رفتن به مطلب

3770K BOX استفاده شده در بازار !!!!!

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

چون این برای چندمین بار در همین هفته پیش اومده مجبور شدم که اینجا عنوان کنم .

چند تا پردازنده 3770K خریدم که توی این چندتا متوجه شدیم که 2 تاش باز شده بوده . البته یکیش رو خودمون متوجه شدیم و یکیش رو مشتریمون

واقعا دیگه این بازار داره خسته کننده میشه .

اینجا اعلام میکنم از این پس هر کسی پردازنده های 3770K یا 3570K خواست حتما عکس گرفته میشه با سریال و بعد براش ارسال میشه .

البته چند وقت پیش از یکی از همکاران شنیدم که مچ مشتریش رو گرفته بوده چون اومده بوده پردازنده رو باز کرده بوده و تست کرده و دوباره برده بهش داده و چون رفاقت با هم داشتن همکارمون ازش گرفته و مدل دیگه ای بهش داده . بعد از رفتن مشتری همکارمون متوجه شده که این پردازنده باز شده . در ضمن اون مشتری یکی از دوستان همین سایتهای سخت افزار ایرانی هستش که فعلا اسمشون رو اینجا عنوان نمیکنم

در کل این داستانها داره هر روز بیشتر و بیشتر میشه .

لیون کامپیوتر بعد از گرفتن عکس از پردازنده همراه با سریال پردازنده اون رو به عنوان یک مدرک نگهداری میکنه در صورت بروز مشکلات این چنین هیچ گونه مسئولیتی به گردن ما نخواهد بود و اون وقته که باید بگیم هر کاری میخواید برید بکنید . شرمندم مجبورم که رک باشم .

در ضمن اون دسته از عزیزانی که هنوز اول شدن بهزاد و پوریای عزیز براشون سنگینه باید بگم که تا ابد و تا جایی که نفس بالا و پایین میره ما ادامه میدیم . و اینجور رفتارهای شما و ادامه دادن رفتارهای زشت و کریح نمیتونه این تیم رو از ادامه کارش باز بداره . بهتون قول میدم که قوی و قویتر کار کنیم

به شما دوستان عزیز دوباره دارم میگم که ما از این پس از این پردازنده ها عکس میگیریم و بعد ارسال میکنیم . بعد دوست عزیز خودت رو زمین بزنی و اسمون ببری به هیچ عنوان قبول نمیکنیم .

متاسفم و باز هم متاسفم .

این هم عکسی که یکی از دوستان برای ما فرستادن

nkf70t2cezid0i6m8tp.jpg

جواب این مسئله در صفحه 7 همین تاپیک می باشد

لینک به دیدگاه

• ارسال 121
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ممنون جناب حسینی اتفاقا علی جان به من زنگ زدن و خیلی ناراحت بودن خب 100 در 100 حق هم دارن این سی پی یو خیلی گرونه .

امیدوارم تو همین هفته یک سی پی یو ی نو براشون بفرستید که این دوست عزیزمون هم بیشتر از این متضرر نشه .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

سلام

البته این مشکل به خریدار ربطی نداره شما به عنوان فروشنده و واسط مسئول هستین که از سلامت جنس هاتون مطمئن بشید!ما که طرف شما رو نمیشناسیم و فقط با شما طرف حساب هستیم.

اینجوری اعتبار شما زیر سوال میره و ما که مشتری چندین ساله هستیم دیگه مثل قبل نمیتونیم اعتماد کنیم!

لینک به دیدگاه

با سلام

متسفانه این سی پی یو با واسطه گری من برای دوستم خریداری شده !

به دستم (علی) گفتم که قبل از انداختن سی پی یو روی سیستم حتما همه جای سی پی یو رو با دقت نگاه کنه !

وقتی که بهم زنگ زد و گفت که قضیه اینجوریه خیلی شکه شدم ! بسی جای تفکر داره !

در هر صورت امیدوارم که آقای حسینی با اون کسی که این سی پی یو رو ازش خریده برخورد تندی داشته باشه ! و مجبورش کنه که سی پی یو رو پس بگیره ! البته وظیفه اون طرفه که عوضش کنه !

لینک به دیدگاه

اصلا مارک اینتل محو شده تقریبا :(

یعنی پدر سی پی یو درومده !

