رفتن به مطلب

3770K BOX استفاده شده در بازار !!!!!

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من 3 تا سی پی یو باکس 5700 داشتم که تو فاصله زمانی مختلف خریده بودم هر سه تاشون هم همین خط رو داشتن آخرسر هم به اون کسی که دادم گفت دست دو هست و تو چین باکس شده

لینک به دیدگاه

• ارسال 121
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من 3 تا سی پی یو باکس 5700 داشتم که تو فاصله زمانی مختلف خریده بودم هر سه تاشون هم همین خط رو داشتن آخرسر هم به اون کسی که دادم گفت دست دو هست و تو چین باکس شده

یعنی Refurbished هستند ؟

خوش به حال ما ایرانییا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی Refurbished هستند ؟

خوش به حال ما ایرانییا

نمیدونم از این بنی بشر دوپا همه چی بر میاد

تو چین کلیه زندانی های اعدامی رو پس از اعدام تو آمبولانس در میارن دیگه باکس 5700 و اینا که دیگه کاری نداره

لینک به دیدگاه

آقای حسینی همیشه این حوصله و اعصاب فولادی شما را تحسین میکنم !

از هر طرف و هر بنی بشری که میتونه سعی میکنه کوچکترین نکته و گافی از شما بگیره تا بخواد صداقت کاری شما را لکه دار کنه ! ولی خوشبختانه چنین اتفاقی نه افتاده و نه خواهد افتاد !

به خصوص این قضیه اورکلاک و به خصوص این 3770 لعنتی با این مسئله بچ نامبر و کاستاریکا و مالزی و هفته n ام بودن خیلی حالت مسخره ای را در بازار درست کرده !

امیدوارم یا این دوستان سنگ انداز به راه راست هدایت بشند یا ........

خدا صبرتون بده ! (البته میگند اگر میبینید که بدخواه زیاد دارید بدونید که دیدن موفقیت شما برای دیگران راحت نیست ! الان این قضیه سر تیم اورکلاک لیون هم صادق است !)

ویرایش شده توسط arsn
لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم

این پردازنده بدستم رسید . و واقعا پاک ترین پردازنده ای هستش که تا به حال دیدم .

واقعا تا به امروز اینقدر ناراجت نشده بودم و اینقدر سر درد نگرفته بودم . واقعا چقدر تهمت و ناروا شنیدم فقط و فقط به خاطر هیچ . این پردازنده اینجاست و حتما عکسش رو با بالاترین رزولیشن اینجا میگذارم . و خواهش میکنم این افراد مهندس که اینقدر پشت سر ما صفحه گذاشتن با هزینه من بیان اینجا و این پردازنده رو ببینن و اگر این کالا کار کرده بود بنده یک عدد 3770K بهشون مجانی میدم .

واقعا متاسفم و امروز مطالبی رو اینجا مینویسم فقط برای اونهایی که معرفت رو به مفت میفروشن

من اون افراد رو فقط و فقط به خاطر ارامش خودم میبخشم و بس چون فکر نمیکنم این افراد ارزش موندن توی ذهنم رو داشته باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

جناب حسینی به هر صورت برادریتون به ما که ثابت شده!

از سن ما مشتری دارید تا......... :D

به امید خدا که دیگه کدورتی پیش نیاد!

یا حق

لینک به دیدگاه

والا منم که رفتم 3550 خریدم از این خطا داشت ولی موضوع اینجاست که مگه چند هزار نفر هستن که یه سی پی یو بخرن دو ماه بعد به عنوان دسته دو بفروشن؟ که بعدم تو چین باکس شه بیاد؟

من اول تابستون خریدم.

فکر میکنم اینتل به صورت فله ای سی پی یو تولید و همینطوری رو هم میریزه و میفرسته چین باکس شه

تو راه خراب میشن.

منم که همدوره ی دانژال جانم الان یه سال هست عضوم بدی ندیدم

لینک به دیدگاه

دلیل وجود خطی مربعی شکل رو روی IHS پردازنده های Intel رو می تونید توی دقیقه 2 و 50 ثانیه از کلیپ زیر متوجه بشید :

http://www.youtube.com/watch?v=vOZrVr4puiw

در اصل هیچ سیستم کولینگی وجود نداره که بتونه چنین خطی روی سطح IHS بندازه (از لحاظ ابعاد) . دلیل وجود اون خط بازوی نگه دارنده ای هستش که IHS رو بلند می کنه ، می گذاره روی پردازنده و بعد از کمی حرارت دیدن ، پردازنده رو از روی خط بلند می کنه. البته این برای کارخانه IBM هستش ولی اینتل هم مشابه همین رو داره.

