رفتن به مطلب

اورکلاک !!! تیم ایران در رتبه 13 خوره‌های کامپیوتر دنیا !!! در خبرگزاریهای رسمی کشور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

واقعا باعث افتخاره تمامی کامپیوتر دوستان ایران هستش که همچین جایگاهی با همت و تخصص دوستان عزیز ما به دست اومده و از صمیم قلب خوشحالم و به همه دوستان مخصوصا دوست عزیزم پوریا جان و آقای حسینی عزیز تبریک میگم و امیدوارم هرچه زودتر چشم پوریا جان هم بهبود پیدا بکنه ;) :wub:

لینک به دیدگاه

• ارسال 112
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

با سلام

گزارش آگهی جالبی بود، منم تبریک می گم آقای حسینی عزیز ;)

همان طوری که نشریه سخت افزار، در اخبار اورکلاکینگ ایران، دیگر تیم های ایرانی رو نمی بینه...

این قسمت هم جالب بود! تا معنی افتخار چی باشه!؟

فقط می خوام بگم که تیم در یک یا دو نفر خلاصه نمی شه!

اونم بدین شکل که از تیم های دیگر یارگیری کنید...

> در این مدت که تیم لیون راه افتاده، چند اورکلاکر از تیم لیون به این اجتماع اضافه شده؟!

جو کنونی اورکلاک ایران رو هم متاسفانه شما ایجاد کردید! با کل کل هایی که با تیم شهر سخت افزار شروع کردید...

هات و شهر سخت افزار در اوج تنش ها این مشکلات رو نداشتند!

بهرحال واقعیت روشن هست و پر واضح هست چه کسانی در ایران در تلاش هستند اورکلاکینگ رو آموزش بدند و این رشته رو گسترش بدند

و چه کسانی صرفا به دلیل جایگاه کنونی دنبال شهرت هستند

موفق باشید

داداش برات متاسفم که این جور اخلاق هایی داری من از جناب آقای حسینی غبر از کمک به جماعت اورکلاکر وتشویق افراد کوچکی مثل من در این جمع بسیار بزرگ چیزی ندیدم کاشکی که به سربلندی ایران فکر می کردی نه خودت

ویرایش شده توسط oldsam
لینک به دیدگاه

از زمانی که تیم لیون تشکیل شد هیچ حاشیه بین اعضا نبود.فکر میکنم یکی از تاثیر گذاری ترین مشخصه تو تیم بود که باعث پیشرفت شد. البته از پشتکار بچه ها چشم پوشی کرد که واقعا زحمت کشیدن. از روز اولی که شروع به تست گرفتن کردیم هدفمون یک چیز بود اونم بالا بردن رنکینگ ایران نه خودمون نه تیممون....اگر اشخاص از نیم های دیگه جدا شدن فقط و فقط به خاطر وضعیت تیم میزبان بوده. چند نفر از تیم های دیگه به لیون پیوستن؟ :excl:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرقی نمیکنه که از بچه های لیون باشند یا ... به عنوان هموطن خوشحال شدم و تبریک میگم.

نحوه رسانه ایی شدن و مسائل دیگه که دوستان بحث دارند مسائلی هست که به طرز تفکر افراد بستگی داره.

رسانه سالهاست که به عنوان یک ابزار در حال استفاده هست و نحوه استفاده از اون هم خودش یک هنر هست.

امیدوارم در موفقیت های بعدی به نحو بهتری از رسانه ها استفاده بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند تا سوال میپرسم جواب همه چیز توش نهفته هست!

الان که تونستیم به این رنکینگ و سربلندی برسیم و از طرفی هم مطبوعات دید جدیدتری به این مقوله یعنی اورکلاک پیدا کرده برای ما دوستداران این هنر و جامعه ی عشق کامپیوتر :D خوشحال کننده هست یا ناراحت کننده؟!

پس چرا با کنایه و افکار مسموم شیرینی این افتخار و سربلندی رو به کام هم تلخ می کنیم!

چرا به جای اینکه برای یکدیگر نردبان ترقی باشیم میشیم چوب لای چرخ!؟پس کی باید این عادات بد رو ترک کنیم !؟

لینک به دیدگاه

همان طوری که نشریه سخت افزار، در اخبار اورکلاکینگ ایران، دیگر تیم های ایرانی رو نمی بینه...

دو دلیل برای عدم درج نتایج تیم شما در وب سایت سخت افزار وجود دارد:

1- تیم شما تحت نام و اسپانسری ماتریس فعالیت می کند و برای درج نتایج باید به صورت تبلیغات عمل کنید و شرکت ماتریس با مجموعه سخت افزار وارد مذاکره شود.

2- همین برخورد های شما سبب گردیده که در لیست سیاه قرار بگیرید و به هیچ وجه عکس العملی به نتایج ثبت شده توسط شما نشان ندهیم.

و در آخر هم اشاره می کنم که تیم اورکلاکینگ هیروز دچار توهم گردیده و حتی قبل از آغاز به کار، سعی در جنجال آفرینی داشته و طبق معمول ناموفق عمل کرده است. بازی زشتی که در پیش گرفتید، سبب گردیده که هیچ کدام از تیم های اورکلاک به فکر همکاری و دوستی با مجموعه شما نباشند. مجموعه سخت افزار به هیچ شرکت و مجموعه ای وابسته نبوده و به صورت کاملا مستقل عمل می کند. از این جهت درج هر نوع خبر و نظر روی وب سایت و فروم سخت افزار، به هیچ شخص یا اشخاص خاصی ارتباطی ندارد. در ضمن این آخرین اخطار بنده به مجموعه اورکلاکینگ هیروز است و در صورت بروز هر گونه مشکلی، باید منتظر عواقب آن بمانید.

