رفتن به مطلب

اورکلاک !!! تیم ایران در رتبه 13 خوره‌های کامپیوتر دنیا !!! در خبرگزاریهای رسمی کشور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر همگی

اول از همه به آقا پوریا و بهزاد عزیز تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشند . @};-

در ضمن سوالی از این دوستمون داشتم ( Castiel ) ... میشه توضیح بدید به چه دلیل شما نتایج تیم شهر سخت افزار رو گزارش نمیکنید ، با اینکه شما اخبار اورکلاک ایران را کاور میکنید .

آری دوستان تیم هایی مثل شهر سخت افزار و ....... ساپورت میشوند و عملا برای تهیه قطعه سختی نمیکشند . دوستان گول عوام فریبی برخی از افراد رو نخورید که لکه ننگ هستند .

علیرضا سلیمی.

دوست عزیز این کار شما اصلا صحیح نیست و به نظرم بهتر بود این مسائل رو در انجمن شهر سخت افزار و با خود مدیران این مجموعه مطرح میکردید و گرنه درست نیست وقتی خودشون نیستند پشت سرشون توهینی انجام بشه .

موفق و پیروز باشید .

لینک به دیدگاه

• ارسال 112
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

بجز اورکلاکر خیلیها هستن که توی این مملکت زحمت میکشن همرو نمیشه رسانه ای کرد که عزیز . باید این زحمات رو خودشون عنوان کنن و ثبت کنن تا نتیجه بده

جناب حسینی این نتایج هم ثبت شده و هم در مورد خاطراتش تو همون هات خدابیامرز بحث ها شد

تو همه تیم ها هات ،شهرسخت افزار ،لیون ،اورهیروز، سخت افزار و ... یه نگاه بندازید پر هستن از این بچه ها که ازشون یادی هم نمیشه

به خاطر همین عدم ساپورت هستش که این رتبه و این پوینتها ارزش داره عزیزم یعنی اورکلاکرهای ایرانی با دست خالی دارن این کار و میکنن

این دست خالی بودن رو قبول ندارم

اورکلاک تو ایران یعنی هزینه شخصی ، یعنی پول داشته باشی قطعه بخری میشی اورکلاکر ، همین

اینو بخواین ثابت میکنم ، چه بسیار بچه هایی که پوینتشون به هیچ جا نرسیده ولی اگر قطعه ای دستشون بود ، رس قطعه کشیده میشد نمونش بهزاد Turok تو هات و ... امثالشون زیادن برای مثال بهزاد رو عرض کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی این نتایج هم ثبت شده و هم در مورد خاطراتش تو همون هات خدابیامرز بحث ها شد

تو همه تیم ها هات ،شهرسخت افزار ،لیون ،اورهیروز، سخت افزار و ... یه نگاه بندازید پر هستن از این بچه ها که ازشون یادی هم نمیشه

این دست خالی بودن رو قبول ندارم

اورکلاک تو ایران یعنی هزینه شخصی ، یعنی پول داشته باشی قطعه بخری میشی اورکلاکر ، همین

اینو بخواین ثابت میکنم ، چه بسیار بچه هایی که پوینتشون به هیچ جا نرسیده ولی اگر قطعه ای دستشون بود ، رس قطعه کشیده میشد نمونش بهزاد Turok تو هات و ... امثالشون زیادن برای مثال بهزاد رو عرض کرد

هر که پولش بیشتر هنرش بیشتر

لینک به دیدگاه

هر که پولش بیشتر هنرش بیشتر

دنیا بر مبنای اساس مالی میچرخه و پول یعنی قدرت و شکی ندارم .

مثلا در ایران هم مسابقات اتومبیل رانی بر گذار میشه که برای هر ماشین توی این کلاس کم کمش باید 30 تا 100 میلیون خرج کرد حالا اون کسی که این مبلغ رو داره و میتونه هزینه کنه چه کار بایدکس بکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ و اون کسی که این مبلغ رو نداره ولی قدرتش رو داره که بسیار مطرح بشه چه کار باید بکنه ؟؟؟؟؟؟؟

دوستان خودمون رو گول نزنیم و هر کسی هر کاری که از دستش بر میاد باید انجام بشده و بس . و نگیم حتما باید پول داشته باشم و از این حرفها . پوریا جان و بهزاد جان و خیلی از دوستان فکر میکنید میلیاردرن ؟ نه اینها کار میکنن و جون میکنن و برای تفریح تمام این پول رو برای اورکلاک خرج میکنن . پس همه میتونن کار کنن و درامد کسب کنن و به هدفشون برسن . و به نظر من اگر کسی بگه بقیه پول دارن و من ندارم و اگر داشتم کوه رو جابجا میکردم و فلان میکردم و بسار میکردم این فقط یک مظلوم نمایی بیش نیستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا در ایران هم مسابقات اتومبیل رانی بر گذار میشه که برای هر ماشین توی این کلاس کم کمش باید 30 تا 100 میلیون خرج کرد حالا اون کسی که این مبلغ رو داره و میتونه هزینه کنه چه کار بایدکس بکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ و اون کسی که این مبلغ رو نداره ولی قدرتش رو داره که بسیار مطرح بشه چه کار باید بکنه ؟؟؟؟؟؟؟

دوستان خودمون رو گول نزنیم و هر کسی هر کاری که از دستش بر میاد باید انجام بشده و بس . و نگیم حتما باید پول داشته باشم و از این حرفها . پوریا جان و بهزاد جان و خیلی از دوستان فکر میکنید میلیاردرن ؟ نه اینها کار میکنن و جون میکنن و برای تفریح تمام این پول رو برای اورکلاک خرج میکنن . پس همه میتونن کار کنن و درامد کسب کنن و به هدفشون برسن . و به نظر من اگر کسی بگه بقیه پول دارن و من ندارم و اگر داشتم کوه رو جابجا میکردم و فلان میکردم و بسار میکردم این فقط یک مظلوم نمایی بیش نیستش

آخه بحث سر این حرفهایی که زدید نیست جناب حسینی . :)

مشکل اینه اونی که پوینت واسه خودش جمع میکنه میشه بهترین اورکلاکر ولی بقیه که مثلا با هزار زحمت یدونه رکورد ثبت کردن هیچ .

