رفتن به مطلب

قیمت کالاهای آی‌تی 15درصد کاهش یافت

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اخه من موندم که جواب کدوم یکی از این جفنگیات این ..... رو بدم

هیچی دیگه یعنی مردم ..... باباجون درسته ..... زیاد پیدا میشه ولی

همه که .... نیستند . با این حرفهایی که این یارو بیشتر از 3 هفته پیش

زده بوده پس باید الان قیمتها حسابی پایین میومد دیگه . همونجوری که

گفتم اینهارو گذاشتن که از این خزعبلات بگن و یک سری هم باور کنند

بد تر از اینها اون کسانی هستند که اینهارو تائیدشون میکنند .

البته مجانی هم این کارهارو نمیکنند ها!!!!

بازم قابل توجه اون نابخشوده هاش !!!!!!!!!

اخه تا به کی دروغ ؟!

البته اینو هم بگم که من با کوچکترین حرف رکیکی شدیدا مخالفم ولی نقد

چرا باید باشه . اگر هم احیانا یک جاهایی ممکنه یک خورده از دستم در

رفته باشه از همتون با تمام وجود معذرت میخوام .

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زرشـــــــــــــــــــــــــک

کیلو 20 تومان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدو بدو آتيش زدم به سيپيوم

3960 فقط 1000 تومن

7990 3تا 100

690 هم همچنين

بدوبدو سيتم ببند به 5000 هزار تومن

(يكي نيست بگه نديك به 1 ماهه كه يه سيتم هم نفروختيم طرف مياد سيستم بخره سيستمي كه 700 جمع ميشد رو بايد 1400 ببندي

چي فرق كرده :angry:

كم كم بايد مغازه رو ببنديم بريم نون خشكي باز كنيم :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدو بدو آتيش زدم به سيپيوم

3960 فقط 1000 تومن

7990 3تا 100

690 هم همچنين

بدوبدو سيتم ببند به 5000 هزار تومن

(يكي نيست بگه نديك به 1 ماهه كه يه سيتم هم نفروختيم طرف مياد سيستم بخره سيستمي كه 700 جمع ميشد رو بايد 1400 ببندي

چي فرق كرده :angry:

كم كم بايد مغازه رو ببنديم بريم نون خشكي باز كنيم :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

نون خشکی کیلو چند

یک گونی نون خشکی میدم یک cpu 2500k میگیرم

پایه ای بگو بریم برای معامله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخه من موندم که جواب کدوم یکی از این جفنگیات این ..... رو بدم

هیچی دیگه یعنی مردم ..... باباجون درسته ..... زیاد پیدا میشه ولی

همه که .... نیستند . با این حرفهایی که این یارو بیشتر از 3 هفته پیش

زده بوده پس باید الان قیمتها حسابی پایین میومد دیگه . همونجوری که

گفتم اینهارو گذاشتن که از این خزعبلات بگن و یک سری هم باور کنند

بد تر از اینها اون کسانی هستند که اینهارو تائیدشون میکنند .

البته مجانی هم این کارهارو نمیکنند ها!!!!

بازم قابل توجه اون نابخشوده هاش !!!!!!!!!

اخه تا به کی دروغ ؟!

البته اینو هم بگم که من با کوچکترین حرف رکیکی شدیدا مخالفم ولی نقد

چرا باید باشه . اگر هم احیانا یک جاهایی ممکنه یک خورده از دستم در

رفته باشه از همتون با تمام وجود معذرت میخوام .

اشتباه عوضی گرفتی داداش در آمد ما 99 درصد حلال هست .

بدم میاد از منم منم کردن ولی طرفت رو بشناس بعد داستان تعریف کن.

فقط هزینه اشتراکم تو msdn مایکروسافت به اندازه حقوق 10 سال اونایی هست که اسم بردی.

عکس پیوست از اکانتم رو msdn هست یک ایمیل بزن به ایمیلی که تو عکس هست تا جوابتو بدم ( آره شک نکن یه ایمیل 3 کاراکتری رو بهترین دامین مهندسی دنیا " موقعی که تازه اینترنت اومده بود ثبت کردم هنوز تعداد ایمیل ها 3 کاراکتری نشده بود")

به اندازه حقوق بقیه عمرشون هم به انجمن های خیریه کمک کردم.

تو زندگیم از 2 راه میتونستم و میتونم پول دربیارم :

1 : فکرم

بیشترین اشتباه رو داشتم کارایی کردم که از نظر خودم نابخشوده هست ترجمه اسم کاربریم هست ولی امروز یکی از افتخاراتم این هست که نرم افزار آنالیز دیتا جعبه سیاه به اسم من هست .

