رفتن به مطلب

3770K BOX استفاده شده در بازار !!!!!

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

همه بیرون گود نشستیم میگیم لنگش کن لنگش کن....جناب حسینی الان چند نفری ریختن سرتون ؟؟؟؟ همچین غیرعادی میزنه جریان دفاعیات

لینک به دیدگاه

• ارسال 121
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من سکوت کردم چون تا چند ساعت دیگه خیلی چیزها روشن میشه و یه مقدار اگر صبر کنید متوجه میشید که منظورم چیه . البته باز هم میگم :

وقتی حضرت موسی برای مردمش معجزه اورد باز هم مردم در خواست معجزه دیگری کردن !!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

قطعه مورد بحث توسط بنده خریداری و دقیقا بررسی شد! کاملا اوکی هست :)

به برامدگی های گیره روی مادربرد توجه کنید. B)

قبل از نصب

di-5H13.jpg

حین کمپرس شدن زیر لبه های گیره

di-7GPD.jpg

ونهایتا اثر انگشت لبه گیره روی بدنه CPU کاملا حک شد (عکس خیلی بزرگه که دقیقا دیده بشه و نگن فتوشاپیه :D )

di-UXTD.jpg

بنده تا پیش از این هیچ معامله ای با آقای حسینی نداشتم و هر نوع رابطه ای رو تکذیب می کنم، مدارکش هم موجوده :lol:

ویرایش شده توسط mrh
لینک به دیدگاه

درود جناب هاشمی

بنده ممنونم از اعتمادتون با اینکه در لینک زیر بر علیه ما صحبت شد ولی شما اعتماد کردید و به نظر من حقتون و لیقاتتون این هستش که این پردازنده رو نسبت به قیمت روز 300000 تومان ارزونتر بخرید . مبارکتون باشه

لینک زیر و پیشنهاد میکنم دوستان بخونن

http://forum.persiantools.com/t309739.html

لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه

با این اوصف فک کنم دیگه مشخص شد کی داره موش میدونه و اعتبار لیون رو زیر سوال میبره!

امیدوارم فنش براتون یه عمری بچرخه و از قدرت این سی پی یو غول لذت ببرین! @};-

لینک به دیدگاه

حدودا بین 20 تا 30 تا عکس هستش که شنبه اینجا میگذارم . تا الان راجبش صحبت نکردم چون زیاد از این بحث بدم نیومده

ولی همیشه فرصت به طرف مقابلتون بدید شاید که اشتباه از خودمون باشه .

دوستان جوگیر شدن ما ملت بدترین اتفاقی هستش که برامون میفته و اگر همه بگن روزه باز هم کسانی هستن به زور بگن شبه

لینک به دیدگاه

من سکوت کردم چون تا چند ساعت دیگه خیلی چیزها روشن میشه و یه مقدار اگر صبر کنید متوجه میشید که منظورم چیه . البته باز هم میگم :

وقتی حضرت موسی برای مردمش معجزه اورد باز هم مردم در خواست معجزه دیگری کردن !!!!!!!!!!

معجزه ای لازم نیست !

منم گفتم که اگه عکس های دیگه ای گرفته بشه همه شایعات ختم میشه .

قرار بود دوستم بیاد که هرچی زنگ زدم جواب نداد .

حدودا بین 20 تا 30 تا عکس هستش که شنبه اینجا میگذارم . تا الان راجبش صحبت نکردم چون زیاد از این بحث بدم نیومده

ولی همیشه فرصت به طرف مقابلتون بدید شاید که اشتباه از خودمون باشه .

دوستان جوگیر شدن ما ملت بدترین اتفاقی هستش که برامون میفته و اگر همه بگن روزه باز هم کسانی هستن به زور بگن شبه

جوگیر شدنی درکار نبود .اون عکس ها خیلی هارو به اشتباه مینداخت . با عکس های جدید مشکل بنده حل شد . منم میخواستم ببینم که حق با کی هست .

