رفتن به مطلب

اورکلاک !!! تیم ایران در رتبه 13 خوره‌های کامپیوتر دنیا !!! در خبرگزاریهای رسمی کشور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ولی جناب حسینی خیلی وقته امین جان AMINCARAGT2 به لیگ پرو اورکلاکرز راه پیدا کردن که ایشون تنها ایرانی حاضر در این لیگ هستن

لازم به ذکره که فقط 74 نفر از کل دنیا به این لیگ راه پیدا کردن که امین جان نفر 58 ام هستن !

همینطور هم که میدونید ایشون هم تیمی بنده هم نیستن که بخوام الکی ازشون طرفداری کنم

ویرایش : اضافه میکنم که قصد من این نیست که بگم بچه ها زحماتشون هیچ هست ! واقعا زحمت کشیدن ولی فکر کنم از خودشون هم سوال کنید رای به امین میدن :)

بچه ها توی لیگ اورکلاکر رتبه 20 رو بدست اوردن که جای تحسین داره ولی برترین لیگ توی سایت hwbot پرو اورکلاکر هست

ویرایش شده توسط mahdi8063
لینک به دیدگاه

• ارسال 112
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

ولی جناب حسینی خیلی وقته امین جان AMINCARAGT2 به لیگ پرو اورکلاکرز راه پیدا کردن که ایشون تنها ایرانی حاضر در این لیگ هستن

لازم به ذکره که فقط 74 نفر از کل دنیا به این لیگ راه پیدا کردن که امین جان نفر 58 ام هستن !

همینطور هم که میدونید ایشون هم تیمی بنده هم نیستن که بخوام الکی ازشون طرفداری کنم

درود

بسیار عالیه و امین جان یکی از دوستان ما هستن و مدیران مجموعشون میتونن این رو یک افتخار بدونن و بر مبنای گفته های خودشون اینرو بازتاب بدن . مطمئن باشید که به محض مشاهده این مطلب ما همینجا ازشون تشکر میکنیم ( درسته که مطلب روزنامه همشهری در هیچ سایت سخت افزاری که این همه شکایت از این دارن که ما چرا اسمشون رو نبردیم عنوان نشده ) و روی سرمون جا دارن ایشون .

ویرایش : اضافه میکنم که قصد من این نیست که بگم بچه ها زحماتشون هیچ هست ! واقعا زحمت کشیدن ولی فکر کنم از خودشون هم سوال کنید رای به امین میدن :)

خیلی خوب میشه که همیشه از طرف خودمون صحبت کنیم عزیز این باعث میشه که هیچ وقت سوء تفاهمی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

آخه جناب حسینی شما دارید رو یه موضوع ساده بحث میکنید ...

میگید نفر 20 دنیا ...

در صورتی که مثل این میمونه کسی تو لیگ دسته دو انگلیس دوم بشه !

هر چند ارزشمنده ولی جایگاه های ارزشمند بالاتری وجود داره و فکر کنم تیم 18 شدن تو لیگ برتر انگلیس ارزشش بالاتر باشه تا اینکه تیم 2 شدن تو لیگ دسته دو !!!

شما گفتید بهترینن در صورتی که خوب هستن ولی .

لینک به دیدگاه

آخه جناب حسینی شما دارید رو یه موضوع ساده بحث میکنید ...

میگید نفر 20 دنیا ...

در صورتی که مثل این میمونه کسی تو لیگ دسته دو انگلیس دوم بشه !

هر چند ارزشمنده ولی جایگاه های ارزشمند بالاتری وجود داره و فکر کنم تیم 18 شدن تو لیگ برتر انگلیس ارزشش بالاتر باشه تا اینکه تیم 2 شدن تو لیگ دسته دو !!!

شما گفتید بهترینن در صورتی که خوب هستن ولی .

تشکر میکنم از نظرتون و ممنونم که شما روی بحثهای پیچیده کار میکنید

بدرود

لینک به دیدگاه

تشکر میکنم از نظرتون و ممنونم که شما روی بحثهای پیچیده کار میکنید

بدرود

قربان شما

بحث های پیچیده دیگری هم بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

قربان شما

بحث های پیچیده دیگری هم بود در خدمتم

نیاز نیستش خبرتون کنم مطمئنم که خبردار میشید و در بحثهای پیچیده شرکت میکنید مهدی جان .

