رفتن به مطلب

بهترین شرکت گارانتی کننده

MjMotamedi
 اشتراک گذاری

بهترین شرکت گارانتی کننده در ایران   

308 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدان شرکت گارانتی کننده قطعات در ایران خدمات خوبی را به مشتری ارائه میدهد ؟

• آواژنگ
      119
    • الماس
      9
    • تخت جمشید
      3
    • سیاره سبز (green)
      49
    • سازگار
      63
    • سایبر
      0
    • عقیق رایانه تک
      15
    • ویستا پخش رایانه
      11
    • فارس
      1
    • فونیران
      0
    • ماتریس
      33
    • شاب
      0
    • دریا کامپیوتر
      4

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

دوستان چندتا از شرکتهای گارانتی کننده رو باید از این لیست حذف کنید :دی

چون یا در قید حیات نیستند یا اگر هم باشند به هیچ وجه پاسخگو نیستند.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

بهترین شرکت خدمات پس از فروش در ایران مادیران بوده و هست.

تاحال چندین بار کارم به اونجا افتاده و هربار بهتر از قبل پاسخگو هستند.

اولین بار که یه مانیتور ال جی داشتم که خراب شد و تماس گرفتم 

گفتم دو ماهه که خریدم و مشکل دار شده گفتند اگه فاکتورش موجود باشه تکنسین میاد در محل براتون تعویض می کنیم

و اگر فاکتورش رو ندارید همون جا تعمیر می کنیم و من فاکتور داشتم و آمدند خونه بازدید کردند و یه نو تحویل دادند.

یه بارم مانیتور شرکت بود که کابلش قطع و وصل میشد که زنگ زدم 3-4 ساعت بعد اومدند همونجا تعمیر کردند و رفتند.

و موارد دیگر....

واقعا شرکت مادیران یدونه باشه....

لینک به دیدگاه

بهترین شرکت خدمات پس از فروش در ایران مادیران بوده و هست.

تاحال چندین بار کارم به اونجا افتاده و هربار بهتر از قبل پاسخگو هستند.

اولین بار که یه مانیتور ال جی داشتم که خراب شد و تماس گرفتم 

گفتم دو ماهه که خریدم و مشکل دار شده گفتند اگه فاکتورش موجود باشه تکنسین میاد در محل براتون تعویض می کنیم

و اگر فاکتورش رو ندارید همون جا تعمیر می کنیم و من فاکتور داشتم و آمدند خونه بازدید کردند و یه نو تحویل دادند.

یه بارم مانیتور شرکت بود که کابلش قطع و وصل میشد که زنگ زدم 3-4 ساعت بعد اومدند همونجا تعمیر کردند و رفتند.

و موارد دیگر....

واقعا شرکت مادیران یدونه باشه....

در مقابل بنده یه بار برای مشکل مانیتورم که مشکل پسماند تصویر داشت دادم نمایندگی خدمات ســــام سرویس که بفرستند برای گارانتی تهران .. مانیتور رفت 17 روز بعد اومد روش خورده بودno repaired.... مشکلش رو کارشناس همون نمایندگی تایید میکرد ولی کارشناس گارانتی میگفت من که پسماندی نمیبینم :blink: دوباره بفرستید بیاد که چک کنم...دوباره فرستادند رفت وبعد از14-15 روز دیگه خود کارشناس با من تماس گرفت گفت من بازم پسماندی نمیبینم ... بهش میگم هم من هم کارشناس نمایندگی (هم بچه برادرم که 8سالشه :D البته اینو نگفتم) میبینیم شما چطور متوجه نمیشید؟اگر نمیتونید تعمیر کنید قانونا باید تعویض شه چون کمتر از 6 ماه کارکرده..ولی زیر بار نمیرفت و میپیچوند..شاید بیشتر از نیم ساعت هم باهاش صحبت کردم که چکار کن که پسماند ببینی ولی ... دیگه بیخیالش شدم گفتم برش گردونید ... این شد که 34 روز این مانیتور فقط رفت واومد وهیچ ... ولی یه حرکت قشنگی  نمایندگی انجام داد وتو این مدت یه lcd17 بهم قرض داد  ... خلاصه من رضایتی ندارم از این گارانتی 