2: زور بازوم

بعد از چند تا اشتباه بهترین انتخاب رو کردم یعنی ورزش کردم فقط برای سلامتی جسمی و فکری درصورتی که پول خوبی میتونستم دربیارم ( تو تیمی که 20 سال ورزش کردیم انتخاب اول بودم برای رفتن تو تیم حفاظت شخصیت ها (استاد گروسی که الان نماینده مجل-س هست باشگاه بنیاد شهید) خیلی از بچه ها رفتن وضعشونم خوب شده ولی من نپسندیدم دوست نداشتم .

اینها رو نمونه نوشتم جهت اطلاع که دیگه برداشت غلط نکنی.

اینجا یه فروم هست چند نفر جمع شدیم کار اطلاع رسانی و کمک به دیگران و ... انجام میدیم همه هم میدونیم وضعیت چی هست و اطلاع رسانی و انتقاد هم میکنیم.

میخوای شخصیتت رو نشون بدی فحاشی کنی و بادمجون به کسی حواله کنی یا متلک بندازی یه بلاگ باز کن با مسئولیت خودت هر کاری دوست داری انجام بده.

حرفی بزن که پاش وایستی و بعدش معذرت خواهی نکنی.

چه ایرادی داره مودب بودن درست و بجا انتقاد کردن و به 4 نفر دیگه هم تو فروم کمک کردن؟ مشکلتون حل نمیشه؟

حتما باید تهمت بزنیم، فحش بدیم، به کاربرا مستقیم حمله کنیم ؟

تو یک تاپیک یه "..." گذاشتی که معناش رو گرفتم و متاسفانه تاپیک قفل شد نشد جواب بدم اینجا تکمیلش کردی که اجبارا جواب دادم.

تمام منظور من اینجا خلاصه میشه:

یکسری آدمها تو زندگیشون اینجوری رفتار میکنند:

بطور مثال خونشون رو یک شخصی یا چیزی آتیش زده دارن میسوزن یک نفر میاد میگه هیچی نشده همه چی آرومه اینا درگیری لفظی دارن با اون نفر و اصل داستان رو فراموش میکنند.

اول باید جلوی ضرر و آتیش رو بگیری و بعد از حادثه ببینی کی و چی باعث آتیش سوزی شده و در آخر هم یقه اون یارو همه چی آرومه رو بگیری .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین اقای محترم :

زیاد بخودت نگیر که جنابعالی اصلا عدد ورقمی بحساب نمی ایی و اگر میبینی

بنده شخص جنابعالی را مثال میزنم منظورم در کل است . و این را هم بدان که گوش

همگیمان از این حرفها و گنده گوئیها پر است . و انقدر از این چیزهای ...... دیده

و شنیده ایم که حنایش دیگر هیچگونه رنگی برای هیچکسی ندارد. اقای محترم .

البته این را هم بگویم که رشته اصلی تحصیلی من کامپیوتر و ای تی نمی با شد و اگر بخواهم

واقعیت , تکرار میکنم واقعیت موقعیت کاری قبلی خود را اشکارا بگویم مطمئن باش که برای همیشه

سکوت را اختیار خواهی کرد , و این مسئله را خودت خوب میدانی !!!

What I've felt,

What I've known,

Never shined through in what I've shown.

Never free,

Never me,

So I dub thee unfogiven.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا برید غارنشین های چند هزار سال پیش رو مسخره کنید

اونا درد تهیه غذا نداشتن چه برسه به قیمت دولار و .....

من میخوام غار نشین بشم هر کی با من میاد بگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به قول یکی از دوستان وقتی گوشی اس 2 حدود 600 بود همه میگفتن چه گرونه نمی ارزه و... وقتی شد 1200 همه رفتن خریدن

همچنین اون زمان که مک بوک حدود 2 تا 3 تومن بود کسی نمی خرید الان که 5 تومنه همه کرم خریدش رو دارند!

همچین ملتی هستیم ما !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اشتباه عوضی گرفتی داداش در آمد ما 99 درصد حلال هست .

بدم میاد از منم منم کردن ولی طرفت رو بشناس بعد داستان تعریف کن.

فقط هزینه اشتراکم تو msdn مایکروسافت به اندازه حقوق 10 سال اونایی هست که اسم بردی.

عکس پیوست از اکانتم رو msdn هست یک ایمیل بزن به ایمیلی که تو عکس هست تا جوابتو بدم ( آره شک نکن یه ایمیل 3 کاراکتری رو بهترین دامین مهندسی دنیا " موقعی که تازه اینترنت اومده بود ثبت کردم هنوز تعداد ایمیل ها 3 کاراکتری نشده بود")

به اندازه حقوق بقیه عمرشون هم به انجمن های خیریه کمک کردم.