از آقای حسینی و همه کاربران عزیز فروم لیون عذرخواهی می کنم، چون آقای کریمخانی به صورت علنی این مورد را بیان کردند، لازم دانستم این عزیز را از توهم خارج کنم.

لینک به دیدگاه

چه خوب کلاسهای آموزش وگردهمایی به وجود می آمد وکسانی که علاقه به این کار دارند آموزش ببینند و بتوانند افتخار کسب کنند اما حیف........................

کلاس آموزشی فقط توسط خودم 3بار ورکشاپ و سمپزسیوم برگذار شد( در شمال کشور)

که هر سری خبر و لینک شرکت کردنش رو در فروم های مختلف قرار دادیم...

به زودی هم در شبکه سیما این ورکشاپ تکرار می شه

فروم ها و سایت های خبره موجودن و بی هیچ چشم داشتی دارن کار می کنن ... به زودی خبرهای بهتری از من میشنوید

یک خانمی پشت خط گفتش که ما بارها خواستیم با این عزیزان صحبت کنیم ولی هر وقت با هر کدوم که صحبت میکردیم به دیگری در تیم دیگه توهین میکردن و میگفتن اون فلان کار و کرده و من و من و من . برای همینه که دیگه بهشون کاری نداریم

یه موضوعی هست که بهتره روشن بشه

دعواهایی که این بین برپا شده باید به پایان برسه

(مثل ماجرای هات اورکلاک و شهر سخت افزار)

من با هر 3 تیم هم رفاقت دارم و هم نمی خوام ببینم به این جامعه لطمه ای بخوره

مصاحبه آقای حسینی از دید عموم کار پسندیده ای بود و هست، اما از دید خواص و جامعه اورکلاکر ها به هیچ عنوان به دلیل اینکه فقط و فقط از اعضای لیون نام برده شد، زشت و ناپسند بود، خیلی از دوستان از خیلی قبلتر از لیون و من و امثال من بودند و هستند، مسابقات مختلف، ساپورت و ... در پیش داشتند و دارن!

بهتر بود مثل من کار کنید، مثل شهریار بارانی کار کنید!(مصاحبه ایشون با OC TV هست، بخونین حتماً) شمایی که تریبون و قلم دستتونه

بهتر بود به جامعه اشاره می کردید! نه به شخص، این گزارش فقط و فقط یه مصاحبه تبلیغاتی بود! اون هم صرفاً برای لیون کامپیوتر

هر 3 عزیز (صابر و آقا بهزاد و پوریای گل) مثل داداش من هستن، خود صابر من یکی رو میشناسه و میدونه قصد و نیت من چیه و ...

دوستان شهر سخت افزاری دیدگاه ها و حرف های من رو می دونن! برو بچه های سایت و فروم خودمونم که ...

هدف فقط داشتن یه تیم و ثبت رکورد نیست، مثلاً امین نادری اگه هر روز رکورد دنیا رو نمیزنه دلیل بر این نمیشه که با اورکلاکینگ کاری نداره، در کنار کار شخصیش حد اقل به مشتری های خودش در حد 10- 20% اور یاد میده، این کار رو هم انجام نداد! این دیدگاه رو که اورکلاک یعنی سوزوندن سیستم رو از ذهن حد اقل مشتری های خودش رفع می کنه،

سعید مسلمی ورکشاپ رایگان میذاره، هزینه LN2 رو خودش میده، از تنکابن 180 کیلومتر میره رشت و LN2 می گیره تا 4 تا دانشجوی کامپیوتر حد اقل بگن این دوست ما یه چیزایی حالیش بود، دمش گرم، به ما هم کم و بیش علم و هنرش رو یاد داد...

امثال اینها زیادن

خود من هرچی دارم و بلدم استارتش از صابر آذین بود! با اور یه 8600GT!!

دستش درد نکنه، کارش رو خوب انجام داد...

باز تاکید می کنم بزرگا! اسپانسرا! اورکلاکرهای بزرگوار!

علم و هنر خودتون رو مخفی نکنین! وقتی جایی حرفی برای گفتن هست به یاد بقیه هم باشید! به ضرر شما نیست! بلکه نشون دهنده پایه و بیس مناسب، تاریخ درست درمون در ضمینه اورکلاک و مهمتر از همه! با دست خالی رکورد زدن رو به دنیا می تونین نشون بدید! به راحتی و به سادگی!

بابت این نوشته بد ترکیب و مشکل دار از نظر انشایی من واقعاً شرمنده ام.

حرف برای گفتن زیاده ولی وقت کمه و حسش نیست!!:دی ایشالا که لپ کلامم رو متوجه شده باشید.

خواهشاً از صحبت های من نه جبه گیری کنین و نه فکر کنین که من مشکلی با این قضیه دارم!

لینک به دیدگاه

آقای mr.db! سلام.

من چطور میتونم امین نادری رو پیدا کنم؟!! بابا ما تازه داشت دوستی مون گل میکرد که سایت هات اورکلاک بسته شد!!

اصلا اگه کمک های ایشون نبود رکوردgt540 تو دنیا رو نمیتونستم بشکنم و بشم اول.ایشون خیلی به من کمک کردن.من ازشون سوال زیاد دارم!!

لینک به دیدگاه

درود جناب کریمخانی

من همیشه منتظر رفتارهای این چنین و گله های این چنینی هستم و همیشه آمادگیش رو دارم چون جو اورکلاک ایران رو خوب می شناسم .

این نگرش و دید شما و سایر دوستان هستش که به این رشته آسیب زده . برنده برنده چیزی بود که بنده از اول شروع کار بهش فکر کردم . ولی بعد از مدتی مطالب زیر شنیده شد :

1 - چرا لیون کامپیوتر تیم زد و این تعادل رو بر هم زد !!!!

2 - چرا لیون کامپیوتر به تیم شهر سخت افزار قطعه میده و با اینها رفاقت میکنه !!!!!