حالا اون که پول داشته واس خودش پوینت جمع کرده اونی که نداشته همون یه رکورد هم به زور زده . پس با این وجود نمیتونیم خودمون رو گول بزنیم این کاری رو که میکنید رو اسمش بزاریم هنر .

در مورد مثال ماشینتون هم که اصلا ربطی نداشت اونی که نداره از کم شروع میکنه میره تست میده توسط یه باشگاه ساپورت میشه و اگه با استعداد باشه آخر میشه یکی مثل شوماخر . اینجا بحث استعداد - هوش - تمرکز بسیار دخیل هست .

البته ته همه ی اینها باید بگم اورکلاک یک هنر هستش وقتی که شخص اور کننده با تمام مسائل سخت افزاری واحد های پردازشی حافظه و ... اشنا باشه و بدونه داره چیکار میکنه و تهش هم رکورد جابه جا کنه ... ;)

لینک به دیدگاه

آخه بحث سر این حرفهایی که زدید نیست جناب حسینی . :)

مشکل اینه اونی که پوینت واسه خودش جمع میکنه میشه بهترین اورکلاکر ولی بقیه که مثلا با هزار زحمت یدونه رکورد ثبت کردن هیچ .

حالا اون که پول داشته واس خودش پوینت جمع کرده اونی که نداشته همون یه رکورد هم به زور زده . پس با این وجود نمیتونیم خودمون رو گول بزنیم این کاری رو که میکنید رو اسمش بزاریم هنر .

در مورد مثال ماشینتون هم که اصلا ربطی نداشت اونی که نداره از کم شروع میکنه میره تست میده توسط یه باشگاه ساپورت میشه و اگه با استعداد باشه آخر میشه یکی مثل شوماخر . اینجا بحث استعداد - هوش - تمرکز بسیار دخیل هست .

البته ته همه ی اینها باید بگم اورکلاک یک هنر هستش وقتی که شخص اور کننده با تمام مسائل سخت افزاری واحد های پردازشی حافظه و ... اشنا باشه و بدونه داره چیکار میکنه و تهش هم رکورد جابه جا کنه ... ;)

محمد جان اون کسی که پوینت میگیره برو یه نگاهی بنداز که چه مشقتهایی رو تحمل کرده و چه رتبه هایی رو ثبت کرده و چه رکوردهایی رو از خارجیهایی که خودتون میگید ساپورت میشن گرفتن . پس این اگر هنر نیستش چیه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمد جان اون کسی که پوینت میگیره برو یه نگاهی بنداز که چه مشقتهایی رو تحمل کرده و چه رتبه هایی رو ثبت کرده و چه رکوردهایی رو از خارجیهایی که خودتون میگید ساپورت میشن گرفتن . پس این اگر هنر نیستش چیه ؟

جناب حسینی اگه نظر شخصی بنده رو بخواهید اصلا سیستم جمع اوری پوینت و افزایش رنک توی hwbot رو قبول ندارم فقط رکورد های شاخ هستند که با ارزشند .

فقط مسابقات اورکلاکینگ هستند که محل قدرت نمایی یک اورکلاکر محسوب میشند . چون شرکت کننده ها تقریبا در شرایط یکسانی قرار میگیرند .

امیدوارم متوجه منظور بنده شده باشید . :wub:

لینک به دیدگاه

جناب حسینی اگه نظر شخصی بنده رو بخواهید اصلا سیستم جمع اوری پوینت و افزایش رنک توی hwbot رو قبول ندارم فقط رکورد های شاخ هستند که با ارزشند .

فقط مسابقات اورکلاکینگ هستند که محل قدرت نمایی یک اورکلاکر محسوب میشند . چون شرکت کننده ها تقریبا در شرایط یکسانی قرار میگیرند .

امیدوارم متوجه منظور بنده شده باشید . :wub:

نظرت محترم محمد جان ولی اون موقع هم نمیشه کاملا نتیجه درستی گرفت که کدوم اورکلاکر بهتره چون بعضا نوع قطعات بسیار بسیار مهمه . خیلی وقتها نوع قطعات نتیجه رو کاملا تغییر میده

لینک به دیدگاه

عجب تاپیکی شد، :huh: راجب همه چیز میشه توش بحث کرد، :lol: ماشالا همه عزیزان از فروم های مختلف هم هستند. (*) ما که سوات اوورکلاک نداریم ولی خداییش خیلی هیجان انگیزه! ;) واسه اینکه خیلی اسپم نشه بازم به همه دوستان اوورکلاکر این موفقیت رو تبریک میگم. @};-

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

جناب حسینی بحث سر مظلوم نمایی نیست

بنده برای خودم بحث نمیکنم همین الانشم بخوام میتونم قطعه بخرم بترکونم ولی برای خودم تفریح های دیگه لذت بخش تر از اور هست و دوست داشتم بیشتر پولمو جای دیگه خرج کنم

ولی این که میگید اگر کسی بگه فلان و بهمان ، خودتون وضع جامعه رو میدونید و همه هم اگر بخوان نمیتونن پولدار باشن

پس بحث مظلوم نمایی و ... رو بیخیال

سر حرفم هستم و اثباتش هم کاری نداره میشه به نسبت اطلاعاتی که بچه ها از اور دارن مطلب رو درک کرد که بیشتر بچه ها دیگه در جریانن

البته من نمیخام کار بقیه اورکلاکر ها رو زیر سوال ببرم ولی مطلب این بود که اگر یه سری دیگه از بچه ها هم همین قطعه ها دستشون بود نتایج همین بود و بیشتر ملاک خود قطعه هست نه هنر اورکلاکر !

