رفتن به مطلب

اورکلاک !!! تیم ایران در رتبه 13 خوره‌های کامپیوتر دنیا !!! در خبرگزاریهای رسمی کشور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تیم ایران در رتبه 13 خوره‌های کامپیوتر دنیا

tkno-78gh.jpg

شهر مجازی > نرم‌افزار ایرانی- گروه دانش و سلامت- حمید ضیایی پرور:

ایران در جایگاه سیزدهم اورکلاکینگ دنیا قرار گرفت. اورکلاکینگ به عملیاتی اطلاق می‌شود که در آن، فرد با افزایش فرکانس کاری قطعات، سیستم کامپیوتری را وادار می‌کند تا سرعت پردازش بالاتری را داشته باشد.

به‌طور کلی از مزایای این فرایند می‌توان به افزایش کارایی سیستم در تمامی جنبه‌های پردازشی اشاره کرد. برای مثال عملیات پردازشی پروژه‌ای که با پردازشگر سه‌گیگاهرتزی در مدت زمان دو‌ساعت به طول می‌انجامد، با اعمال 30درصد فرکانس بیشتر (به‌طور کلی 30درصد اورکلاک نسبت به فرکانس پایه)، می‌توان در مدت زمان 90دقیقه به پایان رساند.

شاید از برخی جنبه‌ها بشود مسابقات اورکلاکر‌ها را به مسابقات رالی و فرمول یک تشبیه کرد که خودروهای مسابقه از شرکت‌های مختلف به‌صورت تقویت شده و قدرتمند تحت فشارهای بیش از حد قرار می‌گیرند تا کارایی آنها بیشتر مشخص شود.به گزارش همشهری تا سال گذشته و در اردیبهشت‌ماه سال90، ایران در لیگ جهانی مقام 26دنیا را داشت.

در اردیبهشت‌ماه سال90 تیم لیون کامپیوتر فعالیت خود را آغاز کرد و با به چالش کشیدن دوستان خود در دو تیم دیگر فعال آن زمان در ایران، امروز ایران در جایگاه 13دنیا بین 147کشور قرار گرفته است.به گفته سعید حسینی از سرپرستان تیم لیون کامپیوتر، در حال حاضر ایران (با 191اورکلاکر) بالاتر از کشورهای خوشنام این رشته همچون برزیل (با 530 اورکلاکر)، اوکراین(با 254اورکلاکر) و استرالیا (با 392 اورکلاکر) قرار دارد.

در این میان بهترین جایگاه در میان اورکلاکرهای ایرانی از آن دو نفر از اعضای تیم مذکور است. پوریا شعبانی و بهزاد تک با نام کاربری Amateurs در میان 2516اورکلاکر در لیگ اکستریم اورکلاکرها جایگاه چهار را از آن خود کرده‌اند که می‌توان لقب پرافتخارترین اورکلاکرهای ایرانی را از آن آنان دانست. این در حالی است که تمامی 20اورکلاکر برتر این لیگ از حمایت مالی همه جانبه از طرف کمپانی‌های بزرگ دنیا بهره می‌برند.

پیش از این نیز صابر آذین به همراه پوریا شعبانی از تیم لیون کامپیوتر موفق شده بودند تا در مسابقه جهانی و آن‌لاین در تست 3DMark11مقام دوم دنیا را کسب کنند. به گفته وی اورکلاکرهای ایرانی پتانسیل بالایی دارند و تنها احتیاج به حمایت دارند.قطعاتی که اورکلاک می‌شوند عبارتند از: پردازنده مرکزی CPU، کارت گرافیک VGA، حافظه اصلی RAM، فرکانس مرجع برد مادر. برای افزایش فرکانس قطعات باید ولتاژ مازاد بر ولتاژ اولیه اعمال شود و افزایش ولتاژ و فرکانس باعث بالاتر رفتن دمای قطعات خواهد شد.

مادامی که فرد دمای مورد نیاز برای فرکانس مورد نظر را فراهم سازد، هیچ خطری قطعات را تهدید نخواهد کرد. طبق این مفهوم می‌توان اورکلاکینگ را نسبت به دما دسته‌بندی کرد:اورکلاکینگ کاربردی: که در این دسته‌بندی معمولا از سیستم‌های خنک‌کننده بادی یا آبی برای اورکلاکینگ استفاده می‌شود. این دسته از اورکلاکینگ در دنیای واقعی حدود 90درصد موارد را شامل می‌شود، زیرا فرد می‌تواند به‌صورت24.7(24ساعته و هفت روز هفته) سیستم را در حالت اورکلاک شده نگه دارد، بدون اینکه به قطعات آسیبی وارد شود. معمولا افرادی همچون گیمرها، افرادی که کارهای پردازشی گرافیکی در دستور کار آنهاست و افرادی که کارهای رندرینگ پروژه‌های سنگین را برعهده دارند در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند.

