رفتن به مطلب

اورکلاک !!! تیم ایران در رتبه 13 خوره‌های کامپیوتر دنیا !!! در خبرگزاریهای رسمی کشور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خیلی راحت بگم در کل از تیم شما و رفتاری که تا به امروز دیدم، اصلا خوشم نمیاد اخبار تیم شما در سایت ما قرار بگیره، وقتی در مورد حمایت حرف می زنید و از حمایت دیگران شکایت دارید، یکبار خودتان حمایت کنید تا ببینیم حمایت شما چه رنگی هست!مشکل توهم شما این هست که فکر می کنید اورکلاک ایران به شما وابسته هست و شما عالم اورکلاک هستید. بنده به شخصه تیم اورکلاکینگ هیروز را به رسمیت نمی شناسم و دلیلی نمی بینم نسبت به نتایج تیم شما واکنش نشون بدم. چون هدفی که شما دارید، ضربه زدن به تیم های دیگه هست. چرا تا وقتی اسم اورکلاکرهای دیگه میاد، شما وارد میدان می شوید؟ حالا که نظر می دهید چرا همیشه با دید منفی هست؟ (این هم از بازی زشت شما)اخطار و عواقب هم در راه هست، منتظر باشید.

در ضمن این را هم اضافه کنم که بعد از راه اندازی فروم جدیدتون، ما تنها سایتی بودیم که این مسئله را روی سایت عنوان کردیم و داخل فروم هم به همه دوستانی که سوال می کردند، لینک فروم شما را دادم. حتی اجازه ندادم دوستان تاپیک بزنند در مورد مسائل فروم قبلی تا بی احترامی صورت نگیره. بهتره این موارد را ببینید و بعد نظر بدهید.

دوست عزیز یه نگاه بندازید به اعضای اورکلاکینگ هیروز !

انگار شما با خودتونم مشکل داریدا ! این تیم اینهمه اورکلاکر داره که شاید شما با چند نفرشون مشکل داشته باشید ، بقیه این وسط چیکارن !

حداقل کمی ادب داشته باشید برای حفظ حرمت دیگران (کاری به بحث شما با بقیه بچه های اورکلاکینگ هیروز ندارم)

همین !

لینک به دیدگاه

• ارسال 112
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

همین دیگه به جای داشتن ادب و عذر خواهی از بچه های اورکلاکینگ هیروز برو امتیاز منفی بده

اینم زدم برا اینیکی پستم هم منفی بدی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه نگاه بندازید به اعضای اورکلاکینگ هیروز !

انگار شما با خودتونم مشکل داریدا ! این تیم اینهمه اورکلاکر داره که شاید شما با چند نفرشون مشکل داشته باشید ، بقیه این وسط چیکارن !

حداقل کمی ادب داشته باشید برای حفظ حرمت دیگران (کاری به بحث شما با بقیه بچه های اورکلاکینگ هیروز ندارم)

همین !

مشکل جامعه اورکلاک ایران دو نفر هستند که همه این دو را به خوبی میشناسند. با باقی اعضا کاری ندارم چون درست رفتار می کنند. تا الان با وجود حرف هایی که زده شد، واکنشی نشان ندادم ولی این بار خبری از سکوت نیست. توهینی در متن خودم نمی بینم ولی مسائل زیادی پشت پرده تیم اورکلاکینگ هیروز وجود دارد که همه دوستان در جریان هستند. چرا یکجا حرفی از اورکلاک می آید این دو نفر سریع جبهه می گیرند؟ بحث ایران است و اورکلاک ایران، ولی یک عده دوست دارند اورکلاک ایران به نام آنها ختم شود.

همینجا اعلام می کنم به هیچ وجه در این مسئله کوتاه نخواهم آمد و جواب این دو نفر را تا ساعتی دیگر در سایت سخت افزار خواهم داد.

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده گقتم شما هر دعوایی دارید با هم صحبت کنید و جمع نبندید و بی احترامی به کل اعضای یک تیم نکنید

بازم میگید توهین در کار نبوده !

متنی که شما نوشتید ، بدید بچه 5 ساله بهتون میگه توهین هست یا خیر

شاید واقعا درک نمیکنید که توهین کردید که در اینصورت انتظاری از شما نمیره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

تبریک میگم به همه دوستان بخاطر جایگاهی که الان کشورمون در بین تمامی کشورهای دنیا داره (تا TOP 10 دنیا فاصله زیادی نمونده)

آقای حسینی خودتون میدونید من چه احترام و ارزشی براتون قائل هستم و خواهم بود اما یک گلایه دارم ازتون:

راستشو بخواهید عنوان خبر به ایران و اورکلاکینگ ایران مربوط میشه اما باور کنید خود خبر فقط به تیم لیون کامپیوتر مربوط مربوط هست!

ای کاش از بقیه افتخارات اورکلاکرهای ایرانی هم میگفتید (مثل نتایجی که درمسابقات GOOC و MOA کسب کردند)

همین!

شمارمو که فکر کنم داشته باشید اگر از هر جای حرفم ناراحت شدید زنگ بزنید هر چی دوست داشتید بهم بگید (مطمئن باشید ناراحت نمیشم)

خیلی راحت بگم در کل از تیم شما و رفتاری که تا به امروز دیدم، اصلا خوشم نمیاد اخبار تیم شما در سایت ما قرار بگیره، وقتی در مورد حمایت حرف می زنید و از حمایت دیگران شکایت دارید، یکبار خودتان حمایت کنید تا ببینیم حمایت شما چه رنگی هست!مشکل توهم شما این هست که فکر می کنید اورکلاک ایران به شما وابسته هست و شما عالم اورکلاک هستید. بنده به شخصه تیم اورکلاکینگ هیروز را به رسمیت نمی شناسم و دلیلی نمی بینم نسبت به نتایج تیم شما واکنش نشون بدم. چون هدفی که شما دارید، ضربه زدن به تیم های دیگه هست. چرا تا وقتی اسم اورکلاکرهای دیگه میاد، شما وارد میدان می شوید؟ حالا که نظر می دهید چرا همیشه با دید منفی هست؟ (این هم از بازی زشت شما)اخطار و عواقب هم در راه هست، منتظر باشید.

در ضمن این را هم اضافه کنم که بعد از راه اندازی فروم جدیدتون، ما تنها سایتی بودیم که این مسئله را روی سایت عنوان کردیم و داخل فروم هم به همه دوستانی که سوال می کردند، لینک فروم شما را دادم. حتی اجازه ندادم دوستان تاپیک بزنند در مورد مسائل فروم قبلی تا بی احترامی صورت نگیره. بهتره این موارد را ببینید و بعد نظر بدهید.

حسام جان

خوب یادمه وقتی امین نادری به لیگ Pro OC رفت خبرش هیچ جا درج نشد حتی در سایت سابقمون و فقط شما در سایتتون درجش کردید

و خبر آغاز فروم جدید رو هم عنوان کردید ....(راستش من خوبی ها رو یادم نمیره)

اما در مورد این حرفتون:

بنده به شخصه تیم اورکلاکینگ هیروز را به رسمیت نمی شناسم

خیلی ممنون بخاطر توهینی که به تمام اعضای اورکلاکینگ هیروز کردید

اما محض اطلاعتون بگم اما نیاز به رسمیت شناختی دوستانی چون شما داشتیم مجددا از 0 شروع نمیکردیم.