کاش آقای حسینی قبل ارسال یه چک میکردید چون الان علی ممکنه اینجا ضرر کنه البته با شناختی که از شما داریم نمیذارید همچین اتفاقی بیوفته .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت جناب حسینی

واقعا متاسفم که هر روز مشکلات عجیبی تو این بازار داره اتفاق میوفته و هر روز هم بدتر و بدتر میشه و کار به جایی رسیده که ..... وفعا برای این جور ادما متاسفم که شعور و فرهنگشون رو برای یه cpu دور میندازن

جناب حسینی به نظرم کاملا کار درستی انجام میدین که عکسو سریالهارو ثبت میکنید /// چون جنابعالی اعتبار دارین و این مشکلات باعث میشه اعتبار چندین سالتون که سالها به طول کشیده که کسب کنین زیر سوال بره بیخودی در حالی که مشکل رو کسی دیگه بوجود اورده واقعا بشکنه اون دست که ....

لینک به دیدگاه

آخه واقعا این رفتار چه کسی را تا حالا به جائی رسونده!!!؟؟؟ ایشالا که این موضوع درست بشه که نه آقای حسینی ضرر کنه نه این دوستمون.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب حسینی

واقعا متاسفم که هر روز مشکلات عجیبی تو این بازار داره اتفاق میوفته و هر روز هم بدتر و بدتر میشه و کار به جایی رسیده که ..... وفعا برای این جور ادما متاسفم که شعور و فرهنگشون رو برای یه cpu دور میندازن

جناب حسینی به نظرم کاملا کار درستی انجام میدین که عکسو سریالهارو ثبت میکنید /// چون جنابعالی اعتبار دارین و این مشکلات باعث میشه اعتبار چندین سالتون که سالها به طول کشیده که کسب کنین زیر سوال بره بیخودی در حالی که مشکل رو کسی دیگه بوجود اورده واقعا بشکنه اون دست که ....

با سلام

البته دوست عزیز من بعید می دونم که بازار این کار رو انجام بده چون الان تو بازار به اندازه ی کافی میبرن رو قیمت ها و دلیلی نداره cpu فول oc بدن دست مردم!

به هر حال بد نیست آقای حسینی این فروشنده ی بی وجدان رو معرفی کنن تا ما ازش خرید نکنیم(البته اگه وجود خارجی داشته باشن) :unsure:

لینک به دیدگاه

من فکرشو میکنم بازاریا نمیدونن اور چی هست که بخوان در سی پی یو رو باز کنن

اگر بفهمن 3770 اصلا چی هست خیلی هنر کردن ...

این بازاری که سی پی یو رو باز کرده بوده احتمالا رفیق اورکلاکری چیزی داشته میداده بهش تست میکرده

جناب حسینی باید برید خرشو بگیرید و بفهمید برا کی میبرده که تست بگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

الان یه سوال پیش اومد

اونم این هست که برای چی باز میکنن ؟؟؟؟

فقط بخاطر اوور؟؟؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم شما رو چه اساسی جنس رو بدون بررسی تحویل میگیرین؟ اگه طرف دوست همکار و یا رابط شخص مورد احترام باشه که اینکارو نمیکنه چون کلمه دوست واژه مقدس و محترمیست و کسی که اینکارو میکنه و از اعتماد و حسن نیت کسی سوء استفاده کنه که تعریفش جداست..

قصد بی حرمتی به کسی رو ندارم اما متاسفانه اینو باید قبول کنیم که بد جور حس و میل کلاهبرداری تو وجود ایرانی رخنه کرده و رشد یافته هست که ریشه در مشکلات فراوانی داره..

بهتره این شخص برا همه معرفی بشه چون اگه ذره ای ارزش برا خودش و شخصیتش قائل بود اینکارو نمیکرد نذارید برا دفعه بعد سر کس دیگه رو کلاه بذاره..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز میتونم بپرسم دلیل منفی دادنتون چی بوده واقعا برام تعجب اوره ( به نظرتون هرکس نظرش یا عقیدش با بقیه فرق کنه منفی میگیره ؟ )

از مدیر محترم خواهش میکنم به این موضوع رسیدگی کنن

با سلام

البته دوست عزیز من بعید می دونم که بازار این کار رو انجام بده چون الان تو بازار به اندازه ی کافی میبرن رو قیمت ها و دلیلی نداره cpu فول oc بدن دست مردم!