3 - ما تیم برتر هستیم و ما بقیه تیمها بدرد نمیخورن و دارن کلاه برداری میکنن

4 - چرا اسم فلانی برای مسابقه فلان رد شد اونها لیقاتش رو نداشتن

5 - چرا فلان شرکت از فلان تیم داره حمایت میکنه در حالی که ما برتر از افراد اون تیم هستیم

6 - راپورتهای متفاوت به اشکلال مختلف در HWbot برای هموطنهای خودمون

متاسفانه ما خودبینی و کم بینی رو عادت کردیم

جناب کریمخانی کجای این خبر ناراحتتون کرده ؟؟؟؟؟؟

هیچ وقت فکر کرده بودید که اگر رفتار کودکانه از اورکلاک ایران خارج میشد حتما پیشرفت حاصل میشد . اگر منم منم از این سیستم خارج میشد میدونید چقدر پیشرفت کرده بودیم ؟؟؟؟؟؟

باز هم الان به این فکر نکردید که این خبر برای هر تیم و هر کسی باشه به اورکلا ک کشورمون سود میرسونه ؟؟؟؟؟؟؟؟ جناب کریمخانی منو ببخشید شما تغییر ناپذیر هستید و خودبینی که در وجود شما رخنه کرده باز هم باعث میشه شما رو قلقلک بده و این جمله رو بنویسید " > در این مدت که تیم لیون راه افتاده، چند اورکلاکر از تیم لیون به این اجتماع اضافه شده؟!

متاسفانه باز هم نتوستید جلوی خودتون رو بگیرید و روحیه اورکلاک ایران رو پایین نیارید .و باز هم متاسفانه این روش و کار همیشگی شماست

جناب کریمخانی عزیز تا به الان چند بار سعی کردید که تلاش اورکلاکرهای ایرانی رو بر مبنای تقلب جلوه بدید ؟ این معنیش اینه که شما نمیخواید اورکلاک ایران رشد بکنه بلکه بالعکس میخواید فقط بر مبنای زور خودتون رو به پیش ببرید . اینها نظر شخصیه بنده هستش عزیز .

اگر میگذاشتید بنده با کمک خیلی از دوستان میتونستیم یکی از پرقدرترین تیمهای دنیا بشیم ولی متاسفم و تاسفم از اینه که ما هموطنان ایرانی باید یاد بگیریم که در یک جبهه هستیم .

زمانیکه شما در بعضی از مسابقات شرکت میکردید ما به شما تبریک میگفتیم با هر مقامی ولی شما این عادت رو ندارید عزیز .

به نظر شما این افتخار نیستش که پرچم ایران صفحه اول اورکلاکرهای دنیا هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟ و تا قبل از این هیچ وقت در این صفحه قرار نداشته ؟؟؟؟؟؟؟؟

بله زمانیکه یک کشور و پرچمش برای ملتش معنی نداشته باشن تکلیف اون کشور مشخصه . من خدا رو شکر میکنم که از خیلی وقت پیش وارد هاشیه نشدن چون ممکن بود کشورم رو فراموش کنم و لذت برد رو هیچ وقت به مردمم نمی دادم .

بند هیچ کل کلی رو با شهر سخت افزار نداشتم و ندارم فقط روزی بود که گفتم هر کسی باید کار خودش رو بکنه و به فکر پیشرفت خودش باشه که شاید این بحثها تموم بشه و در اورکلاک ایران بجز بچه بازی چیز دیگه ای هم رشد کنه .

خاطره تلخ و بسیار ناراحت کننده :

بنده چند روز پیش زنگ زدم به نشریه عصر ارتباط به مسئولشون گفتم که چرا شما مسئله اورکلاک رو در ایران نمیبیند و چرا این کاربرانیکه دارن با هزینه و تلاش خودشون معرف نام ایران و ایرانی میشن رو نمیبیند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جوابش خیلی تکان دهنده بود :

یک خانمی پشت خط گفتش که ما بارها خواستیم با این عزیزان صحبت کنیم ولی هر وقت با هر کدوم که صحبت میکردیم به دیگری در تیم دیگه توهین میکردن و میگفتن اون فلان کار و کرده و من و من و من . برای همینه که دیگه بهشون کاری نداریم

اینها دلیلش چیه عزیزم ؟ چرا کسی اورکلاک ایران رو ساپورت نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟

دلیلش همینه فقط همینه که ما کل رو هرگز نمیبینیم و فقط جز رو میبینیم .

من سرتون رو بدرد اوردم و منو ببخشید . ولی چیزی بود که باید گفته میشد. ولی ناگفته هایی هستش که هنوز ناگفته مونده و به نظر من اگر ناگفته بمونه بهتره

باز هم میگم به امید موفقیت تمامیه اورکلاکرهای ایرانی

عذر می خوام آقای حسینی، شما از کی وارد اورکلاکینگ شدید؟ که اینجوری ادعا می کنید اورکلاک ایران رو می شناسید؟!!!!

در گذشته هرچی اتفاق افتاده، تموم شده و مهم نیست! ما درمورد حال حرف می زنیم. یادم نمی ره شما تماس گرفتید با بنده و گفتید که می خواید تیم اورکلاک تشکیل بدید! منم استقبال کردم و عرض کردم هر کمکی بتونم انجام می دم.

شروع کارتون با شهر سخت افزار و صابر بود، بهرحال تجربه اورکلاک با نیتروژن مایع رو نداشتید و این مورد طبیعی بود...

ولی اینکه از همون اول با اورکلاکرهای هات و شهر سخت افزار تماس گرفتید تا بیان تیم شما، جوانمردانه بود؟! به چند نفر زنگ زدید؟

این درحالی بود که شعار می دادید، هدف تون کمک به اورکلاک ایران هست...