مشکل جامعه اورکلاک ایران دو نفر هستند که همه این دو را به خوبی میشناسند. با باقی اعضا کاری ندارم چون درست رفتار می کنند. تا الان با وجود حرف هایی که زده شد، واکنشی نشان ندادم ولی این بار خبری از سکوت نیست. توهینی در متن خودم نمی بینم ولی مسائل زیادی پشت پرده تیم اورکلاکینگ هیروز وجود دارد که همه دوستان در جریان هستند. چرا یکجا حرفی از اورکلاک می آید این دو نفر سریع جبهه می گیرند؟ بحث ایران است و اورکلاک ایران، ولی یک عده دوست دارند اورکلاک ایران به نام آنها ختم شود.

همینجا اعلام می کنم به هیچ وجه در این مسئله کوتاه نخواهم آمد و جواب این دو نفر را تا ساعتی دیگر در سایت سخت افزار خواهم داد.

تا بحال نتایج اورکلاکینگ این 2 نفر که به قول خودتون مشکل اورکلاک ایران هستند دقت کردید؟

هیچ مسئله ای در پشت پرده تیم اورکلاکینگ هیروز نیست!

خیلی ساده(محض اطلاع دوستان):

در سایت قبل مشکلات خیلی زیادی با ادمین ها داشتیم و به هیچ کوتاه نیومدند و سر حرف خودشون بودند این بود که تمام اعضای اصلی از سایت گذاشتند رفتند و 2 ماه بعد اون سایت به کل تعطیل شد تا مارو بدهکار خودشون کنند! (تو این مدت امار بازدید شدیدا افت کرد و فروم به مکانی برای خرید و فروش و گاراژ ماشین تبدیل شد!

تیم جدید زدیم که اکثرا اومدند و سایت هم زدیم و تمام بچه های قدیم اون سایت اومدند! حالا اینکه یه خونه جدید پیدا کردیم و دور هم جمع شدیم فکر نکنم بد باشه.

خیلی ممنون بابت این خبر:

http://sakhtafzarmag...ware/12743.html

اما سوء استفاده اصلا کار درستی نیست!

اگه خبر قرار میدید به اسم اورکلاک ایران خبر رکوردهای تمام تیم ها رو قرار بدید نه فقط 2 تا اگه نمیخواین اینکارو کنید عنوان خبر رو اختصاصی کنید.(از اسم اورکلاکینگ ایران سوء استفاده نکنید)

پ . ن: یکم انصاف داشته باشید

پ . ن 2: یکم به گذشته نگاهی داشته باشید

با تقدیم احترام

@};-

ویرایش شده توسط Mehdi_FXX
لینک به دیدگاه

آقا مهدی شما هم خودتان کم مشکل ساز نبودید و کم در فروم قبلی بر علیه مجموعه ما حرف نزدید. خبرش توسط کاربران به ما میرسه به هر حال

در مورد به رسمیت نشناختن، نظر شخصی هست و هر طور دوست دارید برداشت کنید. من هم یادم نمیاد که دوستی با شما و امثال شما داشته باشم.

هر فردی اگر بزرگترین هم باشه، کارنامه درخشانی داشته باشه، فقط خودش میتونه این جایگاه را خراب بکنه. این چندمین بار هست که اسم مجموعه ما بی دلیل آورده شده و همیشه هم ما مقصر بودیم! اگر ما بد هستیم چرا برای معرفی فروم اورکلاکینگ هیروز، آقای کریمخانی به من پیام دادند که به دوستان بگید فروم جدید راه افتاده؟ اگر ما بد هستیم چرا آقای کریمخانی برای ایجاد فروم از من مشاوره گرفتند و من هم راهنمایی کردم؟

اگر حرفی دارید در مورد مجموعه سخت افزار در فروم خودمان مطرح کنید نه اینجا. ما هیچ وقت نیازی به فروم و اشخاصی مثل شما نداشته، نداریم و نخواهیم داشت. فقط لطف کنید دیگر اسمی از مجموعه سخت افزار نیارید، چون سخت افزار یک مجموعه حقوقی هست و به راحتی می تونیم این موارد را مورد پیگیری قضایی قرار بدهیم.

لینک به دیدگاه

درود به دوستان گلم

من سعی میکنم چند تا مطلب کلی بنویسم تا زیاده گویی نکرده باشم :

به زودی هم در شبکه سیما این ورکشاپ تکرار می شه
مصاحبه آقای حسینی از دید عموم کار پسندیده ای بود و هست، اما از دید خواص و جامعه اورکلاکر ها به هیچ عنوان به دلیل اینکه فقط و فقط از اعضای لیون نام برده شد، زشت و ناپسند بود، خیلی از دوستان از خیلی قبلتر از لیون و من و امثال من بودند و هستند، مسابقات مختلف، ساپورت و ... در پیش داشتند و دارن!

سعید جان میشه فقط یک جا و فقط یک جا از کارهایی که تیم لیون کردن و شما در همون ورکشاپتون که عنوان میکنید نام بردید رو به ما نوشن بدید . ؟ میشه در هر جایی اگر دوستان ما افتخار اوردن شما مطلبی نوشتید و ما ندیدیم رو نشون بدید هم شما این کار و بکنید و هم سایر دوستانتون . کار زشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سعید جان من از شما میخوام که فقط از طرف خودتون صحبت کنید نه از طرف جامعه اورکلاک عزیز . من که از این عادتها ندارم از طرف دیگران صحبت کنم ولی بارها دیدم که شما و چند تا از دوستان از طرف دیگران صحبت میکنن و نظر میدن .

سعید جان خیالتون رو راحت کنم اگر دوباره چنین مسئله ای پیش بیاد متن گزارش بنده دوباره به همین روش خواهد بود و بس و هیچ تغییری نخواهد کرد بجز اینکه دیگران در روششون تغییری ایجاد کنن .

هتر بود مثل من کار کنید، مثل شهریار بارانی کار کنید!(مصاحبه ایشون با OC TV هست، بخونین حتماً) شمایی که تریبون و قلم دستتونه

ببخشید سعید جان من دوستت دارم که اینو میگم چقدر من من اوردید توی همین متنتون ؟؟؟؟؟؟؟

چرا پای سایر دوستان رو کشیدید وسط که دقیقا تا پریروز چشم دیدنشون رو نداشتید متاسفانه . ؟

بهتر بود به جامعه اشاره می کردید! نه به شخص، این گزارش فقط و فقط یه مصاحبه تبلیغاتی بود! اون هم صرفاً برای لیون کامپیوتر

ایا چیز دروغی میبینید در این متن ؟ حتما عنوان کنید تا بررسی بشه و پاسخ داده بشه

هر 3 عزیز (صابر و آقا بهزاد و پوریای گل) مثل داداش من هستن، خود صابر من یکی رو میشناسه و میدونه قصد و نیت من چیه و ...

من در مورد دیگران چیزی نمیگم و احساس اونها رو نسبت به خودتون از خودشون بپرسید عزیز

سعید مسلمی ورکشاپ رایگان میذاره، هزینه LN2 رو خودش میده، از تنکابن 180 کیلومتر میره رشت و LN2 می گیره تا 4 تا دانشجوی کامپیوتر حد اقل بگن این دوست ما یه چیزایی حالیش بود، دمش گرم، به ما هم کم و بیش علم و هنرش رو یاد داد...

امثال اینها زیادن

خود من هرچی دارم و بلدم استارتش از صابر آذین بود! با اور یه 8600GT!!

دستش درد نکنه، کارش رو خوب انجام داد...

این جایی بس خوشحالی و افتخاره عزیزم که چنین کاری از شما و دیگر دوستان سر میزنه و این نشونه قدرت شما عزیزان هستش و شکی توش ندارم

عذر می خوام آقای حسینی، شما از کی وارد اورکلاکینگ شدید؟ که اینجوری ادعا می کنید اورکلاک ایران رو می شناسید؟!!!!