به هر حال بد نیست آقای حسینی این فروشنده ی بی وجدان رو معرفی کنن تا ما ازش خرید نکنیم(البته اگه وجود خارجی داشته باشن) :unsure:

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

با سلام

الان یه سوال پیش اومد

اونم این هست که برای چی باز میکنن ؟؟؟؟

فقط بخاطر اوور؟؟؟

سلام دوست عزیز

علت باز کردن این هست که سی پی یو رو روی نیتروژن تست کنن ببین خوش بچ هست یا نه

اگر خوش بچ بود به قیمتی فضایی بفروشن و اگر خوش بچ نبود به قیمت معمولی بفروشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

علت باز کردن این هست که سی پی یو رو روی نیتروژن تست کنن ببین خوش بچ هست یا نه

اگر خوش بچ بود به قیمتی فضایی بفروشن و اگر خوش بچ نبود به قیمت معمولی بفروشن

این اصلاً قابل هضم نیست برای من خدا ازشون نگذره

اگه واقعاً یه همچین چیزی حقیقت داشته باشه

راستی این بلایی که گقتید فقط سر اینتل ها میاد یا سر AMD بیچاره هم میارن

لینک به دیدگاه

درود.

جناب حسینی عزیز مورد مشابهی ما در شرکت خودمون داشتیم. برای اینکه این داستان رو تمومش کنید فقط یک راه هستش و اون هم راه قانونیه. در پ.خ موارد و مفاد قوانین شورای اصناف کشور و صنف کامپیوتر رو براتون ارسال کردم. شما به راحتی می تونید از لحاظ قانونی اقدام کنید و حتماً این موضوع رو پیگیری کنید.

با سلام

آن افرادی که از تاریخ پند نمی گیرند ، همانند چهارپایانی هستند که سر خود را به سمت لوله تفنگی نشانه می روند (زندگی نامه آدلف هیتلر، فصل 4)

بی وجدان که زیاد پیدا می شه ، ولی اگه اون افرادی که دارند چند وقته کرم می ریزند باز هم ادامه بدند من اون بی وجدان ها رو معرفی می کنم. واقعاً آدم های پست و ضعیفی هستند و اینقدر احمق که از تاریخ درس نمی گیرند. هر وقت حرف و حدیثی برای لیون درست کردند جوابشون رو پر قدرت و جای دیگه دادیم و بازهم این کار رو می کنیم.

این حرف شما خیلی معنی داره !!! شاید بقیه از بغلش رد بشن ولی من یکی پیگیر این حرفتون هستم. خیلی جالبه ، شما دیروز عضو شدید ، یک راست اومدید توی این تاپیک ، به پست آقای حسینی منفی دادید ، بعد یک پست با این لهن می زنید. دوست عزیز ، من حداقل 5 سال هستش که توی نت فعالیت می کنم، شما رو نمی دونم ، ولی ............... .

می شه فقط بگید منظورتون از اون بخشی که قرمز کردم چیه ؟؟؟ آقای حسینی خیلی وقته جنس وارد نمی کنند. قبل از اون 5 سالی که گفتم توی نت هستم، من توی این بازار کارگری کردم، می دونی معنیش چیه !!! یعنی آقای حسینی وقتی سفارش گرفت، زنگ می زنه همکارش که این CPU رو داره ، ازش به قیمت همکار در همون روز می خره و برای مشتری ارسال می کنه، و هم فاکتورش رو طرف فروشند صادر می کنه و هم توی حسابداری 2 طرف وارد می شه و این موارد وجه مستند قانونی رو داره و حتماً آقای حسینی ازش استفاده خواهد کرد.

فقط همون احمق هایی که این داستان ها رو دارند راه می ندازند می رن و CPU هفته 21 مالزی تست می کنند. اون cpu هم تست نشده چون رد سوکت بغلش نیفتاده !!!

این داستان رو افرادی راه انداختن که قبل از این هم با آزار و اذیت هاشون به جایی نرسیدند و از این پس هم نخواهند رسید.

یک روزی خاطراتم از همه این افراد و داستان های پشت پرده که خیلی از کاربرها نمی دونند رو خواهم نوشت و توی همین فروم می گذارم. از روزی که بخوام حرف بزنم بترسید.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

زیاد خودتون رو اذیت نکنید .