فکر کنم این سوال از خود بچه های اورکلاکر هم بشه با نظر من موافق هستن

ویرایش شده توسط mahdi8063
لینک به دیدگاه

البته من نمیخام کار بقیه اورکلاکر ها رو زیر سوال ببرم ولی مطلب این بود که اگر یه سری دیگه از بچه ها هم همین قطعه ها دستشون بود نتایج همین بود و بیشتر ملاک خود قطعه هست نه هنر اورکلاکر !

فکر کنم این سوال از خود بچه های اورکلاکر هم بشه با نظر من موافق هستن

دوست عزیز الان شما ولت مود بلدی بکنی ؟؟؟؟

چون برای زدن یک رکورد کارت گرافیک با ولتاژ خودش نمیشه این کارو کرد حتما باید ولت مود بشه !

میتونی این کارو بکنی ؟؟

شما میتونی یه برد رو برای استفاده یا به قول اورکلاکرها بردن زیر LN2 آماده کنی ؟؟؟

چون برای فرکانس پردازنده از یک مقدار به بعدی باید زیر نیتروژن کار بشه

لینک به دیدگاه

جا داره بگم که 20 رکورد اول هر اورکلاکر برای رنکینگ خود اورکلاکر امتیاز داره (به غیر از رکوردهای جهانی) پس مهم نیست شما هرچقدر امکانات داشته باشید ولی نتونید درست استفاده کنید فایده ای نداره... استفاده درست از امکانات محدود خودش بزرگترین هنره.

به عنوان مثال شما 100 تا رکورد بزنید که 10 امتیاز بده200 امتیاز دارین و اگر 10 تا 20 امتیازی هم باز هم 200 امتیاز دارین.

ویرایش شده توسط shayan08
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به همه دوستان :

متشکر از دوستانی که بحث رو ادامه دادند و نظراتشون رو بیان کردن و بنده بسیار لذت بردم مخصوصا از لحاظ اخلاقی .

الان میتونم بگم اون نظری که قبلا داشتم رو ندارم و واقعا دوستان و جناب حسینی واقعا قضیه رو یه جورایی مطرح کردن که بنده تقریبا متقاعد شدم یه سری چیزها رو باید پذیرفت .

واز هر چیزی بگزریم از ضحمتی که کشیدند نمیتونیم بگزریم :wub:

الان بنده باید یه خسته نباشید و تبریک به دوستان بگم .

نتیجه یه گفتگو نکات آموزشی بود ( حداقل برای بنده داشت) . یکی از ویژگی های اصیل فروم لیون همین بحث آزاد هستش . ;)

ممنون دوستان . ^_^

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

دم همه اورکلاکرهای عزیز گرم... من که بعد از جابهجایی منزل و کارهای شخصیم به اورکلاکینگ نمی رسم ولی پویا و بهزاد منفجر کردن. هر وقت زنگ میزنم پویا میگه برو hwbot . این ادم خستگی نمیشناسه و به خدا قسم شاید تو زندگیم چند تا ادم دیده باشم که مثل پویا اینقدر تلاش و کوشش بکنن . هر چی امتیاز و پویت پویا و بهزار جان بگیر حقشونه چون واقعا تلاش میکنن !! من اقتخار میکنم این دوستان می شناسم و ازشون به عننوان دوست خودم یاد کنم . کلی پز داره ي :lol: :wub:

اگر یه سری دیگه از بچه ها هم همین قطعه ها دستشون بود نتایج همین بود و بیشتر ملاک خود قطعه هست نه هنر اورکلاکر !

دوست عزیز تا پشت میز نشینی LN2 نریزی تو پات اصلا راجع بهش بحث نکن . قربونت برم دوبار طعم سوختن قطعه در حالی هنوز هیچ کاری نکردی رو بچشی بهت میکم چقدر دلسرد میشی. خدا میدونه چند تا قطعه جلو خودمون اب شد رفت بدون اینکه حتی تست بزنیم. عایق کردیم برد روشن نشد ! 50% مواقع کارت اصلا به تست نمی رسه و سر همون یک اشتباه تو عایق کاری بوم قطعه رفت !

جلو خودم دوستان مشغول مد کردن 580 بودن (اون موقع که شاخ بود) یکهو هویه گرفت به گوشه برد یه دونه مقاومت به اندازه سر خودکار از رو برد کنده شه رفت. 5 ساعت دوستان وقت گذاشتن دونه دونه مقاوت های و لتاژ ها تست شدن تا بالاخره مقاومت پیدا شدو و از روی یک 8500 بلند کردیم لحیم کردیم !

خودم داشتم به یک corsair v ولت میدادم یکهو جلوم ایست قلبی کرد و بایوس قفل کرد ! همین جوری عشقش کشید قفل کرد.