لینک به دیدگاه

این فیلم ها رو هم ببینید بد نیستش ، برای خط تولید پردازنده های اینتل هستند :

http://www.youtube.com/watch?v=-Wfsl1eDim8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=SeGqCl3YAaQ

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

این جملات به هیچ عنوان برای اقای فولاد خواه نیستش . ایشون مشتری ما هستن و کالایی خریدن و نظرشون رو جلب نکرده و مبلغشون با شماره فیش 277638 1759 واریز کردم . البته مبلغ ایشون 1060000 تومان بود که بنده هزینه رفت و امد این کالا رو بهش اضافه کردم و مبلغ 1075000 تومان واریز کردم تا خدای نکرده خرف و حدیث دیگه ای نمونه .

امروز پردازنده رسید دستم و وقتی بهش نگاه کردم و نظر دیگران رو برای اطمینان خاطر خودم پرسیدم واقعا افسوس خوردم و واقعا ناراحت شدم . این هم عکس این پردازنده . اگر باز بخواید میتونم براتون عکس بگیرم و تا فردا اینجا بگذارم چون این پردازنده رو حتما فردا میفروشم . و اگر 150000 تومان زیر قیمت بازار به عنوان باز شده بفروشم باز هم 100000 تومان سود میکنم . این تصادفی نیستش که چنین اتفاقی میفته و بجای اینکه اون افراد چشم تنگ بهم ضرر بزنن برعکس بشه و بنده سود کنم . خدا همیشه بزرگه و چاه کن همیشه ته چاه

این عکسها رو با بالاترین رزولیشنی که ممکن بود گرفتیم و هر کسی بخواد میتونه حضوری هم بیاد اینجا و این پردازنده رو ببینه :

8at0vmvs7d3tb6uxc.jpg

c7kddar79pttphq2eldg.jpg

69yxoj2irx056acz5yw.jpg

18v6l4i4v8y54zo6yk89.jpg

امکان گرفتن عکس از زوایایه دیگه هم وجود داره و هر کسی میخواد حتما براش میگیرم ولی نهایتا تا فردا ساعت 9 صبح درخواستش رو اینجا بگذاره

لینک به دیدگاه

در ضمن عکس شماره 1 و شماره 4 عمدی گرفته شده . چون اگر دقت کنید فقط با تغییر زاویه دید زنگ نوشته ها در عکس 4 تغییر کرده

لینک به دیدگاه

با تشکر از اقای حسینی ...مبلغ تمام کمال به حسابم واریز شد .......

لینک به دیدگاه

درود بر شرافتتون آقای حسینی

خدا ان شاالله به کارتون برکت دو چندان بده

لینک به دیدگاه

آقاي حسيني و تيمشون كارشون درسته من كه تا حالا هم از نظر قيمت هم برخوردشون با مشتري و هم اجناسشون كاملا راضي هستم اي كاش خريدار كمي صبر مي كرد تا ليون پاسخگو اون داستان باشه من تعجبم اينجاست 3570ك خريدم هفته پيش باكس اما خط نداشت اصلا فقط پايه مين رو كه خواستم بدم پايين تق تق صداش شروع شد :D داشتم سكته مي كردم ساعت نزديك 10 شب بود از طريق دوستم از آقا پوريا(ليون) عزيز سوال كرديم كه ايشون گفتن مشكلي نيست و خط رو پايه سي پي يو ميوفته كه نشون بده استفاده شده.چند بار هم تو خريدهامون كمكمون كردن كه بهترين خريد رو انجام بديم با كمترين هزينه آقاي حسيني نسبت به اين مسائله خيلي حساس هستن كه جاهاي ديگه همچين چيزي رو اصلا نديدم از فروشگاه ها همينجا از كل بچه هاي فروشگاه ليون و آقاي حسيني و آقا پوريا ي عزيز تشكر مي كنم.

لینک به دیدگاه

حیف که به دوستم قول دادم هیچ حرفی نزنم ... حیف

لینک به دیدگاه

حیف که به دوستم قول دادم هیچ حرفی نزنم ... حیف

بزن عزیزم بزن راحت باش . جواب برای هر حرف منطقی وجود داره ولی برای حرفهای غیر منطقی و تهمت حرفی برای گفتن نیستش .