لینک به دیدگاه

درود

میدونم که این سوال رو از این دو دوست پرسیدید و به دلیل اینکه این مصاحبه رو بنده ترتیب دادم خودم رو مسئول میدونم و فکر میکنم بخشی از این پاسخ رو باید بنده بدم و بهزاد و پوریای عزیز در جایگاه خودشون اختیار دارن که پاسخ بدن به این سوال یا پاسخ ندن .

از دید و نظر شخصیه من بله این دو عزیز پر افتخارترین اورکلاکرهای ایرانی در حال حاضر هستن ( در حال حاضر ) . میدونید چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا قبل از این حتی فکر میکنم اورکلاکرهای ایرانی فکرش رو هم نمیکردن که بتونن جزء 20 نفر اول اورکلاکرهای دنیا باشن ( نظر شخصی ) روزی که پوریا جان به صفحه دوم اورکلاکرهای دنیا رسیدن برای خیلی ها باعث تعجب بود و وقتی بهزاد جان به اتفاق پوریای عزیز جزء 20 نفر اول اورکلاکرهای دنیا شدن , کاملا نشون دادن که میتونن و توانش رو دارن بهترینهای ایران باشن .

وقتی مسابقه ای بر گذار میشه ( درهر رشته و سبکی ) جوائز به کسی تعلق میگیره که روی اون سکو قرار بگیره . و تشویقها برای کسیه که روی اون سکو قرار بگیره . سرود ملی برای کسی خونده میشه که روی اون سکو قرار بگیره . توی رسانه ها از اسم اون نام میبرن چون روی اون سکو قرار گرفته . ببخشید حی تکرار میکنم چون میخوام کاملا مسئله رو روشن کنم . شاید کسی در اون کشور وجود داشته که میتونسته حریف جدی برای کسی باشه که الان بر روی سکو ایستاده . ولی به دلیل اینکه در منزل نشسته تمام ادعاهای اون فقط در حد یک حرف محسوب میشه و حرفی بیش نیستش . مگر اینکه وارد گود بشه و ادعاش رو ثابت کنه که اونوقت قابل تغدیر هستش و میشه اون رو روی شونه هامون بگذاریم و به دور شهر بچرخونیم . ببخشید مجبوریم که رک باشیم .

چهار سال ما کسی رو ندیدیم که در این صفحه قرار بگیره و طی یکسال این دو عزیز نشون دادن که میتونن با سرعت بسیار بالا پیشرفت کنن و ممنونم ازشون

بله این عزیزان روی این سکو ایستادن و لیاقتشون خیلی بیشتر از این حرفهاست چون پرچم کشورمون رو به هر دلیلی بالا بردن و افتخار اوردن . و من در اینجا میگم فرقی نمیکنه که این افتخار رو چه کسی بیاره . اگر واقعا کسی پیدا شد افتخار این چنینی بیاره مطمئننا مدیران سایت و یا مجموعشون از اینجایی که من متوجه شدم قدرت زیادی در رسانه ها دارن و میتونن مطلب رو بازتاب بدن و اگر لینکی بهمون بدن حتما ما اینجا تغدیر میکنیم و و حتما از طرف مجموعه ما مورد تشویق قرار خواهند گرفت .

در مورد جملات اخر باید بگم که بسیار جالب و قوی بودن فقط مورد اینجاست که از این جملات زیبا در زندگی و توی این دنیای بزرگ خیلی خیلی زیاده مهم اینه که چقدر بهش عمل میشه وگرنه به زبون اوردن چنین جملاتی بسیار ساده هستش .

ممنونم از شما دوستان عزیز که نظرتون رو در اینجا عنوان کردید

دوست عزیز ؛

ممنون بابت پاسختون ...

وقتی مسابقه ای بر گذار میشه ( درهر رشته و سبکی ) جوائز به کسی تعلق میگیره که روی اون سکو قرار بگیره . و تشویقها برای کسیه که روی اون سکو قرار بگیره . سرود ملی برای کسی خونده میشه که روی اون سکو قرار بگیره . توی رسانه ها از اسم اون نام میبرن چون روی اون سکو قرار گرفته . ببخشید حی تکرار میکنم چون میخوام کاملا مسئله رو روشن کنم . شاید کسی در اون کشور وجود داشته که میتونسته حریف جدی برای کسی باشه که الان بر روی سکو ایستاده . ولی به دلیل اینکه در منزل نشسته تمام ادعاهای اون فقط در حد یک حرف محسوب میشه و حرفی بیش نیستش . مگر اینکه وارد گود بشه و ادعاش رو ثابت کنه که اونوقت قابل تغدیر هستش و میشه اون رو روی شونه هامون بگذاریم و به دور شهر بچرخونیم . ببخشید مجبوریم که رک باشیم .