جناب کریمخانی ما تازه وارد این عرصه شد و بعد از شما دوستان !!! همینرو میخواستید بشنوید ؟ ولی جواب بنده به شما :

اگر کسی همین الانه الان بیاد این متنها رو بخونه حتما و درجا با اورکلاک ایران آشنایی پیدا میکنه نیاز نداره بره تحقیق کنه عزیز

لینک به دیدگاه

ادم نمی ره شما تماس گرفتید با بنده و گفتید که می خواید تیم اورکلاک تشکیل بدید! منم استقبال کردم و عرض کردم هر کمکی بتونم انجام می دم.

اون زمان حساب دیگه ای میکردم و دید دیگه ای راجب شما داشتم عزیز که تماس گرفتم

شروع کارتون با شهر سخت افزار و صابر بود، بهرحال تجربه اورکلاک با نیتروژن مایع رو نداشتید و این مورد طبیعی بود...

ولی اینکه از همون اول با اورکلاکرهای هات و شهر سخت افزار تماس گرفتید تا بیان تیم شما، جوانمردانه بود؟! به چند نفر زنگ زدید؟

این درحالی بود که شعار می دادید، هدف تون کمک به اورکلاک ایران هست...

بله درسته بنده افتخارم این بوده که این کار و با این عزیزان شروع کردم و مشکلی توش نمیبینم

تماس من در اون روزهای اول یک اشتباه بود که با توضیح دوستان بنده به اشتباه خودم پی بردم و دیگر تکرار نشد ولی الان قضیه فرق میکنه و این مسئله منه :

هر کسی اگر بخواد توسط هر تیمی از عرصه اورکلاک رونده بشه ما حمایتش میکنیم و ایندفعه کاملا رک و پوس کنده این مطلب رو می نویسم . من و تیمم نمیخوایم هدفی که اورکلاک و کشورم و هر چیز دیگه ای که شما فقط اینها رو شعار میخونید رو پایمال کنیم . اینو گفتم که بدونید و متوجه باشید و روشتون رو تغییر بدید و اینقدر فشار روی اعضای تیم خودتون نیارید این اعضا وظیفه ندارن بیان و حرف منو شما رو گوش بدن اینها فقط افتخاراتی هستن که اومدن با لذت کامل کار کنن و هر وقت دلشون بخواد کار میکنن و هر وقت دلشون نخواد کار نمیکنن . اگر من به عنوان مدیر یک تیم عرضش رو دارم به اونها قدرت و نیرو میدم و گرنه باید به عنوان مدیر یک تیم استعفا بدم .

در حال حاضر چند تا از عزیزان تیم ما در زمینه تست و اورکلاک کمرنگ شدن و این به این معنی نیستش که بنده تلاشهای قبلی اونها رو نادیده بگیرم و اونها رو فقط به عنوان یک ابزار در تیمم ببینم .

اتفاقا این موضوع که ایران به رتبه 13 دنیا رسیده خبر خیلی خوبی بود، ولی چرا قبلا که ایران رتبه 19 یا 15 ام دنیا رسید شما این طور استقبال نکردید؟

شاید چون اون موقع هات اورکلاک با 14 هزار امتیاز تیم اول ایران بود و تیم لیون ...

شما که میدونم چنین صحبتهایی رو باور ندارید . بنده حتی تا چند روز چیش نمیدونستم امتیاز تیممون چقدره و حتی بهش بیتوجهی میکردم و با عنوان کردن اعضای تیم متوجه این امر شدم و بس .

شما میگید که :

خود بینی و کمی بینی کجای صحبت های بنده بود؟

چند بار همین جمله بالا رو بخونید توش پیدا میکنید عزیز م و نیاز به گفته من نیستش

واقعا چه کسانی رفتار کودکانه از خود نشان می دن؟!

چه کسانی هستند فکر می کنند که راه چندساله رو می شه یک شبه رفت؟ چه کسانی هستند به جای تیم سازی و آموزش اورکلاک به اعضای خودشون، سعی در یارگیری از دیگر تیم ها دارند؟ چه کسانی هستند که با یک کارت گرافیک یا پردازنده گاها ... !!

این نظر شخصیه شماست و همه این عزیزان افرادی بالغ و عاقل هستند و بد رو از خوب تشخصی میدن و نیاز به گفته امثال من و شما نیستش .

این جمله چه ربطی به خود بینی داره؟!!!

در این مدت که تیم لیون راه افتاده، چند اورکلاکر از تیم لیون به این اجتماع اضافه شده؟!

ساده تر بگم، چه تعداد اورکلاکر در این تیم آموزش دیدند و حالا در سطح بالای اورکلاکینگ قرار دارند؟؟

رک باشیم بهتر نیست؟ می تونید بگید تیم مهم نیست، صرفا قصد دارید جهت اهداف خودتون یکی اون بالا باشه ...

هر سازمان و گروه و تیمی روش و سازکار و استراتژی خودش رو داره شما برید کاری بکنید که این افراد از تیم شما خارج نشن عزیز این میتونه هنر شما باشه که فکر نکنم داشته باشید

یک سوال ازتون دارم:

آیا صرفا تاپ رنک بودن مهم هست؟ اونم بدین شکل که 2 نفر اکانت خودشون رو ترکیب کنند؟

اگر این طور هست تیم ما یا حتی شهر سخت افزار هم ترکیب کنند به رتبه های بالایی دست پیدا می کنند. ولی که چی؟!

پس این وسط تکلیف رکوردهای جهانی چی می شه؟ تکلیف نتایجی که شاید ارزشش خیلی بیش از این هاست...

من موندم که چرا شما اسم شهر سخت افزار و اینجا میارید عزیز ؟ ایا هدفی دارید ؟ ایا موردی باز هستش که میخواید شروع کنید ؟ دوست عزیزم از طرف خودت صحبت کن و بدون که بنده مشکلی با کسی ندارم و نخواهم داشت ولی اخلاق بنده به گونه ای هستش که هر وقت مسئله ای میبینم سعی میکنم کار خودم رو انجام بدم و به دیگران کاری نداشته باشم

جناب کریمخانی ببخشید که اینو میگم :

بنده بارها و بارها تاپیک خصوصی شما رو در هات اورکلاک مطالعه کردم حالا بماند به چه صورت و گونه ای ولی تا به الان هیچ حرفی به زبون نیاوردم و کار خودمو کردم . بارها توهینهای گاها شدیدلحن در همون تاپیک در مورد من زدید و چیزی نگفتم و به روی خودم نیاوردم . چقدر مطلب و بد و بیراه در مورد شهر سخت افزار خوندم ولی به کسی نگفتم . میدونید چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون اینقدر اون حرفها بی ارزش و چیپ بود که ارزشش رو نداشت راجبش صحبت کنم . وقتی اون مطالب رو خودنم خیلی تاسف خوردم از مدیری که نمیدونه نباید روحیه تیمش رو با حرفهای خاله زنک پایین بیاره . ولی شما هر روز و هر روز ادامه میدادید عزیز و هنوز دارید به این روش ادامه میدید . کی میخواید متوجه این رفتار بشید که پر از اشتباهه و دیگران رو داره به بیراهه میبره ؟

تابحال افتخار های فرآوانی نصیب اورکلاکرهای ایرانی شده:

حضور در مسابقات جهانی GOOC و MOA

ثبت رکوردهای جهانی مختلف با کارت های گرافیکی High end و پردازنده های مختلف

حضور در مسابقات آنلاین مختلف و ...

