رفتن به مطلب

بهترین شرکت گارانتی کننده

MjMotamedi
 اشتراک گذاری

بهترین شرکت گارانتی کننده در ایران   

308 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدان شرکت گارانتی کننده قطعات در ایران خدمات خوبی را به مشتری ارائه میدهد ؟

• آواژنگ
      119
    • الماس
      9
    • تخت جمشید
      3
    • سیاره سبز (green)
      49
    • سازگار
      63
    • سایبر
      0
    • عقیق رایانه تک
      15
    • ویستا پخش رایانه
      11
    • فارس
      1
    • فونیران
      0
    • ماتریس
      33
    • شاب
      0
    • دریا کامپیوتر
      4

Recommended Posts

کسی انفورماتیک گسترو نظری داره؟

یه SSD پیدا کردم قیمتش خوبه ولی گارانتیش اینه

لینک به دیدگاه

آره انفورماتیک خوبه ...نمیشه گفت عالی ولی ای بدک نیست ...

لینک به دیدگاه

متاصفانه در ایران (یه سری از مسائلو نمیتونم بگم چون حامد فقط سریع پست پاک میکنه) نمایندگی و شرکته گارنتی کننده به معنایه واقعی کلمه وجود نداره و به این صورت نیستند که از کمپانی مرجع کده نمایندگی داشته باشند و باهاشون در تعامل باشند و به مسائل رسیدگی کنند همه وارد کنندن تو ایران شرکته گارنتی زدن 2 چیز میخواد (پول+پارتی) بعدشم جنستو وارد میکنی و گارنتی میکنی  قضیه تعمیرات هم در بیشتره موارد سرش گرده چون اصلن افراده متخصص نداریم تو این زمینه که اگر هم داشته باشیم شرکت هایه گارنتی کننده به کارشون نمیگیرن به نظره من عنوانه تاپیک اشتباست و باید بنویسن تو همه بدا کی یه مقدار بهتره  که خوب اون شرکت هایی که  گارنتی نسبتن خوبی ارائه میدن انقدر رویه جنساشون کشیدن که  اگر تمامه کالاهیی که فروختن برگشت بخوره باز هم سود میکننند و در اصل  شرکت هایه گارنتی کننده بر مبنایه تضمینه کالایی کمپانی ها کالا وارد میکنند وهیچ کارشناسی تو این زمینه انجام نمیگیره 

اما مسئله اسف بار این قضیه اونجاست که در اغلبه موارد پرسنله گارنتی کننده اصلن نمیدونن شرکته گارنتی چی هست و فرقه خارو بار فروشیو با گارنتی نمیدوننن و اصلن نمیدونن چی دارن میفروشن و چی دارن دسته مردم میدن و جالب اینجاست که از کارشناسایه مجرب برایه هر محصولی استفاده نمیکننند و جالبتر اینجاست که بعضی از شرکت ها که من باهاشون برخورد داشتم تکنسین هاشون از کالا و ملضومات الکترونیکیش سر در نمیارن  و من تنها کاری که تونستم انجام بدم این بوده که برم از خدا بترسم :D  و هیچ صحبتی باهاشون نکردم و گفتم بهشون که من ازتون توقعی ندارم نمیدونم چرا این مسئله تو ایران حل نمیشه حتمن یه چیزی برا یه عده داره توش که  کارها اصولی پیش نمیره  که ما از پشته قضیه خبر نداریم *dry#

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان بعد از 2 هفته که برای خرابی RAM ها به گارانتی سازگار مراجعه کرده بودم امروز رمهای 2666 من را با رمهای 2400 تعویض کردن و رمهای کارکرده تحویل بنده دادن

چند وقت پیش هم کیبردم را بردم اواژنگ و تی 7 روز کاری کیبردم را با کیبرد اکبند تعویض کردن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان بعد از 2 هفته که برای خرابی RAM ها به گارانتی سازگار مراجعه کرده بودم امروز رمهای 2666 من را با رمهای 2400 تعویض کردن و رمهای کارکرده تحویل بنده دادن

چند وقت پیش هم کیبردم را بردم اواژنگ و تی 7 روز کاری کیبردم را با کیبرد اکبند تعویض کردن

بعد من میگم asus نخرید برای اینه دیگه سازگار و  ویستا هر دو ************** هستنید.  