خود بینی و کمی بینی کجای صحبت های بنده بود؟

اتفاقا این موضوع که ایران به رتبه 13 دنیا رسیده خبر خیلی خوبی بود، ولی چرا قبلا که ایران رتبه 19 یا 15 ام دنیا رسید شما این طور استقبال نکردید؟

شاید چون اون موقع هات اورکلاک با 14 هزار امتیاز تیم اول ایران بود و تیم لیون ...

واقعا چه کسانی رفتار کودکانه از خود نشان می دن؟!

چه کسانی هستند فکر می کنند که راه چندساله رو می شه یک شبه رفت؟ چه کسانی هستند به جای تیم سازی و آموزش اورکلاک به اعضای خودشون، سعی در یارگیری از دیگر تیم ها دارند؟ چه کسانی هستند که با یک کارت گرافیک یا پردازنده گاها ... !!

این جمله چه ربطی به خود بینی داره؟!!!

در این مدت که تیم لیون راه افتاده، چند اورکلاکر از تیم لیون به این اجتماع اضافه شده؟!

ساده تر بگم، چه تعداد اورکلاکر در این تیم آموزش دیدند و حالا در سطح بالای اورکلاکینگ قرار دارند؟؟

رک باشیم بهتر نیست؟ می تونید بگید تیم مهم نیست، صرفا قصد دارید جهت اهداف خودتون یکی اون بالا باشه ...

جهت اطلاع شما عرض می کنم، مدیریت و ارتباط منطقه ایران و خاورمیانه در سایت Hwbot با بنده هستش، لذا فرقی نداره که نتایج چه کسی یا از کدوم کشور مشکوک هست، طبق مدارک و شواهد رسیدگی می کنیم. اگر شما از خودتون مطمئن هستید، لازم نیست نگران باشید > منم سعی نکردم واقعیت رو خلاف اون چیزی که هست نشون بدم پس لطفا فرافکنی نکنید...

یک سوال ازتون دارم:

آیا صرفا تاپ رنک بودن مهم هست؟ اونم بدین شکل که 2 نفر اکانت خودشون رو ترکیب کنند؟

اگر این طور هست تیم ما یا حتی شهر سخت افزار هم ترکیب کنند به رتبه های بالایی دست پیدا می کنند. ولی که چی؟!

پس این وسط تکلیف رکوردهای جهانی چی می شه؟ تکلیف نتایجی که شاید ارزشش خیلی بیش از این هاست...

تابحال افتخار های فرآوانی نصیب اورکلاکرهای ایرانی شده:

حضور در مسابقات جهانی GOOC و MOA

ثبت رکوردهای جهانی مختلف با کارت های گرافیکی High end و پردازنده های مختلف

حضور در مسابقات آنلاین مختلف و ...

خیلی از اورکلاکرهای ایرانی در حال حاضر در زمینه های مختلف شناخته شده هستند

ولی تصور می کنم هیچ کدوم اینها به چشم شما افتخار محسوب نمی شه، این طور نیست؟ و همه چی رو صرفا در رنکینگ اورکلاکرهای ایرانی می بینید...

در مورد اورکلاک ایران هم، احتمالا منظورتون تیم لیون بوده؟ لذا انتظار این جواب از جانب عصر ارتباط هم می رفت :)

ای کاش این جمله تون در حد شعار نباشه و واقعا اعتقاد داشته باشید و اورکلاکرهای ایرانی در تیم لیون خلاصه نشه:

باز هم میگم به امید موفقیت تمامیه اورکلاکرهای ایرانی

در نهایت اینکه امیدوارم تلنگر کوچیکی زده باشم که به چند سال پیش برگردید: انتقاد بهترین راه پیشرفت!!

و همه رو به چشم دشمن نگاه نکنید! اورکلاکینگ برای خیلی از ماها تفریح و یک رشته مهیج هست > می شه ازش لذت برد و زندگی کرد یا اینکه صرفا به موقعیت های موقتی دل بست

و اینکه کیفیت همیشه مهم تر از کمیت هست :)

موفق باشید

پیشنهاد می کنم بعد از این اگر صحبتی بود در پیام خصوصی ادامه بدیم تا تاپیک هم بهم نریزه

ویرایش:

دو دلیل برای عدم درج نتایج تیم شما در وب سایت سخت افزار وجود دارد:

1- تیم شما تحت نام و اسپانسری ماتریس فعالیت می کند و برای درج نتایج باید به صورت تبلیغات عمل کنید و شرکت ماتریس با مجموعه سخت افزار وارد مذاکره شود.

2- همین برخورد های شما سبب گردیده که در لیست سیاه قرار بگیرید و به هیچ وجه عکس العملی به نتایج ثبت شده توسط شما نشان ندهیم.

و در آخر هم اشاره می کنم که تیم اورکلاکینگ هیروز دچار توهم گردیده و حتی قبل از آغاز به کار، سعی در جنجال آفرینی داشته و طبق معمول ناموفق عمل کرده است. بازی زشتی که در پیش گرفتید، سبب گردیده که هیچ کدام از تیم های اورکلاک به فکر همکاری و دوستی با مجموعه شما نباشند. مجموعه سخت افزار به هیچ شرکت و مجموعه ای وابسته نبوده و به صورت کاملا مستقل عمل می کند. از این جهت درج هر نوع خبر و نظر روی وب سایت و فروم سخت افزار، به هیچ شخص یا اشخاص خاصی ارتباطی ندارد. در ضمن این آخرین اخطار بنده به مجموعه اورکلاکینگ هیروز است و در صورت بروز هر گونه مشکلی، باید منتظر عواقب آن بمانید.

از آقای حسینی و همه کاربران عزیز فروم لیون عذرخواهی می کنم، چون آقای کریمخانی به صورت علنی این مورد را بیان کردند، لازم دانستم این عزیز را از توهم خارج کنم.