اکستریم اورکلاکینگ: این دسته‌بندی مختص اورکلاکرهای حرفه‌ای است. لزوم خنک‌سازی‌ سیستم این افراد را برآن وامی‌دارد تا از ابزاری براینگه داشتن سیستم در دمای منفی بهره ببرند. ماده اصلی به‌کار برده شده در فرایند منفی‌سازی‌ دما در این گروه نیتروژن مایع LN2(196- درجه سانتی‌گراد) و یخ خشک (حدود 80 درجه سانتی‌گراد) است. اکستریم اورکلاکینگ را نمی‌توان به‌عنوان کاربرد همیشگی نگاه کرد و تنها به چند ساعت باید اکتفا کرد. در اکستریم اورکلاکینگ جنبه رقابتی، تفریحی، پیشرفت علم سخت افزار و همچنین تبلیغات شرکت‌ها مطرح می‌شود. در این راستا تمامی اکستریم اورکلاکرهای دنـیا در وب‌سایـتی تـحت عـنوان

www. hwbot. org دور هم گرد آمده‌اند و این وب‌سایت، لیگ رسمی و کلی تمامی اورکلاکرهای دنیا به‌حساب می‌آید.

http://www.hamshahrionline.ir/details/188373

http://tabnak.ir/fa/news/222602/%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-13-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7

لینک به دیدگاه

• ارسال 112
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود دوستان گلم

من امروز خوشحالم و یکی از بهترین روزهای زندگیه منه . مرسی دوستان مرسی پوریا مرسی بهزاد و مرسی تمام اورکلاکرهای ایرانی در هر تیم .

این افتخار رو از اولین روز میدیدم و امروز خیلی خوشحالم .تیم لیون کامپیوتر وقتی کارش رو شروع کرد از همون روزهای اول بیشتر از هر چیزی به فکر بالا رفتن رتبه پرچم ایران بود و همانطور که میبیند نتیجه داده و باید این نتیجه به کمک شما عزیزان بهتر بشه . از همتون ممنونم و سپاس

لینک به دیدگاه

من هم به تیم لیون کامپیوتر ، همه کسانی که زحمت کشیدن برای اینکه به دنیا نشون بدن با امکانات محدود خودشون چه کارهایی میتونن بکنن ، تبریک میگم . هنوز هم جا داره که بهتر بشه این تیم . امیدوارم شرکتهای بزرگ کامپیوتری این مقاله رو ببینن و از این تیم حمایت کنن . یه تشکر ویژه هم از آقای حسینی بابت حمایتهایی که از این تیم کردن @};- @};-

لینک به دیدگاه

روزنامه هشمهری امروز صفحه 6 هم این مطلب رو چاپ کرده

با تشکر فراوانا از اقای ضیایی پرور (مسئول خبر ای تی در روزنامه همشهری ) که زحمت کشیدن مطالب ما رو گوش کردن و تحقیق کردن و خبر و به گوش همه رسوندن

لینک به دیدگاه

امروز صبح طبق معمول هر روز امدم چند سایت خبری رو بخوانم که ببینم دنیا دست کیه، تا این خبر را در سایت تابناک دیدم. برای همین کلی خوشحال شدم و با خودم گفتم " چقدر عالی ، امروز بخشی از دنیا مال ماست" .

دوستان عزیز ار موفقیت شما بسیار خوشحالم . به پوریا و بهزاد و آقای حسینی تبریک میگم. به خاطر پشتکارشان. و تبریک به تمامی دوستان فعال در اورکلاک در ایران.

@};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بالاخره هنر اورکلاک مطبوعاتی شد!

چقدر خوشحالم.امیدوارم سعی کنن بزرگش کنند این موفقیت رو تا کمی سر زبونها بیفته و همه باهاش آشنا بشن.چون هم دانش هست و هم هنر.وجهه ملی هم که داره برای همه!

باید این هنر رو واقعی تر بشناسن و روش سرمایه گذاری کنند!