داستان به همین سادگی هم نیستش . این کالا کاملا باکس و بدون مشکل و با بررسی کامل خریداری شده ( این کالا رو فروشگاه X به فروشگاه Y فروخته و ما هم از فروشگاه Y خریداری کردیم و تمام مدارک به همراه تصویر و فیلم موجوده ) و بعدسریعا برای دوستمون ارسال شده .

چند تا مسئله وجود داره :

1 - ما کالا رو کاملا بررسی و خریداری کردیم

2 - به همکارم ( فروشگاه Y ) توضیح دادم و ایشون دقیقا گفتن که از این پردازنده 2 تا از فروشگاه X خریداری کردن و دومیش هنوز توی مغازه ایشون موجوده .

چون قبلا مواردی در مورد 3770K بوجود اومده بوده به محض رسیدن پردازنده به دست ما , اقدامات قانونی برای خریدار که آیا ایشون کالا رو باز کرده و به دلیل شائعه ای مشابه دارن این کار و میکنن . یا نه

بهتون قول میدم که از این قضیه نمیگذرم و دست اون عزیزانیکه موش میدوونن رو رو میکنم و حتما اون عزیزان رو به مراحل قانونی میکشونم . توی این امر کاملا جدی هستیم

ممنون جناب حسینی اتفاقا علی جان به من زنگ زدن و خیلی ناراحت بودن خب 100 در 100 حق هم دارن این سی پی یو خیلی گرونه .

امیدوارم تو همین هفته یک سی پی یو ی نو براشون بفرستید که این دوست عزیزمون هم بیشتر از این متضرر نشه .

درود

تا بررسی کامل متاسفانه هیچ پردازنده ای برای ایشون ارسال نمیشه . منو ببخشید که اینو میگم . من باید یک بار برای اخرین بار تکلیفمو با یه سری افراد روشن کنم تا خیال همرو راحت کنم

البته این مشکل به خریدار ربطی نداره شما به عنوان فروشنده و واسط مسئول هستین که از سلامت جنس هاتون مطمئن بشید!ما که طرف شما رو نمیشناسیم و فقط با شما طرف حساب هستیم.

اینجوری اعتبار شما زیر سوال میره و ما که مشتری چندین ساله هستیم دیگه مثل قبل نمیتونیم اعتماد کنیم!

ما کاملا پردازنده ها رو بررسی میکنیم . تا اونجایی که توی دوربین موجوده که این کالا کاملا بررسی شده .

در مورد ااعتماد باید بگم که احتیار با شماست و ما نمیتونیم به زور اعتماد کسی رو جلب کنیم . ما سعیمون رو میکنیم حالا شما و هر کس دیگه ای میخواد بگه که اعتماد سخت شده به راحتی میتونه از جای دیگه بخره .

در ضمن یه لیست سیاهی داره تهیه میشه که به این عزیزان به هیچ عنوان جنسی فروخته نمیشه

با سلام

متسفانه این سی پی یو با واسطه گری من برای دوستم خریداری شده !

به دستم (علی) گفتم که قبل از انداختن سی پی یو روی سیستم حتما همه جای سی پی یو رو با دقت نگاه کنه !

وقتی که بهم زنگ زد و گفت که قضیه اینجوریه خیلی شکه شدم ! بسی جای تفکر داره !

در هر صورت امیدوارم که آقای حسینی با اون کسی که این سی پی یو رو ازش خریده برخورد تندی داشته باشه ! و مجبورش کنه که سی پی یو رو پس بگیره ! البته وظیفه اون طرفه که عوضش کنه !

درود

ما از کجا باید بدونیم که چه کسی این کار و کرده ؟ ایا علی جان میتونن این اطمینان رو به همه عزیزان بدن که ایشون کالا رو باز نکردن ؟

اصلا مارک اینتل محو شده تقریبا :(

یعنی پدر سی پی یو درومده !

کاش آقای حسینی قبل ارسال یه چک میکردید چون الان علی ممکنه اینجا ضرر کنه البته با شناختی که از شما داریم نمیذارید همچین اتفاقی بیوفته .