1- ما یعنی چه کسانی حسام جان؟

اگر منظورتون تیم هست که اسمش اورکلاکینگ هیروز هست و مشخص هست وابسته به ماتریکس نیست! ولی اگر هم منظورتون من و دوستم هست که با ماتریکس کار می کنیم هست > پس بقیه اعضای تیم اورکلاکینگ هیروز چی؟!!

تیم شهر سخت افزار هم با شرکتی کار می کنند که نتایج اونها رو ذکر نمی کنید؟

2- اول اینکه حسام جان چرا ناراحت شدید؟ مگر من حرف بدی زدم؟ یا اینکه غیر از این بوده؟ هفت یا هشت هفته فقط اخبار لیون و تیم خودتون رو قرار دادید (در حالی که رسانه ها باید جانب داری نکنند و تیتر خبر هم اخبار اورکلاک ایران هست!!!!)

در ثانی، چند هفته پیش خودم به شما پیام خصوصی دادم و عرض کردم که لطفا از این به بعد هم تغییری در نگرش تون ندید و نتایج مارو در اخبار تون قرار ندید، این طور نیست؟

چه توهمی حسام جان؟ اگر شما اطلاع دارید بفرمایید من هم در جریان قرار بگیرم...!!!

بازی زشتی که ازش حرف می زنید چیه؟ لطفا وقتی تهمت می زنید دلیل هم بیارید...

و اینکه الان به چه دلیلی دارید اخطار می دید؟ چه اخطاری؟ چه عواقبی؟!! این نوع قضاوت و رفتار یک طرفه از شما انتظار نمی ره!

به سبب احترامی که براتون قائل هستم جوابی نمی دم :)

موفق باشید

ویرایش شده توسط Olesius
لینک به دیدگاه

آقای mr.db! سلام.

من چطور میتونم امین نادری رو پیدا کنم؟!! بابا ما تازه داشت دوستی مون گل میکرد که سایت هات اورکلاک بسته شد!!

اصلا اگه کمک های ایشون نبود رکوردgt540 تو دنیا رو نمیتونستم بشکنم و بشم اول.ایشون خیلی به من کمک کردن.من ازشون سوال زیاد دارم!!

دوست عزیز ایشون در سایت overclocking heroes هم عضو هستن میتونین از اونجا پیداشون کنین در ضمن در کرج هم مغازه دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من هم بالا رفتن پرچم ایران را تبریک میگم به تمام دوستانی که برای این کار زحمت کشیدند @};- مخصوصا به آقای حسینی و تیم اور لیون @};- و امیدوارم آقا پوریا چشمشون زودتر خوب بشه @};-

من به عنوان فردی که نه از اور سر درمیارم نه از اینکه کی با کی و چه زمانی دعواش شده و سر چی بوده (نمی خواهم هم بدونم)از بیرون این ماجراها که نگه میکنم فقط میتونم بگم متاسفم که بعضی دوستان خیلی علاقه دارند شیرینی این بالا رفتن پرچم را همین طور به دهن بچه ها تلخ کنند واقعا دلیلش هم نمی دونم چیه :angry: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من متن این خبر را خوندم در جاییش به کسی بی احترامی نشده بود .........از طرفی در خبر گذاری ها بسته نشده....... تلفونشون هم قطع نشده.............خوب کسی فکر می کنه کم توجهی صورت گرفته تلفنو برداره و زنگ بزنه ..............و مطابق نظر خودش اطلاع رسانی کنه ........اصلا بر فرض جناب حسینی تبلیغ تیم و شرکتشون را انجام دادند ایرادی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هزینه کردند و زحمت کشیدند حالا بر فرض دارند تبلیغ می کنند ...............من گاهی اوفات فکرشو می کنم یک cpuمثلا یک میلیونی که این بلا ها سرش میاد بر فرض زیر اور بسوزه کم هزینه ای به گردن صاحبش میندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا چرا اینجا به جای پیام تبریک داره میدون جنگ میشه!!!! :(

واقعا مشکلاتی که تو جامعمون وجود داره در درجه اول به خودمون بر می گرده ..................واقعا فردی از خارج این فروم یا بدتر از اون از خارج کشور به این تاپیک نگاه کنه چی میگه :( پرچم کشورمون رفته بالا اما اینجا شده................واقعا تلفن ،ایمیل،pm،کبوتر نامه بر،پست و.............برا چی اختراع شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟که باید این مسائل اینجا مطرح بشه !!!!!!!!!

اگه پا برهنه اومدم وسط بحث از دوستان معذرت می خواهم اما واقعا بعضی پستها ناراحتم کرد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ایشون در سایت overclocking heroes هم عضو هستن میتونین از اونجا پیداشون کنین در ضمن در کرج هم مغازه دارن

خیلی ممنون دوست من.مغازه چی؟فروش سخت افزار؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوست من.مغازه چی؟فروش سخت افزار؟

بله سخت افزار اگه اشتباه نکنم تو پاساژ کیش

لینک به دیدگاه

کلاس آموزشی فقط توسط خودم 3بار ورکشاپ و سمپزسیوم برگذار شد( در شمال کشور)

که هر سری خبر و لینک شرکت کردنش رو در فروم های مختلف قرار دادیم...

به زودی هم در شبکه سیما این ورکشاپ تکرار می شه

فروم ها و سایت های خبره موجودن و بی هیچ چشم داشتی دارن کار می کنن ... به زودی خبرهای بهتری از من میشنوید

یه موضوعی هست که بهتره روشن بشه

دعواهایی که این بین برپا شده باید به پایان برسه

(مثل ماجرای هات اورکلاک و شهر سخت افزار)

من با هر 3 تیم هم رفاقت دارم و هم نمی خوام ببینم به این جامعه لطمه ای بخوره

مصاحبه آقای حسینی از دید عموم کار پسندیده ای بود و هست، اما از دید خواص و جامعه اورکلاکر ها به هیچ عنوان به دلیل اینکه فقط و فقط از اعضای لیون نام برده شد، زشت و ناپسند بود، خیلی از دوستان از خیلی قبلتر از لیون و من و امثال من بودند و هستند، مسابقات مختلف، ساپورت و ... در پیش داشتند و دارن!