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام دوستان بهترین شرکت گارانتی کننده فقط اواژنگه و افتضاح ترینش سازگار هستش. من قبلا یه مادربرد داشتم نمیدونم چرا توی بازی که میرفتم گرافیک داغ میکرد و سیستم هنگ میکرد و بعد از اونم هر چه قدر ریستار میکردم صفحه نمیومد و از روی گرافیک انبرد هم همین طور تا این که فرستادم گارانتی و 3 بار رفت و برگشت همین طور بود که بود هی درست میکردن و هی خراب میشد اینو بگم که هیچ کالایی رو با گارانتی سازگار نخرید. همین و بس..

موفق باشید....

ویرایش شده توسط Ali_amani
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سازگار حداقل برأي من بهترين بوده ٣ روز پيش يك لپتاپ از برند Lenovo خريداري شد (z510) بعد از روشن كردن سيستم فوري متوجه أين شديم كه Lcd لپتاپ مشكل داره و رنگ هاي سياه رو به رنگ بنفش نشون ميده ، بعد از مراجعه به گارانتي سازگار و بعد از گذشت ٣ روز خبر دادن كه لپتاپ قابل تعمير نيست و اينكه از همون لپتاپ هم در انبار موجود ندارن ، بعدش هم يك لپتاپ اكبند از همون Z510 اما با CPU بهتر بهمون تحويل دادن

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

من فقط به اواژنگ کارم افتاد چند بار

یک دفعه تبلت که خریده بودم خراب شد 3 روز اک برام فرستادن

2 بار هم شارژر همین تبلت مشکل پیدا کرد درجا عوض کردن

کلا خیلی برخوردشون خوب بود

لینک به دیدگاه

من رفتم گارانتی ماتریکس واسه گرافیک اولا که پسره معتاد بود!!!!!!همش میگفتن کارشناس :wacko: :wacko: همین پسر معتاده بود.....پسر خالش کلاهبردار از آب دراومد. :D :D :D .خداوکیلی جدی میگم.داشتم با همین پسره صحبت میکردم یه زن اومد میخواست بگه من بلدم بردمشون زیر سوال بیچاره ها نمیتونستن جواب بدن.....گارانتی آوازنگ هم برخوردشون بد نبوده.ولی با یه مادربورد تست میزدن که اصلا حرفش نگفتنی هست.....یه دفعه دیگه گارانتی ماتریکس واسه هارد رفتم صدای کلاغ میداد.هرچی به پسره میگفتم یه چیز دیگه میگفت اصلا بلد نبود!!!!من هاردو گرفتم رفتم دادمش همون جایی که گرفته بودم.ولی ایشالا پای کسی به گارانتی باز نشه. @};- @};-

لینک به دیدگاه

من رم گارانتی آلبالو داشتم ، بعد چند سال استفاده ارور ابی می یومد رو صفحه بردم گفتم خرابه ، پولش رو دادن

خیلی کیف داد

لینک به دیدگاه

من رم گارانتی آلبالو داشتم ، بعد چند سال استفاده ارور ابی می یومد رو صفحه بردم گفتم خرابه ، پولش رو دادن

خیلی کیف داد

همین که پول میدن خیلی عالیه :)

لینک به دیدگاه

دوستان کسی گارانتی پلازا دیده ؟ ( اگر درست نوشته باشم )

دیروز برای رفیقم رفتیم رم گرفتیم گارانتی پلازا بود . چطوره ؟

لینک به دیدگاه

دوستان کسی گارانتی پلازا دیده ؟ ( اگر درست نوشته باشم )

دیروز برای رفیقم رفتیم رم گرفتیم گارانتی پلازا بود . چطوره ؟

گارانتی شرکتیه ... تا حالا باهاش برخورد نداشتم

دوستان اگه میخوان هنگام خدمات پس از فروش با مشکلی مواجه نشن گارانتی های شناخته شده رو بگیرن نه مثلا گارانتی قازقولنجستان علی آباد ...

