رفتن به مطلب

فروش (رم.سی پی یو.مادربورد....)

Recommended Posts

سلام دوستان چند قطعه دارم که میخام واسه فروش بزارمشون

اولین قطعه این مادربوره

asus p8p67 pro

اینم لینکش http://lioncomputer.ir/product/646/ASUS%20P8P67%20PRO%20MB/

وقیمت پایه 340هزارتومان میباشد

ودومین قطعه سی پی یو i5 2400 میباشد

قیمت پایه 450هزارتومان میباشد

اینم لینک در لیون http://lioncomputer.ir/product/540/Intel%C2%AE%20Core%E2%84%A2%20i5-2400%20Processor/

سومین قطعه دوتا رم Corsair 1600 میباشن البته چهار گیگن وقیمت پایه برای هرکدوم 60 تومان میباشد

اینم لینک در لیون http://lioncomputer.ir/product/754/Corsair%20Vengeance%204GB%201600%20DDR3/

وچهارمین قطعه یه خنک کننده سی پی یو هست (CPU Cooler Thermalright HR-02 Macho)قیمت پایه برای این هم85 هزار تومان میباشد

اینم از لینکش http://lioncomputer.ir/product/223/CPU%20Cooler%20Thermalright%20HR-02%20Macho/

دوستان سه قطعه اول و حدودا 9 ماهی میشه گرفتم و فقط جعبه سی پی یو موجود نیست ولی بقیه موجودا و فنو هم حدودا 80روز میشه که گرفتم و دلیل فروش هم احتیاج مالی هستش

چون قطعات رو سیستمم سوار هستن وقت میگیره بازشون کنم و عکس بگیرم واسه همین از داخل کیس از شون عکس گرفتم

اینم از تصاویر

tqzpe4kosll6aewpxhy1_thumb.jpg

mlkwq7pq1mtkr4yhyow7_thumb.jpg

r7tg916mnwb4auz31dmc_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

رم هارو با شرایطی که گفتم پایه خریدارم

یعنی اول ارسال بعد واریز

دوستانی هم هستند که بنده رو تایید کنن

لینک به دیدگاه

رم هارو با شرایطی که گفتم پایه خریدارم

یعنی اول ارسال بعد واریز

دوستانی هم هستند که بنده رو تایید کنن

باشه دوست عزیزو گلم فعلا مال شما اگه تا فردا کسی یشتر نبود واستون ارسالشون میکنم ;)

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز

راستی کولر اگه فنش صدا نمیده و همه لوازم و پایه هاش موجوده مخصوصا am3 اونم 80 برمیدارم

سرجمع 200 میشه که اگه اوکی هست فردا ارسال کنید چون بعدش تعطیلات شروع میشه و تا یکشنبه همه ادارات تعطیلن

ویرایش شده توسط red30b
لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز

راستی کولر اگه فنش صدا نمیده و همه لوازم و پایه هاش موجوده مخصوصا am3 اونم 80 برمیدارم

سرجمع 200 میشه که اگه اوکی هست فردا ارسال کنید چون بعدش تعطیلات شروع میشه و تا یکشنبه همه ادارات تعطیلن

فن هم تمام متعلقاتش موجوده و هیچ گونه سرو صدایی نداره /ولی راست میگی اگه امروز نفرستم تا یک شنبه نمیتونم ولی دوست عزیز من تا شب صبر میکنم شاید پیشنهاد بهتری بود و فعلا مال شما ;)

لینک به دیدگاه

آپپپپپپپپپپپ

اگه تا فردا شب کسی نباشه قطعات فروخته نخواهند شد

لینک به دیدگاه

اقا سر قفلی چند! )دی

داداش همه رو یه جا چند میدی ؟!

من میخوام یدونه سیستم بگیرم(داشتم قطعه قطعه جمع میکردم که مال شمارو دیدم!)

لینک به دیدگاه

اقا سر قفلی چند! )دی

داداش همه رو یه جا چند میدی ؟!

من میخوام یدونه سیستم بگیرم(داشتم قطعه قطعه جمع میکردم که مال شمارو دیدم!)