این صحبت کاملاً درسته ولی چه ارتباطی با صحبت ما داره ؟ (این نوشته در جواب به ماست ، اگر هست در جواب کدام قسمت و اگر نیست که هیچی ... )

نظر جنابعالی را در رابطه با استفاده از لغت پرافتخار ترین می دونستیم جناب حسینی برای همین از این دو بزرگوار خواستیم نظرشون را بیان کنند .

فقط یک صحبت کوچک اینکه پرافتخار ترین در حال حاضر صحبت باطلی هست ! وقتی صحبت از پرافتخار ترین میشه منظور پرافتخارترین تا به امروز هست و نه در حال ... فرض کنید ! بگند حسین رضا زاده دیگه پرافتخارترین وزنه بردار ایران نیست چون در حال حاضر دیگه وزنه نمیزنه !!!

به هر حال ما منتظر پاسخ این دو بزرگوار هستیم تا نظرمون را در این رابطه بیان کنیم ...

لینک به دیدگاه

فقط یک صحبت کوچک اینکه پرافتخار ترین در حال حاضر صحبت باطلی هست ! وقتی صحبت از پرافتخار ترین میشه منظور پرافتخارترین تا به امروز هست و نه در حال ... فرض کنید ! بگند حسین رضا زاده دیگه پرافتخارترین وزنه بردار ایران نیست چون در حال حاضر دیگه وزنه نمیزنه !!!

این نظر شخصیه شماست و قابل احترام

در مورد پاسخ این دوستان باید بگم که اختیار دست خودشونه که بخوان به سوالی پاسخ بدن یا ندن . ایا میشه کسی بیاد از خودش تعریف و تمجید کنه ؟ این مقاله هم توسط بنده و نظر مقاله نویس و ظواهر و شواهد موجودتهیه و تنظیم شده

لینک به دیدگاه

درود.

من قصد نداشتم پست بدم ، اما چون درخواست شد از ما ، پست می دم. دلیل اصلی اینکه من و بهزاد جان اینجا پست ندادیم به این خاطر بوده که نمی خواستیم کمافسابق وارد حاشیه بشیم.

----------------------------------------------------------------

از دوستانی که تا قبل از پست 101# نظراتشون رو اعلام کردند تشکر می کنم ، بعضی ها از دید من خوب و بعضی هم بد بود ولی اظهار نظر نمی کنم چون نظر شخصی هر فردی بوده و برای بنده محترم هستش.

----------------------------------------------------------------

در رابطه با صحبت مهدی عزیز. مهدی جان مثل اینکه شما از شرایط راه پیدا کردن به لیگ Pro اطلاعی ندارید ؟ می شه با یک رکورد گلوبال (بین 1 تا 5) و درخواست خود کاربر به لیگ Pro بروند. همین الانش هم یوزر Amateurs می تونه با یک درخواست به این لیگ بره و در این لیگ فقط گلوبال پوینت توی رنکینگ اثر دارند و اگر الان به این لیگ بره در رنک 26 قرار می گیره. بالاتر از SoF ، Massman ، Christian و ...

ولی لیگ Pro اعتبار خودش رو داره ولی فقط شاید 10 نفر اولش فعال باشند و بقیه سالی ماهی یک بار اور می کنند و همگی دارای اسپانسرهای قوی هستند. یک جورایی لیگ بازنشسته ها هستش و از دید من (توجه کنید من) لیگ Overclockers قوی تر و فعال تر هستند و کار توش سخت تره . (داریم راجب 12 ، Gamer ، K404 ، Aristidis ، Sofos و .... صحبت می کنیم عزیز دل برادر اینا هر 2 هفته تست می گیرند نه مثل kingpIn که سالی یک بار تست میگذاره) اگر راجب شرایط راه پیدا کردن به Pro اشتباه می کنم می تونید از آقای Massman سوال بفرمایید.

امین نادری عزیز یک از صمیمی ترین و گل ترین دوستان من هستش و احترام زیادی براش قائل هستم و واقعاً توی AMD استادی هستش برای خودش.