کوتاه اومدن بعضی وقتها به صلاح نیستش و این دفعه از همون دفعه هاست . خلاصه بعد از اومدن پردازنده مشخص میشه دست کثیف چه کسانی توی قشیه کثیف دخیله

آخه واقعا این رفتار چه کسی را تا حالا به جائی رسونده!!!؟؟؟ ایشالا که این موضوع درست بشه که نه آقای حسینی ضرر کنه نه این دوستمون.

توی این قضیه افرادی ضرر میکنن که برای مسائلی تا چند وقت دیگه اینجا می بینیمشون

با سلام

درود

این کار برای فروشنده هیچ سودی نداره عزیز . و اینجور کالاها خواسته و یا ناخواسته وارد بازار میشن .

در ضمن ما اونقدر وجودش رو داریم که که کاری که میگیم با ای دی خودمون بیایم مطلب بگذاریم . مرد میخواد با ای دی خودش بیاد اینجا مطلب بگذاره . معنی مرد میخواد میدونی یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرد اصلا میدونی یعنی چی ؟؟؟؟؟

صداقت بهترین راه برای پولدار شدن

شکی ندارم عزیز من . شما پردازنده رو بفرست همه جیز رو روشن میکنم

من فکرشو میکنم بازاریا نمیدونن اور چی هست که بخوان در سی پی یو رو باز کنن

اگر بفهمن 3770 اصلا چی هست خیلی هنر کردن ...

این بازاری که سی پی یو رو باز کرده بوده احتمالا رفیق اورکلاکری چیزی داشته میداده بهش تست میکرده

جناب حسینی باید برید خرشو بگیرید و بفهمید برا کی میبرده که تست بگیره

اینجا نمیتونیم یقه کسی رو بگیریم

این مراحل رو باید طی کرد :

1 - کالا الان دست کیه ؟ خوب میگن از کجا معلوم که خریدار باز نکرده . ؟

2 - از کجا معلوم که ما باز نکردیم

3 - از کجا معلوم که فروشگاه X یا Y مقصر نیست

اعتماد مردم رو نمیشه به زور جلب کرد دوستان عزیز ما سعیمون رو میکنیم حالا کسی میخواد بگه که نمیخوام اعتماد کنم و یا هر چیز دیگه ای ازاده

حتی بزرگترین شرکتها در دنیا اینجور مسائل براشون پیش میاد ما که جزئی از جزء هم نیستیم . من صبر میکنم و تو دهنی خوبی به اون عزیزان میزنم

در ضمن ما کارمون رو داریم اینجا انجام میدیم و فکر پلید این افراد نمیتونه توی کار ما خدشه ای وارد کنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من بعضی ها از موفقیت برو بچه های اور کلاک لیون ناراحتند و از هر موقعیتی برای تخریب استفاده میکنند

تقلب همیشه بوده هست و خواهد بود تو هر شغلی و به شکل خودش یه زمونی بود رو غن 5 کیلوئی هم میخریدی توش یا پاره آجر بود یا دنیه آب شده

اما این بعد تقلب هست که باید محرز و اثبات کرد اما ابعاد دیگه ائی هم هست

که جای بحث و گفتگو داره

اما فقط یه نکته رو بگم آقای حسینی خیلی خیلی حساس هستند تو معاملاتی که با هم داشتیم بارها و بارها با توجه به اعتماد دو طرفه صد در صدی تا کید براصالت کالا دارند چون آبرو و حیثیت کاسبی رو خیلی یبیشتر از 2 ریال نفع مالی میدونند

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

چون قبلا مواردی در مورد 3770K بوجود اومده بوده به محض رسیدن پردازنده به دست ما , اقدامات قانونی برای خریدار که آیا ایشون کالا رو باز کرده و به دلیل شائعه ای مشابه دارن این کار و میکنن . یا نه

بهتون قول میدم که از این قضیه نمیگذرم و دست اون عزیزانیکه موش میدوونن رو رو میکنم و حتما اون عزیزان رو به مراحل قانونی میکشونم . توی این امر کاملا جدی هستیم

درود

تا بررسی کامل متاسفانه هیچ پردازنده ای برای ایشون ارسال نمیشه . منو ببخشید که اینو میگم . من باید یک بار برای اخرین بار تکلیفمو با یه سری افراد روشن کنم تا خیال همرو راحت کنم

آقای حسینی من نمیخواستم بعضی از مسائل رو باز گو کنم و الانم نمیخوام اونارو بگم .

