رفتن به مطلب

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: کارخانه تولید همبرگر پلمپ شد.

EVOLUTION
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به گزارش واحد مرکزی خبر ، دکتر احمد زاده افزود : یکی از کارگران خط تولید کارخانه همبرگر 24 مهر در حین کار با چرخ گوشتی دچار حادثه و انگشت سبّابه وی قطع شد و لای چرخ می ماند.

وی افزود: این کارگر پس از حادثه به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل و تحت مداوا قرار گرفته است.

دکتر احمد زاده افزود : به گفته مسئولان کارخانه ، پس از این اتفاق و به علت پیدانشدن انگشت قطع شده ، تعداد 5 تغار (پاتیل )معادل 130 کیلوگرم همبرگر آماده دور ریخته شد تا از سالم بودن محصول اطمینان حاصل شود .

وی با بیان اینکه این کارخانه دارای 47 کارگر است گفت : مسئول فنی کارخانه در برابر این حادثه مسئول است و به علت اتفاق رخ داده این کارخانه در حال حاضر پلمپ شده است .

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم از فعالیت هزار و 28 واحد عرضه و تولید مواد غذایی در استان قم اشاره کرد و گفت : این کارخانه ها بطور مداوم بازرسی می شوند و کارخانه پردیس نیز از ابتدای امسال تاکنون 5 بار بازرسی شده است.

یادآور می شود یک شهروند قمی پریروز(27 مهر) سه بسته همبرگر خرید اما پس از باز کردن یکی از بسته ها با یک بند انگشت انسان در بین همبرگرها مواجه شد.

واحد مرکزی خبر iribnews

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انگشت و دندون و ناخن و... که دیگه عادیه خوبه که ........ پیدا نکرد !!!

اینرو هم که میگه 5 تا تغار دور ریخته شد کاملا خالی بندی و دروغه .

شک نکنید . خدا وکیلی مسئولین محترم کارخانه شما نیم کیلو همبرگر رو

میائید بریزید دور؟! اگه دور ریخته شده بود که بدست اون شهروند بنده خدا

نمی رسید که !

معاونت محترم غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی قم ماشاالله روکه نیست توداری

صد رحمت به سنگ پای قزوین !!

من موندم که هیچ خبری نیست و همه چیز اروم و امن و امان هستش . اما تا این انگشت

میرسه بدست اون شهروند بخت برگشته , یکدفعه زمین میره به اسمون و اسمون میاد به

زمین و همه یادشون میافته که این وسط یک وظایفی هم بعهدشونه و الکی شروع میکنند به

داد و قال !!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارخانه ها بطور مداوم بازرسی می شوند و کارخانه پردیس نیز از ابتدای امسال تاکنون 5 بار بازرسی شده است. ( واقعا !! خوابت نبره ؟ ) حالا خوبه بازرسی میشه وگرنه چیزای زیادی مثل : پا و دست و مو و ناخن و انواع اینا ... و انواع اونا ..... پیدا میشد /

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ینی اینا انقدر مو رو از ماست میکشن بیرون؟ یا ملت , شیپیش تنشون منیژه خانم ـــه ؟

خوبه دیگه همه میدونن چه خبره...بابای یکی از رفیقامون بنز خاور داره پارسال رفته بودن سمت هشتگرد یه گاو مرده پیدا کرده بودن,یه پولی از یه کارخونه سوسیس کالباس سازی بهشون دادن تا شبونه رفتن و گاو مرده که باد کرده بود بردن کارخونه سوسیس کالباس...اسمشو یادم رفته ولی همون طرفا ست

البته این 130 کیلو همبرگر کلا 15 سیر هم گوشت نداره توش همش نون خشک و تفاله سویا و دل و روده و استخونه (دستگاه پودر کردن استخون دارن همشون) شاید گوشت خالصش انگشت همون بنده خدا باشه . البته سوال اینجاست که انگشت چندمش بوده ؟! :دی

لینک به دیدگاه

بخدا اون انگشت بهتر از گوشت سگ و گربه مرده هست که داخل سوسیس و کالباس و همبرگر استفاده میشه. روی همبرگر نوشته 90 درصد گوشت، وقتی سرخ میکنید حدود 2/3 همبرگر آب میشه، آخه مگر گوشت هم آب میشه!!!

شما خودتون قضاوت کنید: فرض می کنیم گوشت کیلویی 25/000 تومان. همبرگر حدود 500 گرم وزن دارد و روی آن نوشته شده 90 درصد گوشت. با یک حساب ساده باید قیمت این بسته همبرگر، فقط با احتساب قیمت گوشت آن، حدود 11/000 تومان باشد و با سایر هزینه ها باید به 13/000 تومان برسد. ولی همان بسته همبرگر فقط 8/000 تومان قیمت دارد! به نظر شما یک شرکت تولید کننده، در هر بسته همبرگر 500 گرمی از 5/000 تومان می گذرد؟؟!