دوست عزیز بسیار از پیشنهادتون ممنونم ولی رم ها و فن صددرصد شدن فقط سی پی یو ومادربورد مونده که هنوز خبری از دوست گلمون نشده اگه احیانا معامله لنجام نشه میتونید قیمت همرو جمع بزنید ;) وهمون قیمته

لینک به دیدگاه

رم و فن اگر نفرستادین پیشنهادم بالاتره اطلاع بدین ممنون.

cooler cpu ro 85 hastam

آدم برای یه عده نمیدونه تاسف بخوره یا خوشحال باشه

وقتی استارتر میگن 100 درصد فروششون قطعی شده ؛ اینکارا چه معنی میده؟

بنده رم ها و کولر رو از استارتر عزیز ؛ جناب پناهی خریداری کردم و تموم شده

لینک به دیدگاه

آدم برای یه عده نمیدونه تاسف بخوره یا خوشحال باشه

وقتی استارتر میگن 100 درصد فروششون قطعی شده ؛ اینکارا چه معنی میده؟

بنده رم ها و کولر رو از استارتر عزیز ؛ جناب پناهی خریداری کردم و تموم شده

شما برای خودت متاسف باش عزیز.مگه ما به کسی بی احترامی کردیم ایشون تازه کارن و آمار قیمت ها رو ندارن کولر 110 ارزشش رم هم 70 به بالا مفت خریدی پیشنهاد بالاتر داره اعصابت خرد شده چرا ؟!!!

یا تاپیک اول باید جلوش میزد فروخته شد یا اعلام میکرد یا تو یکی از پست ها فروخته شد (100% به توافق رسیدیم معنیش این نمیشه)

در آخر هم آفرین بر شما :lol:

پ ن : استارتر محترم همیشه تاریخ پایان مزایده بزار. قیمت پایه و فروش فوری و گام افزایشی رو در نظر بگیر.اگر جنسی فروخته شد یا تو پست اول ویرایش کن یا تو یه پست جدید باید اعلام کنید فروخته شده"تا داستان بالا پیش نیاد".قیمت بیرون رو هم ببین چطوریاس همیشه.

ویرایش شده توسط mehrdad1997
لینک به دیدگاه

دوست عزیز الکی شلوغش نکن

قابل توجه شما که میگی باید تو تاپیک میگفتن :

باشه دوست عزیزو گلم فعلا مال شما اگه تا فردا کسی یشتر نبود واستون ارسالشون میکنم
فن هم تمام متعلقاتش موجوده و هیچ گونه سرو صدایی نداره /ولی راست میگی اگه امروز نفرستم تا یک شنبه نمیتونم ولی دوست عزیز من تا شب صبر میکنم شاید پیشنهاد بهتری بود و فعلا مال شما

آپپپپپپپپپپپ

اگه تا فردا شب کسی نباشه قطعات فروخته نخواهند شد

بنده خدا استارتر چندین بار پست دادن که بلکه بالاتر بفروشن ؛ اونموقع شما کجا بودی ؟ چرا وقتی چیزی قطعی میشه شما و امثال شما پیداتون میشه و اخرسر بعد اینکه معامله رو خراب کردید غیبتون میزنه ؟؟!!

کسایی که باید منو بشناسن میشناسن , نیازی به توضیح بیشتر نیست و شکر خدا تا حالا نه مال مفت خوردم و نه میخورم .

بنده فقط به رم ها پیشنهاد پایه که جناب پناهی داده بودن رو دادم و 5 تومن از پیشنهاد پایه کولر کم کرده بودم . فک نمیکنم 5 تومن پایین تر از پایه مفت خری باشه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز الکی شلوغش نکن

قابل توجه شما که میگی باید تو تاپیک میگفتن :

بنده خدا استارتر چندین بار پست دادن که بلکه بالاتر بفروشن ؛ اونموقع شما کجا بودی ؟ چرا وقتی چیزی قطعی میشه شما و امثال شما پیداتون میشه و اخرسر بعد اینکه معامله رو خراب کردید غیبتون میزنه ؟؟!!

کسایی که باید منو بشناسن میشناسن , نیازی به توضیح بیشتر نیست و شکر خدا تا حالا نه مال مفت خوردم و نه میخورم .

بنده فقط به رم ها پیشنهاد پایه که جناب پناهی داده بودن رو دادم و 5 تومن از پیشنهاد پایه کولر کم کرده بودم . فک نمیکنم 5 تومن پایین تر از پایه مفت خری باشه .

http://forum.persiantools.com/f183.html اینجا هستیم ما شما تو پی تی ببین این کولر استوکش رو چند خریدن فکر کنم چن روز پیش 125 / 130 فروختن رم ها رو هم 80 همین مدل رو اکی ؟

عرف اینه خریدار و فروشنده اعلام می کنن و تایید میشه میره شما اولین باره خرید کردین ؟!

خواستین نمونه تاپیک هارو میارم که مطمئن باشین مفت هم اونور تر خریدین.

ما از پشت کوه نیومدیم این نمونه تاپیک خرید 1/2 هفته پیش خودم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=14872&st=0

شلوغش هم نکردم شما می تونستی با آرامش بگین توسط بنده خریداری شد ما هم میگفتیم مبارکتون باشه نه بیاین داستان پردازی کنید.