خیلی از اورکلاکرهای ایرانی در حال حاضر در زمینه های مختلف شناخته شده هستند

بله این بسیار عالی هستش و باعث افتخاره همین ملت و مملکته . این خبرها در همون زمان بازتاب خوبی داشته ولی مربوط به الان نیستش و به روز نیستش و باید این راه ادامه پیدا کنه و حتما به فکر بازتاب بیشتری در گذشته بود . ولی یادمه در همون زمان هم سر اینجور مطالب همیشه بحث و دعوا بود و یادم نمیره اگر خواستید ریزش رو هم میتونم براتون توضیح بدم

لینک به دیدگاه

در مورد اورکلاک ایران هم، احتمالا منظورتون تیم لیون بوده؟ لذا انتظار این جواب از جانب عصر ارتباط هم می رفت :)

ای کاش این جمله تون در حد شعار نباشه و واقعا اعتقاد داشته باشید و اورکلاکرهای ایرانی در تیم لیون خلاصه نشه:

باز هم میگم به امید موفقیت تمامیه اورکلاکرهای ایرانی

جناب کریخانی واقعا شما در توهم به سر میبرید عزیز چون من هر تماسی که گرفتم به پرچم ایران و اورکلاک و اورکلاکرهایی که با دست خالی دارن کار میکنن اشاره کردم و بس و برای اثباتش میتونید بهشون زنگ بزنید و اینو یادتون باشه که همین رفتارهای شما باعث چنین افکاری شده که رسانه ای جرعت نکنه در مورد اورکلاک صحبتی بکنه و مطالب شما در همینجا نمونه ای بارز از این مسئله هستش

در نهایت اینکه امیدوارم تلنگر کوچیکی زده باشم که به چند سال پیش برگردید: انتقاد بهترین راه پیشرفت!!

و همه رو به چشم دشمن نگاه نکنید! اورکلاکینگ برای خیلی از ماها تفریح و یک رشته مهیج هست > می شه ازش لذت برد و زندگی کرد یا اینکه صرفا به موقعیت های موقتی دل بست

جناب کریمخانی بنده هنوز به این جمله پایبندم و شکی توش ندارم عزیز من . و کسی رو دشمن خودم نمیبینم و نخواهم دید فقط بنده چنین رفتارهایی رو که میبینم سعی میکنم کار خودم رو بهتر از قبل انجام بدم . بله اورکلاک یه کار کاملا مهیج هستش و شکی ندارم بهش . شما مطمئنید که به این جمله اعتقاد دارید ؟

پیشنهاد می کنم بعد از این اگر صحبتی بود در پیام خصوصی ادامه بدیم تا تاپیک هم بهم نریزه

ببخشید جناب کریمخانی ما چیزی نداریم که از بقیه پنهان بمونه اگر مطلبی هستش در همین تاپیک در خدمتیم .

در ضمن باز هم میگم که مطالب بیشتری هستش که بنده عنوان نکردم هنوز

جناب کریمخانی میدونم که با گفتن این مطلب من شاید حرف و حدیثی پیش بیاد ولی مجبورم بگم :

من فکر میکنم که شما در مورد اعمال و مدیریت درست چیزی نمیدونید برای همینه که فقط یه راهنمایی بهت میکنم تا شاید تغییری در شما ایجاد بشه :

میدونید بهترین کار چیه که اگر بهش بیشتر توجه کنید هم شما و هم تیمتون و هم اورکلاک ایران رشد میکنه ؟ جوابش اینه که همین کاری هستش که جناب Don_Corleone داره انجام میده . یعنی اگر این بحث رو به حاشیه نبرید معنیش اینه که اگر کسی کار خودش رو به نحو احسن انجام بده در اصل داره به همه خدمت میکنه . من قبلا از کار ایشون تشکر کردم در پست و تاپیک دیگه ای ولی چون نمیخواستم حرفی پیش بیاد مستقیم به اسمشون اشاره نکردم . بنده شناخت کافی از ایشون ندارم ولی کارشون قابل تحسین هستش . امیدوارم که مطلبم رو گرفته باشید و جسارتی نشده باشه .

باز هم میگم به امید موفقیت تمام اورکلاکرهای ایرانی

لینک به دیدگاه

حق با اقای حسینی هست

به امید موفقیت تمام اورکلاکرهای ایرانی

لینک به دیدگاه

تبریک میگم به همه دوستان بخاطر جایگاهی که الان کشورمون در بین تمامی کشورهای دنیا داره (تا TOP 10 دنیا فاصله زیادی نمونده)

آقای حسینی خودتون میدونید من چه احترام و ارزشی براتون قائل هستم و خواهم بود اما یک گلایه دارم ازتون:

راستشو بخواهید عنوان خبر به ایران و اورکلاکینگ ایران مربوط میشه اما باور کنید خود خبر فقط به تیم لیون کامپیوتر مربوط مربوط هست!

ای کاش از بقیه افتخارات اورکلاکرهای ایرانی هم میگفتید (مثل نتایجی که درمسابقات GOOC و MOA کسب کردند)

همین!

شمارمو که فکر کنم داشته باشید اگر از هر جای حرفم ناراحت شدید زنگ بزنید هر چی دوست داشتید بهم بگید (مطمئن باشید ناراحت نمیشم)

درود مهدی جان

من هم تو و خیلی از دوستانت رو میپرستم

هیچ جای متننت و مطلبت و نظرت مشکلی نداره و بجز اینکه بگم حق با تو هستش چیزی نمیتونم بگم .

ولی مهدی جان ایا دوستان راهی گذاشتن که جای گفتن مطالب باشه ؟ ایا هدف بنده برای شما دوست گلم مشخص نبود که مورد تهاجم کودکانه بعضی از افراد قرار گرفت ؟ ایا میشه در صورت این همه شواهد چیزی به زبون اورد .

در ضمن مسابقاتی که شما میگید باید به روز باشه و اپدیت عزیز من . مهدی جان اینو یادت باشه که اگر همین الان از این مسئله حمایت بشه و باز مسائل بچه گانه ای پیش نیاد این راه ادامه پیدا میکنه و رسانه ها با اورکلاک اشنا میشن و این روند ادامه پیدا میکنه و آینده اگر اتفاق خوبی بیفته رسانه ها بهش توجه میکن ؟

این مطلب رو مهدی جان یه سری از افراد نمیبینن و کلشون رو کردن تو جلد خودخواهیشون عزیز .

یادتون میاد که روزی که یک مسابقه IPOC برگذار کردیم با تمام مشکلاتی که با تیم سخت افزار داشتید چقدر دوستانه و رفاقتی به هم کمک کردید ؟ این خیلی چیزها رو ثابت میکنه مهدی جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کلی بخوام یه چندتا سوال بپرسم :

ته همه ی این تلاش ها و هزینه ها اینه که دلمون خوش باشه ایران توی سایت hwbot رتبه ی 13 رو کسب کرده ؟ همین ! فوایده دیگش چی بوده ؟

کسی تونسته حتی به رکورد جهانی فرکانس پردازنده نزدیک بشه ؟

همینجوری تکراری هی اورکلاک کردید خورد خورد پوینت گرفتید تا امتیاز کسب کنید برید بالا ؟

بار علمیش چی بوده ؟

البته اورکلاک عادی رو نمیگم کار شما رو میگم . برندهای مختلف هم همینجور محصول های خودشون رو به اسم قابلیت اور بالا به فروش برسونند Oh%20Go%20On.gif

والا من هر کاری کردم خودم رو متقاعد کنم اورکلاک یک هنر هست و بار علمی مفیدی داره نتونستم خودم رو گول بزنم :-S

فقط میشه اسمش رو گذاشت تفریح .

البته اگه از این حالت پوینت جمع کنی بیاد بیرون و کسی بتونه بزرگترین رکوردها رو بزنه اونموقع میشه اسمش رو گذاشت هنر .

