رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد فن های گرین

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان من چندین ماه پیش 4 تا فن رنگی گرین خریدم الان یکیشون به صدا افتاده و رفته روی اعصاب بدجوری

روی پکش هم زده گارانتی تا روز 8 از برج 10 سال 91

حالا میخوام ببرم گارانتی

میخواستم بدونم هیچ راهی نداره بفهمم کدوم یکی برای کدوم جعبه هست آخه روی جعبه شماره سریال خورده ولی روی فن ها هیچ گونه علامت مشخصی نداره

میترسم ببرم اونجا بگه قبول نمیکنیم

البته این جریان صدا افتادن برای یک یا دوماه پیش هست که از اونموقع دارم صبر میکنم و اونموقع ارزش هم نداشت ارزون بود، الان زیر 10 تومن نمیدن

حالا کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟

ببرم گرین قبول میکنن؟؟؟؟؟

با تشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

آره داداش

وقتی رو خودش چیزی نداره نمیفهمن کدوم به کدومه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روی پکش هم زده گارانتی تا روز 8 از برج 10 سال 91

میخواستم بدونم هیچ راهی نداره بفهمم کدوم یکی برای کدوم جعبه هست آخه روی جعبه شماره سریال خورده ولی روی فن ها هیچ گونه علامت مشخصی نداره

میترسم ببرم اونجا بگه قبول نمیکنیم

درود

گرین از این گارانتی هایی نیست که دبه کنه و بیشتر تمرکز دارند رو حل مسئله تا پاک کردن صورت مسئله!

اگر تاریخ داره ببرید براتون گارانتی میکنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون

راستی گارانتی چی داره این فن ها ؟؟؟؟

تعویض میکنند؟؟؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون

راستی گارانتی چی داره این فن ها ؟؟؟؟

تعویض میکنند؟؟؟

برادر پاور 500 تومنی رو تعویض می کنند ، فن 10 تومنی که چیزی نیست. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر پاور 500 تومنی رو تعویض می کنند ، فن 10 تومنی که چیزی نیست. @};-

خیلی ممنون

از راهنمایتون

فردا اگه برسم میرم ببینیم چی میشه این تعریف هایی که میکنید درسته یا نه

لینک به دیدگاه

مستقیم برات تعویض میکنن داداش

دلیل صدا افتادنش هم 100٪ جایی که امکان لرزشش زیاد بوده بستی

چون منم 3 تا دارم فقط یکیش نویز صوتی داره!(رو در بغل بستم که این شد دو تای دیگه جلو و عقب کیسن و سالمن!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقاً من هم روی درب مگنوم 2 بستم اینجوری شده

بقیشون داره مثل ساعت کار میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

آقایون امروز رفتم برای تعویض فن گرین طرف برگشته میگه ما تعویض نداریم برو از هر جایی خریدی همونجا بده براتون تعویض میکنند

بعد من گفتم ممنون از راهنماییتون پس این لیبل گارانتی چی هست ؟؟ گفت ما موجود نداریم اگر هم بخواهیم عوض هم کنیم ..

بعد اومدم بیرون داشتم از پله ها میرفتم بالا یکیشون پشت سرم اومد گفت برو بشین پایین تا خودم بیام برات اونی که توی ویترین هست و برای نمایش هست رو عوض کنم

خلاصه با کلی ... عوض کرد

حالا

دوستان نیاز به راهنمایی دارم

میخواستم ببینم کدوم رنگ این سیم ها رو به کدوم وصل کنم ؟؟؟

آخه رفتم پاساژ امجد از اونطرف و یه فن خریدم سه پین الان رنگ هاش فرق میکنه موندم کدوم رو به کدوم وصل کنم

خودتون عکسها رو ببینید

توی پاساژ امجد به طرف میگم این مدل فن شما چرا لیبلش بردیه شده و مدل نداره؟؟؟ میگه چون روش زده تایوان گمرک گیر داده برای همین اون قسمتش رو بریدن (البته این مدل رو فقط توی 2 تا مغازه توی کل اون پاساژ و یه پاساژ دیگه دیدم ) آخر خریدمش حالا میخوام ببینم دورش چقدر هست

راستی با مقدار دور فن میشه فهمید حدوداً چقدر CFM داره ؟؟؟؟؟

اینم عکسها

vxm4wq5dwgki7398i03s.jpg

http://myup.ir/viewe...93537264185.jpg

post-7377-0-29102100-1350911216_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیاز به راهنمایی دارم دوستان ............................................... :Praying: :Praying: :Praying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان خودم بصورت 2 پین وصل کردم و دارم استفاده میکنم

فن خریداری شده تست شد صداش زیاد نیست آنچنانی

با بستن روی ICE BLADE PRO و تست Prime 95 به مدت نیم ساعت به اینصورت که فن دور بالا دمنده و فن خود کولر مکنده عمل میکرد دما 2 درجه کمتر از ترکیب فن خود کولر و فن 12 گرین (رنگی) است

لینک به دیدگاه

با سلام

آقایون امروز رفتم برای تعویض فن گرین طرف برگشته میگه ما تعویض نداریم برو از هر جایی خریدی همونجا بده براتون تعویض میکنند

بعد من گفتم ممنون از راهنماییتون پس این لیبل گارانتی چی هست ؟؟ گفت ما موجود نداریم اگر هم بخواهیم عوض هم کنیم ..