اما گارانتی هایی دیگه که کارم بهشون افتاده سازگار2بار وآواژنگ1بارخیلی وقت پیشا بوده .. هردو بدون اذیت تعمیر یا تعویض کردند و از دیدگاه من گارانتی خیلی خوبی هستند 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دوتا مانیتور خریدم هر دو هم مشکل داشتند و به ال جی دادم تعویض یا تعمیر کردن... :D

اولی یدونه سری لبخند بود قدیمیا crt ، که روشن خاموش می شد خود بخود بعد از یهفته کار کرد که دادم رفت تا تعمیر بشه بیاد یه معمولی بهم قرض دادن. :D

دومی هم همین مانیتوری هست که دارم خریدم بهش گفتم بشرط نداشتن پیکسل سوخته، خدا شاهده رفتم خونه روشن کردم دیدم یدونش سوخته. =))

رفتم دادم باورش نمی شد طرف تازه چون یدونه بود هیشکی قبول نمی کرد یدونه رو، خلاصه چون باهاش شرط کرده بودم همونجا لطف کرد یدونه نو دیگه بهم داد. :party:

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان در مورد گارانتی آسمان :

مین برد اسوس مشکل پیدا کرده بود و جهت گارانتی به شرکت ارجاع داده شد.

مین برد قابل تعمیر نبود و قرار شد وجه پس بدن.

لازم بذکره که مینی که نوش تو بازار زیر 380 نمیشه پیدا کرد رو حاضر نشدن بالای 330 تومان پس بدن !؟

هرشرکتی یجوری بالاخره کمیتش میلنگه !؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

آواژنگ گه حسابی گوش میبره

بقیشونو نمیدونم

لینک به دیدگاه

من كه تو رأى دادن سازگار رو انتخاب كردم سرير هم شده به پستم خورده كارش خوبه ولى توى ليست آواژنگ رو قرار دادين ولى آونگ رو قرار ندادين شركتى كه براى ADATA گارانتى ميده همين تازگيا يه هارد اكسترنال براشون فرستادم الكى الكى ابطال گارانتى روش زدن بدون كوچيكترين خش و ضربه ديدگى بود اينم از مشترى مداريشون نامردا...

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دروغ 13 آوریل = بهترین شرکت گارانتی کننده در ایران!!!

مشتری مداری= چرخاندن مشتری

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

بهترین شرکت گارانتی برای هارد اکسترنال کدوم شرکته(ترجیحا وسترن دیجیتال)؟ فقط نگید سازگاره که خودمو دار میزنم؟

لینک به دیدگاه

منم چند وقت پیش یه هارد اکسترنا ل adata خریدم واسه جای سوکتش مشکلی پیش اومد فرستادم بعد دو هفته از آواژنگ برام فرستادن دیدم که قاب هاردو ترکوندن بعد هاردو مثه یه هارد لپ تاپ بهم دادن گفتن قابل تعمیر نیست خلاصه اشکم داشت در میومد :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چون چند روز پیش قطعه ای رو به صورت آکبند! خریده بودم و از همون اولش مشکل داشت و دارای گارانتی "تخت جمشید" بود , تصمیم گرفتم به صورت حضوری ببرم دفترشون در خیابان رازی (جمهوری - مقابل شیخ هادی)

بر خلاف چیزی که از این شرکت شنیده بودم انقدر هم بد نبود. قطعه مورد نظر رو در مقابل خودم تست کردن و بعد از اینکه خراب بودن قطعه ثابت شد , گفتند ببرید بخش گارانتی(مغازه بغل) تا بگیم براتون تعویض کنند.که ناگهان یکی از جوانانی که اونجا نشسته بود گفت قطعه باید بررسی بشه و صورت جلسه بشه تا بتونیم به شرکت Corsair توضیح بدیم که قطعه خراب بوده و باید تشکیل جلسه بدیم :lol: و گفت شما قطعه رو تحویل بدید و ما بررسی میکنیم و چند روز دیگه تماس میگیریم و نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنیم!