لینک به دیدگاه

@};-

فقط خواتم بگم بابت منفی حواسم نبود و به اشتباه اینطوری شد

و کلا با حرفاتون موافقم

لینک به دیدگاه

ته همه ی این تلاش ها و هزینه ها اینه که دلمون خوش باشه ایران توی سایت hwbot رتبه ی 13 رو کسب کرده ؟ همین ! فوایده دیگش چی بوده ؟

همینجوری تکراری هی اورکلاک کردید خورد خورد پوینت گرفتید تا امتیاز کسب کنید برید بالا ؟

بار علمیش چی بوده ؟

البته اورکلاک عادی رو نمیگم کار شما رو میگم . برندهای مختلف هم همینجور محصول های خودشون رو به اسم قابلیت اور بالا به فروش برسونند Oh%20Go%20On.gif

والا من هر کاری کردم خودم رو متقاعد کنم اورکلاک یک هنر هست و بار علمی مفیدی داره نتونستم خودم رو گول بزنم :-S

البته اگه از این حالت پوینت جمع کنی بیاد بیرون و کسی بتونه بزرگترین رکوردها رو بزنه اونموقع میشه اسمش رو گذاشت هنر .

محمد جان اگر به رکوردهای دوستان دقت بکنید متوجه میشید که در گذشته و در حال حاضر رکوردهای بسیار خوبی زده شده و بسیار ارزشمنده عزیزم

لینک به دیدگاه

بار علمیش چی بوده ؟

محمد جان،

منم يه سوال بكنم: پيدا كردن حداكثر توان - بالاتر از ميزان توان اسمى يك جسم بى جان - در سطح بين المللى - اگر هنر فنى يك فرد/تيم نيست پس چه چيزى ميتونه باشه.

همه ى اين ها به كنار، همه اينجا ميدونيم با توجه به اينكه اين يك رويه يكسان نيست كه بشه براش دستورالعمل كلى تهيه كرد و هر سيستم با هر كانفيگى به شيوه ى متفاوت و ميزان متفاوت و به صورت خاص خودش به اين توانايى ميرسه و هنر اووركلاكر پيدا كردن اون شيوه و راه با استفاده از هوش و استعداد و امكانات و آزمون و خطا است.

اووركلاك رو بگذاريم كنار، اين كار كوچيكى نيست على الخصوص در عرصه بين المللى كه توانايى هر شخص و امكاناتش با ديگرى متفاوته. وقتى از جهان سوم با اين همه Isolation كسى ميتونه رتبه ايران رو در ميون اين همه كشور بالا ببره. خودش هنره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمد جان،

منم يه سوال بكنم: پيدا كردن حداكثر توان - بالاتر از ميزان توان اسمى يك جسم بى جان - در سطح بين المللى - اگر هنر فنى يك فرد/تيم نيست پس چه چيزى ميتونه باشه.

همه ى اين ها به كنار، همه اينجا ميدونيم با توجه به اينكه اين يك رويه يكسان نيست كه بشه براش دستورالعمل كلى تهيه كرد و هر سيستم با هر كانفيگى به شيوه ى متفاوت و ميزان متفاوت و به صورت خاص خودش به اين توانايى ميرسه و هنر اووركلاكر پيدا كردن اون شيوه و راه با استفاده از هوش و استعداد و امكانات و آزمون و خطا است.

اووركلاك رو بگذاريم كنار، اين كار كوچيكى نيست على الخصوص در عرصه بين المللى كه توانايى هر شخص و امكاناتش با ديگرى متفاوته. وقتى از جهان سوم با اين همه Isolation كسى ميتونه رتبه ايران رو در ميون اين همه كشور بالا ببره. خودش هنره.

درود آرمین جان :

حرفهای شما کاملا تایید میشه , اما اینکه بیایم یک روند رو فقط واسه گرفتن پوینت تکرار کنیم فکر نکنم بشه دیگه اسمش رو گذاشت هنر .

البته شاید هم من یک مقدار سخت می گیرم :D

لینک به دیدگاه

اول تاپیک آقای حسینی خوشحال بود ! حالا من خوشحالم ! دیروز تولد یک سالگی فروم نشریه سخت افزار بود (خیلی بی سر و صدا بود نه ؟؟؟) ! 30 مهر پارسال ما کار خودمون را شروع کردیم ! به دور از حاشیه و با رفاقت تمام با همه ! از همون اول با نیت و قصد پیشرفت علم سخت افزار و همه گیر شدن مسائلی مانند اورکلاک ، Tshoot و یادگیری خرید درست جلو رفتیم !

با لیون کامپیوتر و آقای حسینی روابط حسنه ای داشتیم و داریم !همینطور با هات اورکلاک مرحوم (اوایل کار)! اوایل روابط به خوبی پیش رفت ، از اورکلاک پارتی با بچه های لیون گرفته تا صحبت ها و گپ هایی که با اورکلاکر های مختلف داشتیم ! از همه تیم ها ! با اکثر کسانی که اسمی دارند و قدرت ارتباطی هم حاصل بود ! که البته بعضی از این صحبت ها به شخصه برای من مایه سرافکندگی بود !

ولی تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد ، رگه هایی از علم و هنر بعضی آقایون بعد از مدتی که با اونها بودم دیدم به خصوص سر قضیه اون مسابقه 3dmark11 و راه اورکلاکی که فرجام پیش گرفته بود) که ترجیح دادم ارتباطم و ارتباط فروم سخت افزار را با اونها کم رنگ کنم !

الان توی لیون میام ، چون اینجا هنوز بوی تکبر و دو رویی و نیرنگ نمیده و عزیزانی هستند که بودنشون در اینجا مسرت بخش است ! (خود اقای حسینی ، پوریا ، بهزاد ، سالار ، صابر، حامد و بقیه دوستان که به اسم نمیشناسم)

به اینکه حسام شالیکاران عزیز اورکلاک هیروز را به رسمیت نمیشناسه کاری ندارم (نظر ایشون محترمه) ولی چند نفر در این تیم هستند (جسارتا به خوبان این تیم و همه نباشه) که جز نیرنگ و دروغ و زیر آب زدن کار دیگری ندارند ! یعنی اصلا هدفشون اینه ! همین میشه که اورکلاک هیروز در نظر من طرد میشه و با این که چند نفر هستند که واقعا دوست دارم باز هم باهاشون هم کلام باشم ، اما رغبت نمیکنم در فروم اورکلاک هیروز ثبت نام کنم ! اون افرادی که میگم کارشون زیر آب زدن است همون هایی هستند که اورکلاک ایران را به ننگ کشیدند و همه را به بازی گرفتند ! همه جا حضور دارند ولی کارشون حرف بردن و اوردن است ! به دفعات مواردی از هر کدوم دیدم ولی عادت ندارم حرف ببرم و بیارم !

سخت افزار مگ همیشه سعی کرده درگیر حواشی نشه ! به صورت عمومی OC heroes را به بچه های هات معرفی کرد ، به صورت عمومی چندین بار برای راهنمایی خاص و مورد های خاص را به کاربرها یا مدیر های هات و لیون و شهرسخت افزار وصل کردیم ، هیچ وقت از هیچ تیمی به صورت عمومی بد نگفت (بگذریم که از لیون همیشه تعریف هم کرده) ، همیشه برای مشاوره و خرید و فروش لیون را توصیه کردیم ، در زمینه خنک سازی همیشه ارتباط با majid oc را به بچه هامون توصیه کردیم ، موارد مربوط به مشکلاتی که با مادربوردهای msi بود را به آقای کریمخانی رجوع دادیم ، کسانی که ولت مود حرفه ای یا اکستریم اورکلاک کارت گرافیک میخواستند را به آقا پوریا معرفی کردیم ، کسانی که توییک های خاص برای تست میخواستند به بهزاد عزیز رجوع دادیم و 10 ها مورد دیگر !