بعد اومدم بیرون داشتم از پله ها میرفتم بالا یکیشون پشت سرم اومد گفت برو بشین پایین تا خودم بیام برات اونی که توی ویترین هست و برای نمایش هست رو عوض کنم

خلاصه با کلی ... عوض کرد

حالا

دوستان نیاز به راهنمایی دارم

میخواستم ببینم کدوم رنگ این سیم ها رو به کدوم وصل کنم ؟؟؟

آخه رفتم پاساژ امجد از اونطرف و یه فن خریدم سه پین الان رنگ هاش فرق میکنه موندم کدوم رو به کدوم وصل کنم

خودتون عکسها رو ببینید

توی پاساژ امجد به طرف میگم این مدل فن شما چرا لیبلش بردیه شده و مدل نداره؟؟؟ میگه چون روش زده تایوان گمرک گیر داده برای همین اون قسمتش رو بریدن (البته این مدل رو فقط توی 2 تا مغازه توی کل اون پاساژ و یه پاساژ دیگه دیدم ) آخر خریدمش حالا میخوام ببینم دورش چقدر هست

راستی با مقدار دور فن میشه فهمید حدوداً چقدر CFM داره ؟؟؟؟؟

اینم عکسها

vxm4wq5dwgki7398i03s.jpg

http://myup.ir/viewe...93537264185.jpg

post-7377-0-29102100-1350911216_thumb.jpg

یعنی گارانتی گرین هم خراب شده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون من سه پین رو وصل کردم ولی دور فن رو نشون نمیده چیکار کنم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان دیدم یه همچین تاپیکی هست گفتم شاید تاپیک جدید درست نکنم بهتر باشه و سوالم رو همین جا می پرسم!

بنده یک کیس Green X9 سری 2 دارم. به همراه مادربرد سوکت LGA2011. و یک فن Transformer 3. الان قصد تعویض فن و خرید Archon-Reva را دارم.

دو سوال دارم.

1- پرفورمنس این دو فن در فرکانس های بالا و اورکلاک، چقدر هست؟ + تفاوتشون وقتی هر دو، 2 فن داشته باشند چقدر هست؟

2- آیا کسی از دوستان این فن رو در این کیس تست کرده است؟ بدون باز کردن فن 23 سانتی در، در کیس جا می شود؟

با تشکر

ویرایش شده توسط OC_King
لینک به دیدگاه

بستگی به جایگاه سوکت پردازنده داره. یکی از دوستان یک بار یک مشکل کوچیک داشت. البته فن 15 سانتی رو کمی با دست به سمت پایین فشار داد و توی X9 جا شد.

پرفرمنس Archon بهتر از ترنسفرمر هستش ، میزانش به پردازندتون بستگی داره.

توصیه بنده : بعد از اینکه Archon رو تهیه کردید 2 عدد فن TY140 هم بگیرید بجای فن 15 سانتی روش قرار بدید.

لینک به دیدگاه

بستگی به جایگاه سوکت پردازنده داره. یکی از دوستان یک بار یک مشکل کوچیک داشت. البته فن 15 سانتی رو کمی با دست به سمت پایین فشار داد و توی X9 جا شد.

پرفرمنس Archon بهتر از ترنسفرمر هستش ، میزانش به پردازندتون بستگی داره.

توصیه بنده : بعد از اینکه Archon رو تهیه کردید 2 عدد فن TY140 هم بگیرید بجای فن 15 سانتی روش قرار بدید.

متشکرم از پاسخ سریعتون

مادربرد Sabertooth X79 است و سوکت روبروی فن در! پردازنده هم i7 3820 است که در فرکانس 4.6 ست خواهد شد. اما مشکل اینه که در این فرکانس دمای پردازنده زیر لود به 70 می رسه که برایم خیلی خوشایند نیست و باعث می شود نتوانم بالاتر بروم! تفاوتشون حدوداً چقدر هست؟ یعنی ارزشش را دارد که تعویض کنم؟ این هم که نظرم روی این هست به خاطر باریک بودنش هست که برای رم هایم که بلند هستند مزاحمت ایجاد نمی کند.

بعد فن های TY140 رو هم از نمایندگی گرین می توانم بگیرم؟

ویرایش شده توسط OC_King
لینک به دیدگاه

کلاً دما به چندین فاکتور بستگی داره- دمای محیطتون هم خیلی موثر هستش. اگر دمای محیط 10 درجه کاهش پیدا کنه حدوداً دمای پردازنده هم 8 تا 10 درجه کم می شه.

به صورت قطعی نمی شه گفت ولی من پیش بینی می کنم با Archon به همراه 2 فن حداکثر به دمای 62 تا 65 برسید. البته نحوه نصب درستش هم موثر هست.

بله TY140 رو از همه نماینده های گرین می تونید تهیه کنید.

نکته : کولر Archon فقط 2 کلیپ برای نصب یک فن داره و داخل فن TY140 هم کلیپ های نصب برای این کولر وجود نداره. می تونید یکی از فن ها رو با یک روشی که خودتون می دونید نصب کنید (مثلاً با کش) ولی اگر کولر و فن ها رو از آقای حسینی تهیه کنید فن کلیپ اضافه دارند که به صورت رایگان براتون ارسال کنند.

@};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...