بهتر بود مثل من کار کنید، مثل شهریار بارانی کار کنید!(مصاحبه ایشون با OC TV هست، بخونین حتماً) شمایی که تریبون و قلم دستتونه

بهتر بود به جامعه اشاره می کردید! نه به شخص، این گزارش فقط و فقط یه مصاحبه تبلیغاتی بود! اون هم صرفاً برای لیون کامپیوتر

هر 3 عزیز (صابر و آقا بهزاد و پوریای گل) مثل داداش من هستن، خود صابر من یکی رو میشناسه و میدونه قصد و نیت من چیه و ...

دوستان شهر سخت افزاری دیدگاه ها و حرف های من رو می دونن! برو بچه های سایت و فروم خودمونم که ...

هدف فقط داشتن یه تیم و ثبت رکورد نیست، مثلاً امین نادری اگه هر روز رکورد دنیا رو نمیزنه دلیل بر این نمیشه که با اورکلاکینگ کاری نداره، در کنار کار شخصیش حد اقل به مشتری های خودش در حد 10- 20% اور یاد میده، این کار رو هم انجام نداد! این دیدگاه رو که اورکلاک یعنی سوزوندن سیستم رو از ذهن حد اقل مشتری های خودش رفع می کنه،

سعید مسلمی ورکشاپ رایگان میذاره، هزینه LN2 رو خودش میده، از تنکابن 180 کیلومتر میره رشت و LN2 می گیره تا 4 تا دانشجوی کامپیوتر حد اقل بگن این دوست ما یه چیزایی حالیش بود، دمش گرم، به ما هم کم و بیش علم و هنرش رو یاد داد...

امثال اینها زیادن

خود من هرچی دارم و بلدم استارتش از صابر آذین بود! با اور یه 8600GT!!

دستش درد نکنه، کارش رو خوب انجام داد...

باز تاکید می کنم بزرگا! اسپانسرا! اورکلاکرهای بزرگوار!

علم و هنر خودتون رو مخفی نکنین! وقتی جایی حرفی برای گفتن هست به یاد بقیه هم باشید! به ضرر شما نیست! بلکه نشون دهنده پایه و بیس مناسب، تاریخ درست درمون در ضمینه اورکلاک و مهمتر از همه! با دست خالی رکورد زدن رو به دنیا می تونین نشون بدید! به راحتی و به سادگی!

بابت این نوشته بد ترکیب و مشکل دار از نظر انشایی من واقعاً شرمنده ام.

حرف برای گفتن زیاده ولی وقت کمه و حسش نیست!!:دی ایشالا که لپ کلامم رو متوجه شده باشید.

خواهشاً از صحبت های من نه جبه گیری کنین و نه فکر کنین که من مشکلی با این قضیه دارم!

داداش بیا تهران هم یه کلاس بزار دمت گرم بیا دست ما هم بگیر بلند شیم من خودم می خوام با LN2 آشنا بشم ولی کسی نیست حضوری یا بده تمام هزینه هاش هم پای خودم اگه تونستی بیا من می تونم جا هم بگیرم از شهرداری تو پخ بیا داداش هماهنگ کنیم

لینک به دیدگاه

درود دوستان من هم به نوبه خودم وظیفه میدونم که از این موفقیت دوستان عزیزم در تیم لیون کامپیوتر به خصوص پوریا عزیز و آقا بهزاد گل تشکر ویژه بکنم .

اما یک مسئله ای که در این وسط وجود دارد اجهاف شدن حق اورکلاکر های تیم های لیون کامپیوتر و ماهنامه سخت افزار هست . چون که این دوستان عزیز از طرف شرکت ها ساپورت نمیشن و همونطور که دوستان دیگر هم میدونن برای رکورد زدن در یک تیم باید ساپورت هم وجود داشته باشه و عملا بدونه ساپورت کاری از پیش نخواهد رفت . باز هم باید از آقای حسینی تشکر کنم بابت حمایت هایی که از این دوستان عزیز به عمل آوردن در تیم لیون کامپیوتر .

اما روی گلایه به تیم هایی است که تا دلتان بخواهد قطعه دارند و ساپورت میشوند و در عین ناباوری میگویند که تیم های دیگر هیچ چیز تازه ای به دنیای اورکلاک ایران عرضه نمیکنن .

این دوستان آنقدر بهشان قطعه رسیده و آنقدر ساپورت شده اند که دیگر دلشان نمیخواهد اورکلاک کنند . این تیم ها هنوز مزه سختی کشیدن برای پیدا کردن تجیهیزات را نکشیده اند .

همانند بچه های سناتوری هستند که تا چیزی را میخواهند در اسرا وقت بهشان میرسد و عملا از بچه های پایین دست خود هیچگونه خبری ندارند .

آری دوستان تیم هایی مثل شهر سخت افزار و ....... ساپورت میشوند و عملا برای تهیه قطعه سختی نمیکشند . دوستان گول عوام فریبی برخی از افراد رو نخورید که لکه ننگ هستند .

اما در پایان من هم از این افتخار بسیار خوشحال شدم و امیدوارم باز هم این نوع حرکت ها را ببینیم .

با تشکر از آقایذ حسینی مدیریت فروم لیون کامپیوتر .

علیرضا سلیمی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان

اون اشخاصی که دم از حمایت از اورکلاکرها و پیشرفتشون میزنید و فکر میکنید دارید به پیشرفت اورکلاکرها کمک میکنید

توی این مدت که من مبتدی وارد این عرصه شدم از شماها به جای حمایت و پشتیبانی به عنوان یک هموطن که داره راه میوفته چیزی جز دشمنی و رفتار تنفر آمیز ندیدم! اونقدر که دچار غرور شدید فکر میکنید هرکسی میاد توی این رقابتها دشمنتونه!

