رفتن به مطلب

فروش نت بوک Asus 1025c با هارد SSD 128GB

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سالم هست

گارانتی شرکت سرزمین

البته فعلا با این نوسان قیمت از فروش منصرف شدم٫ از مدیران عزیز در خواست می کنم تاپیک رو ببندن ممنونم

لینک به دیدگاه

UPPPP . . @};-

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
داداش ssd رو جدا چند ميدي؟

شرمندم عزیز جدا فروخته نمیشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

همه مواردو به قیمت فروش فوری خریدارم. (نت بوک asus 1025c با هارد ssd 128 گیگ و هارد اصلیش 320 گیگ معمولی)

لینک به دیدگاه

داداش منم با موارد دوستمون خرید فوری میخوام ..............09123473845  خریدار واقعی       فقط کارتن و همهچیش اکی باشه..........

ویرایش شده توسط farzee22
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
داداش منم با موارد دوستمون خرید فوری میخوام ..............09123473845  خریدار واقعی       فقط کارتن و همهچیش اکی باشه..........

اگر قرار به فروش فوری باشه که دوستمون زودتر شما پیشنهاد دادن اگر پیشنهاد بالاتری بفرمایید

فقط یک نکته رو هم عرض کنم این لپ تاپ در دفتر کار بنده اس، تا پایان تعطیلات بهش دسترسی ندارم

همه چیز هم کامل و سالمه همونطوری که توی عکس می بینید

لینک به دیدگاه

اگر قرار به فروش فوری باشه که دوستمون زودتر شما پیشنهاد دادن اگر پیشنهاد بالاتری بفرمایید

فقط یک نکته رو هم عرض کنم این لپ تاپ در دفتر کار بنده اس، تا پایان تعطیلات بهش دسترسی ندارم

همه چیز هم کامل و سالمه همونطوری که توی عکس می بینید

دوست عزیز طبق قانون مزایده، شما یه قیمت پایه گذاشتین و یه قیمت فروش فوری. اولین نفری که به قیمت فروش فوری بخواد، معامله تمومه. پیشنهاد بالاتر چه صیغه ایه؟ هروقت من انصراف دادم می تونین پیشنهادای دیگه رو بررسی کنین.

تا امروز که هیشکی سمت این تاپیک نمی اومد، حالا که من پیشنهاد دادم همه چی فرق کرد.

من مثل شیر پای معامله ام هستم. هروقت تونستین لپ تاپو برای فرستادن آماده کنین، خبرم کنین تا معامله رو تموم کنیم.

من منتظرم

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوست عزیز طبق قانون مزایده، شما یه قیمت پایه گذاشتین و یه قیمت فروش فوری. اولین نفری که به قیمت فروش فوری بخواد، معامله تمومه. پیشنهاد بالاتر چه صیغه ایه؟ هروقت من انصراف دادم می تونین پیشنهادای دیگه رو بررسی کنین.

تا امروز که هیشکی سمت این تاپیک نمی اومد، حالا که من پیشنهاد دادم همه چی فرق کرد.

من مثل شیر پای معامله ام هستم. هروقت تونستین لپ تاپو برای فرستادن آماده کنین، خبرم کنین تا معامله رو تموم کنیم.

من منتظرم

یاعلی

من با شما توافقی نکردم عزیز

در pm فرمودی فوری به شرط ارسال با بنده که این معنیش میشه زیر فوری

این تاپیک مزایده نبوده عجله ایی هم برای فروش ندارم.

لینک به دیدگاه

من با شما توافقی نکردم عزیز

در pm فرمودی فوری به شرط ارسال با بنده که این معنیش میشه زیر فوری

این تاپیک مزایده نبوده عجله ایی هم برای فروش ندارم.

پی ام رو ول کن مال دیروز بود. امروز تو تاپیک اعلام کردم که به قیمت فروش فوری می خوام و حرفی از هزینه ارسال نزدم. مثل شما هم پستمو ویرایش نکردم که و هر لحظه حرفمو عوض نکردم

مبارکتون باشه. تا دیروز که مشتری نداشتین، حالا که مشتری پیدا شده رنگ عوض می کنین. منم کارم لنگ نمونده. لپ تاپ دارم ولی به خاطر وزن سنگینش نمی تونم هرجایی ببرمش و می خواستم مینی بگیرم. همه جا هم پر شده از مینی کارکرده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
پی ام رو ول کن مال دیروز بود. امروز تو تاپیک اعلام کردم که به قیمت فروش فوری می خوام و حرفی از هزینه ارسال نزدم. مثل شما هم پستمو ویرایش نکردم که و هر لحظه حرفمو عوض نکردم

مبارکتون باشه. تا دیروز که مشتری نداشتین، حالا که مشتری پیدا شده رنگ عوض می کنین. منم کارم لنگ نمونده. لپ تاپ دارم ولی به خاطر وزن سنگینش نمی تونم هرجایی ببرمش و می خواستم مینی بگیرم. همه جا هم پر شده از مینی کارکرده.

من اصلا با شما توافقی نکردم که بخوام حرفم رو عوض کنم

شما  قیمت فروش فوری که توی تاپیک دیدید رو فرستاید و گفتید در صورتی که هزینه ارسال با من باشه منم قبول نکردم همین

اگه به تاریخ ایجاد تاپیک توجه کنید متوجه میشید چند ماه قبل ایجاد شده اون زمان برای فروش عجله داشتم و قیمت فوری مشخص کرده بودم

خیلی وقت بود این تاپیک بالا نیومده بود برای همین قیمت فروش فوری مونده بود

همونطوری که عرض کردم عجله ایی برای فروش ندارم فروش نره هم مهم نیست

لینک به دیدگاه

فقط جهت اطلاع دوستان عزیز و رفع هرگونه شک و شبهه:

این پست رو دیدم:

3t9jhozud0zrx8h1i8f.jpg

بهشون پی ام دادم و جواب گرفتم:

2120q61a28cqr503px1e.jpg

تا بالاخره این پستو دادم:

kabv2n8cs828y4dceudc.jpg

من تو این پست پیشنهاد یه میلیونی ندادم به نظرتون؟ حرفی از هزینه پست زدم؟ پستمم که ویرایش نکردم حرف و حدیثی توش باشه.

قضاوت با خود شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

post-8297-0-10201800-1364450462_thumb.jpg

شما این پیام رو برای من نفرستادی ؟

کجای این پیامای بالا من با شما توافق کردم؟

اینکه بعدش چی توی تاپیک نوشتید برای من مهم نیست، چون قبل اینکه شما پست بدی ویرایش کرده بودم

همونطوری که عرض کردم قیمت فروش فوری مربوط به چند ماه پیش بود

لینک به دیدگاه

چرا من فرستادم ولی لطف کنین تاریخاشوو مقایسه کنین.

پی ام مال سه شنبه بود و اعلام تو تاپیک مال چهارشنبه.

با من توافق نکردین ولی تو پی ام اولتون اعلام داشتین که به اولین پیشنهاد یه میلیونی می فروشین. منم اولین پیشنهادو دادم. پس میشه توافق. ولی شما فروشنده نیستین و الا تا حالا تو این شش هفت ماه فروخته بودین.

به هرحال خوب بفروشین.

لینک به دیدگاه

اخرش قیمت فوری چقدر شد شما کجا تشریف دارین تهران یا جایی دیگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با یکی از عزیزان به توافق رسیدم و امروز واریز کردن

ختم تاپیک.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...