پست #173 رو در اینجا بخونه مهدی جان : http://lioncomputer....pic=6832&st=170

به امین عزیز بخاطر رکورد خوبشون تبریک گفتم و در پست 177# هم به جناب کریمخانی تبریک گفتم و جای دیگه هم که نتونستم پیدا کنم راهیابی امین به لیگ Pro رو هم بهش تبریک گفتم. مهدی جان باور کن کار دیگه ای از دستم بر نمیومد وگرنه انجام می دادم.

---------------------------------------------------------------

در رابطه با پست #101 ، که نوشتار بسیار زیبا و منطقیشون ، متن بلند و لهن گفتار من رو یاد دوست عزیز جناب شهریار بارانی انداخت، فکر می کنم ایشون متن رو تنظیم کردند، که براشون آرزوی موفقیت روز افزون رو دارم.

اما توضیحات بنده فقط در رابطه با بخشی که به ما مربوط می شد :

من از 2 دوست عزیز که سطح شعور بالایی دارند و می دونم از پرسش من ناراحت نمی شوند 1 سوال دارم. جناب علی کریمخانی و جناب نیما جعفری عزیز ، می تونم بپرسم آخرین کارت گرافیک هایی که خریدید و اور کردید چه کارت هایی بودند ؟ دوستان در چند صفحه قبل راجب مقوله "پول" صحبت کردند. من از خانواده ای در سطح متوسط جامعه هستم که حقوق ماهیانم 730000 تومن هستش (با 25 ساعت اضافه کار ماهانه) که یک قسط 320000 تومنی ازش کم می شه و خرج دانشگاهمم رو خودم پرداخت می کنم و از 8 صبح تا 7 شب کار می کنم. کدوم دیوانه ای در این شرایط مالی کارت گرافیک MSI 7970 Lightning که الان قیمتش 2000000 تومن هستش رو از جیب خودش خریداری می کنه ؟؟؟ توی منطق کدوم اورکلاکر ایرانی ، خرید 3960X با این درآمد می گنجه ؟؟؟

نه من ، بلکه بهزاد تک عزیز هم از تمام وجود و سرمایش استفاده می کنه !!! من شنیدم بعضی از دوستان درب کمدشون رو که باز می کنی کارت های گرافیکی که اسپانسرهاشون بهشون داده روی سرت می ریزه ، یا بعضی ها رو هم شنیدم که حتی پول آژانس و خود نیتروژنشون رو هم اسپانسرشون می ده (اینها برای من مستدل نیست و فقط شنیدم) ولی ما برای تک تک این قطعات پول دادیم !!! نوش جونشون ، ما معتقدیم همه باید اینجوری باشند و هیچ وقت زیرآب کسی رو پیش اسپانسرش نزدیم.

من و بهزاد عزیز اگر ادعایی داشتیم نام اکانتمون رو آماتورها نمی گذاشتیم ، مثلاً می گذاشتیم ، قهرمانان یا اسطوره ها یا ... !!!

ماها پر افتخارترین اورکلاکرهای ایرانی نیستیم !!! بلکه من و بهزاد عزیز دیوانه ترین ها هستیم. هیچ کسی مثل ما خرج نکرده و نخواهد کرد و همه این هزینه ها از جیب خودمون بوده !!! ما دیوانه اورکلاک هستیم و از این راه نه تنها نون نمی خوریم بلکه از نون شبمون هم می زنیم.

از دید من پر افتخارترین اورکلاکر ایرانی هیچ کس نیست جز صابر آذین ، که هرچی بلد بود رو بدون هیچ ادعایی به من یاد داد (البته هنوز هم چیزهایی بلده که هیچ کس بلد نیستش). کاربرای عادی نمی دونند ولی ایشون خیلی از همین افرادی که الان "من ، من ، من" می کنند رو تربیت کردند بدون اینکه هیچ جا هیچی بگن. هنوز صابر آذین (OverExtreme) پر علم ترین و تکنیکی ترین و از همه مهم تر با اخلاق ترین اورکلاکر ایران هستش ، روی این حرفم بدون چون و چرا هستم و صابر برای من خط قرمز هستش. من بهش می گم شامینوی ایران.

