روز به پیشنهاد دوستان تصمیم گرفتم مادربرد رو اول فروخته و بعدا تصمیم به گرفتن مادربرد حرفه ای کنم که این مین رو تقدیم کردم به کاربر ashkan.sam

لینک مربوط به تایپیک فروش بنده :

تعویض مادربرد 43 روزکارکرده P8Z77_V_PRO با مادربرد GIGABYTE Z77X_UD5H

بعداز توافقات و ختم فروش بنده مادربردو به اشکان عزیز ارسال کردم و بعداز رسیدن به دست ایشون به بنده تایپیک زدن که مادربرد یه مشکل کوچیک داره (کج شدن پین ) که بنده گردن گزفتم و به ایشون گفتم که به گارانتی مراجعه کنید تا مشکلتون

رو حل کنن که متاسفانه بعداز اینکه ایشون به شرکت الماس مادربرد رو نشون دادند به ایشون گفته شده بود که مادربرد فاقد گارانتی میباشد ( شماره سریال روی برد با شماره سریال کارت گارانتی و جعبه یکی نیست )

که این باعث شد ایشون هم از بنده بنا به سوئ تفاهمهای ایجاد شده از بنده شکایت کنند و بعداز طی 1 روز قضیه توسط مدارک موجود و کمک جناب بهزاد خان حل و مبلغ ایشون رو پس دادم

و هم اکنون از کاربر kodo (کامیار ) به دلیل فروختن مادربرد بدون گارانتی از ایشون شکایت دارم و از مدیریت در خواست پیگیری این موضوع رو دارم

از کامیار عزیز درخواست میکنم مادربردو یا پس بگیرن یا مشکل گارانتیش رو حل کنن که بنده هم در مورد جناب اشکان همین کارو کردم و تمام مبلغو به ایشون

برگشت دادم و منتظرم شما هم مادربردو پس گرفته و به فروشنده اصلی داده و موضوع رو پیگیری کنن تا این موضوع به خوبی و خوشی حل بشه

بنده هم تلاش کردم در پیغامهای خصوصی مشکل رو حل کنم که این موضوع به شکایت ختم نشه ولی ایشون موضوع رو پیچ دادن و از حل این موضوع امتناع کردن و اشتباهشون رو گردن نگرفتن

در ضمن مادربرد مورد نظر تا مشخص شدن این قضیه و حل مشکل نزد بهزاد خان ( behzad tak ) که امین بنده و تمام بچه های فرومه باقی خواهد ماند

و لازم به گفتنه که بنده مغازه دار هستم و جا و مکانم هم معلومه و در صورت درخواست میتونم ادرس و تلفن محل کارم رو تقدیم کنم برای مطمئن شدن

اسناد مرتبط با این موضوع :

گواه بر مشکل دار بودن گارانتی توسط اشکان عزیز :

8ef51f0bf911.png

اینجا هم به ایشون میگم که برگ گارانتی رو بنده چک کردم ولی گویا مشکل شماره سریال روی برد بود که بنده بیخبر بودم

a423f7c07a17.png

برگ پذیرش گارانتی که توسط اشکان عزیز برای من ارسال شده

ca49d1a5928c.png

بنده هم چندین بار از ایشون در پ خ درخواست کردم که این مسئله رو حل کنن که ایشون فقط قضیه رو پیچ دادن و این تایپیک رو قرار دادن

bf283c05b601.png

البته بازم میگم بنده با هیچکس پدر کشتگی ندارم و فقط میخوام این قضیه حل بشه و این مین برگرده به فروشنده اولی که فروخته و پیگیری بشه

با تشکر از مدیریت عزیز

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

درود

من از کاربر KDO میخوام که جواب این دوستمون رو بدن چون در غیر اینصورت تفکر اشتباهی در مورد شما بوجود میاد کامیار جان

ما منتظریم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...