رفتن به مطلب

بررسی پاور سیلور استون در ایران .......................................... Silverstone PSU's in IRAN

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛

سلام،

fnz4lj.gif

بنده این متن را صرفا برای خودم قرار داده بودم و فکر می کنم اشتباه تایپی صورت گرفته بود. به هر حال از همه دوستان عذرخواهی می کنم و امیدوارم همیشه موفق باشید و مجبور نباشید تا چشم خود را برروی واقعیات ببندید.

با تقدیم احترام

ویرایش شده توسط J.Omrani
سکوت سرشار از ناگفته هاست
لینک به دیدگاه

مهندس جان بازم مثل همیشه عالی بود

ولی خودمونیم ما ایرانی زدیم رو دست چینی و هندوها :)

لینک به دیدگاه

اقای عمرانی درود فروان بر شما .

خیلی عالی بود .

من یه چیزی رو خوب میدونم اقای عمرانی متاسفانه خودمون هم در این زمینه ها مقصریم . مثلا من بعضا جاهای مختلفی مشاهده کردم که طرف چون میخواست بگه خیلی کار درسته و حرفه ای یه سری کالاهایی رو پیشنهاد میده به دیگران توی همین فرومها که اسمهای گنده داشته باشن تا بگه که من حرفه ایم . توی بازار ایران هم که قربونش برم .

واقعیتش با خوندن مطلب شما من به پاورهای nzxt هم شک کردم . چون من یکی از فروشنده های این برند هستم و به دیگران کالا پیشنهاد میدم دوست دارم خدای نکرده پیش مشتریها و دوستان و کسانی که به ما اعتماد دارن شرمنده نشیم از شما درخواست میکنم که یه سری تستی از این پاور ها بگیرید البته من خودم موجود دارم و براتون میتونم بفرستم .

در ضمن جناب مهندس تستهای کیسها کاملا تموم شده و چون سایت مشکل داشته توی سایت نگذاشتیم در اولین فرصت توی سایت قرار میگیره

وجدان بیدار افراد اگه نباشه انسانهای بی وجدان ماشاا... زیاده

لینک به دیدگاه

خدا خیرتون بده آقای عمرانی

من هم شک کرده بودم چطور قیمت این پاورها اینقدر کمه.واقعا شرم آوره اینکار اینها از دزدی هم بدتره.یعنی واقعا هیچ نظارتی نیست؟

در ضمن قضیه این پاور 585 گرین چیه؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
اقای عمرانی درود فروان بر شما .

خیلی عالی بود .

من یه چیزی رو خوب میدونم اقای عمرانی متاسفانه خودمون هم در این زمینه ها مقصریم . مثلا من بعضا جاهای مختلفی مشاهده کردم که طرف چون میخواست بگه خیلی کار درسته و حرفه ای یه سری کالاهایی رو پیشنهاد میده به دیگران توی همین فرومها که اسمهای گنده داشته باشن تا بگه که من حرفه ایم . توی بازار ایران هم که قربونش برم .

واقعیتش با خوندن مطلب شما من به پاورهای nzxt هم شک کردم . چون من یکی از فروشنده های این برند هستم و به دیگران کالا پیشنهاد میدم دوست دارم خدای نکرده پیش مشتریها و دوستان و کسانی که به ما اعتماد دارن شرمنده نشیم از شما درخواست میکنم که یه سری تستی از این پاور ها بگیرید البته من خودم موجود دارم و براتون میتونم بفرستم .

در ضمن جناب مهندس تستهای کیسها کاملا تموم شده و چون سایت مشکل داشته توی سایت نگذاشتیم در اولین فرصت توی سایت قرار میگیره

وجدان بیدار افراد اگه نباشه انسانهای بی وجدان ماشاا... زیاده

جناب آقای حسینی عزیز؛

سلام،

گویا بر خلاف مثل قدیمی، خورشید می بایست همچنان پشت ابرها باقی بماند! مرا ببخشید که پست اول را شدیدا هدایت و راهنمایی نمودم و شدیدا اصلاح نمودم تا شاید شدیدا همه چیز خوب به حساب آید. خیلی سخت است که انسان مجبور به انجام کاری بر خلاف عقیده اش شود.

