رفتن به مطلب

تعويضasus gtx580 با دو تا 560 ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

قصد تعويض كارت asus 580 gtx رو با دو تا كارت 560ti دارم

كارت خودم سه ماه كاركرده و اور نشده

الويت با msi hawk و asus dc و evga superclocked هست

post-10084-0-41225400-1351074160_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا فرشید کاملا تایید شده هستند

فرشید جان اگه برای تعویض 560 پیدا نکردی و فقط طرف فروش براش تو اولویت بود کارت خودت رو بر میدارم ازت

لینک به دیدگاه

آقا فرشید کاملا تایید شده هستند

فرشید جان اگه برای تعویض 560 پیدا نکردی و فقط طرف فروش براش تو اولویت بود کارت خودت رو بر میدارم ازت

عرض ارادت اقا فرجام

حتما براي فروش شما در الويت خواهيد بود

خدا كنه دو تا 560 مناسب به دستم برسه تا 580 رو بدم به شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته که قدرت 2 تا 560 از 580 بهتره ولی در حالت SLI مشکلاتی پیش میاد که توی حالت تک کارت وجود نداره یکی از اون مشکلات هم که شنیدم مشکل با درایور هست

در کل داری بزرگترین اشتباه زندگیت رو میکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته من هم خدمتشون عرض کردم مشکلات 2 کارته کار کردن رو

اما یه چیزایی هست که تغییر کرده

وقتی درایورهای جدید انویدیا رو دانلود میکنید میتونید برید توضیحاتش رو هم بخونید که قابلیت ساپورت کراسفایر و SLI به چه بازیهایی اضافه شده و در حال حاضر میشه گفت که دیگه همه بازیهایی که جدید دارن تولید میشن کراسفایر و sli رو ساپورت میکنن اون مشکل درایوری مال قبل بود و ماه به ماه داره کامل تر هم میشه ساپورت از کانفیگ 2 کارته بودن

از نظر قدرت پردازشی هم که مشخص هستش که حتی 2 تا 6850 هم در حالت بدون اورکلاک از 580 استاک در اکثر تستها و بازیها قویتر هستند چه برسه به 2 عدد 560 ti

منتها مشکل دیگه ای که هست اینه که با کابلهای برق بیشتری نیاز پیدا میکنند و تا حدی هم مصرف بیشتر

لینک به دیدگاه

فرجام درست میگی اما هدف دوستمون اگه بازی هست به نظرم کار اشتباهی هست . تست قضیه فرق داره ! من با دوتا 560ti sc تو انجین 2.5 تقریبا اگه درست یادم باشه 1500 تا حدودا اسکور میداد اما 580 sc تقریبا 980 تا میده! ( تو حالت اکستریم . 1080p )

سینگل همیشه توبازی بهتره همینجور که ادم سینگل تو زندگی راحت تره :DDDDDD

تو بتمن خودم تست کردم که خوره انویدیا و هسته هاش هست 580 بهتر فریم میگیره !! فک کنم بنچمارک هاش داشته باشم هنوز اگه داشتم میزارم

لینک به دیدگاه

درسته که قدرت 2 تا 560 از 580 بهتره ولی در حالت SLI مشکلاتی پیش میاد که توی حالت تک کارت وجود نداره یکی از اون مشکلات هم که شنیدم مشکل با درایور هست

در کل داری بزرگترین اشتباه زندگیت رو میکنی

جالب واقعا تمام کسایی که اینجا هستند همه در به در دنبال این 560 هستند سایه اش رو رو هوا میزنند خودشونم میخوان sli کنند بعد به بقیه نسخه جداگانه میدن :D

ایولا

آپ حساب کن عزیز

ویرایش شده توسط amin_eshgh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب واقعا تمام کسایی که اینجا هستند همه در به در دنبال این 560 هستند سایه اش رو رو هوا میزنند خودشونم میخوان sli کنند بعد به بقیه نسخه جداگانه میدن :D

ایولا

آپ حساب کن عزیز

دمت گرم زدی تو خال من چون پول کافی نداشتم مجبور شدم دنبال یک 560 دیگه باشم من حتی نمیتونستم 580 دست دو بخرم و دوست ندارم که 560 خودم رو از دست بدم چون برادرم کارت درست و حسابی نداره الان هم که رفتم آکواریوم خریدم دیگه پول آدامس خرسی هم ندارم

لینک به دیدگاه

تعويض 580 با دو تا 560 ti يا 480 برقراره

نبودددددد

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز با دوتا 5870 معاوضه نمیکنید؟

لینک به دیدگاه

با این گرافیک تعویض نداری

http://forum.persiantools.com/t316215-page3.html

لینک به دیدگاه

با این گرافیک تعویض نداری

http://forum.persian...6215-page3.html

pm دادم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من دو تاکارت EVGA GTX 560TI SC دارم گارانتیشون هم یکی تا تاریخ 1/7/92 اعتبار داره و یکی هم تا تاریخ 25/11/92 اعتبار داره لطفا شما هم تاریخ گارانتی و شرکت گارانتی دهنده کارت گرافیکتونو ذکر کنید ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...