اما همونطور که گفتم سخت افزار مگ بی حاشیه است و سعی میکنه باشه ولی از عزیزانی که سعی میکنند این جو را خراب کنند تقاضای اکید دارم یا مرد باشند (جرئت داشته باشند) و حرف بزنند و انقدر موش ندوانند تا با پاسخ صریح و قدرتمند رسانه ی سخت افزار رو به رو بشند یا اونقدر مرد باشند (به معنای جوانمرد) که درست فعالیت کنند ، درست رفاقت کنند و درست رقابت کنند ! در آخر خیلی هم دوست داشتند به کشورشون و به اورکلاک ایران خدمت کنند و شعار های مبتنی بر پیشرفت بدند ! همین !

علیرضا سجادی نیا – مدیر بخش سخت افزار ، اورکلاک و... فروم نشریه سخت افزار !

ویرایش شده توسط arsn
لینک به دیدگاه

به عنوان یک شاهد اینجا مطلبی رو مینویسم چون نه بنده اورکلاکر حرفه ای هستم و نه طرفدار هیچ فرومی بلکه یوزری هستم که به چشم یک سری مسائل رو دیدم

از همون ابتدای شروع به کار فروم سخت افزار بنده عضو بودم . تمامی سوالاتم رو چه در مورد مسائل سخت افزاری و حتی اورکلاک توی همون فروم مطرح میکردم و جهت تصدیق صحبتهای دوست خوبم علیرضا باید بگم که واقعا همینطوری هست که ایشون میفرمایند . اگر مشکلی در زمینه اور کارت گرافیک بوده من رو به فرجام عزیز معرفی کردن و فرجام هم بدون هیچ کم و کسری به تمامی سوالات من جواب دادن برسیم که چه قدر زیاد سوال پرسیدیم . اگر توی اور سی پی یو مشکل داشتم علیرضا همیشه به من کمک کردن. حتی وقتی که با قضیه ولت مود آشنا شدم به من پوریا شعبانی عزیز رو معرفی کردن و اصلا من پوریا رو از فروم سخت افزار شناختم و اشنا شدم با ایشون

این صحبتها رو برای کسایی کردم که میگن تیم های لیون یا سخت افزار برای اورکلاک چی کار کردن!!!

هر کاری کردن اطالاعاتشون رو به رخ بقیه نکشیدن - از انتقال اطلاعاتشون- تجربیاتشون به اورکلاکرهای مبتدی مثل بنده خودداری نکردن

از قدیم گفتن منش پهلوانی مهمه نه قهرمانی

پهلوان تختی به خاطر مرام و معرفتش معروفه بین ایرانی ها نه برای مدالهاش - چیزی که در اخر در بین بقیه میمونه مرام این جور اشخاص هست وگر نه هیچ رتبه ای موندگار نیست و نخواهد بود

نمونه این کار کاربر Alone Wolf که من اصلا نمیدونم تو چه تیمی هستن. اسمشون چیه . و ..... ولی همچنان به اورکلاکرهای مبتدی توی فروم سخت افزار کمک میکنن بی ریا بدون هیچ توقعی با اینکه جزوه top 10 ها هستن و به جای حرفهای بیهوده به آموزش افرادی امثال من میپردازن که واقها جای تقدیر داره

دیگه دوستان توقع دارن چیکار کنن گروه لیون یا سخت افزار

فقط یه موضوعی رو بگم که کاملا زحمات این تیم ها و یا فرومشون مشخص بشه اونم اینکه از پارسال که من وارد اورکلاک شدم رتبه 185-190 رو در Hwbot بین اورکلاکرهای ایرانی داشتم بعد از گذشت یک سال به رتبه 26 رسیدم اونم فقط و فقط با کمک این دو گروه

من هنوزم چیزی بلد نیستم ولی فقط خواستم بگم اگر به این پیشرفت دست پیدا کردم فقط و فقط با کمک دوستانی از جمله : پوریا - بهزاد- علیرضا - فرجام - حسام عزیز و .... خیلی های دیگه که اسمشون یادم نمیاد

دست همتون درد نکنه و خسته نباشید

ویرایش شده توسط metall_hero
لینک به دیدگاه

سلام

خیلی خوشحال کننده بود خبر با اینکه از اورکلاک زیاد اطلاع ندارم اما الان به عنوان یه ایرانی یجور حس غرور بهم دست داد..خیلی احساس خوبی دارم..

مرسی اقا بهزاد..مرسی اقا پوریا ..مرسی اقای حسینی و مرسی به همه عزیزان زحمتکش این عرصه..

لینک به دیدگاه

خیلی مسائل را در این یکسال دیدم و شنیدم ولی حرفی از آن موارد به زبان نیاوردم.

ولی آقا سعید:

تا الان چند بار برای فروم سخت افزار حاشیه سازی کردید؟ فروم ما همیشه بی حاشیه بوده و هست و خواهد بود چون به افرادی مثل شما تا الان نیازی نبوده تا با حاشیه سازی خودمان را نشان دهیم. فروم سخت افزار خود را به تنهایی بالا کشید بدون اینکه کسی را زیر دست و پای خودش بگذارد. زمانی که هات اورکلاک بود، بنده جایی نبودم، الان هم ادعایی ندارم. چون کارنامه من در عمل مشخص است نه در حرفهای من. به پیام امروز صبح خودتون بیشتر فکر کنید تا ببینید ما کجا هستیم.

آقای کریمخانی:

در بخش رکورد های اورکلاک هفته، نباید رکوردهای خودمان را درج کنیم که شما واکنش نشان دادید؟ اگر خیلی دوست دارید رکوردهای شما به نمایش گذاشته شود، لطفا به فروم خودتان مراجعه کنید. بخش رکوردهای اورکلاک از این هفته مجددا کار خود را شروع می کند و این بار به هیچ وجه رکوردهای دوستان ایرانی داخل این بخش قرار نخواهد گرفت. پیش از این در خصوص عدم درج رکوردهای شما و دوستانتان در فروم سخت افزار دلیل بیان کردم و در صورتی که رکوردهای خود را برای بنده ارسال کنید، حتما روی سایت منتشر خواهد شد. چون بنده فرصت کافی برای زیر و رو کردن پروفایل تیم های اورکلاک ندارم.

اما در مجموع باید عنوان کنم که اگر بدانید چقدر دوست داشتم روز اولی که فروم اورکلاکینگ هیروز آغاز به کار می کند، در این فروم ثبت نام کنم و تبریک بگویم، ولی همین مسائلی که قبل از راه اندازی فروم به وجود آمد، سبب شد پشیمان شوم.

در هر صورت برای فروم و تیم اورکلاک شما همانند گذشته آرزوی موفقیت دارم و این نکته را عنوان می کنم که نام کشور ایران مهم است نه نام تیم و یا فرد خاص. پس برای در اوج ماندن کشورمان تلاش کنیم. بجنگیم ولی برای به دست آوردن نه از دست ربودن. بخوانیم به نام موفقیت ایران و ابوعطا خواندن را کنار بگذاریم. زندگی فقط چند روز است که خودمان آن را طولانی می کنیم و این طولانی شدن کار دستمان می دهد. زندگی سخت نیست، فقط خودمان سختش می کنیم. دنیا بزرگ است ولی خودمان کوچکش می کنیم.

در پایان این شهامت را دارم که از همه دوستان و کاربران فروم اورکلاکینگ هیروز و همچنین لیون کامپیوتر عذرخواهی کنم که تند برخورد کردم.