دوست عزیز زحمتهای اورکلاکینگ بسیار فراتر از اون چیزیه که میتونی تصورشو بکنی ! تا پشت میز نشینی یکهو قطعه 1.5 میلیونی بدون اینکه حتی تست پاس بکنه جلو پر پر بشه بسوزه معنی اور واقعی رو درک نمی کنی. خود من چند بار مجبور شدم پویا پیچاره رو باهاش حرف بزنم دلگری بدم. یک جلسه اونقدر اوضاع بد شد من گفتم الان پویا همونجا خودکشی میکنه ! سه قطعه پشت سر هم سوخت (یک جلسه هم اینطوریه)

امسال پویا و بهزاد جان کلی بدبختی کشیدن و اعصابشون به فنا رفته به این حد از تجریه رسیدن که راحت این رکوردا رو میزن ! پول فقط 30% موضوعه ! تجربه - پشتکار و از همه مهمتر مایوس نشدن در مقابل شکست ! اینا الکی به دست نمیاد. بنابراین دوستان فقط نگن پول - پول - پول . تا پشت میز نشینی اور حرافه ای نکنی از 10% دنیای اور حرفه ای هم خبر نداری !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از لطف و عنایت دوستان نسبت به خودم و تیم اورکلاکینگ هیروز صمیمانه تشکر می کنم! (به خاطر توهین ها، تهمت ها و ...)

توهین کردن اصلا کار سختی نیست و هر کسی می تونه انجام بده! ولی بیشتر از اونکه شخصیت طرف مقابل رو زیر سوال ببرید، خودتون زیر سوال می رید!!!!

خوشحالم صحبت من با آقای حسینی باعث شد، برخی دوست نماها رو بهتر بشناسم!!!

در پست قبلی هم مطرح کردم، علاقه ای به ادامه این بحث ندارم، هر آنچه که لازم بود گفته بشه مطرح شد، اورکلاکرهای قدیمی هم می تونن به راحتی قضاوت کنند... :)

علیرضا جان، من با توجه به صحبتی که با مسئولین نشریه سخت افزار داشتم، پست شمارو جواب نمی دم وگرنه حرف های زیادی برای گفتن وجود داره!

فقط باید عرض کنم شما از بسیاری از مسائل اطلاعی ندارید! صرفا روی شایعات و حرف و حدیث ها اومدید تهمت می زنید! در مورد نتایج مشکوک چند اورکلاکر ایرانی، شما اومدید مستقیم با بنده حرف بزنید؟ شما اصلا در جریان هستید که موضوع چی هست؟ چرا اینقدر سطحی به موضوع نگاه می کنید؟ از شما به عنوان مدیر یک مجموعه بیش از این انتظار می ره!!!

ما همیشه عادت داریم تقصیر رو گردن دیگران بندازیم و خودمون رو از هرگونه اشتباهی مبرا بدونیم! و دیگران رو به چشم دشمنی ببینیم و اینکه قصد داره جلوی پیشرفت مارو بگیره!!!!

بد نیست منطقی تر برخورد کنید! لازم شد شماره تماس می دم تا بیشتر صحبت کنیم...

موفق باشید

موفق باشید

صحبت من روی قسمت پر رنگ شده هستش!

مگر شما مستقیم با بنده که بهش مشکوک شده بودید حرف زدید؟ فقط شروع به تیکه پرونی در جاهای مختلف اعم از زیر سابمیتهای یکی از دوستان و پیام خصوصی با اورکلاکر های دیگر! که این تیکه پرونی های شما هم واقعا بعید هستش از کسی که ادعای: مدیریت! اورکلاک! و .... بودن داره!

از شما هم خیلی بیشتر از اینها انتظار میرفت!

بنده نه پیامی از شما داشتم نه تماس! بلکه فقط تیکه پرونیهای شما رو نسبت به خودم می دیدم!

ویرایش:

هیچکسی با کس دیگه ای مشکلی نداره فقط و فقط بعضی رفتارهای نا بجا از ماها هست که باعث این مشکلات میشه

اگر کار ما اورکلاک هست و کار فعلی من هم یادگیریه اورکلاک و در این راه زحمت میکشیم پس بیاید به جای این صحبت ها که هیچ نتیجه ای هم نداره کارمون رو انجام بدیم و تست بگیریم! اگه دست من بود دوست داشتم رنکینگهای فردی از بین بره و فقط کشور مطرح بشه. اگر هم سابمیتهای بنده واقعا برخلاف قوانین بودند بصورت اخطار به خودم بگید تا هر مسئله ای بود شفاف سازی بشه و حرف و حدیثی پیش نیاد

به شخصه خیلی دوست داشتم از افرادی که دستی در اورکلاک دارن مطلب یاد بگیرم اما متاسفانه از همون ابتدا یکسری مرزبندیها باعث میشه که دیگران بنده رو به چشم دشمن ببینند و کسی که میخواد یاد بگیره و پیشرفت کنه باید با این مسائل دست به گریبان باشه

یک زحمتی هم براتون داشتم آقای کریمخانی

اکانت بنده در فوروم hwbot مشکل داره و پسورد ریکاوری هم که میکنم برام ایمیلی ارسال نمیشه و برای ارتباط با مسئول دیتابیس hwbot هم باید وارد فوروم بشم تا اینکار رو انجام بدم که امکان پذیر نیست ظاهرا و فقط در خود سایت میتونم لاگین کنم .ممنون میشم اگه مشکل اکانت بنده رو به مدیریت اعلام کنید

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

اگه قرار به پول و بودجه و این حرفا بود ، تا همین 2 سال پیش میشد یه 631 با یه کوماندو و یه رم 512 خوب با زیره 500 تومن رکورد فرکانس رو زد ! درسته بحث بچ و این چیزا هست و نمیدونم هند پیک مناسب تو ایران نمیاد و اینا ، ولی میتونم اشخاصی رو بهتون معرفی کنم که تو همین ایران دردبدر تو بازار ایران دنبال 630 ها و امثالهم با قیمت 30 40 تومن بودن و رکورد های فوق العاده زدن !

در واقع درسته که الان مخصوصاً تهیه ابزار درست واقعاً پر هزینست ، ولی حتی یه لحظه هم شک نکنید دوستانی که رکورد میزنن تو پول غلط میزنن ، نه ! فقط چیزی رو که خیلی ها به چشم فان بهش نگاه میکنن ، به چشم زندگی میبینن !