تو زندگیم از 2 راه میتونستم و میتونم پول دربیارم :

1 : فکرم

بیشترین اشتباه رو داشتم کارایی کردم که از نظر خودم نابخشوده هست ترجمه اسم کاربریم هست ولی امروز یکی از افتخاراتم این هست که نرم افزار آنالیز دیتا جعبه سیاه به اسم من هست .

2: زور بازوم

بعد از چند تا اشتباه بهترین انتخاب رو کردم یعنی ورزش کردم فقط برای سلامتی جسمی و فکری درصورتی که پول خوبی میتونستم دربیارم ( تو تیمی که 20 سال ورزش کردیم انتخاب اول بودم برای رفتن تو تیم حفاظت شخصیت ها (استاد گروسی که الان نماینده مجل-س هست باشگاه بنیاد شهید) خیلی از بچه ها رفتن وضعشونم خوب شده ولی من نپسندیدم دوست نداشتم .

اینها رو نمونه نوشتم جهت اطلاع که دیگه برداشت غلط نکنی.

اینجا یه فروم هست چند نفر جمع شدیم کار اطلاع رسانی و کمک به دیگران و ... انجام میدیم همه هم میدونیم وضعیت چی هست و اطلاع رسانی و انتقاد هم میکنیم.

میخوای شخصیتت رو نشون بدی فحاشی کنی و بادمجون به کسی حواله کنی یا متلک بندازی یه بلاگ باز کن با مسئولیت خودت هر کاری دوست داری انجام بده.

حرفی بزن که پاش وایستی و بعدش معذرت خواهی نکنی.

چه ایرادی داره مودب بودن درست و بجا انتقاد کردن و به 4 نفر دیگه هم تو فروم کمک کردن؟ مشکلتون حل نمیشه؟

حتما باید تهمت بزنیم، فحش بدیم، به کاربرا مستقیم حمله کنیم ؟

تو یک تاپیک یه "..." گذاشتی که معناش رو گرفتم و متاسفانه تاپیک قفل شد نشد جواب بدم اینجا تکمیلش کردی که اجبارا جواب دادم.

تمام منظور من اینجا خلاصه میشه:

یکسری آدمها تو زندگیشون اینجوری رفتار میکنند:

بطور مثال خونشون رو یک شخصی یا چیزی آتیش زده دارن میسوزن یک نفر میاد میگه هیچی نشده همه چی آرومه اینا درگیری لفظی دارن با اون نفر و اصل داستان رو فراموش میکنند.

اول باید جلوی ضرر و آتیش رو بگیری و بعد از حادثه ببینی کی و چی باعث آتیش سوزی شده و در آخر هم یقه اون یارو همه چی آرومه رو بگیری .

در ضمن شاید اون کارهارو انجام داده باشید , که واقعیت از قشر شماها بعید میدونم چونکه خیلی

معذرت میخوام گرگهایی هستید در لباس بره و با اینهمه تحصیلکرده ای که ما داریم و با زخمهای

شدیدی که از امثال شما بره نماها خوردیم دیگه هیچکسی خام امثال شماها نخواهد شد .

در ضمن میخواهی بجای بادنجان مثلا دسته گل به اون اقا هدیه بدم اقای محترم که همواره داری

برای این مسئولین بسیار نالایق سینه میزنی ؟! اون بابا اگر کارش درست و بر روی اصول بود که

اوضاع و احوال ما انقدر اشفته و در هم و برهم نبود ( البته خیلی محترمانه اش راگفتم ) دیگر برای

همگی ما اشکار است که اینجور مسئولین جزو غازورات بوده و نا لایقی انها کاملا برای همگی ما

محرز میباشد . و همین اقا را اگر به خانه اش بروی من مطمئنم که درجه یک ترین و بروز ترین

لوازم درجه یک دنیا را خواهد داشت در صورتی که طرز کار هیچکدام را هم اصلا نمیداند!!!!

خب یک همچین فردی را که جنابعالی شدیدا از ان طرفداری مینمایی بادنجان که هیچ بایستی

..... به ان هدیه داد . همانا که مطمئنا لیاقت چنین افرادی بیشتر از این هم نمیباشد .

چونکه عمده دلیل بوجود امدن این وضعیت بسیار بغرنج ما چنین " نابغه " هائی میباشند !!