دلیل اینکه میخواستم دوستم بیاد و از سی پی یو عکس بگیره همین بود که همین مسائل مشخص بشه .

که البته با عکس هایی که mrh گرفته مشکل حل شد .

بازم اینو میگم که من با هیچ کس نه مشکلی دارم و نه اینکه از طرف کسی (به قول یکی از دوستان) شارژ میشم . اینو همه دوستان نزدیک من میدونن .

ایشالا که امروز با خیال راحت سر رو روی زمین میذارم .

اون حرف هایی هم که تو پست های قبلی گفته شد شایعاتی بود که از طرف بعضی ا گفته میشد .

البته اگه 1 نفر بود مطمئنن قبول نمیکردم ولی چون تعدادشون زیاد بود ادم رو به شک مینداخت .

دلیل این حرفم این هست که اگه 3 نفر یک حرف رو پیش شما بگن شما قبول میکنین . حتی اگه 100 درصد هم قبول نکنین ، توی ذهنتون همیشه اون حرف هست .

تو خیلی از کار ها باید 3 نفر شاهد باشن تا اون ادعا یا فرضیه یا هرچیز دیگه ای مورد بررسی قرار بگیره .

موفق و پیروز باشید

ویرایش شده توسط Finjan
لینک به دیدگاه

........... من م میخواستم ببینم که حق با کی هست . دلیل اینکه میخواستم دوستم بیاد و از سی پی یو عکس بگیره همین بود که همین مسائل مشخص بشه .

که البته با عکس هایی که mrh گرفته مشکل حل شد. بازم اینو میگم که من با هیچ کس نه مشکلی دارم و نه اینکه از طرف کسی (به قول یکی از دوستان) شارژ میشم . اینو همه دوستان نزدیک من میدونن . ایشالا که امروز با خیال راحت سر رو روی زمین میذارم .

اون حرف هایی هم که تو پست های قبلی گفته شد شایعاتی بود که از طرف بعضی ا گفته میشد . البته اگه 1 نفر بود مطمئنن قبول نمیکردم ولی چون تعدادشون زیاد بود ادم رو به شک مینداخت . دلیل این حرفم این هست که اگه 3 نفر یک حرف رو پیش شما بگن شما قبول میکنین . حتی اگه 100 درصد هم قبول نکنین ، توی ذهنتون همیشه اون حرف هست . تو خیلی از کار ها باید 3 نفر شاهد باشن تا اون ادعا یا فرضیه یا هرچیز دیگه ای مورد بررسی قرار بگیره .

موفق و پیروز باشید

دوست عزیز، نتیجه اینکه متوجه شدین حق با کی هست اینه که شب راحت سرتون رو روی زمین میگزارین؟؟؟ این همه اینجا حرف زدین، دوستانی رو که در تایید صداقت آقای حسینی صحبت کردند رو خودشیرین فرض کردین؛ این همه حرف سر یک قضیه ای که از ابتدا اشتباه بوده! حالا شما صاحب اختیار هستین ولی اگر من اشتباهی بکنم نتیجه متوجه شدن من این باید باشه که از دوستانی که بهشون به ناروا اتهام زدم عذر خواهی کنم. نه این که شب راحت سرمو زمین بگذارم. این دلیل منفی دادن من به پست شما بود - بخصوص الان که CPU توسط نفر سومی در فروم دیگری خریداری شده و هیچ مشکلی CPU نداشته!!

لینک به دیدگاه

معجزه ای لازم نیست !

جوگیر شدنی درکار نبود .اون عکس ها خیلی هارو به اشتباه مینداخت . با عکس های جدید مشکل بنده حل شد . منم میخواستم ببینم که حق با کی هست .

دلیل اینکه میخواستم دوستم بیاد و از سی پی یو عکس بگیره همین بود که همین مسائل مشخص بشه .

بازم اینو میگم که من با هیچ کس نه مشکلی دارم و نه اینکه از طرف کسی (به قول یکی از دوستان) شارژ میشم . اینو همه دوستان نزدیک من میدونن .