لینک به دیدگاه

دوستان درسته من تو این سایت زیاد فعالیت نمیکنم ولی لطفا زیاده روی نکنید و اول در مورد اشخاص تحقیق کنید ببینید خودش اور کرده و بعد از مشکلات اور توضیح بدید ...

یه مثال میزنم دیگه فکر کنم بهتر جا بیوفته ، همین صابر خودمون که تا قطعه داشت و سربازی نرفته بود همه جارو ترکونده بود ولی الان به خاطر کاری که داشته از خودش شنیدم قطعاتی که باهاش اور میکرد رو فروخته

این یعنی یه اورکلاکری که دیگه یا نمیتونه هزینه بکنه برای اورکلاک یا دیگه علاقه ای نداره ، ولی کاری که صابر کرد و ارزش داشت و باقی ماندنیه اینه که به کلی از اورکلاکرهایی که الان ادعای اور دارن ، مطلب یاد داد و خود من هم خیلی چیزها ازش یاد گرفتم

بحث من اینه همین قطعات همین الانش به دست صابر برسه ایران رو منفجر میکنه ، نیومدم بگم بدید دست یه کاربر آماتور عزیز من ، اورکلاکر تا یه حدی اطلاعات داشته باشه + تجربه کافیه

ولی برای 10 نفر اول شدن تو قطعه هایی که سابمیت زیاد داره قبول دارم که اورکلاکر هم باید اورکلاکر باشه !

در کل جناب سالار اگر 8 ماه پیش این بحث ها میشد با حرف شما موافق بودم کمی تا قسمتی چون تهیه قطعه برای خیلی دوستان اینقدر مشکل نبود ولی الان هر کسی از پس خرید همون 580 که شما میگید بر نمیاد و اگر هم بتونه بخره فکر نکنم تا اون حد بهش فشار بیاره ، مگر اینکه طرف خیالش راحت باشه و پولش مهم نباشه ! همین

به هر حال تا 1 ماه دیگه هم که بحث کنیم فکر کنم این بحث ادامه خواهد داشت

بنده هم نظر خودم رو گفتم و فقط نظریست در میان نظرات دوستان و مطمئنا نظرات اونها هم قابل احترامه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

راستش حالا که حرف هات اومد وسط بزارید منم یه چند کلمه ای حرف بزنم.تو روزایی که هات بسته شد من میخواستم تو تاپیکی که بچه ها باز کرده بودن شرکت کنم ولی اون تاپیک که جاش رو هم نتونستم پیدا کنم مسدود شد حالا نمیدونم الان بازه یا نه"بگذریم.من از اون دسته عضوایی بودم که تو 2 دوره الکامپ شرکت داشتم و مدیرای اصلی هات رو از نزدیک دیدم.واقعیتش قبل اولین ملاقات یه آشنایی کوچیک از مدیر اصلی اونجا یعنی آقای ناجی که معرف حضور همه اهالی سخت افزاره داشتم چون بررسی هاشون رو که سالهای دور تو سایت سخت افزار گذاشته بودن رو خونده بودم.تا حدودی فهمیده بودم که این جور فعالیت ها که اون زمون ما اصلا نمیدونستیم چی هست فقط میتونه توسط یه آدم کار بلد انجام بشه.خلاصه رفتیمو هم ایشونو دیدیم و هم کلی از بچه هارو که فکر کنم تعدادشون بالای 20 یا شایدم 30 نفر بود.یادمه تا آقای ناجی لب به حرف زدن باز کردن همه بچه ها خشکشون زد چون انقدر اهل فن و قابل احترام و بیانشون شیوا بود که ما فقط بهشون زل زده بودیم.چرا دروغ بگم کلهم خجالت میکشیدیم باهاشون حرف بزنیم چون اطلاعاتشون یه چیز فوق ماورایی بود و روی همه جور مسایل سوار و حاضر جواب بودن.من اون موقع فهمیدم ما هیچی نیستیم و هممون مدیون ایشونیم.حالا این جای تعجبو سوال داره که هی پشت هات بدی میگن یعنی آقای ناجی مشکل ساز بوده?من با شناختی که توی یه جلسه از ایشون بدست آوردم یه ذره هم نمیتونم این حرفا رو باور کنم چون اگه نگاه کنین هر جا بحث در مورد هات شده حتی یه دلخوری کوچیک در مورد موسس های هات که این اواخر امیر rampage فعالیتش تو چشم تر بود وسط نیومده.همش سر جنگو دعواها از اول olesius بوده و یه سری دیگه از کاربرا که نهایت نقششون یه مدیر ساده انجمن بود.تازه از بعضی رفیقا بهم خبر رسیده که همین دوستانه MSI باز و هواخواه ماتریکس به سایت هات کلی بدهی داشتن و تو انجمنایی که احتمال داره مخفی بوده باشه به مدیران اصلی سایت ناسزا گفتن و بخاطر همین چیزا از سایت اخراج و بیرون شدن???!!!حالا راستو دروغشو خدا میدونه ولی با این صحبت هایی که آقای حسینی و بچه های مجله سخت افزار زدن بعیدم نیست دست به یه همچین کارایی بزنن.لپ کلامم اینه که حیف شد که این دانشمندان سخت افزار رو از دست دادیم.فعالیتشون واقعا چشم نواز و بدور از حاشیه بود و نوشته هاشون مملو از اطلاعات که نمونش رو تو هیچ سایت فارسی زبونی ندیدم و نمیتونم هم پیدا کنم البته از حق هم نگذریم با این وضع بازار و گرونی ها شاید هر کسی جاشون بود تا حالا ادامه فعالیت نمیداد.منم کسب این رتبه رو به آقای حسینی تبریک میگم ولی بنظرم برای جامعه امروزی داشتن افراد نابغه در سخت افزار ارجعتره تا نتایجی که هیچ دلیل علمی پشتش نیست