در حدی به خودتون مغرور شدید که فکر نکنم در راه کمک به اورکلاک ایران حاضر نمیشید حتی یک بایوس معمولی به دیگران بدید

کمابیش در جریان نوع حرفهاتون با همدیگه راجع به خودم هم شدم از طریق دوستان خودتون حتی شما آقا سعید گل که جلوی روی خودم خیلی خاکی هستی و صمیمی! اما اگه به روی کسی نمیارم معنیش این نیست که نمیفهمم! البته از شماها هیچ انتظاری ندارم! چون مرتب میخواید تکرار کنید که تو فقط 2-3 ماهه اومدی توی این کار!هرچقدر دارم سعی و تلاش میکنم برای پیشرفت از دوستان تلاش مضاعف میبینم برای کشیدن به پایین!(واقعا" حمایتتون رو باید طلا گرفت که !)

اگه جای شما بودم به جای زیرآب زنی و زیر پای دیگران رو خالی کردن سعی میکردم خودم رو بکشم بالا! اگه جای من بودین و من جای شما ! مطمئن باشید اینقدر با شما خوب رفتار میشد که خودتون شرمنده میشدین

یعنی واقعا اینقدر یه اورکلاکر مبتدی مثل من براتون دردسر ساز شده که حذف کردنش براتون شده ماموریت؟ به انواع روش های نا جوانمردانه؟ این حرکات رو روی کسی باید بزنید که از شما خیلی قویتره!

انواع اتهام ها رو به بنده زدید اما جلوی روی خودم نمیگفتید و به این و اون میگفتید و تهدید میکردید! اگه با نتایج تیم ما مشکلی دارید به کاپیتان تیم پیام بدید! نه اینکه برید شایعه سازی و جو سازی کنید! خیلی خنده داره که در مورد اون 5770 حتی عکس کارت هم راضیتون نمیکرد که کارت من مدل Hawk نیست! اگه بایوس 2 نوع کارت شبیهه به هم بوده تقصیره من نیست شما R&D ماتریکس هستید خودتون باید بدونید چرا محصولاتتون اینطوریه!اگر هم که نمیدونید که دمه اطلاعاتتون به عنوان R & D گرم!

از هر دست بدید از همون دست میگیرید! هرطور که با دیگران رفتار کنید همانطور با شما رفتار میکنن همه

از حمایت ها و دلگرمی های شما به عنوان یکی ازmoderator های سایت HWBOT که اینقدر هوای ما رو دارید متشکرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان

اون اشخاصی که دم از حمایت از اورکلاکرها و پیشرفتشون میزنید و فکر میکنید دارید به پیشرفت اورکلاکرها کمک میکنید

توی این مدت که من مبتدی وارد این عرصه شدم از شماها به جای حمایت و پشتیبانی به عنوان یک هموطن که داره راه میوفته چیزی جز دشمنی و رفتار تنفر آمیز ندیدم! اونقدر که دچار غرور شدید فکر میکنید هرکسی میاد توی این رقابتها دشمنتونه!

در حدی به خودتون مغرور شدید که فکر نکنم در راه کمک به اورکلاک ایران حاضر نمیشید حتی یک بایوس معمولی به دیگران بدید

کمابیش در جریان نوع حرفهاتون با همدیگه راجع به خودم هم شدم از طریق دوستان خودتون حتی شما آقا سعید گل که جلوی روی خودم خیلی خاکی هستی و صمیمی! اما اگه به روی کسی نمیارم معنیش این نیست که نمیفهمم! البته از شماها هیچ انتظاری ندارم! چون مرتب میخواید تکرار کنید که تو فقط 2-3 ماهه اومدی توی این کار!هرچقدر دارم سعی و تلاش میکنم برای پیشرفت از دوستان تلاش مضاعف میبینم برای کشیدن به پایین!(واقعا" حمایتتون رو باید طلا گرفت که !)

اگه جای شما بودم به جای زیرآب زنی و زیر پای دیگران رو خالی کردن سعی میکردم خودم رو بکشم بالا! اگه جای من بودین و من جای شما ! مطمئن باشید اینقدر با شما خوب رفتار میشد که خودتون شرمنده میشدین

یعنی واقعا اینقدر یه اورکلاکر مبتدی مثل من براتون دردسر ساز شده که حذف کردنش براتون شده ماموریت؟ به انواع روش های نا جوانمردانه؟ این حرکات رو روی کسی باید بزنید که از شما خیلی قویتره!

انواع اتهام ها رو به بنده زدید اما جلوی روی خودم نمیگفتید و به این و اون میگفتید و تهدید میکردید! اگه با نتایج تیم ما مشکلی دارید به کاپیتان تیم پیام بدید! نه اینکه برید شایعه سازی و جو سازی کنید! خیلی خنده داره که در مورد اون 5770 حتی عکس کارت هم راضیتون نمیکرد که کارت من مدل Hawk نیست! اگه بایوس 2 نوع کارت شبیهه به هم بوده تقصیره من نیست شما R&D ماتریکس هستید خودتون باید بدونید چرا محصولاتتون اینطوریه!اگر هم که نمیدونید که دمه اطلاعاتتون به عنوان R & D گرم!

از هر دست بدید از همون دست میگیرید! هرطور که با دیگران رفتار کنید همانطور با شما رفتار میکنن همه

از حمایت ها و دلگرمی های شما به عنوان یکی ازmoderator های سایت HWBOT که اینقدر هوای ما رو دارید متشکرم

درود

فرجام من تا حالا تو رو ناراحت ندیده بودم.

کم و بیش در جریان کارت بودم و میدونم دلت پره واقعا.