من هم خیلی منطقی براشون توضیح دادم که الان مرخصی گرفتم و باید ساعت 4 بعد از ظهر برگردم سرکارم و برام خیلی سخته که این مسیر رو دوباره بیام و برگردم.خیلی منتطقی و محترمانه توجیحشون کردم که قطعه طبق دفترچه مانوال نصب شده و مشکل از یوزر نبوده

بالاخره قانع شدن که قطعه رو تحویل بگیرن و یدونه آکبندش رو بهم دادن.دوباره ازشون درخواست کردم که قطعه آکبند جایگزین رو هم برام به صورت حضوری تست کنن و اونها هم پذیرفتند و تست کردن. روی هم رفته برخوردشون بد نبود. البته من هم در پایان ازشون تشکر کردم.اونها هم گفتند هر زمان هر امری بود بفرمائید ما در خدمتیم و اصلاً نگران نباشید تا پایان زمان گارانتی هر مشکلی پیش بیاد براتون تعویض میکنیم و از این حرفها

روز بعدش هم دوباره تماس گرفتند و در مورد برخورد کارکنان شرکت و بخش گارانتی و سطح دانش و غیره سوال پرسیدن که بنده هم حقایقی که پیش آمده بود رو بهشون گفتم

فقط چند تا نکته در مورد گارانتی تخت جمشید:

حتماً حضوری ببرید و تحویلشون بدید

قبل از بردن قطعه مورد نظر به گارانتی, از تمام قسمت ها و شماره سریال و کارتن و متعلقات قطعه عکس بگیرید به طوری که یک کاغذ بذارید بغل قطعه و نام و مشخصات خودتون + تاریخ اون روز رو بنویسید و بعدش اضافه کنید : "پیش از تحویل به گارانتی تخت جمشید" این باعث میشه که اگر خودتون حضور نداشتید و احیاناً شیطونی کردن بتونید یقه شونو بگیرید

کاملاً مودبانه و منطقی باهاشون برخورد کنید.از داد و بیداد کردن و رفتار طلبکارانه و فحاشی پرهیز کنید :excl:

آدرس: خیابان جمهوری-خیابان رازی-نبش کوچه هاشمی فر- پاساژ رازی-راهروی وسط-پلاک 25 

ساعات کار بخش گارانتی 11صبح تا 4 بعدازظهر

تلفن" 66748498

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

در مورد شرکت سازگار بنده یه چیزی بگم !

درست این شرکت یکم در زمینه خدمات ضعیف شده ولی جای تشکر داره که برندهای جدید رو داره گارانتی می کنه !

ازراک و TP-link از آخرین محصولاتی هست که سازگار وارد می کنه !

لینک به دیدگاه

گارانتي آواژنگ خيلي خوبه
من يه هارد 1ترا اكسترنال وسترن ديجيتال داشتم تا 900 گيگ كه پر شد ديگه چيزي وارد نميشد يعني 70 گيگ آخرش كار نميكرد فرستادم گارانتي واسم يه هارد آكبند فرستادن هزينه اي هم نگرفتن

لینک به دیدگاه

بنده هم تابحال 5 الی 6 مورد مرجوعی به اواژنگ داشتم که بدون معطلی تعویض کردند !

واقعا از این گارانتی راضی هستم .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دریا کامپیوتر افتضاح ترینشونه ___________  واقعا از لحاظ درک و فهم و شعور خیلی ضعیف هستند حتی با مشتریاشون هم بلد نیستند رفتار کنند _________

تاحالا یکی دو مورد براشون فرستادم که متاسفانه هیچ کدومشون رو ترتیب اثر ندادند ________

خنده دارترینشون این بودکه دوتا رم gskil pi 1600  داشتم که دوتا بود یدونش سوخت بردم برای گارانتی گفتن که این رمها از پک 6 تایی بوده باید 6 تاشو بیارید براتون اون یدونرو تعویض کنم گفتم آخه مرد حسابی آخه نفهم کدوم مادربوردی 6 تا اسلایت رم داره ؟ من برحسب نیازم و ساپورت مادربوردم دوتاشو برداشتم  جالب اینجاست که روی هم رم برچسب گارانتی این شرکت بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زیربارنرفتن _ دوبار مارو کشوندن تهران ______ من که بهشون گفتم واقعا راضی نیستم انشالله که ورشکست بشید 

لینک به دیدگاه

نمیدونم کیا گزرشون به آواژنگ خورده ، اما من خیلی راضی بودم، اولا اینکه خیلی تمیز. سیستم نوبت دهی ، و تست همونجا . بعد اینکه خیلی بر خوردشون خوبه. کلا من دو بار رفتم ، خیلی راضی ام بار اول تعمیر کردن ، بار دوم یه مادربرد بود که برام کلا تعویض کردن یدونه از پورت های usb کار نمیکرد ، عالی بود ....