این حرف شما یه توهین به دوست من هست و میتونیم ازتون شکایت نیم . ولی چون دوستم حوصله و وقت این کارهارو نداره فعلا بیخیال شدیم .

اینو هم بگم که یکی از دلایل بسته شدن سایت HOTOVERCLOCK همون تاپیک معروف فروش جنس دست دوم به جای آکبند بود !!!

این حرف شما خیلی معنی داره !!! شاید بقیه از بغلش رد بشن ولی من یکی پیگیر این حرفتون هستم. خیلی جالبه ، شما دیروز عضو شدید ، یک راست اومدید توی این تاپیک ، به پست آقای حسینی منفی دادید ، بعد یک پست با این لهن می زنید. دوست عزیز ، من حداقل 5 سال هستش که توی نت فعالیت می کنم، شما رو نمی دونم ، ولی ............... .

ایشون یکی از دوستان من و علی هستن و اصلا هیچ ارتباطی به سایر دوستان و رقبای اورکلاکر شما ندارن .

ایشون وقتی این خبر رو شنیدن به شدت از کوره در رفتن و خیلی ناراحت شدن . دلیل پست ایشون هم همینه و بس .

شما هم بهتره که فضا سازی نکنید و به سوی همه انگشت اتهام دراز نکنین !

با این چیزا نمیتونین از زیر اتهام در برین !

خیلی جالبه که وقتی حرفی زده میشه دوستان بر میگردن و میگن که شما از طرف Olesios (علی جان) هستین و میخواین اسم لیون رو خراب کنین .

واقعا متاسفم براتون ...

الله الاعلم به حقایق الامور

لینک به دیدگاه

اون cpu هم تست نشده چون رد سوکت بغلش نیفتاده !!!

درود جناب پورياي عزيز ميشه دقيقا بگيد كدام قسمت را ميگيد تا ما هم ياد بگيريم

يعني ميخوام بفهمم با نگاه كردن به سي پي يو ميشه فهميد روي برد نصب شده و مهمتر از اون اور شده با تشكر

لینک به دیدگاه

آقای حسینی من نمیخواستم بعضی از مسائل رو باز گو کنم و الانم نمیخوام اونارو بگم .

این حرف شما یه توهین به دوست من هست و میتونیم ازتون شکایت نیم . ولی چون دوستم حوصله و وقت این کارهارو نداره فعلا بیخیال شدیم .

اینو هم بگم که یکی از دلایل بسته شدن سایت HOTOVERCLOCK همون تاپیک معروف فروش جنس دست دوم به جای آکبند بود !!!

ایشون یکی از دوستان من و علی هستن و اصلا هیچ ارتباطی به سایر دوستان و رقبای اورکلاکر شما ندارن .

ایشون وقتی این خبر رو شنیدن به شدت از کوره در رفتن و خیلی ناراحت شدن . دلیل پست ایشون هم همینه و بس .

خیلی جالبه که وقتی حرفی زده میشه دوستان بر میگردن و میگن که شما از طرف Olesios (علی جان) هستین و میخواین اسم لیون رو خراب کنین .

واقعا متاسفم براتون ...

بسیار راحت باشید و هر چی دلتون میخواد اینجا بگید

راحت باشید در مورد مطلب بنده برید شکایت بکنید و بنده کاملاه موافق این امر هستم و کاملا در خدمتتون هستم

مسائل سایتهای دیگه به بنده مربوط نمیشه . اگر یک جایی مدیریت ضعیفی داره و نمیتونه خودش و مجموعش رو جمع ور جور بکنه به ما مربوط نمیشه عزیز .

همون تاپیک معروف فروش جنس دست دوم به جای آکبند بود !!!

دست دوم ?? =)) اونجا کاملا سر این امر بحث شد و ایا مطمئن شدید که دستدوم بوده ؟ ایا تونستید چنین چیزی رو ثابت کنید ؟ اینقدر مطمئن صحبت نکنید . البته میدونم توضیح من زیاد فائده ای نداره . چون یه عقلی میخواد که اینو متوجه بشه

یه مقدار صبر کنید امروز همه چیز رو کاملا روشن میکنم . در همین تاپیک

لینک به دیدگاه

بسیار راحت باشید و هر چی دلتون میخواد اینجا بگید

راحت باشید در مورد مطلب بنده برید شکایت بکنید و بنده کاملاه موافق این امر هستم و کاملا در خدمتتون هستم

مسائل سایتهای دیگه به بنده مربوط نمیشه . اگر یک جایی مدیریت ضعیفی داره و نمیتونه خودش و مجموعش رو جمع ور جور بکنه به ما مربوط نمیشه عزیز .