اون حرف هایی هم که تو پست های قبلی گفته شد شایعاتی بود که از طرف بعضی ا گفته میشد .

البته اگه 1 نفر بود مطمئنن قبول نمیکردم ولی چون تعدادشون زیاد بود ادم رو به شک مینداخت .

دلیل این حرفم این هست که اگه 3 نفر یک حرف رو پیش شما بگن شما قبول میکنین . حتی اگه 100 درصد هم قبول نکنین ، توی ذهنتون همیشه اون حرف هست .

تو خیلی از کار ها باید 3 نفر شاهد باشن تا اون ادعا یا فرضیه یا هرچیز دیگه ای مورد بررسی قرار بگیره .

موفق و پیروز باشید

شما که مطمئن نبودی برای چی اعتبار یک آدم را زیر سوال میبری ؟ همیشه بر مبنای حرف و شایعه دیگران حرف میزنی ؟ شما وکیل حرف های نسنجیده اونهایی ؟

اونها اونقدر مرد هستند که بیاند خودشون را معرفی کنند و ادعای خودشون را بگند یا از جناب عالی سوء استفاده کردند ؟؟؟ شما با حرف هایی که توی ذهنتون هست آدم ها را قضاوت میکنید ؟

ویرایش شده توسط arsn
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته اشکالی نداشت شما اعلام میکردید میخواین نتیجه رو ببینید ولی خوب متاسفانه پل های پشت سرتون رو خراب کردید!

با همین مواردی که در این چند صفحه میشد دید!

به هر حال تمامی این موارد تجربه هست ، به امید اینکه در مواردی بسیار مهمتر از اینها که بحث فراتر از مال و ملال هست مورد استفاده قرار گیرند!

لینک به دیدگاه

معجزه ای لازم نیست !

موفق و پیروز باشید

عزیز شما مرد باش بگو من اشتباه فکر می کردم الکی تهمت زدم این کار رو انجام بدی برای زندگی اجتماعیت خوبه.بعد یه جا زدی خودشیرینی و.. آقای حسینی و کارمنداش خوبن که همه تعریف می کنن ازشون.فکر کن بعد حرف بزن واسه خود شیرینی آقای حسینی میاد 5 تومن تخفیف بده به کسی؟! از سودش گذشت کنه ؟ من ندیدم همچین چیزی رو."اینو گفتم چون به همه بچه هایی که پست دادن یه جوری توهین کردی"

رو سیاهی برای شما موند جا این همه توهم و داستان سازی الان بهتره بری یقه دوستت رو بگیری که با این کارت آبروت و اعتبارت رو حداقل تو این انجمن خیلی آورد پایین.

قسمت این بوده خریدار یه سی پی یو نو رو 300 پایین تر بخره آقای حسینی هم آعتبارش بره بالاتر شما هم جا سفارش از خارج میتونست دوستت بیاد تهران حضوری بگیره داستانی هم درست نکنه.

موندم سی پی یو به این نویی رو چطوری گفته خط و خش داره بعیده از کسی که کاربلد باشه همچین چیزی رو نفهمیده باشه موفق باشید یا حق.

لینک به دیدگاه

برادر ادب داشته باشه یعنی چی برو از یقه دوستت بگیر .... نه سر پیازی نه تهش .... من اصلا نمیخواستم پست بزارم به خاطر همین پست دیگه نتونستم خودمو نگه دارم و پست دادم .... برا اقای حسینی متاسف شدم به خاطر اور کلاک و از اینجور حرفا مشتری ناراحت میکنین .... واقعا هیچی .... امیدوارم عملکرد اقای حسینی درست بوده باشه ...امید جان هم هر چی گفتن فقط برای اثبات حقیقت بود بس ... به هر حال اون سی پی یو که به دست من رسیده بود مورد داشت .... فقط زمانی برا قابل قبول هست که خودم از کشور دیگه حضورا خرید کنم .........