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

به نظر من گارانتی تو ایران فقط وسیله ای هست که جیب مارو خالی میکنه.

من خودم بشخصه ندیدم تا حالا قطعه ای رو ببرم گارانتی و اونا بگن باشه.مجانی درستش میکنیم.فقط هزارتا پول اضافه گرفتن و خلاص.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به نظر من گارانتی تو ایران فقط وسیله ای هست که جیب مارو خالی میکنه.

من خودم بشخصه ندیدم تا حالا قطعه ای رو ببرم گارانتی و اونا بگن باشه.مجانی درستش میکنیم.فقط هزارتا پول اضافه گرفتن و خلاص.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

منم شدیدا باهات موافقم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

چرا کسی پست نمیزاره ؟؟؟

چی شده ؟؟؟

یعنی کسی مشکلی با گارانتی ها نداره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

چرا کسی پست نمیزاره ؟؟؟

چی شده ؟؟؟

یعنی کسی مشکلی با گارانتی ها نداره ؟؟؟

دوشواری؟!دوشواری نداریم همه چی عالیه گارانتی ها هم مفت و مجاتی جنس خراب رو درست میکنن بی قید و شرط.
لینک به دیدگاه

دوشواری؟!دوشواری نداریم همه چی عالیه گارانتی ها هم مفت و مجاتی جنس خراب رو درست میکنن بی قید و شرط.

اینی که الان منفی داد بهم فک کنم مدیر یکی از شرکت های گارانتی کننده است! :eek:

لینک به دیدگاه

به خدا اگه برم گارانتی و صدتا فحش بهم بدن و کلی هم منو کتک بزنن و بگن گارانتی نمیکنیم من چیزی نمیگم ولی اینکه از کار و زندگی بندازنت و هر روز سوار تاکسی بشی و مثل آدمای بیکار و الاف اونجا بچرخی و آدم رو (خر) فرض کنن خیلی بهم زور داره ...

لینک به دیدگاه

بنده کاملا از گارانتی سازگار راضی هستم ، یک هارد 2 ترای اینترنال پاسپورتی وسترن رو تعویض کردن اونم در مدت یک هفته . بسیار خوش برخورد و پاسخگو در نمایندگی تبریز .

یک هزینه مابه لتفاوت قیمت در بازار هم که حدود 20 تومن بود ازم گرفتن !

لینک به دیدگاه

بنده کاملا از گارانتی سازگار راضی هستم ، یک هارد 2 ترای اینترنال پاسپورتی وسترن رو تعویض کردن اونم در مدت یک هفته . بسیار خوش برخورد و پاسخگو در نمایندگی تبریز .

یک هزینه مابه لتفاوت قیمت در بازار هم که حدود 20 تومن بود ازم گرفتن !

اون روزی که رفتید احتمالا حالشون زیادی خوب بود:wacko:
لینک به دیدگاه

گارانتی ویستا پخش رایانه

من یک عدد کارت گرافیک Asus 7970 matrix از یکی از دوستان همین سایت به قیمت 1050 خریده بودم که بعد مدتی ایراد پیدا کردش. با دلیل و سند و مدارکی که براشون فرستادم 5 روز بعد از فرستادنم تایید کردند کارت گرافیک باید تعویض بشه. چون من شهرستان هستم خیلی تلفنی پیگیر بودم. اول گفتن یک هفته دیگه کارتتون آمادست

بعد زنگ زدم گفتن چند روز دیگه تماس بگیرید

این چند روز بودنشان 25 روز طول کشید. دیگه زنگ زدم گفتم خانم یک ماهه من بدون کارتم یکاری کنید تورو بخدا. گفتن می خواید هزینه کارت رو بهتون برگردونیم؟ گفتم چقدر میشه؟ گفتن 1600 :D ( ما هم که بخیل نیستیم.) :laughing:  گفتیم کارت واسه شما پول مارو بدید. یک هفته تا 10 روز هم اونجا ما رو علاف کردن اما بالاخره 1600 واریز کردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...