لینک به دیدگاه

من یه پاور 535 گرین داشتم موقع وصل کردن فن چون سوکت نداشت و دو رشته سی بود فقط در اثر اشتباه خودم پاور اتصالی کرد و سوخت.

پاور و بدون هیچ امیدی بردم گارانتی.

مسئول مربوطه با خوش برخوردی تمام پاور و گرفت و تست کرد وقتی دید سوخته بدون هیچ سوالی یه پاور نو بهم داد.

من هنگ کردم اصلا گفتم خدایا این گارانتی تو ایرانه؟

لینک به دیدگاه

گارانتی شرکتیه ... تا حالا باهاش برخورد نداشتم

دوستان اگه میخوان هنگام خدمات پس از فروش با مشکلی مواجه نشن گارانتی های شناخته شده رو بگیرن نه مثلا گارانتی قازقولنجستان علی آباد ...

حرف شما درسته ولی بعضی ها مثل همین پلازا خوب از اب در اومدن البته نه مثل گرین یا اواژنگ

ولی اتفاقا امروز کار خودم به پلازا افتاد برای تعویض یک رم کورسیر بدون هیچ مشکلی تعویض کردن

لینک به دیدگاه

آونگ بنظر من عالی هست:

یه هارد 1 ترا خراب شده بود، با پست فرستادم، بدون حتی یک سوال هارد اگبند بجاش فرستادن(صبح هارد رسیده بود به شرکت، ظهر هارد جدید رو ارسال کرده بودن)

یه فلش مموری 8 گیگ هم فرستادم که تعویض کردن.

یه SSD هم فرستادم که زمان بروز کردن فریمور دچار مشکل شده بود که مشکلش رو حل کردن و برام پس فرستادن.

برای گارانتی داده پرداز متین هم چند بار وسایل فرستادم.

3 بار فلش مموری فرستادم (یکی 4 و 2 تا 8 گیگ) که هر 3 بار با فلش اکبند تعویض کردند.(جالبه هزینه ارسال فلش مموری ها 7~8 هزار تومن میشد که با بحساب شرکت پرداخت کرده بودن)

یک بار هم یه مودم TP-Link 8951 خراب شد (رادیو وایرلسش از کار افتاده بود) و گارانتی تعویض هم نداشت (1 سال تعویض و 2 سال تعمیر هستند که از خرید من 1.5 سال گذشته بود)

و در کمال ناباوری یک مودم اکبند برام فرستادن. :D

این مورد اخر زیاد به اینجا ربط نداره ولی بازم بگم:

4 تا دوربین تحت شبکه بیسیم ادیمکس با گارانتی "شبکه نگار" گرفتم.

بعد یک ماه متوجه شدیم که کلا دوربین ها مناسب کار ما نیستند و مدل اشتباهی خریدیم.

و شبکه نگار قبول کرد هم 4 تا دوربین رو با مدل مدنظر ما تعویض کنه.

و مسئول های فنی شرکت هم خدایی خیلی راهنمایی و کمک کردند!

*حتی برای حل مشکل از دفتر دبی با teamviewer چند بار و هر بار حداقل نیم ساعت با تنظیمات سیستم کارکردن!

خیلی حال کردن با پشتیبانی محصولات ادیمکس...

و برخلاف دوستان، من تا حالا خاطره بدی با گارانتی محصولات دیجیتال نداشتم!

*تاکید میکنم روی محصولات دیجیتال! وگرنه گرباکس ماشینم مشکل داره و 6 ماهه ایرانخودرو تعویضش نمیکنه! ~x( 

لینک به دیدگاه

من یه پاور 535 گرین داشتم موقع وصل کردن فن چون سوکت نداشت و دو رشته سی بود فقط در اثر اشتباه خودم پاور اتصالی کرد و سوخت.

پاور و بدون هیچ امیدی بردم گارانتی.

مسئول مربوطه با خوش برخوردی تمام پاور و گرفت و تست کرد وقتی دید سوخته بدون هیچ سوالی یه پاور نو بهم داد.

من هنگ کردم اصلا گفتم خدایا این گارانتی تو ایرانه؟

آره گرین خدایی یه دونس

حرف شما درسته ولی بعضی ها مثل همین پلازا خوب از اب در اومدن البته نه مثل گرین یا اواژنگ

ولی اتفاقا امروز کار خودم به پلازا افتاد برای تعویض یک رم کورسیر بدون هیچ مشکلی تعویض کردن

حرف شما تایید میشه

........