همچین میگی حیف که ادم دلش میسوزه و ناراحت میشه . حرف منطقی داری بزن و سوالی داری بپرس ولی تهمت بزنی حتما جوابش رو ایندفعه محکم بهت میدم

لینک به دیدگاه

بزن عزیزم بزن راحت باش . جواب برای هر حرف منطقی وجود داره ولی برای حرفهای غیر منطقی و تهمت حرفی برای گفتن نیستش .

همچین میگی حیف که ادم دلش میسوزه و ناراحت میشه . حرف منطقی داری بزن و سوالی داری بپرس ولی تهمت بزنی حتما جوابش رو ایندفعه محکم بهت میدم

نه آقای حسینی بیخیال ...

همینجا ختم به خیر بشه بهتره ......

لینک به دیدگاه

دوستان اقای حسینی تک دانه هستن واقعا باید ازش تشکر کرد تاجای که من اطلاع دارم خیلی خیلی کارشون درسته حالا به دیگران کاری ندارم ایشون بیش از حد خدمت کردن روی گلشون را میبوسم :wub:

لینک به دیدگاه

درود

این پردازنده که سالمه و هیچ خشی نداره و دو پردازنده اصلا نمیتونه یه بچ کد داشته باشه! :huh:

خواهش میکنم از بعضی دوستان کاسه داغ تر از آش نشین و سکوت رو رعایت کنین :mellow:

لینک به دیدگاه

من در همین جا به آقای حسینی تبریک می گم نه بخاطر اینکه حرفشون درست بود، بلکه بخاطر اینکه این تاپیک کلی واسشون تبلیغ کرد هر چند که هدف از باز شدن این تاپیک فقط اطلاع رسانی بود و نه تبلیغ.

کلا آدم در همه مسائل زندگیش نباید عجول باشه و زود قضاوت کنه با کمی صبر و تامل می بینیم که خیلی از مشکلات راحت حل می شن. به هر حال خدارو شکر که کسی ضرر ندید.

لینک به دیدگاه

فقط میتونم بگم که کمی واضح تر و دقیق تر به اطرافتون نگاه کنین ...

یکمی به عکس ها نگاه کنین همه چی معلومه ...

من اینجا هیچ تبلیغی نمیبینم !!!

برای من و خیلی از دوستان هنوز چیز های زیادی نامشخص هست . ولی با توجه به اینکه دوستم به پول رسید و ازم خواست تا ادامه ندم منم حرفی نزدم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کی به اقای حسینی بد گفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی بی جا کرده که گفته :angry: من گل تر از این ادم ندیدم .ااااااااا چرا دوروغ بگم . اقایان فرجام و پوریا و اقای بهزاد هم به اندازه ایشون گلن و کوچیک ترین کم کاری ای تو کار ایشون وجود نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقایون تو رو به خدا یه صلوات بفرستین و بیخیال شین والا ارزش نداره این همه ناراحتی به وجود بیاد حالا هر چی بوده گذشته :)

لینک به دیدگاه

پردازنده هیچ خط و خشی که سند کارکرد بودنش باشه رو نداره تو عکسا داد میزنه والا :D

حرکات بعضی دوستان تو این جریان صاف تو لوزالمعدم :lol:

فقط میتونم بگم که کمی واضح تر و دقیق تر به اطرافتون نگاه کنین ...

یکمی به عکس ها نگاه کنین همه چی معلومه ...

من اینجا هیچ تبلیغی نمیبینم !!!

برای من و خیلی از دوستان هنوز چیز های زیادی نامشخص هست . ولی با توجه به اینکه دوستم به پول رسید و ازم خواست تا ادامه ندم منم حرفی نزدم !

آقا من هر چی بیشتر نیگاه میکنم میبینم یه 3770 صفر و دست نخورده جلومه ;)

پردازنده رو پس فرستادین و پولتونو گرفتین تموم شد! خوش اومدی :-h

لینک به دیدگاه

اقایون تو رو به خدا یه صلوات بفرستین و بیخیال شین والا ارزش نداره این همه ناراحتی به وجود بیاد حالا هر چی بوده گذشته :)

دقیقا (اللهم صلی علی محمد و ال محمد)

خدا رو شکر جنس سالم بود و گرنه آسمون به زمین میومد!rolling%20on%20the%20floor.gif

ویرایش شده توسط CyberShot
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...