در ضمن اقای محترم با ان طرز فکر مخصوص شما , این جور افراد فقط زندگی مرا باتش نکشیده

اند ( البته بغیر از جناب عالی و امثالهم که هر روز در حال کلف.... شدن میباشید ) اگر چشم

خود را که بظاهر بسته اید باز نمایید خواهید دید که مردم بخصوص قشر اسیب پذیرچگونه در حال

خون گریستن میباشند ؟! و این را هم بدان که برای من بالاتر از سیاهی رنگی وجود ندارد .

ومن الله التوفیق

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین اقای محترم :

زیاد بخودت نگیر که جنابعالی اصلا عدد ورقمی بحساب نمی ایی و اگر میبینی

بنده شخص جنابعالی را مثال میزنم منظورم در کل است . و این را هم بدان که گوش

همگیمان از این حرفها و گنده گوئیها پر است . و انقدر از این چیزهای ...... دیده

و شنیده ایم که حنایش دیگر هیچگونه رنگی برای هیچکسی ندارد. اقای محترم .

البته این را هم بگویم که رشته اصلی تحصیلی من کامپیوتر و ای تی نمی با شد و اگر بخواهم

واقعیت , تکرار میکنم واقعیت موقعیت کاری قبلی خود را اشکارا بگویم مطمئن باش که برای همیشه

سکوت را اختیار خواهی کرد , و این مسئله را خودت خوب میدانی !!!

What I've felt,

What I've known,

Never shined through in what I've shown.

Never free,

Never me,

So I dub thee unfogiven.

بله گنده گویی یا هر اسم دیگه ای که بگذارید میدونستم خوشت نمیاد.

تا جایی که به یاد دارم تو این فروم داستان زمین خوردن و از صفر شروع کردنم رو فقط تعریف کردم که پیداش نکردم لینک کنم گویا بعد از تغییر و تحولات انجمن قابل دسترس نیست مربوط به 2 سال پیش بود.

به طور کل:

مشکل از دید من هست نسبت به فعالیت خودمون تو فضای مجازی . تو فضای مجازی فارسی در 1 فروم فعالیت داشتم که در حال حاظر تعطیل هست ولی برمیگردیم.

یک فضای باا 2 تا 3 هزار کاربر بدون اسپم و سطح تخصصی بالا و نظم مثال زدنی.

اطلاعات برای عضویت :

• 1- مهارت ها و تخصص های شما ( بدیهی است بعد از عضویت از شما انتظار میرود در زمینه ای که دارای مهارت و تخصص هستید فعالیت داشته باشید )
  • 2- نام فروم ( انجمن ) هایی که در آن ها فعالیت داشته اید ( لازم است که نام کاربری و رتبه شما نیز در آنها ذکر شود و لینک مورد نظر برای بررسی ارسال شود )
  • 3- سطح تحصیلات
  • 4- شماره تلفن ( شماره تماس های اعتباری پذیرفته نمی شود )
  • 5- آدرس محل سکونت ( شهر محل سکونت کفایت میکند )
  • 6- نحوه آشنایی شما با وب سایت PC-SEVEN و یا معرف
  • 7- در صورت آشنایی با هر یک از کاربران سایت PC-SEVEN نام کاربری باید ذکر شود
  • 8- در صورت داشتن وب سایت و یا وبلاگ آدرس آن ارسال گردد

از سال 83 کاربر اون فروم بودم که اسمش رو احتمالا شنیدید هرکسی تو فیلد کاری خودش فعالیت میکرد و معرف ایرانی و شخصیت ایرانی بود.

...

دلخوری از کسی ندارم میدونم با توجه به سنتون و فشاری که اوضاع بهتون وارد میکنه و یا مشکلاتی که دارید حرف میزنید.

مطلب رو درک کردید یا خیر مایل به ادامه بحث نیستم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

post-11151-0-52521900-1351801627_thumb.png

آقایون بحث داره پیچیده میشه و تاپیک داره منحرف میشه این مسائل رو ببرید توی مسنجر یا پیغام خصوصی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدیدا تو هر فرمی میری میبینی دونفر دارن میزنن تو سروکله هم

دوستان با هم مهربون باشین :wub:

تو این وضعیت که دیگه اعصابی برای کسی نمونده اینقدر نرید رو اعصاب هم

لینک به دیدگاه

دوستان حیف نیست خودتون رو اذیت میکنین؟

واقعا نوشتار محل مناسبی برای درگیری نیست چون لحن یک نفر رو از کلمات نوشته شده نمیشه تشخیص داد و هر کلمه ای که نوشته میشه ممکنه ازش بد برداشت بشه و بلافاصله سو تفاهم بوجود بیاد. من خودم پست های هردو عزیز رو خوندم و باور کنین نصفش رو درک نکردم (البته سطح سواد بنده پایینه). ولیکن یه کم صلح آمیز تر به کل قضایا نگاه کنین، حیفه فضا در یک تاپیک برای هر دو دوست گرامی اینطوری تنشزا باشه.

