رفتن به مطلب

کمک فـــــــــــــــــــــــــوری در مورد کارت TV

Recommended Posts

با سلام به همه عزیزان . من یه کارت تی وی USB مدل ProVision SKY TV خریدم . سی دی شو نصب کردم روی ویندوز 7 و الان آماده اس . موقعی که برا کانال سرچ می زنم هیچ سیگنالی پیدا نمی کنه . دوستان می تونن راهنمایی کنن ؟ یه قسمتی هست به نام Frequency Range . دوستانی که با این مدل کارت تی وی ها کار کردن . می دونن برا ایران چه فرکانسی باید وارد بشه ؟ لطفا اگه اطلاعاتی دارید در اختیارم قرار بدید . فوری

لینک به دیدگاه

دیجیتاله ؟ اگر دیجیتاله با ویندوز مدیا سنتر هم بگرد . اگر موقع جستجو به اینترنت هم وصل باشی بهتره . آنتنش رو هم نزدیک پنجره بذار .

اگر رنج فرکانس رو باید دستی بدی میتونی از تو سایت سیمای مرکز خراسان رضوی فرکانس دیجیتالش رو پیدا کنی . ولی فکر نمیکنم نیازی باشه .

لینک به دیدگاه

دیجیتاله ؟ اگر دیجیتاله با ویندوز مدیا سنتر هم بگرد . اگر موقع جستجو به اینترنت هم وصل باشی بهتره . آنتنش رو هم نزدیک پنجره بذار .

اگر رنج فرکانس رو باید دستی بدی میتونی از تو سایت سیمای مرکز خراسان رضوی فرکانس دیجیتالش رو پیدا کنی . ولی فکر نمیکنم نیازی باشه .

سلام حامد جان آره عزیز دیجیتاله . با مدیا سنتر گشتم . شبکه ها رو پیدا هم کرد ( 14 کانال ) اما موقعی که به اون شبکه مورد نظر وصل می شم نشون نمی ده . آن نزدیک پنجره اس .

لینک به دیدگاه

تنظیمات این دوتا پنجره رو می خوام

post-8337-0-18451600-1350126766_thumb.jpg

post-8337-0-78370600-1350126778_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

تو گزینه کشور، یونان Greece را انتخاب کن ببین جواب میگیری؟؟؟!!!!

لینک به دیدگاه

روی اولی جواب نمیده ؟ کشور رو ایران انتخاب کنی .

ایران رو انتخاب می کنم جواب نمی ده ولی تو همون تنظیمات قیمت Advanced یه کم سیخ کردم . 23 تا شبکه پیدا کرده . حالا یه مرحله رفتم جلو . ولی باز وقتی دکمه پخش رو می زنم . سیگنال نمی ده . همه شبکه های رادیویی و تلویزیونی رو امتحان کردم . هیچ کدوم حتی یه ثانیه تصویر و صدا نمی ده

لینک به دیدگاه

تو گزینه کشور، یونان Greece را انتخاب کن ببین جواب میگیری؟؟؟!!!!

امتحان می کنم الان مرسی

لینک به دیدگاه

یکی از شبکه های رادیویی به شکل خیلی ضعیف و قطع و وصل داره صدا می ده . الان

لینک به دیدگاه

استرالیا و سنگاپور رو هم امتحان کن . روی تلویزیون من که با این دو کشور سیگنال میگیرم .

لینک به دیدگاه

اگر میتونی ، حتما یکبار با آنتن هوایی هم تست کن. گاهی اوقات به دلیل ضعف سیگنال در بعضی مناطق، ممکنه نتونی سیگنال مناسبی داشته باشی.

لینک به دیدگاه

مرسی تست می کنم . ممنون از شما دوستان گلم

لینک به دیدگاه

دوستان به توصیه حامد جان دستگاه رو بردم خونه و تست کردم . چون خونه طبقه سوم هست کاملا جواب داد و تصویر بدون مشکل داد . حالا با این حساب برا استفاده در مغازه باید از آنتن هوایی استفاده کنم ؟

لینک به دیدگاه

اگر با اننتن رومیزی جواب نمیده ، حتما باید بری سراغ آنتن هوایی. من خودم این بلا سرم آمده . 2 سال پیش دانگل usb خردیم 26000 تومن، به خاطرش مجبور شدم 17000 تومن آنته هوایی و 10000 تومن سیم آنتن بخرم . نصف روز هم وقت صرف کنم. 1 ماه بعدش هم دانگل خراب شد، بردم شرکت گارانتیش، جواب داد داخل پرت usb ولتاژ بالای 5 ولت آمده سوخته. :D :D

لینک به دیدگاه

دوستان به توصیه حامد جان دستگاه رو بردم خونه و تست کردم . چون خونه طبقه سوم هست کاملا جواب داد و تصویر بدون مشکل داد . حالا با این حساب برا استفاده در مغازه باید از آنتن هوایی استفاده کنم ؟

سلام محمد جان، برای مغازه حتما باید از آنتن هوایی استفاده کنی، البته مشکل از سمت شما نیست، مشکل از فرستنده های شهر مشهده

که قرار بود تا فروردین ماه گذشته تقویت بشه و بدون نیاز به نصب آنتن هوایی دستگاه ها تصویر رو داشته باشن که متاسفانه فعلا ...

لینک به دیدگاه

در تهران هم همین مشکل هست. در مناطق غربی شهر، پوشش فرسنتده خیلی ضعیفه.

لینک به دیدگاه

سلام محسن جان حق با شما و حامد جان و آقا شهاب ( اسم آقای Maxel یادم رفته فک کنم آقا شهاب بودن ) هست . چون با نصب آنتن هوایی برای مغازه تا 90 درصد با کیفیت می گیره و مشکل حل شد . حالا می تونم بازی ایران و کره رو امروز ببینم :D

از اول هفته دنبال درست کردن اینم که این بازی رو ببینم :D

مرسی از این سه دوست گلم که راهنمایی کردن . ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

جواد جان ، اسم من هومن هستش. ^_^ ;)

امیدوارم نتیجه بازی هم با برد همراه باشه که حداقل به این همه زحمتی که کشیدی بیارزه.

لینک به دیدگاه

سلام هومن جان آها راس می گی شرمنده

ما که دوس داریم ببره هومن جان ولی بچه ها خودشون زیاد باور ندارن :(

لینک به دیدگاه

سلام بر همه

در مغازه ی پدرم هم همین مشکل با دانگل یو اس بیش هست که تصویر نمیده

قبلا که آنالوگ بود میداد

راهش اینه؟

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

متاسفانه سیگنال خیلی ضعیف هست البته بس که طرفدار داره...

با شروع کار دولت جدید میراث فرهنگی کارشناس کاشف فسیل و سنگواره استخدام میکنه

لینک به دیدگاه

تاپیک بسته میشه . استارتر اگر نیاز داشت اعلام کنه تا تاپیک رو باز کنم .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...