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته این 130 کیلو همبرگر کلا 15 سیر هم گوشت نداره توش همش نون خشک و تفاله سویا و دل و روده و استخونه (دستگاه پودر کردن استخون دارن همشون) شاید گوشت خالصش انگشت همون بنده خدا باشه . البته سوال اینجاست که انگشت چندمش بوده ؟! :دی

احسنت به نکته خوبی اشاره کردی

روی یه بسته همبرگر 10 تائی که وزنش 1 گیلو گرم هست نوشته 30% گوشت قیمتش هم 5500 تومنه

حالا حساب کنید گوشت کیلوئی 20 تومن باشه 30% میشه 6 هزار تومن سویا هم که کیلوئی 2 تومنه که میشه1400 تومنه پول کارگر و آب و برق و مالیات و سود شرکت هم 2 تومن در نظر بگیرید میشه با هزینه حملو نقل وسود فروشگاه 10 هزار تومن چطور میفروشه 5500 تومن

1 یا ارز مرجع میگیره

2 برای رضای خدا این قیمت میده

3 سویا که خوب کاری نمیشه کرد

4 کارگر هم که نمیشه

5 آب و برق و تجهیزات و مالیات هم که نمیشه

فقط میمونه گوشت

که همونطور که دوستمون گفتند تو یه پاتیل 130 کیلوئی بیشتراز 1 سیر گوشت نمیصرفه که مصرف کنند

پس میشه گفت همبرگر با طعم و اسانس گوشت :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

یادمه در دوران سربازی ، یک شب وقتی افسر سر نگهبان بودم ، دست یکی از سرباز های آشپزخانه ساعت 3 صبح رفت توی چرخ گوشت و انگشتش کنده شده. یک از شبهای رمضان بود و سرباز های آشپز مشغول درست کردن سحری بودند. حالا این بنده خدا داد و فریاد میکرد و داشت مثل ابر بهاری اشک می ریخت ، 2 نفر هم کمکش میکردند که ببریمش بیمارستان ارتش در نزدیکی پادگان. اونقت 3 4 تا سرباز داغون بی فرهنگ ، انگشت این بد بختو انداخته بودن تو کیسه و جلوی چشم این سرباز بالا و پایین میکردن و می خندیدند. ( نشان از فرهنگ بالا داره) . خلاصه خیلی تجربه بد و ناراحت کننده ای بود. اما قسمت خیلی بدش، حرکت اون چند سرباز بود که من هم حسابی از خجالتشون در آمدم و به عنوان افسر سر نگهبان ، 3 نفرشان را هر کدام به مدت 10 روز انداختم تو زندان ستاد. به ازای 10 روز زندان هم ، 20 روز اضافه خدمت نوش جان کردند . امیدوارم آدم شده باشند.

حالا نمی دونم چی شد که این قضیه به ذهنم رسید ولی در کل منظورم اینه که از این مشکلات خیلی پیش میاد ولی معلوم نیست چند درصدش علنی میشه. :( :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به برند خاصی اشاره نمیکنم ولی تهرانی ها آگاه باشید که تمام سوسیس و کالباس و ... که مصرف میکنید از قم میاد!

من خودم دوسال کارشناس صنایع بودم و با همشون برخورد داشتم.

فقط همین رو بگکم محصولاتی که تولید میکنند خود مدیران و حتی هیچ کدام از کارگرها حاضر نیستند وارد دهان کنند!

توروخدا مخصوصا اگر بچه کوچک دارید از این محصولات استفاده نکنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به برند خاصی اشاره نمیکنم ولی تهرانی ها آگاه باشید که تمام سوسیس و کالباس و ... که مصرف میکنید از قم میاد!

من خودم دوسال کارشناس صنایع بودم و با همشون برخورد داشتم.

فقط همین رو بگکم محصولاتی که تولید میکنند خود مدیران و حتی هیچ کدام از کارگرها حاضر نیستند وارد دهان کنند!

توروخدا مخصوصا اگر بچه کوچک دارید از این محصولات استفاده نکنید.

دوست گرانقدرم . من اصلا منظورم به شهر و استان خاصی نیست ومورد خطابم

کل مردم ایران است . چونکه فرقی نمیکند . محصولات از شهرهای مختلف کشورمان

به تمامی نقاط مملکت ارسال مبگردد . و خودم به شخصه اصلا اخرین باری که به اینجور

غذا هارا لب زدم بیاد نمی اورم . وغذای خانه را حتی نیمرو و نان وپنیر را به بهترین سوسیس

و کالباس و اینگونه خوراکها کاملا ترجیح میدهم . یقین بدانید که عین واقعیت رامیگویم و شعار

نمیدهم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صنایع غذایی پردیس یک نمونه هست که اسمش اینجا آورده شده که من در فروشگاههای تهران انواع محصولاتش رو دیدم.

مثلا نگید این برای فلان شرکت هست پس خوبه.همشون همین هست که میبینید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای داد چند روزه همه جا این داستان پر شده.

تقریبا همه میدونیم با توجه به قیمت گوشت و ... این دست محصولات گوشتی با قیمت ارزون، مواد تشکیل دهنده خوب و باکیفیتی ندارن.

بحث رو عوض کنیم.

درست کردن همبرگر تو خونه کار زیاد سختی نیست یکبار درست کنید بگزارید تو فریزر و آماده داشته باشید. البته فریز نباشه و تازه خیلی بهتر هست.

خودم درست میکنم سعی میکنم ظاهرش اینجوری دربیاد :D

30927_656.jpg

پیزا هم درست میکنم برای خونه .

از بیرون هم یه پیزا هست تو محل که اجازه میده خودت بری اون پشت و هر جوری دوست داری پیزا بزنی بزاری تو فر ما معمولا سبزیجات یا قلرچ و گوشت انتخاب میکنیم گوشت چرخ کرده تازه که اونجا چرخ میشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...