به امید روزی که کمک های میلیونی د.و.ل.ت بتونه حامی بچه های خوب اورکلاکمون باشه.

لینک به دیدگاه

در ضمن برای پوریا شعبانی دعا کنید چون امروز چشمش رو عکل کرده و خونه خوابیده

لینک به دیدگاه

درود

من هم به نوبه خودم به اقای حسینی و تمام دوستانی که در این راستا همکاری کردن و در این کار سهمی داشتن تبریک میگویبم و واقعا خوشحال شدم بابت این مقام

همیشه پایدار باشید

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار خوشحال شدم از دیدن این خبر

منم به نوبه خودم و تیم و سایت اورکلاکینگ هیروز این خبر و افتخار رو به جامعه اورکلاکینگ کشور تبریک میگم

اما بسی جای کمی گلایه ;)

اما ...

ای کاش کمی به گذشته هم آقای حسینی نگاه می انداخت

افتخارات گذشته دیگر تیم ها و اشخاص نظایر شهریار بارانی، آقا نیمای عزیز، علی کریمخانی ، پژمان ذولفقاری، و از همه بزرگتر امین نادر نخستین پرو اورکلاکر ایران در لیگ حرفه ای ها رو هم ذکر می کردید.

بالاخره هنر اورکلاک مطبوعاتی شد!

خیلی وقت پیش هم مطبوعاتی شده بود و هم رسانه های خبری تلویزیونی (شبکه 1، 3، 4 ویژه برنامه پنگان، شبکه خبر، شبکه شما ، برنامه جدیدی که در شبکه آموزش برای شناخت بهتر اورکلاک درحال تولید است، شبکه Press TV) هم نظایر این افتخارات را توسط خود من! منتشر کرده بود.

اما نه صرفاً یاد از یک تیم و اشخاص خاص...

لینک به دیدگاه

درود

واقعا از دیدن این خبر بسیار خوشحال شدم و از آقا پوریا و آقا بهزاد تشکر ویژه دارم ، اگر فرهنگ رقابت سالم بین تمام اورکلاکر های ایرانی به دور از مسایل حاشیه ای جا بیفته مطمعنم رتبه ایران خیلی بیشتر از الان هم جای ارتقا داره.در پایان برای سلامتی آقا پوریای عزیز که عمل چشم داشتند و شفای عاجلشون دعا میکنیم.

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار خوشحال شدم از دیدن این خبر

منم به نوبه خودم و تیم و سایت اورکلاکینگ هیروز این خبر و افتخار رو به جامعه اورکلاکینگ کشور تبریک میگم

اما بسی جای کمی گلایه ;)

اما ...

ای کاش کمی به گذشته هم آقای حسینی نگاه می انداخت

افتخارات گذشته دیگر تیم ها و اشخاص نظایر شهریار بارانی، آقا نیمای عزیز، علی کریمخانی ، پژمان ذولفقاری، و از همه بزرگتر امین نادر نخستین پرو اورکلاکر ایران در لیگ حرفه ای ها رو هم ذکر می کردید.

خیلی وقت پیش هم مطبوعاتی شده بود و هم رسانه های خبری تلویزیونی (شبکه 1، 3، 4 ویژه برنامه پنگان، شبکه خبر، شبکه شما ، برنامه جدیدی که در شبکه آموزش برای شناخت بهتر اورکلاک درحال تولید است، شبکه Press TV) هم نظایر این افتخارات را توسط خود من! منتشر کرده بود.

اما نه صرفاً یاد از یک تیم و اشخاص خاص...

درود سعید جان

اول اینکه شکی نیستش که این عزیزان به اورکلاک ایران کمک کردن و بدون شک بدون همه اورکلاکرها این افتخارات نصیب کشورمون نمیشد .

ولی قبول کنید جو به گونه ای هستش که فقط کافیه اسم کسی رو در جایی در همین فروم ببریم درجا حرفها و حدیثها شروع میشه برای همین ما کار خودمون رو میکنیم و بدون حاشیه به اورکلاک ادامه میدیم .

در گذشته خیلی سعی کردم دوستی و رفاقت رو به اورکلاک بیارم ولی متاسفانه به دلیل رفتارهای بسیار کودکانه این موثر نشد و بنده برای اینکه مشکلات بیشتر نشه به این امر ادامه ندادم و به دوستان خودم گفتم که هر کسی کار خودش رو انجام بده بهتره .

