رفتن به مطلب

مشکل با صدای فن پاور گرین 535a

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت همه لیونی های عزیز

من چند وقت پیش از این سایت یه پاور 535A خریدم ولی از همون اول صداش زیاد بوده , میخواستم بدونم دلیلش چیه

قبل از این یه 380 داشتم خیلی کم صدا بود ولی این مدام داره با آخرین دور کار میکنه انگار .

سیستمم اینه :

cpu:amd phenom X3 8650

vga : 9800GT zotac

ram : 2*1gig kingmax

hard : 250sata

mb: M56 giga

fans:3*8cm

لینک به دیدگاه

با سلام

عزیز در کل پاور 535 وات گرین خیلی صدای فنش آزار دهنده هستش .

لینک به دیدگاه

ببری گارانتی برات درستش میکنه ، برای دوستم هم همین طوری بود درستش کردن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به گارانتی و خدمات گرین شک نکن و ببر اونحا برات انجام بدن .

لینک به دیدگاه

همه با صدای فن این پاورهای گرین مشکل دارن و فکر میکنند فنش خرابه یا مشکل داره اکثرا دارای فن 8 سانتی هستند و یکی از دلایل هم همینه من العا پاورم 1030 گرینه و یه فن 8 سانتی داره که صداش واقعا زیاده خوب من حالا باید بگم فنش خرابه

لینک به دیدگاه

پاور 380a واقعا محشر بود . در حالت نرمال صداش در نمیاد در حالت لود هم کمی صداش زیاد میشه نه خیلی .

من پاور رو باز کردم که فن رو تمیز کنم آیا از گارانتی در میاد ؟

قرار دادن یه پتانسیومتر 100 اهمی بین سیم قرمز فن پاور و کاهش دور فن مشکلی نداره ؟

ویرایش شده توسط starboy_amir
لینک به دیدگاه

پاور 380a واقعا محشر بود . در حالت نرمال صداش در نمیاد در حالت لود هم کمی صداش زیاد میشه نه خیلی .

من پاور رو باز کردم که فن رو تمیز کنم آیا از گارانتی در میاد ؟

قرار دادن یه پتانسیومتر 100 اهمی بین سیم قرمز فن پاور و کاهش دور فن مشکلی نداره ؟

سلام

اگر تشخیص بدن که پاور توسط شخصی غیر از افراد مجموعه خودشون باز شده بله فاقد گارانتی میشه و اگر پاورتون محل قرار گیریش کف کیس باشه تا حدودی پایین آوردن دور فن مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

بله اگر برچسب گارانتی باز بشه از گارانتی ساقط میشه . مگر اینکه اینده سیما خیلی لطف کنه در حقتون

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد

رفتم بازار یه فن 1350 دور خریدم گذاشتم جا ماره خودش .

در کیس رو باز کردم فن ها رو همه در اوردم الان سیستم بدون حتی کوچکترین صدایی داره کار میکنه .

ویرایش شده توسط starboy_amir
لینک به دیدگاه

خوب اینجوریه و بعضی وقتها نیاز به فرستادن کالا به گارانتی نیستش . و اینطوری کم هزینه تر میافاته بخصوص که دوستان در شهرستان باشن و فرستادن کالا براشون هزینه زیادی در بر داشته باشه .

لینک به دیدگاه

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛

سلام،

متاسفانه اخیرا شکایت زیادی از صدای فن این پاور به ما گزارش شده است. پس از بررسی مشخص شد که یک دیود کنترل کننده ولتاژ در برخی از این پاورها دچار شکستگی شده و موجب عدم کنترل دور فن گردیده است. ظاهرا این دیود بسیار ظریف بر اثر ضربات ناشی از حمل و نقل ، دچار آسیب می شود و با تعویض ان مشکل حل می گردد. ضمن اینکه فن مورد استفاده در این مدل پاور مربوط به کمپانی بسیار معروف و معتبر adda می باشد که از کیفیت و طول عمر بسیار بالایی برخوردار است. لذا اگر دوستان با این مدل پاور دچار مشکل صدای فن شدند، با ارسال رایگان آن (هزینه حمل بر عهده شرکت اینده سیما) برای بنده، نسبت به رفع این مشکل صدای فن اقدام فرمایند.

تهران، خیابان سمیه، بین قرنی و ویلا، جنب دادگاه شهید بهشتی، پلاک 157 عمرانی

ضمن اینکه طبق پیگیری های به عمل آمده، کمپانی سون تیم در حال تغییر این دیود برای سری جدید سفارشات گرین در رده 485 و 535 می باشد تا از احتمال تکرار این مشکل (با توجه به نوع حمل و نقل خاص جعبه پاورها در ایران عزیزمان) در آینده جلوگیری به عمل آید.