--------------------------------------------------------------

در رابطه با اعلام رکورد های توسط مجموعه مجله سخت افزار هم ، حسام شالیکاران عزیز به من گفتند هر وقت رکوردی درخور اعلام عمومی داشتیم بهشون اطلاع بدیم تا قرار بدهند و از همون روز هم ما این کار رو کردیم، ایشون خودشون هم بعضی وقتها به hwbot سر می زنند و رکوردهایی رو اگه ببینند می گذارند ، فکر کنم 2 - 3 بار هم رکورد نیما جعفری رو هم توی رکوردهای هفته قرار دادند. دوستانی که ناراحت هستند چرا نمی گذارند آیا لینک دادند به حسام عزیز ؟

-------------------------------------------------------------

دوستان ، با همدیگه دوست باشید، مفهوم اول اورکلاک برای ما تفریح هستش ، برای تفریح انسان ها با هم بحث نمی کنند ، حالا فلانی بگه از فلانی برتر هستم !!! که چی !!! یعنی واقعاً اینقدر اهمیت داره که اعصاب خودتون رو خورد کنید ؟ اگه یکی بگه فروم من تخصصی ترین فروم خاورمیانست !!! شما باید جبهه گیری کنید ، بگید نه ما بهتریم ؟؟؟ بگذارید هر کسی هرجور این تفریح بهش لذت می ده رفتار کنه و رفتار بچه گانه رو کنار بگذارید. من این همه پست رو با چشم علیلم خوندم و این همه هم نوشتم که اگه 11 صفحه xtreamsystem می خوندم کلی می رفت روی دانشم و اگه اینقدر می نوشتم شاید فردی رو از جهل در می آوردم.

بابا ترو خدا اینقدر انرژی بابت این بحث ها نگذارید و به اور بپردازید ، یاد بگیرید ، یاد بدید ، رکورد بزنید و ...

اول بودن بخدا مهم نیستش ، مهم اینکه با کاری که می کنید حال کنید، توی IPOC تیم لیون سوم شد ولی بخدا بچه ها از کارشون لذت بردند و کلی بعدش شوخی و مسخره بازی درآوردیم و لذت بردیم. قطعه هستش یک روز می سازه باهات یک روز نمی سازه !!! اصلاً مهم نیستش چه رنکی می زنی ، باز هم می گم مهم اینه که با کارت حال کنی و لذت ببری. همین !!!

..........

فکر می کنم مطالبی که بایستی می گفتم رو گفتم و دیگه حرفی برای گفتن توی این تاپیک ندارم.

@};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

با سلام ...

در رابطه با اعلام رکورد های توسط مجموعه مجله سخت افزار هم ، حسام شالیکاران عزیز به من گفتند هر وقت رکوردی درخور اعلام عمومی داشتیم بهشون اطلاع بدیم تا قرار بدهند و از همون روز هم ما این کار رو کردیم، ایشون خودشون هم بعضی وقتها به hwbot سر می زنند و رکوردهایی رو اگه ببینند می گذارند ، فکر کنم 2 - 3 بار هم رکورد نیما جعفری رو هم توی رکوردهای هفته قرار دادند. دوستانی که ناراحت هستند چرا نمی گذارند آیا لینک دادند به حسام عزیز ؟

صحبت منطقی ای کردند جناب شالیکاران و درسته فقط صحبت اینجاست که آیا از ابتدا اینکه باید لینک ارسال بشه را در مطالب اخبار اورکلاک هفته اعلام می کردند ؟ اگر می کردند که هیچ و عیب از ماست که ندیدیم و اگر نکردند ای کاش می کردند این بحث ها پیش نمیومد .

این نظر شخصیه شماست و قابل احترام

جناب حسینی یعنی شما شک دارید که لغت پر افتخارترین تا به امروز معنا میشه و در حال حاضر معنا نمیشه ؟ مثال حسین رضا زاده را دوباره نگاه بفرمایید اگه هنوز شک دارید خوشحال میشیم صحبت کنیم ، شاید اعتقاداتمون تغییر کرد .

در ادامه صحبتی با اورکلاکر های خوب و جوان این سرزمین داریم ( دوستانه ) :

6 سال پیش بود ، ما در اکیپی روزی یک ساعت شاملو میخوندیم به مدت یک سال ! فکر میکردیم ما بیشتر از همه وقت صرف کردیم تا رفتیم دانشگاه تهران و بحث با بزرگانی کردیم که اندازه کل عمر ما ها روزی 5-6 ساعت شاملو خوندند ... ! اون روز خیلی بحث کردیم ولی بیخودی بحث کردیم و حق با اون عزیزان بود و "درس" بزرگی گرفتیم ... زود ادعا و قضاوت نکنید ... !