به امید موفقیت برای همه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عنوان خبر یه نمونه بی ربط هستش ... :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تــکــبـــــیــــر :دی

لینک به دیدگاه

خوشحال شدم و به همه مخصوصا آقای حسینی تبریک میگم. ولی کاش تیتر خبر کمی بهتر و با پرستیژتر بود. (استفاده از کلمه خوره یکم عجیبه)

لینک به دیدگاه

خوب اون دید نویسنده بوده که از دید من کاملا درست نوشته . خوره = کسی که زیاد از حد به چیزی علاق داشته باشه و کل زندگیش شده باشه اون . ( البته تا حد بسیار شدیدش :D

لینک به دیدگاه

چه خوب کلاسهای آموزش وگردهمایی به وجود می آمد وکسانی که علاقه به این کار دارند آموزش ببینند و بتوانند افتخار کسب کنند اما حیف........................

لینک به دیدگاه

چه خوب کلاسهای آموزش وگردهمایی به وجود می آمد وکسانی که علاقه به این کار دارند آموزش ببینند و بتوانند افتخار کسب کنند اما حیف........................

از دید من میشه چنین کارهایی رو انجام داد .

شما فکر میکنید این دوستانیکه در این تیمها هستن از کجا یاد گرفتن عزیز . هر کدوم از این عزیزان اول علاقه نشون دادن بعد از همین اینترنت پیگیری کردن و مقداری هزینه کردن و کم کم پیشرفت کردن

لینک به دیدگاه

از دید من میشه چنین کارهایی رو انجام داد .

شما فکر میکنید این دوستانیکه در این تیمها هستن از کجا یاد گرفتن عزیز . هر کدوم از این عزیزان اول علاقه نشون دادن بعد از همین اینترنت پیگیری کردن و مقداری هزینه کردن و کم کم پیشرفت کردن

حرفه شما کاملا صحیح است اما اگر یک کلاس تشکیل شه و کسایی مثل بنده که تازه روی به این حرفه پر خرج البته در کشور خودمان روی آوردم در کنار بزرگان باعث ایجاد انگیزه و یاد گیری بهتر میشه اگه بشه که عالی هزینه کلاس ها هر چقدر باشه ارزش داره چون در اونجا

1.یکسری ها در اینترنت فن هستند وباعث میشند بحث های علمی به ناکجا آباد بکشه (این موضوع دیگر در کلاس های آموزش به وجود نمی یاد)

2.آموزش از پایه والفبای این کار

3.وخیلی چیزهای دیگه

جناب حسینی اگه شما بتوانید همچین کلاس هایی رو ایجاد کنید که عالی میشه

لینک به دیدگاه

تشکر ویژه از بچه های تیم اورکلاکینگ لیون برای زحمتهایی که کشیدن @};-

لینک به دیدگاه

حرفه شما کاملا صحیح است اما اگر یک کلاس تشکیل شه و کسایی مثل بنده که تازه روی به این حرفه پر خرج البته در کشور خودمان روی آوردم در کنار بزرگان باعث ایجاد انگیزه و یاد گیری بهتر میشه اگه بشه که عالی هزینه کلاس ها هر چقدر باشه ارزش داره چون در اونجا

1.یکسری ها در اینترنت فن هستند وباعث میشند بحث های علمی به ناکجا آباد بکشه (این موضوع دیگر در کلاس های آموزش به وجود نمی یاد)

2.آموزش از پایه والفبای این کار

3.وخیلی چیزهای دیگه

جناب حسینی اگه شما بتوانید همچین کلاس هایی رو ایجاد کنید که عالی میشه

شاید حق با شما باشه .

ولی این کار کاملا اکتسابی با کمک تجربه های سایر اورکلاکرها قابل انجام هستش عزیز و شما از همینجا و در همین فروم میتونید شروع کنید

لینک به دیدگاه

خوب ما که با کمک دوستان فعلا اولین CPU اینتل که داشتم اور کردم ایشاالله شروع خوبی باشه البته به نظر خودم شروع خوبی داشتم

لینک به دیدگاه

تیب تیب الله احسنت بارک الله :) دم تمامی برو بچ دست اندرکار هم درد نکنه ..جناب حسینی هم که حامی واسپانسر بوده این وسط کلا حقشون محفوظه

سو استفاده از خوشحالی آقای حسینی :lol:

آقا فراشیز این ایده ماله منه .