لینک به دیدگاه

برادر ادب داشته باشه یعنی چی برو از یقه دوستت بگیر .... نه سر پیازی نه تهش .... من اصلا نمیخواستم پست بزارم به خاطر همین پست دیگه نتونستم خودمو نگه دارم و پست دادم .... برا اقای حسینی متاسف شدم به خاطر اور کلاک و از اینجور حرفا مشتری ناراحت میکنین .... واقعا هیچی .... امیدوارم عملکرد اقای حسینی درست بوده باشه ...امید جان هم هر چی گفتن فقط برای اثبات حقیقت بود بس ... به هر حال اون سی پی یو که به دست من رسیده بود مورد داشت .... فقط زمانی برا قابل قبول هست که خودم از کشور دیگه حضورا خرید کنم .........

شما سر و ته پيازي ؟ توام خوبي :lol: ادب هم از امثال شما ياد گرفتم عزيز بهتر بود اصلا پست نميزاشتي.خوب تهش هم با گفته هاي بالا به همون نتيجه رسيدين كه آقاي حسيني سي پي يو رو 2 ديقه بعد از خريد داده مثلا آقا بهزاد و آقا پوريا يا ... از تيم اوركلاك ليون اورش كنن اونم كسايي كه "اگر بشناسينشون" احتياجي به اين كارها ندارن" اصلا آقاي حسيني هم همچين آدمي نيست كار هم نشدنيه اگر به فاكتور خريد نگاه كنيد 23مهر بخرن 23مهر اور كنن 23مهر بدن سومباته بكشن :lol: 23مهرارسال كنن احتمالا قبل ارسال هم 23مهر رنك 1 جهان رو باهاش زدن!!!؟

با صحبت هاي شما ياد اون تيكه برنامه 90 افتادم كه تماشاگر تيم محبوبتون مي گفت تراكتور پرطرفدار ترين تيم جهان :lol: هستش.

در آخر به اين نتيجه رسيدم عقل و شعور و فهم و درك و قبول اشتباه فكر كنم زاتي نه اكتسابي.اين آخرين پست من تو تاپيك خدانگهدارتون دوستان.

ویرایش شده توسط mehrdad1997
لینک به دیدگاه

عزیز شما مرد باش بگو من اشتباه فکر می کردم الکی تهمت زدم این کار رو انجام بدی برای زندگی اجتماعیت خوبه.بعد یه جا زدی خودشیرینی و.. آقای حسینی و کارمنداش خوبن که همه تعریف می کنن ازشون.فکر کن بعد حرف بزن واسه خود شیرینی آقای حسینی میاد 5 تومن تخفیف بده به کسی؟! از سودش گذشت کنه ؟ من ندیدم همچین چیزی رو."اینو گفتم چون به همه بچه هایی که پست دادن یه جوری توهین کردی"

رو سیاهی برای شما موند جا این همه توهم و داستان سازی الان بهتره بری یقه دوستت رو بگیری که با این کارت آبروت و اعتبارت رو حداقل تو این انجمن خیلی آورد پایین.

قسمت این بوده خریدار یه سی پی یو نو رو 300 پایین تر بخره آقای حسینی هم آعتبارش بره بالاتر شما هم جا سفارش از خارج میتونست دوستت بیاد تهران حضوری بگیره داستانی هم درست نکنه.

موندم سی پی یو به این نویی رو چطوری گفته خط و خش داره بعیده از کسی که کاربلد باشه همچین چیزی رو نفهمیده باشه موفق باشید یا حق.

دوست عزیز ادب شما قبلا برای من اثبات شده و هیچ حرفی با آدمایی مثل شماها ندارم :

http://forum.persiantools.com/t309739-page2.html#post5826501

http://forum.persiantools.com/t309739-page2.html#post5826590

http://forum.persiantools.com/t309739-page2.html#post5827239

http://forum.persiantools.com/t309739-page3.html#post5829470

برای من هنوز خیلی مسائل هست که روشن نشده ...