لینک به دیدگاه

منم کسب این رتبه رو به آقای حسینی تبریک میگم ولی بنظرم برای جامعه امروزی داشتن افراد نابغه در سخت افزار ارجعتره تا نتایجی که هیچ دلیل علمی پشتش نیست

سلام دوست عزیز،

به نظرم به دلیل داشتن افراد نابغه در سخت افزار هستش که چنین نتایجی که میفرمایین دلیل علمی پشتش نیست به دست آمده. صحبت شما مانند این هستش که بگوییم ما شاگرد اول میخوایم که 20 نگیره!! یا دکتری که درمان نکنه!! رضا زاده ای میخوایم که تو المپیک مدال نگیره!!

این عزیزان نابغه بودند و نتایجی هم که کسب کردند بسیار ارزشمند هستش. مسائل فنی به کنار، والاترین ارزشش هم تو بالا بردن پرچم ایرانه.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

با عرض سلام و احترام

در ابتدا کسب چنین افتخاراتی بزرگی رو به تمامی علاقه مندان سخت افزار و همچنین تیم لیون و تمامی اورکلاکرهای عزیز تبریک میگم .واقعا جای خوشحالی داره در کشورمون افرادی هستند که با وجود موانعی بعضند بزرگ به چنین موفقیت هایی می رسند.من از اول تاپیک تا پست آخر رو مطالعه کردم و کاری با دست و یا غلط بودن بیانات دوستان عزیز ندارم تنها خواهشی که دارم اینه که دست از ایجاد چنین جوهایی که واقعا به فضای رقابتی و فعالیتی کاربران فعال در این زمینه هست بردارید چه بسا که در گذشته منابع و سایت های خوب و پر محتوایی رو به خاطر وجود همین جو ها از دست دادیم و از دوستان و سروران عزیز چون آقای حسینی و همچنین دوستان فعال در این زمینه همچون علی Olesius عزیز که از دیگر دوستان فعال حمایت لازم رو داشته باشند تا هر روز شاهد خبرهای جدید از ارتقای سطح اقتخارات کسب شده باشیم.

با آرزوی بهترین ها برای تیم لیون کامپیوتر و تمامی دوستان

با تشکر سعید اعظمی

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

ممنون میشم که بحث رو به حاشیه نبرید تا همینجاش این تاپسک توی حاشیه بوده و ممنون میشم که صبوری کنید و فقط به این فکر کنید که چطور میشه رشد بیشتری توی زمینه اورکلاک بکنیم

در ضمن من یه اعتقادی دارم که دوست دارم شما ها هم ازش مطلع بشید

هر کسی توی این دنیا وظیفه ای داره , در هر شغل و حرفه ای که هستش . رفتگر عزیزی که هر روز خیابونهای ما رو تمیز میکنه وظیفش پاک نگه داشتن خیابونهاست و این وظیفه هستش که داره انجام میده ولی اگر این جارو رو محکمتر بکشه و بیشتر تمیز کنه یعنی وظیفش رو داره به نحو احسن انجام میده . اگر پزشکی که وظیفش مداوای مردم هستش ادم بسیار خوبی باشه ولی در حرفه خودش زیاد حرفه ای نباشه اون خائن به حساب میاد حتی اگر انسان خوبی باشه . منه سعید حسینی وظیفه دارم اگر کاری در زمینه فروش از دستم بر میاد انجام بدم و اگر کالایی که خرید قبلم هستش و توی این اشفته بازار قدرت خریدی برای مردم نمونده , وظیفه دارم به قیمت خرید قبل حالا یه مقدار کمتر و یا بیشتر به مردم تقدیم کنم . و اگر در زمینه اورکلاک میتونم کسانی رو حمایت کنم نباید از این امر فروگذار باشم . و شما دوست گلم اگر میتونی به این جامعه خدمتی بکنی استینت رو بالا بزن و شروع کن . و اون دسته از عزیزانی که همیشه عادت به سنگ اندازی دارن میگم که دیگه بس کنید و از قدرتی که در وجود شما هستش استفاده کنید و توی وضعیت بسیار بد به فکر پیشرفت مملکتتون و بالا بردن پرچمتون باشید . همیشه روزهای خوب منتظر ماست اگر خودمون تلاشمون رو بیشتر کنیم و نا امید نشیم حتی در بدترین وضعیت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

افتخار بزرگی هستش و جای تشکر داره .

ممنون از همه کسانی که هدفشون بالا بردن پرچم ایران هست .

لینک به دیدگاه

ســلام ؛

دوستان زیادی از ما خواهش کردند که در این تاپیک شرکت کنیم و صرفاً برای احترام به این دوستان این کار را انجام میدیم :

دیدگاه شهر سخت افزار در این رابطه به صورت خیلی خلاصه ( صحبت های مفصل تر به زودی ... ! ) :

اول از هر چیز تبریک میگم به همه ، همین که اورکلاکینگ در رسانه ها مطرح بشه خیلی پیشرفت خوبیه ...

دوم ، زمانی یک ملت و کشور پیشرفت می کنه که تطمیع منافع شخصی در جهت تطمیع منافع ملی باشه مثل همین سیستم تیم ها در HWBOT که در نهایت تطمیع منافع شخصی و تیمی در جهت تطمیع منافع ملی هست و ایران همین طوری که می بینید میاد بالا ...