حالا که آقای حسینی بهترین روز دنیاتون هست . به من یه 7850 قسطی یه هفته ای بدید :wub: .... ذلیل ترین درخواست تالار رو الان زدم ..بزن به افتخارم 8-X به جون خودم نداررررررررررررررم :p

آرزوی شفای عاجل واسه آقا پوریا و همه اعضای گل

ویرایش شده توسط t.A.T.u
لینک به دیدگاه

این رنک عالی مبارک همه باشه بخصوص ایران و ایرانی سرفراز :x

از بروبچ اورکلاکر هم تشکر میکنم که اراده ایران رو نشون دادن @};-

امیدوارم آقای پوریا شعبانی هم حالشون رو به بهبود باشه!broken%20heart.gif :Praying:

لینک به دیدگاه

با سلام

گزارش آگهی جالبی بود، منم تبریک می گم آقای حسینی عزیز ;)

همان طوری که نشریه سخت افزار، در اخبار اورکلاکینگ ایران، دیگر تیم های ایرانی رو نمی بینه...

این قسمت هم جالب بود! تا معنی افتخار چی باشه!؟

در این میان بهترین جایگاه در میان اورکلاکرهای ایرانی از آن دو نفر از اعضای تیم مذکور است. پوریا شعبانی و بهزاد تک با نام کاربری Amateurs در میان 2516اورکلاکر در لیگ اکستریم اورکلاکرها جایگاه چهار را از آن خود کرده‌اند که می‌توان لقب پرافتخارترین اورکلاکرهای ایرانی را از آن آنان دانست.

فقط می خوام بگم که تیم در یک یا دو نفر خلاصه نمی شه!

اونم بدین شکل که از تیم های دیگر یارگیری کنید...

> در این مدت که تیم لیون راه افتاده، چند اورکلاکر از تیم لیون به این اجتماع اضافه شده؟!

جو کنونی اورکلاک ایران رو هم متاسفانه شما ایجاد کردید! با کل کل هایی که با تیم شهر سخت افزار شروع کردید...

هات و شهر سخت افزار در اوج تنش ها این مشکلات رو نداشتند!

بهرحال واقعیت روشن هست و پر واضح هست چه کسانی در ایران در تلاش هستند اورکلاکینگ رو آموزش بدند و این رشته رو گسترش بدند

و چه کسانی صرفا به دلیل جایگاه کنونی دنبال شهرت هستند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

گزارش آگهی جالبی بود، منم تبریک می گم آقای حسینی عزیز ;)

همان طوری که نشریه سخت افزار، در اخبار اورکلاکینگ ایران، دیگر تیم های ایرانی رو نمی بینه...

فقط می خوام بگم که تیم در یک یا دو نفر خلاصه نمی شه!

اونم بدین شکل که از تیم های دیگر یارگیری کنید...

> در این مدت که تیم لیون راه افتاده، چند اورکلاکر از تیم لیون به این اجتماع اضافه شده؟!

جو کنونی اورکلاک ایران رو هم متاسفانه شما ایجاد کردید! با کل کل هایی که با تیم شهر سخت افزار شروع کردید...

هات و شهر سخت افزار در اوج تنش ها این مشکلات رو نداشتند!

بهرحال واقعیت روشن هست و پر واضح هست چه کسانی در ایران در تلاش هستند اورکلاکینگ رو آموزش بدند و این رشته رو گسترش بدند

و چه کسانی صرفا به دلیل جایگاه کنونی دنبال شهرت هستند

موفق باشید

درود جناب کریمخانی

من همیشه منتظر رفتارهای این چنین و گله های این چنینی هستم و همیشه آمادگیش رو دارم چون جو اورکلاک ایران رو خوب می شناسم .

این نگرش و دید شما و سایر دوستان هستش که به این رشته آسیب زده . برنده برنده چیزی بود که بنده از اول شروع کار بهش فکر کردم . ولی بعد از مدتی مطالب زیر شنیده شد :

1 - چرا لیون کامپیوتر تیم زد و این تعادل رو بر هم زد !!!!

2 - چرا لیون کامپیوتر به تیم شهر سخت افزار قطعه میده و با اینها رفاقت میکنه !!!!!

