رفتن به مطلب

فروش کارت فوق العاده HD5870 References از برند گیگا بایت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

محمد جان با 6570 من عوض می کنی :D تازه بالاتره اون 58 هفتاده مال من 67 هفتاده اوووووووه 58 کجا 67 کجا

باورتون میشه هنوز تعدادی از فروشنده ها برا توجیه مشتری این استدلالهارو میارند تازه مشتری هم خوشحال و خندون میره بیرون

اما خداییش 480 نمیدونم چرا نمیخواد از اون بالا ها بیاد پایین تو یسری چارتها حتی از بعضی مدلهای سری 600 هم بالا زده

خوب بفروشی عزیز

UP :)

ویرایش شده توسط salmanclever
لینک به دیدگاه

ممنون عزیز . قابل شما رو نداره . راستش چون این کارت متعلق به یکی از دوستامه ، ازم خواسته فقط بفروشم

لینک به دیدگاه

کارت های سری 4 انویدیا و سری 5 ای تی آی قدرت باور نکردی با مصرف باورنکردی دارن

لینک به دیدگاه

سلام قیمت آخر عرض کردم 450 هست خواستید در خدمتم

لینک به دیدگاه

بله هستم . پیغام خصوصی تون رسید . توی پی تی پاسختون رو دادم

لینک به دیدگاه

پس با چی؟دی:

بودجم به یک 6970 دیگه برای کراس نمیرسه میخوام یک 5870 دیگه برای کراس با کارت شما بخرم(سراغ دارم)

لینک به دیدگاه

اگر راه بیای من میخوام چون یکی دارم میخوام کراس فایر کنم قیمتت یه کم بالاس

لینک به دیدگاه

همچنان هستیم در خدمت اسلام و مسلمین

لینک به دیدگاه

چه بی پولی شده ها ...

همچنان موجوده . اونای که این وضع مملکت روشون تاثیر نداشته ، این کارت پرقدرت رو از دست ندن

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز میخواستم یه سوال بپرم بی رطه ولی میخواستم بدونم ریفرنس یعنی چی؟ اگه اینج جاش نیست واسم پ خ کن. اگه میشه لطفا کامل برام توضیح بدین.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز میخواستم یه سوال بپرم بی رطه ولی میخواستم بدونم ریفرنس یعنی چی؟ اگه اینج جاش نیست واسم پ خ کن. اگه میشه لطفا کامل برام توضیح بدین.

با اجازه صاحب تاپیک:

دوست عزیز رفرنس به کارتهایی میگن که سری اول هستن و خود شرکت سازنده اصلی بیرون میده.بعد شرکتهای دیگه میان یه تغییراتی توی کارتها میدن مثلا قدرت خنک کنندگی رو بالا میبرن و از این قبیل کارها که بهشون غیر رفرنس میگن.از معروفترین کارتهای غیر رفرنس msi twin frozer و asus direct cu هست.

ویرایش شده توسط ialii
لینک به دیدگاه

با اجازه صاحب تاپیک:

دوست عزیز رفرنس به کارتهایی میگن که سری اول هستن و خود شرکت سازنده اصلی بیرون میده.بعد شرکتهای دیگه میان یه تغییراتی توی کارتها میدن مثلا قدرت خنک کنندگی رو بالا میبرن و از این قبیل کارها که بهشون غیر رفرنس میگن.از معروفترین کارتهای غیر رفرنس msi twin frozer و asus direct cu هست.

ممنون عزیز توی پخ براشون توضیح داده بودم .

دوستان همچنان موجوده . اگه دنبال یه کارت خوب ، اورنشده ، و واقعا لای پرغو استفاده شده ،،، می گردید ، فرصت رو از دست ندید

لینک به دیدگاه

دوستان کارت به دوست گرامی آقای بهزاد تک فروخته شد . مبارکشون باشه . :) ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...