لینک به دیدگاه

از لطف و عنایت دوستان نسبت به خودم و تیم اورکلاکینگ هیروز صمیمانه تشکر می کنم! (به خاطر توهین ها، تهمت ها و ...)

توهین کردن اصلا کار سختی نیست و هر کسی می تونه انجام بده! ولی بیشتر از اونکه شخصیت طرف مقابل رو زیر سوال ببرید، خودتون زیر سوال می رید!!!!

خوشحالم صحبت من با آقای حسینی باعث شد، برخی دوست نماها رو بهتر بشناسم!!!

در پست قبلی هم مطرح کردم، علاقه ای به ادامه این بحث ندارم، هر آنچه که لازم بود گفته بشه مطرح شد، اورکلاکرهای قدیمی هم می تونن به راحتی قضاوت کنند... :)

علیرضا جان، من با توجه به صحبتی که با مسئولین نشریه سخت افزار داشتم، پست شمارو جواب نمی دم وگرنه حرف های زیادی برای گفتن وجود داره!

فقط باید عرض کنم شما از بسیاری از مسائل اطلاعی ندارید! صرفا روی شایعات و حرف و حدیث ها اومدید تهمت می زنید! در مورد نتایج مشکوک چند اورکلاکر ایرانی، شما اومدید مستقیم با بنده حرف بزنید؟ شما اصلا در جریان هستید که موضوع چی هست؟ چرا اینقدر سطحی به موضوع نگاه می کنید؟ از شما به عنوان مدیر یک مجموعه بیش از این انتظار می ره!!!

ما همیشه عادت داریم تقصیر رو گردن دیگران بندازیم و خودمون رو از هرگونه اشتباهی مبرا بدونیم! و دیگران رو به چشم دشمنی ببینیم و اینکه قصد داره جلوی پیشرفت مارو بگیره!!!!

بد نیست منطقی تر برخورد کنید! لازم شد شماره تماس می دم تا بیشتر صحبت کنیم...

موفق باشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

البته این که شما از لطف دوستان سپاس گذار هستید را به بنده نسبت ندید ، من لطفی نکردم ! به خصوص به خود شما ، اسمی از هیچ کس نیاوردیم ! هیچ کس را به نه مورد انتقاد و نه مورد تهمت قرار دادم ! در صورتی که اون فرد یا افراد خودشون خوب میدونند منظور با چه کسی است !

پس با گارد گرفتن خودتون را اون شخص مورد نظر جلوه ندید ! راستی چرا هر چی میشه همه نسبت به شما جبهه میگرند ؟ مگه شما کاری کردید ؟ واقعا چرا ؟؟؟ من اورکلاکر قدیمی نیستم ، میشه شما بگید چرا معمولا شما متهم میشید ؟؟؟

واقعیت من هم علاقه ای به بحث ندارم همونطور که تا اینجا هم پست نداده بودم ، به خصوص هم که نمیخوام این خوشحالی تولد فروم سخت افزار و نظرسنجی مدیریتی خودمون را با مسائلی که ارتباط 100 درصد مستقیم با من نداره ، از بین ببرم !

مسئولین نشریه موضع خودشون را نسبت به شما ، در قالب نشریه بیان کردند ! (بعضا ملاحظات کاری هم دارند) نشریه و مجموعه ما هم آزاد است و مثل بعضی جاها سیاست های دیکت==اتوری در اون حاکم نیست و بنده عقاید خودم را دارم که در جای لزوم بیان میکنم !

مطمئن باشید از اون چیزی که شما فکر میکنید ، بیشتر آگاه هستم ! از آن نترس که های و هوی دارد از آن بترس که سر به توی دارد ! قضیه ما هم همینه ! اگر اورکلاک نمیکنم یا مستقیم توی این بازی ها نیستم ولی دلیل نمیشه که در جریان امور قرار نگیرم !

لزومی نداشت ! دقیقا اتهاماتی که شما میزدید و جوابی که دوستان به شما میدادند به صورت کامل و بعضا مستدل و مستند به دست بنده هم میرسد ! (بماند که به رو نمیارم ولی بعضی جاها تیکه اش را میندازم ) به هر حال لازم است به عنوانی مدیری که اختیارات زیادی در فروم دارد از حواشی اطرافم ، hwbot و بازی های اورکلاکر ها و مسائل بین فروم های مختلف آگاه باشم ! غیر از اینه ؟

من همچین عادتی ندارم ! شما چطوری ؟ خوش میگذره ؟!!! من در نگاه اول و اکثر نگاه ها (در طول زمان) با افراد به چشم مثبت برخورد میکنم مگر خلافش واقع یا ثابت بشه !!!

کاش ، ای کاش فقط ذهنیت من انقدر بد بود و من آدم بده ماجرا بودم ! من میشدم آدم بده ، از این بازی میرفتم کنار و دنیای اورکلاکر ها گلستان میشد! ولی متاسفانه این ذهنیت بد ، این نگاه بد از یک نفر من و یکی دو نفر نیست ! (تا یک سال پیش که من وجود نداشتم پس مشکل من یا سخت افزار نیستیم)

ببینید آقای کریمخانی رک بگم ! شرمنده ولی شما یه کم در عملکردتون تغییراتی بدید ! (بگذارید سربسته بمونه)

ببخشید دیگه ! همین !

ویرایش شده توسط arsn
لینک به دیدگاه

تیم ایران در رتبه 13 خوره‌های کامپیوتر دنیا

tkno-78gh.jpg

شهر مجازی > نرم‌افزار ایرانی- گروه دانش و سلامت- حمید ضیایی پرور:

ایران در جایگاه سیزدهم اورکلاکینگ دنیا قرار گرفت. اورکلاکینگ به عملیاتی اطلاق می‌شود که در آن، فرد با افزایش فرکانس کاری قطعات، سیستم کامپیوتری را وادار می‌کند تا سرعت پردازش بالاتری را داشته باشد.

به‌طور کلی از مزایای این فرایند می‌توان به افزایش کارایی سیستم در تمامی جنبه‌های پردازشی اشاره کرد. برای مثال عملیات پردازشی پروژه‌ای که با پردازشگر سه‌گیگاهرتزی در مدت زمان دو‌ساعت به طول می‌انجامد، با اعمال 30درصد فرکانس بیشتر (به‌طور کلی 30درصد اورکلاک نسبت به فرکانس پایه)، می‌توان در مدت زمان 90دقیقه به پایان رساند.

شاید از برخی جنبه‌ها بشود مسابقات اورکلاکر‌ها را به مسابقات رالی و فرمول یک تشبیه کرد که خودروهای مسابقه از شرکت‌های مختلف به‌صورت تقویت شده و قدرتمند تحت فشارهای بیش از حد قرار می‌گیرند تا کارایی آنها بیشتر مشخص شود.به گزارش همشهری تا سال گذشته و در اردیبهشت‌ماه سال90، ایران در لیگ جهانی مقام 26دنیا را داشت.

در اردیبهشت‌ماه سال90 تیم لیون کامپیوتر فعالیت خود را آغاز کرد و با به چالش کشیدن دوستان خود در دو تیم دیگر فعال آن زمان در ایران، امروز ایران در جایگاه 13دنیا بین 147کشور قرار گرفته است.به گفته سعید حسینی از سرپرستان تیم لیون کامپیوتر، در حال حاضر ایران (با 191اورکلاکر) بالاتر از کشورهای خوشنام این رشته همچون برزیل (با 530 اورکلاکر)، اوکراین(با 254اورکلاکر) و استرالیا (با 392 اورکلاکر) قرار دارد.