اون حرف هایی هم که گفتم ، فرضیه بودن . فقط زمانی میشه گفت فرضیه های من اشتباه ه که خلافش ثابت بشه ...

خیلی موارد دیگه ای هست که میشه ازشون به عنوان فرضیه استفاده کرد .

مثلا به این تاپیک نگاه کنین :

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?280892-3770k-IHS-Removals-CPU-temp-dropped-from-79C-to-71C

همون طور که دوستان میبینن میشه IHS رو از وی سی پی یو جدا کرد و IHS سی پی یو دیگه ای رو روش گذاشت .

اگه به این تاپیک هم نگاه کنین متوجه میشین که از همین بچ تعدادی توی بازار هست :

http://forum.persiantools.com/t301133.html#post5687631

این یک نمونش هست .

از اون جایی هم که اقای حسینی گفته بود اون طرفی که ازشون سی پی یو خریده از این سی پی یو 2 تا داشت .

یعنی فرضیه این میشه که IHS روی سی پی یو میتونه عوض شده باشه ...

یه مثال دیگه :

کلماتی که روی IHS نوشته شدن ، حک شده هستن . و اون رنگ سیاه رو میشه به راحتی با یک ماژیک یا هر چیز دیگه ای روی IHS نوشت .

همون طور که ملاحظه میکنین فرضیه های خیلی زیادی وجود داره ...

البته این حرف ها به هیچ عنوان توهین به آقای حسینی نیست .

حتی اگه آقای حسینی این تاپیک رو نمیزدن هیچ کدوم از این مسائل پیش نمیومد و منم به هیچ وجه تاپیکی نمیزدم ... شاید اقای حسینی پیش خودشون گفتن که دوست من میاد تاپیک میزنه و قصد بردن آبروی ایشون رو داره . در حالی که این مسائل پشت تلفن هم میشد ختم به خیر بشه .

ولی وقتی دیدم به من و دوستم برچسب زدن که از طرف فلان کس هستین و میخوایین اسم لیون رو خراب کنین ، من نتونسم جلوی خودمو بگیرم و همه فرضیه هارو این جا نوشتم .

بازم میگم که من هیچ علاقه ای ندارم تا آبروی کسی رو خراب کنم ...

بازم اگه فرضیه های من باعث شده آقای حسینی ناراحت بشن من معذرت میخوام ...

لینک به دیدگاه

:lol: اون روز كه من گفتم به خريدار همين سي پي يو زود بخر 1.050 بود نوش كه اين كاربر گفت صبر كن مياد پايين شد 1.400 http://forum.persiantools.com/t310199.html اين هم نمونه تاپيكشون اين پست رو براي شما ندادم كاربر فينجان عزيز چون تو هر كار كني يا نمي خواي يا نمي توني دركي از حقيقت داشته باشي اگر جناب حسيني 1.100 همين سي پي يو رو به دوستمون نميداد بايد 1.400 به بالا مي خريد دوستان خودشون استادن كه كي با ادب كي فهم داره و ... :D

لینک به دیدگاه

تمام کاربرانی که دارن بی احترامی به هم میکنن ، این اولین و آخرین اخطاریه که میدم . انتقاد کردن با توهین فرق میکنه . همگی ادب رو رعایت کنید . از این به بعد هر پستی حاوی توهین و بی احترامی باشه ، با ارسال کننده برخورد سختی میشه . حرف بزنید . ولی توهین نه . عواقب عدم توجه پای خودتون . :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان به حرف اقا hamed گوش کنین دیگه . به خدا زشته این کارا به خاطر چند تومن نا قابل نباید چنین کدورت هایی پیش بیاد

لینک به دیدگاه

دوستان گل

این قضیه تموم شد

خوشبختانه نه آقای حسینی ضرر کردن و نه ایشون گذاشتن خریدار ضرر کنن که جای تشکر داره واقعا

پس دیگه موضوع رو کشش ندید که باعث کدورت نشه

لینک به دیدگاه

فقط میتونم بگم متاسفم برای کسایی که پشت این ماجرا بودن و چسم دیدن پیشرفت رقبا رو ندارن... واقعا متاسفم.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از دید من این بحث تموم شده و تمام جوابهایی که اینجا نوشتم فقط و فقط برای سایر دوستانی بودش که امکان داشت توسط چند نفر سمپاشی بشن . این توضیحات برای اون عزیزان بود نه برای کسانیکه هیچ وقت نمیخوان بفهمن .