کاری با مدیریت اونجا ندارم ولی اینو میدونم که وقتی اون تاپیک زده شد و مدیریت اونو پاک کردن ، واکنش ها و انتقادات بسیار زیادی از سوی دوستان به مدیریت شد که چرا اون تاپیک بسته شده ! این یکی از دلایل بسته شدن اون سایت بود .

دست دوم ?? =)) اونجا کاملا سر این امر بحث شد و ایا مطمئن شدید که دستدوم بوده ؟ ایا تونستید چنین چیزی رو ثابت کنید ؟ اینقدر مطمئن صحبت نکنید . البته میدونم توضیح من زیاد فائده ای نداره . چون یه عقلی میخواد که اینو متوجه بشه

شما راست میگید . چون با توجه به زد و بند هایی که با دوستان سایت شهرسخت افزار داشتید باعث شد که تاپیک حذف بشه و امروز هیچ مدرکی نباشه !

ولی تا جایی که یادمه اسم اون دوستمون نیما بود

و قضیه از این قرار بود که شما یه سری سی پی یو 3770 خریده بودین . و بعد از تست و بردن سی پی یوها زیر نیتروژن ، اونایی که فرکانس بالاتری رو میزدن واسه تیم خودتون برمیدشتین و بقیه رو به اسم آکبند میفروختین .

یه مقدار صبر کنید امروز همه چیز رو کاملا روشن میکنم . در همین تاپیک

بی صبرانه منتظر هستیم .

شما که میگین سی پی یو رو از کس دیگه ای آوردین حرف خیلی مسخره ای هست !

اگه خودتون سی پی یو نداشتین چرا تو سایت زدین که موجود هست و هر روز هم قیمت هارو آپدیت میکنین ؟!!!!!!!!!!

با ان جور کارا به هیچ جا نمیرسین !

ویرایش شده توسط Finjan
لینک به دیدگاه

واقعا متاسفم براتون ...

چه کسی اسم ایشون رو برد ؟ چی شد که فکر کردید منظور ما ایشون بودند ؟

حالا شما بی خیال شدید چون دوستتون حال نداره ، اشکالی نداره چون فکر کنم آقای حسینی حال این کار رو داشته باشند.

چه دوست خوبی هستند آقا یا خانم packman که به خاطر این قضیه یک دفعه از کوره در رفتند و اومدند ثبت نام کردند و پست دادند !!! :-?

@ mamehdi : وقتی پردازنده های 1155 روی سیستم قرار می گیرند ، گیره روی سوکت که پردازنده رو نگه می داره بر روی لبه های پردازنده روی IHS سطح 1 ، یک ردی می ندازه که این به این معنی هستش که پردازنده روی سوکت سوار شده. ولی در عکسی که آقای حسینی از پردازنده گذاشتند هیچ ردی روی کنار های IHS دیده نمی شه.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

چه کسی اسم ایشون رو برد ؟ چی شد که فکر کردید منظور ما ایشون بودند ؟

آقای حسینی !!!

ایشون به دوستم زنگ زده و میگه که احتمالا شما از طرف olesius هستین !!!!

حالا شما بی خیال شدید چون دوستتون حال نداره ، اشکالی نداره چون فکر کنم آقای حسینی حال این کار رو داشته باشند.

دلیل بیخیال شدنش اینه که دوستم تو یه شرکتی کار میکنه و اگه بخواد به خاطر شکایت بیاد تهران از کار و زندگیش میمونه .

چه دوست خوبی هستند آقا یا خانم packman که به خاطر این قضیه یک دفعه از کوره در رفتند و اومدند ثبت نام کردند و پست دادند !!! :-?

این دوستمون نه اورکلاکر هست و نه چیز دیگه ای که شما فکر میکنید .

ایشون با علی جان تو تیم ROIG در بازی call of duty MW3 هستن . از monk هم بپرسین بهتون میگن !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...