رفتن به مطلب

دانلود اخرین ورژن ویندوز 8 انترپرایز

Cyrus-the-great
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز همونطور که می دونید چند روز پیش نسخه نهائی ویندوز 8 به بازار جهانی آمد من هم مثل خیلی های دیگه می خواهم دانلودش کنم. در سایتهای فارسی تنها چیزی را که دیدم لینک زیر بود مابقی همون نسخه RTM بود.

کسی این را دانلود کرده و می دونید این کدوم ورژن هست؟

http://www.p30world.com/archive/4970-download_windows_8_full.php

اگر کسی از جای دیگه ای دانلود کرده و نسب هم کرده و مطمئن هست که آخرین ورژن لینک و مشخصاتش را اینجا بزاره تا بقیه هم استفاده کنند.

لینک به دیدگاه

سلام آقا سیروس

به نظرم صبر کنید تا سافت گذر منتشر کند از همه مطمئن تر میباشد.

درسته که باید عضو VIP بشید ولی حداقل این را میدونید که هم لینک ها سالمن هم نسخه نهایی را دانلود کردید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اقا هیچ فرقی بین RTM و retial نیست . هر دوتاشون بویلد 9200 . اصلا 2 ماه پیش نسخه های vl نبودا

لینک به دیدگاه

سلام آقا سیروس

به نظرم صبر کنید تا سافت گذر منتشر کند از همه مطمئن تر میباشد.

درسته که باید عضو VIP بشید ولی حداقل این را میدونید که هم لینک ها سالمن هم نسخه نهایی را دانلود کردید.

یه جورائی باهات موافقم اما خیلی کنجکاوم که هرچه سریعتر نسبش کنم.

لینک به دیدگاه

سلام عزیزان .

RTM با فاینال فرقی نداره اگر میخواین زود تر نصبش کنید .

دیروز نصبش کردم ، جالبه اما یک کم اولش گیج زدم حالا راحت شدم ! :lol: B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون من هم نصب کرده بودم

ولی یه روز که سیستم روشن بود و توی ویندوز 7 بودم دیدم هارد داره توپوق میزنه بدجوری انگار داشت میترکید از وقتی پاک کردمش دیگه مشکلی ندارم

نمیدونم چرا اینجوری شد ولی دیگه ترسیدم و فعلاً که بیخیالی طی می کنم

شایدم هارد ه مورد داره ولی از اون روز به بعد هیچ مشکلی ندیدم

و البته قبلش هم از این مشکلات نبود

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز همونطور که می دونید چند روز پیش نسخه نهائی ویندوز 8 به بازار جهانی آمد من هم مثل خیلی های دیگه می خواهم دانلودش کنم. در سایتهای فارسی تنها چیزی را که دیدم لینک زیر بود مابقی همون نسخه RTM بود.

کسی این را دانلود کرده و می دونید این کدوم ورژن هست؟

http://www.p30world....dows_8_full.php

اگر کسی از جای دیگه ای دانلود کرده و نسب هم کرده و مطمئن هست که آخرین ورژن لینک و مشخصاتش را اینجا بزاره تا بقیه هم استفاده کنند.

محمد رضا جان،

این لینک MSDN مایکروسافت برای نسخه آخر 64 بیت: فقط نمیدونم ممکنه Expire بشه. از سایت MSDN گرفتم. اون پایین میتونی ورژن مورد علاقت رو انتخاب کنی و بعد از ساین کردن دانلود کنی..

http://care.dlservic...E_EN-US_DV5.ISO

ویرایش: اینم نسخته RTM هستش و فقط 90 روز کار میکنه.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

محمد رضا جان،

این لینک MSDN مایکروسافت برای نسخه آخر 64 بیت: فقط نمیدونم ممکنه Expire بشه. از سایت MSDN گرفتم. اون پایین میتونی ورژن مورد علاقت رو انتخاب کنی و بعد از ساین کردن دانلود کنی..

http://care.dlservic...E_EN-US_DV5.ISO

ویرایش: اینم نسخته RTM هستش و فقط 90 روز کار میکنه.

آره اینم نسخه آر تی ام هست

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

تا اینجا بهترین نسخه ای که دیدم این هستhttp://www.p30day.co...onal-15801.html

سلام، من این نسخه رو همون روزی که روی سایت قرار گرفت دانلود کردم و در حال حاضرم نصب هست و

فعالش کردم داره بدون مشکل کار میکنه، من هم کاملترین نسخه ای که پیدا کردم فعلا همین بوده ....

فقط یه سئوالی که برام پیش اومده، مگه ویندوز 8 محیط آئرو شیشه ای نداره ؟؟؟ چون توی تمام نسخه هایی که من نصب کردم یه همچین گزینه ای نیست !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام، من این نسخه رو همون روزی که روی سایت قرار گرفت دانلود کردم و در حال حاضرم نصب هست و

فعالش کردم داره بدون مشکل کار میکنه، من هم کاملترین نسخه ای که پیدا کردم فعلا همین بوده ....