وقتی کسی مصاحبه می کنه :

طبیعی هست که از فقط از اسم خودش استفاده کنه و دروغ نگه ؛

انسانی هست که اگه جایی حقیقت ایجاب می کنه اسمی از سایر رقبا و تیم ها و ... هم بیاره ( نکرد هم هیچ جای گله ای نداره )

زشت و Cheapهست که برای منافعش دروغ بگه .

برای همین تمام مصاحبه از دید ما "طبیعی" هست و مشکل خاصی توش نمیبینیم ! به جز جمله :

پوریا شعبانی و بهزاد تک با نام کاربری Amateurs در میان 2516اورکلاکر در لیگ اکستریم اورکلاکرها جایگاه چهار را از آن خود کرده‌اند که می‌توان لقب پرافتخارترین اورکلاکرهای ایرانی را از آن آنان دانست.

!!!

در این رابطه شهر سخت افزار به جای قضاوت زود هنگام ؛ قصد داره با توجه به وجهه مرجعی بودنش که اصولاً همه توش حضور دارند ؛ از خود دو دوست عزیزمون "پوریا" و "بهزاد" درخواست کنه نظرشون را در مورد صحت این جمله بیان کنند . آیا به نظر خودتون شما ها پر افتخار ترین اورکلاکر های ایران هستید ؟

سوم ، افرادی پشت سر ما انتقاد کردند ؛ خوشحالیم که پشت سرمون انتقاد کردید ... !!!

چهارم ، خطاب به دوستان عزیزمون در مجله سخت افزار : نقش مدیایی خیلی خوبی را دارید ایفا می کنید و تبریک میگیم بهتون و قطعاً باعث میشید ما هم خودمون را از این جهت بکشیم بالا و این موضوع به ما خیلی کمک می کنه ... اما رسانه بودن مسئولیت سنگینیه دوستان که شما بهتر از من میدونید ؛ در مقالاتی که پوشش اخبار اورکلاک ایران را می دادید به نظرم اگر از نام "ایران" و مسئولیت ملی به عهده میگیرید که ارزشمند هست و سنگین ؛ به تمامی ملی باشید چون اورکلاکر های شهر سخت افزار چندین مرتبه به ما گزارش دادند که با وجود ثبت رکورد های خوب باز هم خبری در پوشش های وب سایت یا مجله شما نیست . با توجه به رفاقت چند ساله ای که با جناب ولیزاده و پناهی داریم بعید می دونم مشکلی با مجموعه شهر سخت افزار داشته باشید و احتمالاً این مورد عمدی نیست اما وقتی مسئولیت ارزشمند ملی مثل "پوشش اخبار اورکلاک ایران" را قبول می کنید ، وظیفه دارید که ملی عمل کنید و از همه بی طرفانه یاد کنید مگر در موارد خاصی مثل درگیری و ... که با شهر سخت افزار خاطرمون نیست درگیری داشته باشید ...

پنجم ، تقریباً شش سال هست که تیم اورکلاکینگ شهر سخت افزار و به عبارتی بهتر جریان جدید اورکلاکینگ ایران راه افتاده ؛ در این شش سال با افتخار میگیم که به غیر از برحه های کوتاه زمانی ، شهر سخت افزار همیشه قدرتمندترین تیم اورکلاکینگ ایران چه در HWBOT چه در جاهای دیگه بوده . شهر سخت افزار مرجع هست ، نه یک تیم نه یک وب سایت ... در شهر سخت افزار اعضای جدید متولد میشند ، پرورش پیدا می کنند و چه بسا روزی از مجموعه ما برند و مجموعه های دیگه ای را ایجاد کنند نظیر همین HotOverClock ، OverClocking Heroes و ... . این خاصیت یک مرجع و یک مادر هست ( مانند XtremeSystems در اورکلاکینگ جهان ) ... اینکه بعداً چه رفتاری با ما بکنند و چه حرفایی بزنند بعد از جدا شدن بحث دیگریست ... !

این صحبت را به این جهت گفتیم که ضمن بیان موضع و موقعیت شهر سخت افزار ، بر این مهم تاکید کنیم که شهر سخت افزار کودک نیست ... ! شهر سخت افزار به اندازه شش سالی که داره فعالیت میکنه به عنوان یک مرجع و مادر اورکلاکینگ در ایران به همون اندازه پخته هست ، انگیزه های افراد ، سایت ها و ... کاملاً قابل تشخیصه ، به همین دلیل شهر سخت افزار سعی می کنه در این جور بحث ها به طور ریز و موردی نظری نده اما خطاب به هر مجموعه دوست یا ... دیگه روشن بیان میکنه که از هر دستی بدید از همون دست پس میگیرید و شهر سخت افزار از اینکه تیم های دیگه ای بتونند بعد از شش سال از اون پیشی بگیرند و بمونند استقبال میکنه چون این کار ما را به فعالیت بیشتر وا میداره .شهر سخت افزار همیشه سعی می کنه با رعایت انسانیت و محبت فعالیت کنه اما همون طوری که گفتم از هر دستی بدید از همون دست میگیرید و در قبل از برگزاری IPOC این موضوع را فکرمی کنیم متوجه شدید که در صورت سعی در پیاده سازی استراتژی شهر سخت افزار هم طبیعیه که همین کار را انجام خواهد داد اما اگه رفاقتی و صادقانه رفاقتی ( که انتظار سختی در چنین جایی هست ) بیایند جلو ، قطعاً ما همه جوره پشتیبانی می کنیم ، کما اینکه متحدین شهر سخت افزار چه حالا از لحاظ شرکت ها ، چه لحاظ وب سایت ها و ... همچنان بعد از سال ها این رابطه پشتیبانی را داریم باهاشون ...