3 - ما تیم برتر هستیم و ما بقیه تیمها بدرد نمیخورن و دارن کلاه برداری میکنن

4 - چرا اسم فلانی برای مسابقه فلان رد شد اونها لیقاتش رو نداشتن

5 - چرا فلان شرکت از فلان تیم داره حمایت میکنه در حالی که ما برتر از افراد اون تیم هستیم

6 - راپورتهای متفاوت به اشکلال مختلف در HWbot برای هموطنهای خودمون

متاسفانه ما خودبینی و کم بینی رو عادت کردیم

جناب کریمخانی کجای این خبر ناراحتتون کرده ؟؟؟؟؟؟

هیچ وقت فکر کرده بودید که اگر رفتار کودکانه از اورکلاک ایران خارج میشد حتما پیشرفت حاصل میشد . اگر منم منم از این سیستم خارج میشد میدونید چقدر پیشرفت کرده بودیم ؟؟؟؟؟؟

باز هم الان به این فکر نکردید که این خبر برای هر تیم و هر کسی باشه به اورکلا ک کشورمون سود میرسونه ؟؟؟؟؟؟؟؟ جناب کریمخانی منو ببخشید شما تغییر ناپذیر هستید و خودبینی که در وجود شما رخنه کرده باز هم باعث میشه شما رو قلقلک بده و این جمله رو بنویسید " > در این مدت که تیم لیون راه افتاده، چند اورکلاکر از تیم لیون به این اجتماع اضافه شده؟!

متاسفانه باز هم نتوستید جلوی خودتون رو بگیرید و روحیه اورکلاک ایران رو پایین نیارید .و باز هم متاسفانه این روش و کار همیشگی شماست

جناب کریمخانی عزیز تا به الان چند بار سعی کردید که تلاش اورکلاکرهای ایرانی رو بر مبنای تقلب جلوه بدید ؟ این معنیش اینه که شما نمیخواید اورکلاک ایران رشد بکنه بلکه بالعکس میخواید فقط بر مبنای زور خودتون رو به پیش ببرید . اینها نظر شخصیه بنده هستش عزیز .

اگر میگذاشتید بنده با کمک خیلی از دوستان میتونستیم یکی از پرقدرترین تیمهای دنیا بشیم ولی متاسفم و تاسفم از اینه که ما هموطنان ایرانی باید یاد بگیریم که در یک جبهه هستیم .

زمانیکه شما در بعضی از مسابقات شرکت میکردید ما به شما تبریک میگفتیم با هر مقامی ولی شما این عادت رو ندارید عزیز .

به نظر شما این افتخار نیستش که پرچم ایران صفحه اول اورکلاکرهای دنیا هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟ و تا قبل از این هیچ وقت در این صفحه قرار نداشته ؟؟؟؟؟؟؟؟

بله زمانیکه یک کشور و پرچمش برای ملتش معنی نداشته باشن تکلیف اون کشور مشخصه . من خدا رو شکر میکنم که از خیلی وقت پیش وارد هاشیه نشدن چون ممکن بود کشورم رو فراموش کنم و لذت برد رو هیچ وقت به مردمم نمی دادم .

بند هیچ کل کلی رو با شهر سخت افزار نداشتم و ندارم فقط روزی بود که گفتم هر کسی باید کار خودش رو بکنه و به فکر پیشرفت خودش باشه که شاید این بحثها تموم بشه و در اورکلاک ایران بجز بچه بازی چیز دیگه ای هم رشد کنه .

خاطره تلخ و بسیار ناراحت کننده :

بنده چند روز پیش زنگ زدم به نشریه عصر ارتباط به مسئولشون گفتم که چرا شما مسئله اورکلاک رو در ایران نمیبیند و چرا این کاربرانیکه دارن با هزینه و تلاش خودشون معرف نام ایران و ایرانی میشن رو نمیبیند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جوابش خیلی تکان دهنده بود :

یک خانمی پشت خط گفتش که ما بارها خواستیم با این عزیزان صحبت کنیم ولی هر وقت با هر کدوم که صحبت میکردیم به دیگری در تیم دیگه توهین میکردن و میگفتن اون فلان کار و کرده و من و من و من . برای همینه که دیگه بهشون کاری نداریم

اینها دلیلش چیه عزیزم ؟ چرا کسی اورکلاک ایران رو ساپورت نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟

دلیلش همینه فقط همینه که ما کل رو هرگز نمیبینیم و فقط جز رو میبینیم .

من سرتون رو بدرد اوردم و منو ببخشید . ولی چیزی بود که باید گفته میشد. ولی ناگفته هایی هستش که هنوز ناگفته مونده و به نظر من اگر ناگفته بمونه بهتره

باز هم میگم به امید موفقیت تمامیه اورکلاکرهای ایرانی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...