امیدوارم با صبر و گذشت کدورتها برطرف بشه. @};-

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ضمن شاید اون کارهارو انجام داده باشید , که واقعیت از قشر شماها بعید میدونم چونکه خیلی

معذرت میخوام گرگهایی هستید در لباس بره و با اینهمه تحصیلکرده ای که ما داریم و با زخمهای

شدیدی که از امثال شما بره نماها خوردیم دیگه هیچکسی خام امثال شماها نخواهد شد .

در ضمن میخواهی بجای بادنجان مثلا دسته گل به اون اقا هدیه بدم اقای محترم که همواره داری

برای این مسئولین بسیار نالایق سینه میزنی ؟! اون بابا اگر کارش درست و بر روی اصول بود که

اوضاع و احوال ما انقدر اشفته و در هم و برهم نبود ( البته خیلی محترمانه اش راگفتم ) دیگر برای

همگی ما اشکار است که اینجور مسئولین جزو غازورات بوده و نا لایقی انها کاملا برای همگی ما

محرز میباشد . و همین اقا را اگر به خانه اش بروی من مطمئنم که درجه یک ترین و بروز ترین

لوازم درجه یک دنیا را خواهد داشت در صورتی که طرز کار هیچکدام را هم اصلا نمیداند!!!!

خب یک همچین فردی را که جنابعالی شدیدا از ان طرفداری مینمایی بادنجان که هیچ بایستی

..... به ان هدیه داد . همانا که مطمئنا لیاقت چنین افرادی بیشتر از این هم نمیباشد .

چونکه عمده دلیل بوجود امدن این وضعیت بسیار بغرنج ما چنین " نابغه " هائی میباشند !!

در ضمن اقای محترم با ان طرز فکر مخصوص شما , این جور افراد فقط زندگی مرا باتش نکشیده

اند ( البته بغیر از جناب عالی و امثالهم که هر روز در حال کلف.... شدن میباشید ) اگر چشم

خود را که بظاهر بسته اید باز نمایید خواهید دید که مردم بخصوص قشر اسیب پذیرچگونه در حال

خون گریستن میباشند ؟! و این را هم بدان که برای من بالاتر از سیاهی رنگی وجود ندارد .

ومن الله التوفیق

سینه میزنم ؟ :D نوشتم که اشتباه عوضی گرفتی..

روزی که برای کاری که باید تایید میشدم ازمن پرسیدند چه روزنامه ایی میخونی خداحافظی کردم، تا به امروز هم جوری زندگی کردم که هیچ وابستگی به این سیستم نداشته باشم.

به طور کل از مطلب من برداشت اشتباه میکنی حالا چرا نمیدونم.

بهتر هست به محیط چت تبدیل نکنیم اینجا رو پیغام خصوصی هست برای این کار.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

60wmijf2f8eiadk5agg.jpgfik16r3t5n1tjip4ud2m.jpg

والا،،، باید رفت برداشت رو عوض کرد

وای حمید خدا بگم چیکارت نکنه . رودم برید از خنده !

تا یادم میافته انقدر میخندم که نفسم بند میاد . یکی پست

تو یکی هم پست mm65 . اونهم خیلی بانمک بودش !

از خنده خوابم نمیبره . =))

عکس اخرین سامورائی تام کروز mm65 هم کلافم کرده =))

( دیگه کاری هم اصلا به اون مسائل ندارم )

‫طرفداران حضرت دوشوار در گوشه و کنار جهان به ایشان ابراز ارادت می‌کنند.‬

‫عرض ارادت به حضرت دوشواری در بیخ دریا...‬

553434_3894797741626_807023654_n.jpg

·

post-11245-0-98390300-1351813967_thumb.jpg

post-11245-0-90016800-1351823829_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سینه میزنم ؟ :D نوشتم که اشتباه عوضی گرفتی..

روزی که برای کاری که باید تایید میشدم ازمن پرسیدند چه روزنامه ایی میخونی خداحافظی کردم، تا به امروز هم جوری زندگی کردم که هیچ وابستگی به این سیستم نداشته باشم.

به طور کل از مطلب من برداشت اشتباه میکنی حالا چرا نمیدونم.

بهتر هست به محیط چت تبدیل نکنیم اینجا رو پیغام خصوصی هست برای این کار.

کلا تموم شد اقای محترم !

لینک به دیدگاه

درود

تاپیک به علت ارسال پستهای اسپم و خارج از موضوع بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...