حرف های شما، خون دل بنده است. بگذریم. امیدوارم که همچنان در کارهایتان موفق باشید. راستی سایت خوب لیون کامپیوتر در مشهد هم کلی طرفدار داشت و شخصا حداقل با چهار تن از مراجعین که در این مورد سوال داشتند، صحبت نمودم و کلی غیبت! (البته از نوع خوبش) پشت سر شما کردیم.

خدا خیرتون بده آقای عمرانی

من هم شک کرده بودم چطور قیمت این پاورها اینقدر کمه.واقعا شرم آوره . یعنی واقعا هیچ نظارتی نیست؟

در ضمن قضیه این پاور 585 گرین چیه؟

دوست خوب من؛

سلام،

از لطف شما سپاسگزارم.

کدام قضیه مد نظر شماست. ما کلی قضیه داریم 8-> ضمن اینکه این پاور gp585 فعلا در بین محصولات گرین وجود ندارد و قرار است در اواسط سال آینده جایگزین gp580b شود. من نمی دانم این اخبار از کجا درز پیدا می کند. خدا به خیر کند...

با تقدیم احترام

ویرایش شده توسط J.Omrani
لینک به دیدگاه

جناب آقای حسینی عزیز؛

سلام،

گویا بر خلاف مثل قدیمی، خورشید می بایست همچنان پشت ابرها باقی بماند! مرا ببخشید که پست اول را شدیدا هدایت و راهنمایی نمودم و شدیدا اصلاح نمودم تا شاید شدیدا همه چیز خوب به حساب آید. خیلی سخت است که انسان مجبور به انجام کاری بر خلاف عقیده اش شود.

حرف های شما، خون دل بنده است. بگذریم. امیدوارم که همچنان در کارهایتان موفق باشید. راستی سایت خوب لیون کامپیوتر در مشهد هم کلی طرفدار داشت و شخصا حداقل با چهار تن از مراجعین که در این مورد سوال داشتند، صحبت نمودم و کلی غیبت! (البته از نوع خوبش) پشت سر شما کردیم.

با تقدیم احترام

ممنون اقای عمرانی شما خیلی لطف دارید قربان .

از دید منه غیر حرفه ای فکر میکنم تستهای خوبی از اب در اومد و واقعا مشکل دارم ولی همین الان مگذاشتم . میخوام تستهای گذشته رو بگذارم تا این اولین مقله توی صفحه اول سایت باشه تا چند روزی صفحه اول بمونه .

در کل از زحمات شما هم ممنونم و شما و تمام دوستان فقط لطف زیادتون نسبت به ماست و من شرمندم برای همیشه .

میدونم که شرکت تک دیتا تنبیه خوبی شد . تا از اعتبار رمهای geil از این کارها نکنه

در ضمن به خاطر زحمات خوبتون من اینجا مینویسم و به پای خودم .

دوستان مواظب خرید پاورهای سیلور استون باشید .

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای عمرانی عزيز ،فکر ميکنم پست بنده در شهر سخت افزار هنوز مطالعه نفرمودين ،بنده پيگيری کردم و به کمک شما نياز دارم ،دليل پيگيری اينجانب فقط و فقط اين بوده و هست که از طرفداران متعصب پاور سيلور استون هستم،اگر امکان دارد تعاملی با اينجانب داشته باشيد

http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/showthread.php?t=20345

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای عمرانی عزيز ،فکر ميکنم پست بنده در شهر سخت افزار هنوز مطالعه نفرمودين ،بنده پيگيری کردم و به کمک شما نياز دارم ،دليل پيگيری اينجانب فقط و فقط اين بوده و هست که از طرفداران متعصب پاور سيلور استون هستم،اگر امکان دارد تعاملی با اينجانب داشته باشيد

http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/showthread.php?t=20345

شرکتهای این چنینی در همه جای دنیا وجود دارن که اعتبار چندین و چند ساله یک کالا رو ببرن زیر سوال . الان برای این برند بسیار معروف چنین اتفاقی افتاده و معلوم نبستش که دقیقا اینجا کی مقصره .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب مهندس عمرانی :

جناب عمرانی چقدر خوب بود اگر دیگر پاورهای مطرح که در ایران موجود هستند رو هم تست میکردید در کل من خودم یکی از طرفداران پاورهای گرین هستم و گرین رو ترجیح میدم به دیگر پاورهای موجود در بازار.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...