رفتن به مطلب

بهترین شرکت گارانتی کننده

MjMotamedi
 اشتراک گذاری

بهترین شرکت گارانتی کننده در ایران   

308 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدان شرکت گارانتی کننده قطعات در ایران خدمات خوبی را به مشتری ارائه میدهد ؟

• آواژنگ
      119
    • الماس
      9
    • تخت جمشید
      3
    • سیاره سبز (green)
      49
    • سازگار
      63
    • سایبر
      0
    • عقیق رایانه تک
      15
    • ویستا پخش رایانه
      11
    • فارس
      1
    • فونیران
      0
    • ماتریس
      33
    • شاب
      0
    • دریا کامپیوتر
      4

Recommended Posts

سلام دوستان من گارانتی اوژنگ راضی هستم هرچند طول کشید کارت نتونستن برام تهیه کنن برام مبلغ رو زدن به حسابم ولی از الماس راضی نیستم منو پیچوندن بهانه اوردن

لینک به دیدگاه

بنده کاملا از گارانتی سازگار راضی هستم ، یک هارد 2 ترای اینترنال پاسپورتی وسترن رو تعویض کردن اونم در مدت یک هفته . بسیار خوش برخورد و پاسخگو در نمایندگی تبریز .

یک هزینه مابه لتفاوت قیمت در بازار هم که حدود 20 تومن بود ازم گرفتن !

من هارد اکسترنالم خراب شده بود بردم گارانتیش(گرین)و فرداش بهم زنگ زدن و گفتن بیا هارد رو بگیر رفتم مدل مای پاسپورت اولترا یعنی مدل بالاتر و گرونتر از هاردم رو دودستی بهم دادن و کوچکترین هزینه ای نگرفتن ولی بدی هارد جدید اینه که گارانتیش دیگه گرین نیست ...

اون روزی که رفتید احتمالا حالشون زیادی خوب بود :wacko:

منم باهات موافقم ...حتما یه آب شنگولی چیزی خورده بودن =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

گارانتی ویستا پخش - تاریخ 92/1

یه مادربورد ASUS P8Z77-V LK تازه خریده بودم ولی موقعی که اومدم خونه و تستش کردم دیدم اصلا سیستم بالا نمیاد ، مادربورد برگشت زدم به گارانتی اونا هم بعد 2 ماه تعویض کردن و یک اکبند بهم تحویل دادن ، دلیلش هم نفهمیدم ، الکی میگفتن این مدل موجود نیست و بار جدید چند هفته دیگه میاد و .. تا بالاخره خرداد 92 به دستم رسید

در کل نه راضیم نه ناراضی 

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

گارانتی الماس ایران - 91/12

یه مادربورد ASUS P8B75 مشکل زیف داشت یعنی خودم مشکل رو واسش درست کردم ، فرستادم گارانتی گفتن با هزینه خودت مادربورد رو تعمیر میکنیم 150 هزار تومن پیاده شدم ، کلا چند تا پین کج شده بود 

اصولا باید بدون گرفتن هزینه ای ، تعمیر میکردن  ، تعریف گارانتی تو ایران خیلی غلط جا افتاده 

ولی  سریع تعمیر کردن و واسم فرستادن -  92/1 تحویل گرفتم ، چون به تعطیلات خورده بود یکم طول کشید

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

خب خودت داری میگی تقصیر خودت بوده دیگه ...

ولی الماس بعد از گرین دومین گارانتی پاسخگوئه ...

لینک به دیدگاه

خب خودت داری میگی تقصیر خودت بوده دیگه ...

ولی الماس بعد از گرین دومین گارانتی پاسخگوئه ...

قبول من خراب کاری کردم ،  ولی اخه 150 هزار تومن ؟؟ ، قیمت خود مادربورد 300 تومن بود :| 

یه مادربورد دیگه هم همین پین های زیفش کج شده بود خودم درستش کردم   :D  

لینک به دیدگاه

از تجربه خودم در مورد الماس

یه برد ایسوس داشتم مشکل پل جنوبی پیدا کرد با اینکه هنوز گارانتی داشت مسئولش گفت این مدل مادربرد از طرف شرکت ساپورت نمیشه

اگه میخاین با هزینه خودتون تعمیر کنیم

لینک به دیدگاه

اونکه هزار درصد ...توی این حرفی نیست که پول زور و مفت از آدم میگیرن ...من مینم رو گرفتم و سی پی یو رو بادقت گذاشتم و دیدم مین بالا نمیاد و روشن نمیشه ...بردم شرکت و گفتن پایه سی پی یو کج شده :eek: :eek: :eek: :eek: ولی از من 15 تومن گرفتن و فرداش بهم تحویلش دادن ... :cool: :cool: :cool: :cool:

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

قبول من خراب کاری کردم ،  ولی اخه 150 هزار تومن ؟؟ ، قیمت خود مادربورد 300 تومن بود :|

یه مادربورد دیگه هم همین پین های زیفش کج شده بود خودم درستش کردم   :D

نه دیگه خدایی خیلی زیاد گرفتن...توی رسیدی که بهت دادن فقط نوشته بود CPU DAMAGE؟؟؟

لینک به دیدگاه

نه دیگه خدایی خیلی زیاد گرفتن...توی رسیدی که بهت دادن فقط نوشته بود CPU DAMAGE؟؟؟