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

اگه ممکنه بگید کدوم دیود رو باید عوض کنیم خودمون دست به کار بشیم :D

و اینکه بهتره با چه دیودی جایگزین بشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منم یه دونه 535 گرین خریدم.:confused:صدایه استانداردش فک کنم همینه.یکی از بچه ها هم داره ماله اونم از اول همین جوریه.:confused:

لینک به دیدگاه

منم یه دونه 535 گرین خریدم.:confused:صدایه استانداردش فک کنم همینه.یکی از بچه ها هم داره ماله اونم از اول همین جوریه.:confused:

درسته و حق باشماست و اقای عمرانی عزیز هم فرمودن اگر صدا ازیتتون میکنه این پاور یه مشکل کوچیک داره و بفرستید و هزینه ها رو متقبل میشن .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

من تازه يه پاور 535 گرين گرفتم

وقتي روشنش ميكنم

روشن ميشه بعد دوباره كاملا خواموش ميشه و 2 ثانيه بعد دوباره روشن ميشه

هيچ چيزم مشكل نداره يعني ويندوز بالا مياد و هيچ مشكل سخت افزاريم ندارم

ميخواستم ببينم اين اديه يا پيامد چيزيه؟(اخه من تا حالا گرين نداشتم):)

p5q-c

2*1 Gail 1066

500 Seagate

E7400

8400Gs

البته 9800ْGTX شنبه مياد:D

لینک به دیدگاه

دوست عزيز تا انجايی که بنده اطلاع دارم اين از پاور نيست و به مينبورد شما برميگرده که طبيعی است و جای نگرانی وجود نداره

لینک به دیدگاه

سلام ! اقا منم یه سوال تقریبا در همین زمینه داشتم که با کمال پوزش همینجا ازتون میپرسم تا باعث اتلاف وقت شما اساتید نشم ! راستش منم یه دونه پاور 1030 گرین دارم که کمال رضایت رو از عملکردش داشته و جز نبود قابلیت کابل منیجر هیچ کاستی دیگه ای در اون مشاهده نکرده ام ! اما بعضی مواقع ! یعنی اکثر مواقع یه حالتی رو پیش میاره که نمیدونم ایا ایراد محسوب میشه یا نه !؟!

جریان از این قراره که اکثر مواقع وقتی سیستم رو از داخل ویندز ری استارت میکنم ! سیستم خاموش و سپس روشن نمیشه و کلا اصلا خاموش نمیشه ! و یه سره کار میکنه ! و همه چی عینا مثل زمان ری استارت میمونه ! یعنی سیستم از ویندز خارج شده و تمامی مراحل بالا امدن ویندز رو براحتی طی میکنه ولی خاموش و روشن نمیشه ! و گاهی هم مثلا وقتی بعد از تغییر تنظیمات بایوس ! کلید f10 رو میزنم ! سیستم ری استارت میشه ! ولی یه لحظه خاموش شده و موقع روشن شدن اندازه 2 ثانیه روشن میشه و دوباره خاموش میشه ! و مجددا بعد از 2 ثانیه روشن میشه ! ا و بدون هیچ مشکلی شروع به کار کردن میکنه ! اضافه کنم در کل ! هیچگونه ایرادی بوجود نمیاره و همه چی درست کار میکنه و ویندز هم براحتی بالا میاد ! فقط همونطور که گفتم گاهی اینطوری میشه !

معذرت که مشکلمو در اینجا مطرح کردم ! پیشاپیش از راهنمایی اساتید سپاسگذارم !

بازنده / فرامرز سابق

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من هیچ مشکلی نیست من به شخصه رو چند مادربرد این وضع رو دیدم در واقع مربوط به مادربورد هست نه پاور

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام ! اقا منم یه سوال تقریبا در همین زمینه داشتم که با کمال پوزش همینجا ازتون میپرسم تا باعث اتلاف وقت شما اساتید نشم ! راستش منم یه دونه پاور 1030 گرین دارم که کمال رضایت رو از عملکردش داشته و جز نبود قابلیت کابل منیجر هیچ کاستی دیگه ای در اون مشاهده نکرده ام ! اما بعضی مواقع ! یعنی اکثر مواقع یه حالتی رو پیش میاره که نمیدونم ایا ایراد محسوب میشه یا نه !؟!

جریان از این قراره که اکثر مواقع وقتی سیستم رو از داخل ویندز ری استارت میکنم ! سیستم خاموش و سپس روشن نمیشه و کلا اصلا خاموش نمیشه ! و یه سره کار میکنه ! و همه چی عینا مثل زمان ری استارت میمونه ! یعنی سیستم از ویندز خارج شده و تمامی مراحل بالا امدن ویندز رو براحتی طی میکنه ولی خاموش و روشن نمیشه ! و گاهی هم مثلا وقتی بعد از تغییر تنظیمات بایوس ! کلید f10 رو میزنم ! سیستم ری استارت میشه ! ولی یه لحظه خاموش شده و موقع روشن شدن اندازه 2 ثانیه روشن میشه و دوباره خاموش میشه ! و مجددا بعد از 2 ثانیه روشن میشه ! ا و بدون هیچ مشکلی شروع به کار کردن میکنه ! اضافه کنم در کل ! هیچگونه ایرادی بوجود نمیاره و همه چی درست کار میکنه و ویندز هم براحتی بالا میاد ! فقط همونطور که گفتم گاهی اینطوری میشه !

معذرت که مشکلمو در اینجا مطرح کردم ! پیشاپیش از راهنمایی اساتید سپاسگذارم !

بازنده / فرامرز سابق

درود :

دوست عزیز شما پپردازنده و مادر بورد خود را به طور دستی over کرده اید؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...