چندین سال پیش که معین صامتی نوجوانی کم سن و سال بود ؛ تمام تابستون ها را "تمام وقت و کامل" کار میکردند و در سال پاره وقت ، زمانی که بقیه به گشت و گذار و تفریح بودند . ایشون تمام درآمد + سرمایه هایی که از بچگی داشتند خرج می کرد و یادمون هست نزدیک به 2-3 میلیون تومن یکجا صرف خرید پلتفرم X58 کردند ( Bloodrage ، DFI X58-T3eH8 ، eVGA Classified , i7 920 ، W3540 ، W3570 ، کرسیر Dominator GT و GSKILL perfect storm 2000 و ... ) ایشون تا به امروز حداقل فکر میکنم نزدیک به 20 میلیون تومن هزینه کردند در اورکلاکینگ ...

نیما جعفری ، زمانی که اولین پلتفرم X58 را با هزینه های نجومی گمرک و بار از آلمان آورد ، یک رقم 1.5 هزینه کرد و در ادامه از خرید eVGA Classified بگیرید تا W3540 و خیلی خیلی خیلی موارد دیگه که تا امروز فکر کنم نزدیک به 15 میلیون تومن بشه .

پژمان ذوافقاری و علی کریمخانی زمانی که در شهر سخت افزار بودند که ما میدونیم با مشکلات مالی نزدیک به 1 میلیون تومن فکر کنم فکر کارت گرافیک و پلتفرم AMD خریده بودند ...

و خود بنده نویسنده ( شهریار بارانی ) یک رقمش 2 تا i7 980X هست چون پردازنده آواژنگ بالا نمیرفت برای تست ها وبرای مسابقات مجبور بودیم بخریم تا تست کنیم . از خرید 700 هزار تومانی یک E8600 و میلیون ها تومن دیگه ، خریدن 3 تا i7 670 دونه ای 700-1 میلیون تومن ...

میبینید دوستان ؟؟ خوب ببینید عزیزان ! دوستانه ببینید ! چه قدر ادعا کردند این عزیزان ؟

دوستان خوبمون ؛ عزیزان ؛ پرافتخارترین ، دیوانه ترین و ... ادعاهای سنگینیست ! خالصانه خواهش می کنیم منطقی و عادل باشید ! یکبار دیگه متن بالا را بخونید ...

از دیدگاه خود جناب شعبانی ، پرافتخارترین نیستند و جناب صابر خان هستند ... از دیدگاه شهر سخت افزار عزیزانی که در مسابقات شرکت کردند و رتبه آوردند ، مسابقات جهانی مانند MOA ، GOOC ، LOC ASUSو ... هستند . جایی که معیار ها متفاوت هست ، استفاده از الفاظ سنگین یا باید با ذکر مرجع ذکر مثل HWBOT باشه که از دیدگاه شهر سخت افزار هیچ گاه معیار معتبری نیست کما اینکه elmor پرافتخار ترین اورکلاکر اروپاست به همراه Hipro5 اما در HWBOT نیستند ( این هم یک نظر ! ) یا ذکر نشه ، جناب شعبانی ، جناب حسینی و سایر عزیزان در تیم لیون کامپیوتر به نظرم شما شاید ناخواسته دارید اتفاقاً ادعا میکنید بر خلاف صحبتتون که میگید چرا هی منم منم در میارید ، دقیقاً دارید همین کار را میکنید و بهتر نیست از چنین الفاظ تنش زایی استفاده نشه یا با ذکر معیار باشه که این مسائل پیش نیاد ؟

میدونیم که سعی خواهید کرد در مقابل جمله بالا "دفاع" کنید اما عمیقاً فکر کنید ... ! ما پیشنهادی با عنوان بهتر بودن وضعیت و عدم ایجاد تنش صحبت کردیم ؛ غرور را یک لحظه کنار بگذارید و عمیقاً فکر کنید آیا واقعاً بهتر نبود ؟ عمیقاً فکر کنید بدون در نظر اینکه 12 صفحه با افراد زیادی سر این صحبت بحث کردید ، عمیقاً فکر کنید ... آیا واقعاً بهتر نبود ؟

حالا فلانی بگه از فلانی برتر هستم !!! که چی !!! یعنی واقعاً اینقدر اهمیت داره که اعصاب خودتون رو خورد کنید ؟

جناب شعبانی ، یک زمانی ما چون URL شهر سخت افزار هات اورکلاک هیتلر بود به مدت چند روزی آدرسش را هیتلر کرده بودیم توی شهر سخت افزار اما بعد نشستیم فکر کردیم دیدیم این کار Cheap هست و در سطح ما نیست و ما اشتباه کردیم و حرف هامون ( آزادی و ... ) با عملمون که هیتلر کردن بود یکسان نبود ! برای همین سریعاً باز کردیم ...