نه داداش ، من خودم مستقیم ارسال نکردم دادم به یکی از دوستان که با این شرکت در ارتباط بود واسم ارسال کرد ، رسیدی به دست من نرسید :|

لینک به دیدگاه

خب شرمنده اینو میگم ولی قضیه بوداره ...یه زنگ بزن به شرکت گارانتی و بگو همچین مشکلی دارم ...چقدر هزینه ی تعمیرش میشه ... :-? :-? :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

درود

کلا دور سر گردوندن مشتری در مسئله گارانتی امری طبیعی هست و معمولا 1 ماه مشتری رو معطل می کنند . با اینکه آواژنگ رای بیشتری آورده ولی به نظر بنده آواژنگ پول گارانتی را یه جورایی با گرون دادن قطعات داره در میاره . من به شخصه سازگار را بیشتر قبول دارم

لینک به دیدگاه

ولی من به شخصه جدیدا هیچ گارانتی رو قبول ندارم ... گرین هم جدیدا داره بازی درمیاره

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من يه بار رفتم سياره سبز و خيلي راضيم اينطور بگم که گارانتي به معناي واقعي رو تجربه کردم.

پاورم با اشتباه خودم سوخت..اتصال کوتاه به وجود اوردم.

رفت گرين تست کرد ديد سوخته درجا بدون هيچ حرفي يه آکبند تحويلم داد گفت به سلامت.

کل اين پروسه 5 دقيقه طول نکشيد.

لینک به دیدگاه

من موندم چطور سازگار رای آورده!!!!!!  سازگار که دیگه به بد بود مشهوره !!!!!

بهترین ها ماتریکس و گرین هستن  آواژنگ هم کسی تا حالا ازش حرفی نزده.

لینک به دیدگاه

یک تبلت ایسوس دارم که گارانتی ویستا پخش رایانه رو داشت تبلت تاچش شکست و مجبور شدم با هزینه شخصی عوض کنم کلا پروسه کار از روز تحویل تبلت تا آماده شدن حدود 50 روز طول کشید که البته بهم گفته بودند من یک بار برای دادن تبلت رفتم و یک بار هم برای گرفتن تبلت بار اول که اونجا بودم یکی از مراجعه کننده ها سر یک لپ تاپ بد جور جوش آورده بود و داد و بیداد می کرد بار دوم هم که اونجا رفتم دو نفر از مراجعه کننده ها کارشون به جر و بحث شدید کشید و یکیشون رو حراست شرکت اومد بیرون برد. خلاصه تجربه بود دیگه طرف این شرکت نرم

لینک به دیدگاه

روی گرافیکهای رده بالا از 100 تومن تیغشون میبره به بالا 

شرکت اصلی کالا رو وارانتی کرده میاد ایران برای خودشون بازار درست کردند 

گارانتی  یعنی چی ؟ 

شرکت اصلی وارانتی کرده کالا رو اینها گارانتیش میکنند کلا توی این گارانتی ها دزد بازار شدیده 

مثلا EVGA محصولاتش وارانتی داره چار خود شرکت نماینده رسمی در ایران نداره 

ASUS اینهمه امار فروشش بالاست نماینده اصلی فروشش کجاست چرا باید محصولاتی رو که وارانتی تعویض داره کاربر ایرانی به یک شرکت دیگه باج برای گارانتی بده 

لینک به دیدگاه

به نظر من کارایی گارانتی به زرنگی خریدار بر میگرده و نه تعهدشون%چون دیدم مواردی از گارانتی استفاده کردن که واقعا نباید شامل می شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من موندم چطور سازگار رای آورده!!!!!!  سازگار که دیگه به بد بود مشهوره !!!!!

بهترین ها ماتریکس و گرین هستن  آواژنگ هم کسی تا حالا ازش حرفی نزده.

سازگار فکر کنم فقط اون قسمتیش که هارد و قطعات پایین گارانتی میکنن خوب سرویس میدن 

به نظر من کارایی گارانتی به زرنگی خریدار بر میگرده و نه تعهدشون%چون دیدم مواردی از گارانتی استفاده کردن که واقعا نباید شامل می شد.

دقیقا" ممکنه یکبار بریم و جواب رد بشونیم اما باید مصمم باشیم .... مثل بازیه که تهش try again داره  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سازگار فکر کنم فقط اون قسمتیش که هارد و قطعات پایین گارانتی میکنن خوب سرویس میدن 

دقیقا" ممکنه یکبار بریم و جواب رد بشونیم اما باید مصمم باشیم .... مثل بازیه که تهش try again داره  :D

عاشق این امضائ شما هستم.

بعد از خوندن او تاپیک که در باره گارانتی سازگار بود و همه امده بودن گفته بودن سازگار خیلی بده به این حرف رسیدم.

ولی گارانتی هایی توی این کشور مثل ماتریکس و آواژگ و سیاره سبز هستن که به مردم اهمیت بدن و حروم خوری نکنن.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من به گارانتی اعتقاد زیادی ندارم.ولی آواژنگ بهترینه.

ویرایش شده توسط ali2040
لینک به دیدگاه

من به سياره سبز راي دادم ولي اواژنگ هم خوبه

دوستان آسمان رايانه چه جوره اصلا ميشه روش حساب كرد توي ليست اينجا كه اصلا نبود؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

میخواستم درمرد گارانتی انفورماتیک سوال کنم

اصلا بدرد میخوره؟

کسی تاحالا مراجعه کرده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...