میگم گارانتی تعویض هم خوبه ها  :D  :D  :D  من چند تا مودم و کارت وایرلس فقط خودشو دادم به گارانتی اونا هم آکبند بهم دادن و الان کلی آداپتور و آنتن وایرلس دارم  :D  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

والا بنده 3 ماه قبل یه لپ تاپasus x550L واسه خواهرم خریدم درس دوهفته قبل یه دفعه روشن نشد هرکاری میکردیم واکنش نشون نمیداد فرستادم گارانتی ویستا دیروز دستم رسید

در کمال تعجب یه لپ تاپ نو اک برام فرستادن اولین باره تجربه گارانتی یه شرکت دارم وقتی میومدم پست ای دوستان میخوندم خیلی میترسیدم که نکنه با بد خلقی شرکت روبه رو شم هزینه پا بزارن البته چون من لپ تاپ از ی فروشنده اشنا گرفته م اون برام فرستاد

ویرایش شده توسط PEYMANSTAR
لینک به دیدگاه

بنظرم بهترینشون گرین و متین بود.خداییش گارانتی گرین یه نفر بود بنام آقای غلامی که خیلی انسان شریفی بود.که خودم تعجب کردم و بهش گفتم اولین گارانتی هستید که بدرفتاری نمیکنن.گارانتی متین هم یه فلش 8 داشتم خراب شد همون موقع برام تعویض کرد.البته پاور 1300 وات گرین داشتم مشکل پیدا کرد بردم بدون هیچ حرفی یه نو بهم دادن.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ماتریکس مزخرف

رم ها رو با هم میزاری رو سیستم کار نمی کنن

فرستادم گارانتی میگه خوب تکی کار می کنن شامل گارانتی نمیشه :D

ویستا مزخرفه

یه کارت گرافیک فرستادم تصویر نمیداد

یه کارت دست دوم دیگه فرستاد ایراد فیزیکی داشت

گفتند مشکلی داشت دوباره بفرست تعویض میکنیم زدم به برق دود بلند شد فرستادم گارانتی گفتند تعویض نمی کنیم این ایراد فزیکی داره

کارت خودمم پس نفرستادن! (تازه ما خودمون نمایندگی ویستا بودیم)

ولی با سازگار تا حالا مشکلی نداشتم

لینک به دیدگاه

ماتریکس مزخرف

رم ها رو با هم میزاری رو سیستم کار نمی کنن

فرستادم گارانتی میگه خوب تکی کار می کنن شامل گارانتی نمیشه :D

ویستا مزخرفه

یه کارت گرافیک فرستادم تصویر نمیداد

یه کارت دست دوم دیگه فرستاد ایراد فیزیکی داشت

گفتند مشکلی داشت دوباره بفرست تعویض میکنیم زدم به برق دود بلند شد فرستادم گارانتی گفتند تعویض نمی کنیم این ایراد فزیکی داره

کارت خودمم پس نفرستادن! (تازه ما خودمون نمایندگی ویستا بودیم)

ولی با سازگار تا حالا مشکلی نداشتم

بی پدرا چه خوب مردم رو دور میزنن  :D  ^_^  *dry#

لینک به دیدگاه

بی پدرا چه خوب مردم رو دور میزنن  :D  ^_^  *dry#

مردم که هیچ مردم فقط میگن شامل گارانتی نمیشه

بدبختی اینه ما نماینده فروششون بودیم :|

لینک به دیدگاه

یه سوال از دوستانی که به اواژنگ رای دادن (قبول دارم اواژنگ گارانتی خوبی میده) ولی ایا ارزشاون پولی که نسبت به قیمت جهانی میدین رو داره؟

مثلا یه زمانی برد بود 50 دلار

به ایران با دلار 4000 میرسید 200 هزار تومان 100 تومانم مالیات و عوارض و ... رو بزار

میشد 300000 تومان

بعد اواژنگ برد رو میده 550000 تومان

یعنی 250 تومان برای گارانتی ارزش داره؟

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...