لینک به دیدگاه

بله کاملا میدونم , چون خودم هم اونجا عضوم اینم لینکم : http://forum.persian...om/u181821.html

امتیاز بازارچم هم شکر خدا مشخص میکنه سابقه بنده چی بوده و چی هست .

در مورد کولر خدمتتون عرض کنم که چند روز پیش سعید عزیز ( saeedoc) همین کولر رو با کارکرد خیلی کم و در حد فقط تست 95 فروختن البته نه اینجا بلکه تو همون سایتی که شما لینکشو دادی ( شما که میگی اونجا هستی چرا اونو نخریدی پس؟)

در ضمن نو این کولر 140 هست ؛ حالا شما چجوری میگی کارکردش رو 130 خریدن ؟؟ :lol:

در آخر نیازی نمیبینم با شما جر و بحث کنم چون معتقدم به هیچ عنوان به شما مربوط نیست و چیزی هست بین بنده و فروشنده , شاید اصلا بنده مفت خریدم و پولی ندادم .

شلوغش هم نکردم شما می تونستی با آرامش بگین توسط بنده خریداری شد ما هم میگفتیم مبارکتون باشه نه بیاین داستان پردازی کنید.

اینم نمونه کار شما :

تمامی قطعات به قیمت مجموعاً 415 هزار تومن به آقای حسینی فروخته شد.

و قرار هست تا پنجشنبه به ایشون تحویل داده بشه.

و شما چیکار کردید؟

به قیمت فروش فوری تمام قطعات رو خریدارم

چه مبارک باد خوبی برای آقای حسینی

ویرایش شده توسط red30b
لینک به دیدگاه

آقای حسینی پایین تر پیشنهاد دادن من فوری پیشنهاد دادم گناهم چیه الان!!!؟ :D :lol: مزایده هم تموم نشده بود توافق کرده بودن.شما هم نمی خواد وکیل کسی باشی از طرف خودتون صحبت کن شما مشکلی بود خود آقای حسینی شکر خدا هستن اعلام می کردن.

منم گفتم آفرین به شما برای خریدتون جر و بحث ی هم نبوده و نیست شما خوب خریدی نوش جونت (1 تا پیک نبود دنبال هم نکردم ببینم تهش چند فروختن ) در ضمن انجمن هستش و شما یه خرید و فروش کردی همه می تونن نظر بدن حرف بی ربط و نا معقول یا توهینی هم نکردم به شما و سایت سندش به نام شما نخورده عزیز.

شما هم سرت درد می کنه بشینی اینجا هی داستان بسازی من نه .

خوب شد هم من رو شما شناختم هم شما منو در آینده اونور به مشکل نخوریم چیزدیگه ایی هم بود بیرون از سایت در خدمتتونم موفق باشین.

ویرایش شده توسط mehrdad1997
لینک به دیدگاه

سلام دوستان مثل اینکه من امروز نبودم کلی جرو بحث اتفاق افتاده دوستان لطفا با هم خوب باشید این نیکی و خوبی که میمونه .

من دوباره میگم که رومو سی پیو قطعی شده و من حتما ارسالشون میکنم

ولی مین و سی پی یو هنوز با دوستمون قطعی نشده اگه امشب تصمیم بگیرن وباشرایطم کنار بیان اونارو هم واسه اون دوست دیگم ارسال میکنم .بعضی از دوستان شاید ناراحت شده باشن ولی من چند روزه که این تایپیکو زدم وقتی یه معاملرو انجام بدم دیگه از حرفم بر نمیگردم حتی اگه کلی ضرر کنم.پ

پس لطفا ناراحت نشید وسعی کنید باهم مث برادر باشد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان مثل اینکه من امروز نبودم کلی جرو بحث اتفاق افتاده دوستان لطفا با هم خوب باشید این نیکی و خوبی که میمونه .

من دوباره میگم که رومو سی پیو قطعی شده و من حتما ارسالشون میکنم

ولی مین و سی پی یو هنوز با دوستمون قطعی نشده اگه امشب تصمیم بگیرن وباشرایطم کنار بیان اونارو هم واسه اون دوست دیگم ارسال میکنم .بعضی از دوستان شاید ناراحت شده باشن ولی من چند روزه که این تایپیکو زدم وقتی یه معاملرو انجام بدم دیگه از حرفم بر نمیگردم حتی اگه کلی ضرر کنم.پ

پس لطفا ناراحت نشید وسعی کنید باهم مث برادر باشد

ممنون امین جان ؛ شرمنده بنده قصد مجادله با این دوستمون رو نداشتم ولی ایشون با حرفاشون مجبورم کردن

در هرصورت بنده هم از شما و هم از این دوستمون معذرت خواهی میکنم . امیدوارم تاپیک به روند خودش برگرده تا شما بتونید 2 قطعه باقی مونده رو هم بفروشید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...