اینچا دیگه بحث علمی هیچ فائده ای نداره و هر کسی نتیجه خودش رو از این مطالب که نوشته شده میگیره .

اگر این تاپیک ادامه پیدا کنه اخرین تهمتی که به ما زده میشه اینه :D :

حسینی پردازنده 3770K رو با جت خصوصیش فرستاده شرکت اینتل و اونجا دقیقا مثل قبلی با سریال قبلی براش زدن و اینجا عکسش رو گذاشته :blink: :blink: :blink:

نتیجه داستان :

مشتری ما اقای فولاد خواه عزیز از ما کالایی خریدن و مورد پسندشون واقعا نشد و برای ما پس دادن و ما هم مبلغ کالا به اضافه هزینه رفت و ادمش رو به ایشون پرداخت کردیم . تمام

اما همیشه باید از مسائل زندگی درس گرفت . از دید شخصیه من در اینجا اقای فولاد خواه به دلیل اینکه این کالا شده 1450 تومان ضرر کردن و اقای finjan عزیز هم نتیجه اخلاقیشون رو خودشون بگیرن چون توضیح دادن به ایشون هیچ فائده ای نداره و ما مسئول رفتار دیگران نیستیم .

در کل خدا رو شکر میکنم و باز هم خدا رو شکر میکنم .

ما دنیای بزرگی داریم و جا واسه همه هستش . حالا اگر ما نمیخوایم چشمامون رو باز کنیم و این دنیای بزرگ رو ببینیم مشکل خودمونه و دنیا همیشه برای کسانیکه چشم تنگ هستن و دل کوچیکی دارن خیلی کوچیکه

قدیمیها خیلی عاقلتر از ما بودن و این " صغری , کبری چیدن " رو خیلی وقت پیش کشف کرده بودن

بنده از تمام دوستانیکه در این بحث شرکت کردن انتقاد کردن و یا پیشنهادی دادن تشکر میکنم و با سپاس از همه شما عزیزان

لینک به دیدگاه

اگر این تاپیک ادامه پیدا کنه اخرین تهمتی که به ما زده میشه اینه :D :

حسینی پردازنده 3770K رو با جت خصوصیش فرستاده شرکت اینتل و اونجا دقیقا مثل قبلی با سریال قبلی براش زدن و اینجا عکسش رو گذاشته :blink: :blink: :blink:

من مطمئنم هر اتفاقی بیوفته اعتبار شما زیر سوال نمیره چون مشتری مداریتون برای من ثابت شده

در مورد این جمله:

یادمه چند صفحه قبل خودمم همینو گفتم! :D

احتمالا در پست بعدی میخواهند بفرمایند که لیون با همکاری اینتل مالزی جنس رو چپوندن به فلانی! اونم Refurbished باکس شده در لیون ! :eek:

تازه نصف پول سی پی یو خرج بنزین هواپیما میشه! :blink:

مگه چقدر سود داره؟Oh%20Go%20On.gif

این تاپیکم بیزحمت قلف :D کنین چون دیگه جریان مشخصه و جای بحثی نیست! :wub:

ویرایش شده توسط CyberShot
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که گفتم AMD بخرید خیال خودتون رو راحت کنید

برای اوور هم میخواهید برید FX8150 بگیرید هر کاری خواستید باهاش بکنید تا 8 هزار اوور میشه اگه پایه باشید

ولی دوستان پست من رو بین این همه پستهای نامربوط پاک کردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...