به نظرمون شما هم یک نگاهی به همین مصاحبه ، به همین پست یا ... بندازید ؛ این منم منم و تنش را خودتون ایجاد می کنید ( عمیقاً فکر کنید ) ؛ هیچ کس نباید از بیان اشتباهاتش بترسه کما اینکه در بالا خودمون اشتباهمون را گفتیم که تصحیح کردیم ...

ایا میشه کسی بیاد از خودش تعریف و تمجید کنه ؟

بله جناب حسینی ! ما ، شما ، OCHeroes و ... همه تعریف می کنیم از خودمون ...

در رابطه با پست #101 ، که نوشتار بسیار زیبا و منطقیشون ، متن بلند و لهن گفتار من رو یاد دوست عزیز جناب شهریار بارانی انداخت، فکر می کنم ایشون متن رو تنظیم کردند، که براشون آرزوی موفقیت روز افزون رو دارم.

پست دیشب همین طور بود و ممنون از آرزوی خوبتون ...

در آخر یک جمله از شهر سخت افزار به نقل از اقبال لاهوری تقدیم به شما عزیزان :

تواضع بیش از حد ادعاست ! :)

ویرایش شده توسط ShahrSakhtafzar
لینک به دیدگاه

درود

واقعیتش من از راهی که پیش گرفتم پس نمیکشم و توی این راه منم منم میکنم چون همیشه اعتقادم به عمل بوده و بس .

برای خاتمه این تاپیک از دوستمونShahrSakhtafzar و جناب کریمخانی عزیز میخوام که پرافتخارترین اورکلاکر ایرانی رو معرفی کنن تا اینجا همگی ازشون تشکر کنیم و خیال همرو راحت کنیم . و تاپیک رو ببندیم بره

لطغا حتما کسی رو معرفی کنید تا همه بدونن

من منتظر میمونم با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

واقعیتش من از راهی که پیش گرفتم پس نمیکشم و توی این راه منم منم میکنم چون همیشه اعتقادم به عمل بوده و بس .

لطغا حتما کسی رو معرفی کنید تا همه بدونن

من منتظر میمونم با تشکر

دوست عزیز ؛

تعجب می کنیم از شمایی که انتقاد را بهترین راه برای پیشرفت میدونید ، هیچ گاه از پیشنهاد ها و انتقادات واقعی ( انتقادات واقعی ، انتقاداتی هستند که در دیدگاه اول آدم جبهه گیری میکنه و خوشش نمیاد کسی بیانشون کنه ) استقبال نمی کنید . نمیدونیم ! شاید این هم شعاری جذاب هست ، شعاری مارکتینگی ... ^_^

به هر حال ما ( شهر سخت افزار ) تمام صحبت هامون در جهتی بود که دوستانه باشه و دقت کرده باشید ضمن دیدگاه بسیار مثبت نسبت به کلیت مصاحبه ای که کردید ، هر جا نقدی داشتیم با پیشنهاد های منطقی بیان کردیم و خواستار نقد صحبت هامون هم شدیم ، جایی صحبت منطقی شنیدیم مثل همون صحبتی که جناب شالیکاران گفتند پذیرفتیم اما از اونجایی که مثل اینکه شخص جنابعالی نه دوست عزیزتون از انتقاد واقعی هیچ گاه استقبالی نمی کنید برداشت درستی هم نکردید ...

به هر حال از بحث با پوریا عزیز لذت بردیم که در کمال آرامش و منطق پاسخگو بودند و گفت و شنودی داشتیم .

در صورتی که پست های ما را چندین مرتبه خوندید و همچنان منتظر معرفی پرافتخارترین اورکلاکر ایران از جانب ما هستید ، پیشنهاد میکنیم منتظر باشید ... :D

به هر حال تا به امروز فکر می کردیم که انتقاد از دیدگاه شما بهترین راه برای پیشرفت هست و از امروز برای همگی یا حداقل برای ما مشخص شد که انتقاد در صورتی بهترین راه پیشرفت هست که واقعی نباشه ... !