ششم ، شهر سخت افزار از بین نشریات کاغذی تا به امروز تنها برای عصرشبکه و ریزپردازنده سابق و برای مجله سخت افزار و رایانه خبر اعتبار تخصصی لازم قائل هست ، بقیه مانند وب سایت نارنجی هستند ، اپراتوری و از حیث کیفیت و تخصصی بسیار سطح پایین ... ( در رابطه با نشریات کاغذی منتظر اعلامیه های جالبی در ماه های آینده از سوی شهر سخت افزار باشید ! )

در آخر این جملات را تقدیم می کنیم به شما عزیزان :

راست و دروغ !

کسی که راست و دروغ برای او يکی است متملق و چاپلوس است.

کسی که پول ميگيرد تا دروغ بگويد دلال است.

کسی که دروغ می گويد تا پول بگيرد گداست.

کسی که پول می گيرد تا راست و دروغ را تشخيص دهد قاضی است.

کسی که پول می گيرد تا راست را دروغ و دروغ را راست جلوه دهد وکيل است.

کسی که جز راست چيزی نمی گويد بچه است.

کسی که به خودش هم دروغ می گويد بدبخت است.

کسی که دروغ خودش را باورمی کند ابله است.

کسی که سخنان دروغش شيرين است شاعر است.

کسی که اصلا دروغ نمی گويد مرده است.

کسی که دروغ می گويد وقسم هم می خورد بازاری است.

کسی که دروغ می گويد و خودش هم نمی فهمد پر حرف است.

کسی که مردم سخنان دروغ او را راست می پندارند سياستمداراست.

کسی که مردم سخنان راست او را دروغ می پندارند و به اومی خندند ديوانهاست...

پرواز کنید تا مطمئن شوید که وحی از خاک می رسد ... ! :)

ویرایش شده توسط ShahrSakhtafzar
لینک به دیدگاه

در این رابطه شهر سخت افزار به جای قضاوت زود هنگام ؛ قصد داره با توجه به وجهه مرجعی بودنش که اصولاً همه توش حضور دارند ؛ از خود دو دوست عزیزمون "پوریا" و "بهزاد" درخواست کنه نظرشون را در مورد صحت این جمله بیان کنند . آیا به نظر خودتون شما ها پر افتخار ترین اورکلاکر های ایران هستید ؟

درود

میدونم که این سوال رو از این دو دوست پرسیدید و به دلیل اینکه این مصاحبه رو بنده ترتیب دادم خودم رو مسئول میدونم و فکر میکنم بخشی از این پاسخ رو باید بنده بدم و بهزاد و پوریای عزیز در جایگاه خودشون اختیار دارن که پاسخ بدن به این سوال یا پاسخ ندن .

از دید و نظر شخصیه من بله این دو عزیز پر افتخارترین اورکلاکرهای ایرانی در حال حاضر هستن ( در حال حاضر ) . میدونید چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا قبل از این حتی فکر میکنم اورکلاکرهای ایرانی فکرش رو هم نمیکردن که بتونن جزء 20 نفر اول اورکلاکرهای دنیا باشن ( نظر شخصی ) روزی که پوریا جان به صفحه دوم اورکلاکرهای دنیا رسیدن برای خیلی ها باعث تعجب بود و وقتی بهزاد جان به اتفاق پوریای عزیز جزء 20 نفر اول اورکلاکرهای دنیا شدن , کاملا نشون دادن که میتونن و توانش رو دارن بهترینهای ایران باشن .

وقتی مسابقه ای بر گذار میشه ( درهر رشته و سبکی ) جوائز به کسی تعلق میگیره که روی اون سکو قرار بگیره . و تشویقها برای کسیه که روی اون سکو قرار بگیره . سرود ملی برای کسی خونده میشه که روی اون سکو قرار بگیره . توی رسانه ها از اسم اون نام میبرن چون روی اون سکو قرار گرفته . ببخشید حی تکرار میکنم چون میخوام کاملا مسئله رو روشن کنم . شاید کسی در اون کشور وجود داشته که میتونسته حریف جدی برای کسی باشه که الان بر روی سکو ایستاده . ولی به دلیل اینکه در منزل نشسته تمام ادعاهای اون فقط در حد یک حرف محسوب میشه و حرفی بیش نیستش . مگر اینکه وارد گود بشه و ادعاش رو ثابت کنه که اونوقت قابل تغدیر هستش و میشه اون رو روی شونه هامون بگذاریم و به دور شهر بچرخونیم . ببخشید مجبوریم که رک باشیم .

چهار سال ما کسی رو ندیدیم که در این صفحه قرار بگیره و طی یکسال این دو عزیز نشون دادن که میتونن با سرعت بسیار بالا پیشرفت کنن و ممنونم ازشون

بله این عزیزان روی این سکو ایستادن و لیاقتشون خیلی بیشتر از این حرفهاست چون پرچم کشورمون رو به هر دلیلی بالا بردن و افتخار اوردن . و من در اینجا میگم فرقی نمیکنه که این افتخار رو چه کسی بیاره . اگر واقعا کسی پیدا شد افتخار این چنینی بیاره مطمئننا مدیران سایت و یا مجموعشون از اینجایی که من متوجه شدم قدرت زیادی در رسانه ها دارن و میتونن مطلب رو بازتاب بدن و اگر لینکی بهمون بدن حتما ما اینجا تغدیر میکنیم و و حتما از طرف مجموعه ما مورد تشویق قرار خواهند گرفت .

در مورد جملات اخر باید بگم که بسیار جالب و قوی بودن فقط مورد اینجاست که از این جملات زیبا در زندگی و توی این دنیای بزرگ خیلی خیلی زیاده مهم اینه که چقدر بهش عمل میشه وگرنه به زبون اوردن چنین جملاتی بسیار ساده هستش .

ممنونم از شما دوستان عزیز که نظرتون رو در اینجا عنوان کردید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...