هرکس داره پیشرفت میکنه حتما زحمت کشیده،هزینه کرده بزرگترین هزینه عمرش یعنی وقت رو سرمایه کارش کرده ولی با عینک بدبینی میشه گفت تقلب کرده!

داداش این نیز بگذرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام خان دلت بدجوری پره ..... :(

با سلام خدمت دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا فرجام

شما که داری همه کارها رو خودت میکنی همه هزینه ها رو هم خودت میدی اصلاً برای خودت کار کن بیخیال بقیه شو

مگه نمیشه تنهایی کار کرد؟؟؟ حتماً باید یه تیم باشی؟؟؟؟

امیدوارم هر روز موفقتر از روز گزشته باشی

لینک به دیدگاه

چقدر جالب میشه اگه یه میتینگی مهمونیی چیزی ترتیب داده شه ، هر اورکلاکری که دوست داره تشریف بیاره ، حرف بزنید ، دعوا کنید خواستید زورتون هم رو من خالی کن ، خلاصه سنگاتون رو وا بکنید !

ولی نه یاد یه خاطر افتادم !

فکر کنم سال 86 بود ، یکی از دوستانی که 2 3 ماه باهاشون آشنا شده بود (که احتمالاً خیلی هاتون میشناسیدشون) ، دقیقاً همچین کاری رو کردن ! حالا احتمالاً بنده رو هم نقش کتک خور دعوت کرده بودن ...

دوستان نه چندان زیادی تشریف آوردن که تک تکشون رو میشناسید ...

کاری به صحبت های زده شده ندارم ، ولی بعد از 15 دقیقه 2 موضوع رو متوجه شدم ، یکی مزه کافی میکس ولرمی که مزه مقوا میداد و یکی اینکه اورکلاک تو ایران نه تفریحه نه سرگرمی ، نه حرفه و نه علم ، نه هنر نه هر چیزه دیگه ایی ، بلکه بیشتر از کاسبی نیست ! حالا مادی و معنویش مهم نیست .

بگذریم ...

تبریک میگم به دوستان لیون ، به قولی ، امیدوارم رنک بدست اومده رو حفظ کنید ...

و برای دوستانی هم که چه واقعاً و چه ظاهراً قصد ارتقای اورکلاک تو ایران رو دارن ، آرزوی موفقیت میکنم ...

لینک به دیدگاه

1- ما یعنی چه کسانی حسام جان؟

اگر منظورتون تیم هست که اسمش اورکلاکینگ هیروز هست و مشخص هست وابسته به ماتریکس نیست! ولی اگر هم منظورتون من و دوستم هست که با ماتریکس کار می کنیم هست > پس بقیه اعضای تیم اورکلاکینگ هیروز چی؟!!

تیم شهر سخت افزار هم با شرکتی کار می کنند که نتایج اونها رو ذکر نمی کنید؟

2- اول اینکه حسام جان چرا ناراحت شدید؟ مگر من حرف بدی زدم؟ یا اینکه غیر از این بوده؟ هفت یا هشت هفته فقط اخبار لیون و تیم خودتون رو قرار دادید (در حالی که رسانه ها باید جانب داری نکنند و تیتر خبر هم اخبار اورکلاک ایران هست!!!!)

در ثانی، چند هفته پیش خودم به شما پیام خصوصی دادم و عرض کردم که لطفا از این به بعد هم تغییری در نگرش تون ندید و نتایج مارو در اخبار تون قرار ندید، این طور نیست؟

چه توهمی حسام جان؟ اگر شما اطلاع دارید بفرمایید من هم در جریان قرار بگیرم...!!!

بازی زشتی که ازش حرف می زنید چیه؟ لطفا وقتی تهمت می زنید دلیل هم بیارید...

و اینکه الان به چه دلیلی دارید اخطار می دید؟ چه اخطاری؟ چه عواقبی؟!! این نوع قضاوت و رفتار یک طرفه از شما انتظار نمی ره!

به سبب احترامی که براتون قائل هستم جوابی نمی دم :)

موفق باشید

خیلی راحت بگم در کل از تیم شما و رفتاری که تا به امروز دیدم، اصلا خوشم نمیاد اخبار تیم شما در سایت ما قرار بگیره، وقتی در مورد حمایت حرف می زنید و از حمایت دیگران شکایت دارید، یکبار خودتان حمایت کنید تا ببینیم حمایت شما چه رنگی هست!مشکل توهم شما این هست که فکر می کنید اورکلاک ایران به شما وابسته هست و شما عالم اورکلاک هستید. بنده به شخصه تیم اورکلاکینگ هیروز را به رسمیت نمی شناسم و دلیلی نمی بینم نسبت به نتایج تیم شما واکنش نشون بدم. چون هدفی که شما دارید، ضربه زدن به تیم های دیگه هست. چرا تا وقتی اسم اورکلاکرهای دیگه میاد، شما وارد میدان می شوید؟ حالا که نظر می دهید چرا همیشه با دید منفی هست؟ (این هم از بازی زشت شما)اخطار و عواقب هم در راه هست، منتظر باشید.

در ضمن این را هم اضافه کنم که بعد از راه اندازی فروم جدیدتون، ما تنها سایتی بودیم که این مسئله را روی سایت عنوان کردیم و داخل فروم هم به همه دوستانی که سوال می کردند، لینک فروم شما را دادم. حتی اجازه ندادم دوستان تاپیک بزنند در مورد مسائل فروم قبلی تا بی احترامی صورت نگیره. بهتره این موارد را ببینید و بعد نظر بدهید.

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

این هم پیامی که آقا سعید برای من فرستادند. توقع بیشتری از شما نمیره.

عکس پیوست شده

post-9270-0-51126300-1350879907_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

بله!

لطف عالی مستدام!

دقیقاً همینه

براتون متاسفام آقا حسام عزیز

انتظار بیشتری از شما نمیره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...