در نهایت تقدیم به اعضای محترم لیون کامپیوتر که این فضا را در اختیار ما قرار دادند ، شاید روزی برخورد های بهتری در مقابل حقیقت ولو تلخ داشته باشیم :

همه مشکلات ارتباطی به این علت است که ما گوش نمی کنیم تا بفهمیم.

گوش می کنیم که فقط "جواب" بدهیم ...

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بله انتقاد بهترین راه پیشرفته ولی انتقاد باید انتقاد باشه چیزی که ما باید میگرفتیم از این جریان بسیار روشن و واضح گرفتیم . از روز اول ما با دید دوستی و رقابت وارد شدیم ولی متاسفانه در اشتباه بودیم و با دیدن مطالب بعد از ایجاد این تاپیک مصمم تر در دیدگاهمون شدیم .

متاسفانه شما همیشه دنبال مشکل , دشمن , مقلته بودید و حتما همیشه باید یک نفر رو برای این کار داشته باشید . خیلی رک بگم چنین اجازه ای رو اینجا نمیدم .

برید تفکر کنید که چرا چنین اجازه ای به خودتون میدید که در کار دیگران دخالت کنید و سرک بکشید . خودتون رو در چه جایگاهی میبیند ؟ این سوال خوبیه که میتونید در مورد خودتون بپرسید .

ما تاجایی که لازم میدونیم از انتقادات بهره میبریم وقتی بخواد این مسائل وقت ما رو بگیره براش وقتی نداریم که بگذاریم .

ما وقت برای افکاری که مشخصه از چه رویی میاد نداریم

دودی که بلند شده مشخص از کجاست

تا الان داشتیم کارمون رو میکردیم ولی از اونجایی که شما عادت دارید پا برهنه وارد حریم دیگران بشید وقتمون کمی گرفته شد که به لطف الهی دیگه وقتی برای این کار نمیگذاریم

بهزاد عزیز راست میگفت ولی من کوتاهی کردم و به حرفش گوش نکردم

تیم ما به راهش ادامه میده و تا همینجا که وقتشون رو گرفتید بسته .

در صورتی که پست های ما را چندین مرتبه خوندید و همچنان منتظر معرفی پرافتخارترین اورکلاکر ایران از جانب ما هستید ، پیشنهاد میکنیم منتظر باشید ... :D

منتظربودیم ولی متاسفانه چیزی ندیدیم و اگر ببینیم حتما خوشحال میشیم و پا برهنه وارد خلوتش نخواهیم شد .

اما از اونجایی که مثل اینکه شخص جنابعالی نه دوست عزیزتون از انتقاد واقعی هیچ گاه استقبالی نمی کنید برداشت درستی هم نکردید ...

مشخصه و قبلا نحوه انتقاد شنیدن شما رو دیدیم که در پست قبلی هم اعتراف کردید که چگون اسم سایتی رو فیل ter کردید . مشخصه کاملا و روشن . از خودتون زیاد تعریف نکیند عاشقتون میشن عزیز

انتقاد شما چی بود ؟؟؟؟؟؟ اینکه پوریا و بهزاد پرافتخارین نیستن . مگر بجز این چیزی دیگه ای گفتید ؟ این برخوردها و رفتارها منو یاد مهد کودکی انداخت که سالها پیش رفته بودم

ایا به نظر شما باید به این حرفهای کودکانه پاسخ داد ؟

زمانی بود که من تمام سعیم رو میکردم شما رو در کنار هم بگذارم و اینقدر که راجب هم بد میگفتید و اینقدر افکار پوچ و بیهوده میشنیدم منزجر میشدم ولی حالا متوجه شدم که شما عزیزان تغییر ناپذیر هستید و افریده شدید برای وقت گرفتن از دیگران

اینجا هر کسی ازاده که تفکر خودش رو از این جریان داشته باشه .

واقعه این بود :

جناب بهزاد و پوریای عزیز با زحمتهایی که کشیدن پرچم ایران رو در صفحه اول اورکلاکرهای ایرانی بالا اوردن و این امر به مزاج بعضیها خوش نیامد و برای پایین اوردن روحیه این عزیزان از هیچ کاری فروگذار نمیشن . ولی محساباتشون یه مقدار اشتباه در اومده چون براتون خبرهای خوبی ندارم .

اینرو هم تقدیم میکنم به این دوستان گلم :

متاسفانه برای رفع سرک کشیدن در کار دیگران و برای رفع این مرض بزرگ دارویی نیستش بجز بی توجهی

زیادی وقت گرفتید و این اخرین پست من توی این تاپیک خواهد بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...