در این میان بهترین جایگاه در میان اورکلاکرهای ایرانی از آن دو نفر از اعضای تیم مذکور است. پوریا شعبانی و بهزاد تک با نام کاربری Amateurs در میان 2516اورکلاکر در لیگ اکستریم اورکلاکرها جایگاه چهار را از آن خود کرده‌اند که می‌توان لقب پرافتخارترین اورکلاکرهای ایرانی را از آن آنان دانست. این در حالی است که تمامی 20اورکلاکر برتر این لیگ از حمایت مالی همه جانبه از طرف کمپانی‌های بزرگ دنیا بهره می‌برند.

پیش از این نیز صابر آذین به همراه پوریا شعبانی از تیم لیون کامپیوتر موفق شده بودند تا در مسابقه جهانی و آن‌لاین در تست 3DMark11مقام دوم دنیا را کسب کنند. به گفته وی اورکلاکرهای ایرانی پتانسیل بالایی دارند و تنها احتیاج به حمایت دارند.قطعاتی که اورکلاک می‌شوند عبارتند از: پردازنده مرکزی CPU، کارت گرافیک VGA، حافظه اصلی RAM، فرکانس مرجع برد مادر. برای افزایش فرکانس قطعات باید ولتاژ مازاد بر ولتاژ اولیه اعمال شود و افزایش ولتاژ و فرکانس باعث بالاتر رفتن دمای قطعات خواهد شد.

مادامی که فرد دمای مورد نیاز برای فرکانس مورد نظر را فراهم سازد، هیچ خطری قطعات را تهدید نخواهد کرد. طبق این مفهوم می‌توان اورکلاکینگ را نسبت به دما دسته‌بندی کرد:اورکلاکینگ کاربردی: که در این دسته‌بندی معمولا از سیستم‌های خنک‌کننده بادی یا آبی برای اورکلاکینگ استفاده می‌شود. این دسته از اورکلاکینگ در دنیای واقعی حدود 90درصد موارد را شامل می‌شود، زیرا فرد می‌تواند به‌صورت24.7(24ساعته و هفت روز هفته) سیستم را در حالت اورکلاک شده نگه دارد، بدون اینکه به قطعات آسیبی وارد شود. معمولا افرادی همچون گیمرها، افرادی که کارهای پردازشی گرافیکی در دستور کار آنهاست و افرادی که کارهای رندرینگ پروژه‌های سنگین را برعهده دارند در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند.

اکستریم اورکلاکینگ: این دسته‌بندی مختص اورکلاکرهای حرفه‌ای است. لزوم خنک‌سازی‌ سیستم این افراد را برآن وامی‌دارد تا از ابزاری براینگه داشتن سیستم در دمای منفی بهره ببرند. ماده اصلی به‌کار برده شده در فرایند منفی‌سازی‌ دما در این گروه نیتروژن مایع LN2(196- درجه سانتی‌گراد) و یخ خشک (حدود 80 درجه سانتی‌گراد) است. اکستریم اورکلاکینگ را نمی‌توان به‌عنوان کاربرد همیشگی نگاه کرد و تنها به چند ساعت باید اکتفا کرد. در اکستریم اورکلاکینگ جنبه رقابتی، تفریحی، پیشرفت علم سخت افزار و همچنین تبلیغات شرکت‌ها مطرح می‌شود. در این راستا تمامی اکستریم اورکلاکرهای دنـیا در وب‌سایـتی تـحت عـنوان

www. hwbot. org دور هم گرد آمده‌اند و این وب‌سایت، لیگ رسمی و کلی تمامی اورکلاکرهای دنیا به‌حساب می‌آید.

http://www.hamshahri.../details/188373

http://tabnak.ir/fa/...ی-کامپیوتر-دنیا

اول:

ایول بابا خیلی خوبه آفرین واقعا عالیه همیشه موفق باشید :lol:

دوم اینکه آخر خبر دمای یخ خشک رو زدید 80 درجه که اشتباهه یه منفی باید بقلش باشه :unsure:

لینک به دیدگاه

باید بگم من هم با نظر محمد عزیز موافقم ...

اورکلاکینگ ایران فقط یه تفریح برای قشر مرفه جامعه ، این تیتری هست که من انتخاب میکنم برای بحثم

واقعا کجای اورکلاکینگ ایران ما حرفه ای بودیم که الان با جمع کردن پوینتها بخوایم بهش ببالیم !

با این اوضاع قیمت ها که فقط یه عده معدود میتونن اورکلاک کنن و بقیه باید زور بزنن و به هیچ جایی نمیرسن !

شما یه نگاهی به خارج از کشور بندازید ، شرکتهای بزرگ پشتیبانی میکنن و کاربران به راحتی پیشرفت میکنن

به نظر من که باید واقعا از ماتریکس تشکر کرد که تو ایران حداقل این موضوع رو رعایت میکنه و اورکلاکینگ رو به صورت حرفه ای دنبال میکنن و اسپانسر چند تا از بچه های ما شدن .

تا وقتی این موضوع اسپانسر تو ایران جا نیوفته اورکلاکینگ ایران به هیچ جایی نمیرسه

با تجهیزات جدید و قطعات جدید هم که شما باید پول داشته باشی بری یه سی پی یو مناسب بخری و بعد بدون نیاز به کمی دانش اورکلاک بشینی پوینت جمع کنی

الگوی من بچه هایی هستن که میشستن توی سرمای شب برای اورکلاک و شاید کارشون پوینت خاصی نداشت ولی ارزش داشت که ما هیچ کجا بهش نپرداختیم ، و اگر تو رسانه ها بهش پرداخته میشد اونوقت بود که ....

لینک به دیدگاه

شما یه نگاهی به خارج از کشور بندازید ، شرکتهای بزرگ پشتیبانی میکنن و کاربران به راحتی پیشرفت میکنن

به خاطر همین عدم ساپورت هستش که این رتبه و این پوینتها ارزش داره عزیزم یعنی اورکلاکرهای ایرانی با دست خالی دارن این کار و میکنن

به نظر من که باید واقعا از ماتریکس تشکر کرد که تو ایران حداقل این موضوع رو رعایت میکنه و اورکلاکینگ رو به صورت حرفه ای دنبال میکنن و اسپانسر چند تا از بچه های ما شدن .

این بسیار نکته مهمی هستش و امروز میخواستم از این شرکت تشکر بکنم . شرکت ماتریکس برای تبلیغات و پیشبرد و معرفی کالاهای MSI اورکلاکرها رو ساپورت میکنه و جای تقدیر داره و اگر بعد از عمل این شرکت فروششون بیشتر شده واقعا حقشون هستش و ما تنها وظیفه ای که در مقابل چنین شرکتی داریم اینه که حمایتش کنیم تا ما بقیه شرکتها راغب بشن برای تکرار چنین عملی . چون قبول کنیم اگر سودی نداشته باشه معنی نداره این شرکتها کسی رو ساپورت بکنن .

تا وقتی این موضوع اسپانسر تو ایران جا نیوفته اورکلاکینگ ایران به هیچ جایی نمیرسه

این الان "جا " نیستش ؟؟؟ البته قبول دارم اگر ساپورت باشه حتما بهتر هم خواهد شد و راه برای خیلیها بازتر و ساده تر خواهد شد

الگوی من بچه هایی هستن که میشستن توی سرمای شب برای اورکلاک و شاید کارشون پوینت خاصی نداشت ولی ارزش داشت که ما هیچ کجا بهش نپرداختیم ، و اگر تو رسانه ها بهش پرداخته میشد اونوقت بود که ....

بجز اورکلاکر خیلیها هستن که توی این مملکت زحمت میکشن همرو نمیشه رسانه ای کرد که عزیز . باید این زحمات رو خودشون عنوان کنن و ثبت کنن تا نتیجه بده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...