فقط یه سئوالی که برام پیش اومده، مگه ویندوز 8 محیط آئرو شیشه ای نداره ؟؟؟ چون توی تمام نسخه هایی که من نصب کردم یه همچین گزینه ای نیست !!!

کلا نیست aero در ویندوز 8 حذف شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

الان شما اینو نصب کردی , قابلیت آپدیت هم داره؟! من همیشه ویندوزم آپدیت میکنم.الان 7 هم نصب دارم همینه هر چند روز یکبار آپدیت شناسایی میکنه و منم می نصبم...

حالا میخوام 8 هم به شرطی نصب کنم که بشه آپدیت کرد. اگه میشه به ما هم بگید تا دان کنیم.

مخلصم

لینک به دیدگاه

درود

الان شما اینو نصب کردی , قابلیت آپدیت هم داره؟! من همیشه ویندوزم آپدیت میکنم.الان 7 هم نصب دارم همینه هر چند روز یکبار آپدیت شناسایی میکنه و منم می نصبم...

حالا میخوام 8 هم به شرطی نصب کنم که بشه آپدیت کرد. اگه میشه به ما هم بگید تا دان کنیم.

مخلصم

ميشه نصبش كرد عزيز، با قابليت آپديت شدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ميشه نصبش كرد عزيز، با قابليت آپديت شدن.

با کرک جدید(همون که 13 آبان اومده) فعال کنیم هم میشه آپدیت کرد یا حتما باید از اسکایپ فعال کنیم تا بشه آپ کنیم؟!

من از دوستی شنیدم که میگفت بعد از آپدیت , کرک ها دیگه از کار می افتن و حتما میبایست از اسکایپ فعال کنی.

لینک به دیدگاه

نه بابا اسکیاپ رو بیخیال.

از اینجا بگیر. من هر دوتا کرک آخر رو گرفتم. آپدیت هم روش کردم ویندوز نفهمیده.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه بابا اسکیاپ رو بیخیال.

از اینجا بگیر. من هر دوتا کرک آخر رو گرفتم. آپدیت هم روش کردم ویندوز نفهمیده.

ممنون داداش ولی این کرک با آپدیت مشکل داره. تو سافت 98 هم گفته بودن بعد از آپدیت جنیو نمیشه...

تا کرک daz نیاد فک نکنم ویندوز8 ارزش نصب داشته باشه

لینک به دیدگاه

تا کرک daz نیاد فک نکنم ویندوز8 ارزش نصب داشته باشه

والا اینم یه حرفیه. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

daz تا جایی که شنیدم به مشکل برخورده و مشخص نیست که حتی روی کرک وین 8 بخواد کار کنه یا خیر.

اون نسخه ایی که از msdn اینجا لینک شده تریال هست و اپگرید نمیشه. تریال 90 روزه که مجبورید پاکش کنید ( فقط برای تست نصب کنید) .

نسخه اصلی msdn دست نخورده اینجا هست ( چک SHA1 کنید) لینک مستقیم هست. میتونید دانلود کنید.

کرک هایی که هست یا برای ویندوز 7 هست و یا تقلبی .

فعلا 2 تا روش برای عبور از محدودیت وین 8 هست.

1- اکتیو کردن با سرور های KMS برای 180 روز.

2- اکتیو کردن دائمی با استفاده از کلید های WMC :

تو این روش باید یک نسخه وین 8 پرو نصب میکنید بعد با سرور ها وکلید KMS اکتیو 180 روزه میکنید بعد با کلیدی که برای WMC دارید اکتیو دائمی. ( اینکه بعد از 180 روز با آپدیت ممکن هست بلاک بشید هنوز دقت نکردم).

متاسفانه مایکروسافت برای وین 8 اعمال محدودیت زیادی کرده مثلا اینکه اگر اکتیو دائم کنید و مثلا هارد رو عوض کنید و دوباره بخواهید با همون کلید اکتیو کنید قبول نمیکنه.

باید دی اکتیو کنید قبل از تغییرات و دوباره با سیستم جدید اکتیو کنید یا در صورت بروز اتفاق مثلا سوختن هاد باید تماس بگیرید با مایکروسافت و داستان تعریف کنید تا کلیدتون رو دوباره فعال کنند.

من روی یک روش دارم کار میکنم بدون اکتیو kms که نتیجه رو تا 3-4 روز آینده در صورت موفقیت منتشر میکنم.

فعلا کلید WMC رو برید از اینجا به صورت رایگان تا غیر فعال نشده بگیرید محدودیتی گویا فعلا در کار نیست با ایمیل های مختلف میتونید چند کلید بگیرید. تا 24 ساعت کلید ها رو ایمیل میکنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...